vv Spoordonkse Boys

Eerst volgende wedstrijd 1e:

Spoordonkse Boys 1 - Braakhuizen 1 ZO
zondag 28 augustus 14:30 uur

Trainingen Jeugd

21 augustus 2016

De trainingen voor onze jeugdteams beginnen in ieder geval in de week van maandag 5 september a.s.
Het kan zijn dat er voor bepaalde teams wordt besloten dat zij eerder met trainen beginnen.
In dat geval dient dit uiteraard door de trainers zelf te worden doorgegeven aan de…

Meer >
 

De trainingen van de lagere elftallen starten op donderdag 18 augustus,
We hebben dit seizoen 7 trainers bereid gevonden om in roulatiesysteem,
de trainingen van de elftallen 3 t/m 7 en de veteranen te gaan verzorgen.
De oefenstof voor de trainingen ontvangen ze van…

Meer >
 

Spoordonkse Boys A1 = JO19-1 = 2e klasse   Best Vooruit JO19-2, DBS JO19-2, Oirschot Vooruit JO19-2, Hoogeloon JO19-1, Beerse Boys JO19-1, Hapert JO19-1, ST RKDSV / EDN ’56 JO19-1, Dommelen JO19-2, DOSKO ’32 JO19-1, Tuldania JO19-1, De Raven JO19-1   Spoordonkse…

Meer >
 

Spoordonkse Boys 2; Audacia 2, Beerse Boys 4; Bergeijk 2; EFC 3; Hapert 2; Reusel Sport 3; Rood-Wit Veldhoven 3; Steensel 2; UNA 3; Unitas '59 2; Waalre 2.

Spoordonkse Boys 3; Audacia 3; Best Vooruit 5; GSBW 3; Gudok 5; Hilvaria 3; Nevelo 5; Oirschot Vooruit 4; OVC '26 6;…

Meer >
 

Beste mensen,

Vandaag ontving ik van Kees Smetsers ( oud 1e elftal speler en vele vrijwilligersfunctie's bij onze club) het bedrag van €1000,00.
Dit bedrag schenkt Kees aan onze club, gewoon omdat hij een warm hart heeft voor Spoordonkse Boys.
Daarnaast is de…

Meer >
 

Indeling Jeugdteams

18 mei 2016

De indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2016-2017 is bekend. We zijn voor diverse teams nog wel op zoek naar trainers.
Je kunt de indeling hier…

Meer >
 
 
 

Kalender
zondag 28 augustus 2016
Spoordonkse Boys 6 - Beerse Boys 8 ZO Wedstrijd 11:00 2
Spoordonkse Boys 2 - Unitas'59 3 ZO Wedstrijd 11:45 1
Spoordonkse Boys 1 - Braakhuizen 1 ZO Wedstrijd 14:30 1
donderdag 1 september 2016
Spoordonkse Boys 5 - De Bocht '80 4 Wedstrijd 19:30 3
Spoordonkse Boys 3 - De Bocht '80 2 Wedstrijd 19:30 4
Pupil van de Week
Spoordonkse Boys 1 - Oirschot V. 1
zondag 03 mei 14:30uur
Juub van de Looy (G-Team Spoordonkse Boys JG1)
Terug naar boven