C-Junioren (voorjaar), 5e klasse 5.18

Junioren - C - Spoordonkse Boys C2G

Teamleden

Spelers
Ruud van Kroonenburg Keeper      
Jens Beekmans        
Jens van de Poll        
Rens van de Sande        
Jasper Smetsers        
Tom Vonk        
 
Overige teamleden
Martijn van Nunen Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-05-2016 12:00 Spoordonkse Boys C2G Sarto C6 Ham, R. van 110018 1-2
C 14-05-2016 11:30 Hilvaria C4 Sarto C6 Rozenkamp, L. 110220 5-1
C 14-05-2016 13:00 Taxandria C5 SV Reeshof C5 Rijksen, E. 111107 5-1
C 12-05-2016 19:00 SV Reeshof C4 SV Reeshof C5 Wanninkhof, Max 110590 3-2
C 11-05-2016 19:00 VOAB C6 Sarto C6 Berg, A.J.J.W.M. van den 110834 3-3
C 10-05-2016 19:00 Taxandria C5 GSBW C4 Man, N. de 111108 6-1
C 07-05-2016 14:30 Beerse Boys C3 Hilvaria C4 Petersen, J. 109792 7-4
C 07-05-2016 12:30 Oirschot V. C4 VOAB C6 Hout, J. van 110108 6-0
C 07-05-2016 13:00 GSBW C4 Wilhelmina Boys C5 Broers, Y. 110621 7-3
C 07-05-2016 13:00 Jong Brabant C6 Taxandria C5 Kessel, B.M.F. van 111161 2-3
C 30-04-2016 12:30 TSV Gudok C7 ODC C5 Schellekens, R.A.L 111099 4-1
C 23-04-2016 13:00 Taxandria C5 Hilvaria C4 Vervoort, T.N.A.W 111105 2-1
C 23-04-2016 13:00 Beerse Boys C3 Sarto C6 Beers, G.J.M. van 109790 0-3
C 23-04-2016 14:15 SV Reeshof C5 Oirschot V. C4 Grinsven, A.G.H. van 110596 6-0
C 23-04-2016 16:00 TSV Gudok C7 Wilhelmina Boys C5 Mierlo, H.G van 111101 6-1
C 23-04-2016 11:30 Jong Brabant C6 Spoordonkse Boys C2G Klaassen, C. 111157 3-0
C 23-04-2016 13:00 GSBW C4 VOAB C6 Lips, J.C.B. 110622 3-1
C 21-04-2016 19:00 Jong Brabant C6 Hilvaria C4 Oosterwijk, R.A.F.M. 111158 2-0
C 20-04-2016 19:00 Oirschot V. C4 Wilhelmina Boys C5 Marty, Y.R.E. 110107 7-0
C 19-04-2016 19:15 ODC C5 SV Reeshof C4 Dahmen, M. 110358 2-5
C 18-04-2016 18:30 Beerse Boys C3 Spoordonkse Boys C2G Sande, N.M.J. van de 109791 3-1
C 16-04-2016 12:30 Oirschot V. C4 Taxandria C5 Brands, T.H. 110109 2-4
C 16-04-2016 11:15 VOAB C6 Beerse Boys C3 Berg, A.J.J.W.M. van den 110833 7-1
C 16-04-2016 13:00 Spoordonkse Boys C2G SV Reeshof C5 Smetsers Czn, C 110022 1-2
C 16-04-2016 13:00 Wilhelmina Boys C5 Jong Brabant C6 Hoogstraten, J.A.F. van 110766 2-5
C 16-04-2016 13:15 Sarto C6 TSV Gudok C7 Busker, R.G.A. 109906 0-5
C 16-04-2016 13:30 Hilvaria C4 ODC C5 Kleinheerenbrink, M.M. 110222 2-3
C 16-04-2016 13:15 SV Reeshof C4 GSBW C4 Kuijk, P. van 110591 1-4
C 13-04-2016 19:00 Wilhelmina Boys C5 Beerse Boys C3 Fonken, K.C.T. 110760 5-1
C 13-04-2016 19:00 Hilvaria C4 SV Reeshof C5 Wilmes, J. 110224 1-3
C 09-04-2016 12:30 SV Reeshof C5 Wilhelmina Boys C5 Willems, W.H.M. 110598 6-3
C 09-04-2016 11:45 Hilvaria C4 SV Reeshof C4 Kleinheerenbrink, M.M. 110223 0-4
C 09-04-2016 13:00 Jong Brabant C6 Sarto C6 Hul, A.P.F. van den 111156 5-2
C 09-04-2016 12:30 TSV Gudok C7 VOAB C6 Mutsaers, J.A.M 111102 5-1
C 09-04-2016 13:00 Taxandria C5 Spoordonkse Boys C2G Man, N. de 111104 5-2
C 09-04-2016 13:00 Beerse Boys C3 GSBW C4 Beers, J.J.F.M. van 109793 3-4
C 09-04-2016 14:15 ODC C5 Oirschot V. C4 Maas, W. 110357 2-4
C 06-04-2016 19:15 Spoordonkse Boys C2G SV Reeshof C4 Ham, R. van 110021 0-6
C 02-04-2016 12:30 Oirschot V. C4 Hilvaria C4 Nuwenhoud, H.W.M. 110105 0-1
C 02-04-2016 13:00 SV Reeshof C4 Beerse Boys C3 Wanninkhof, M. 110588 11-0
C 02-04-2016 13:00 GSBW C4 TSV Gudok C7 Sande, P.J.A. van de 110623 3-3
C 02-04-2016 13:00 Wilhelmina Boys C5 Taxandria C5 Timmermans, T.J.M. 110765 0-5
C 02-04-2016 13:00 Spoordonkse Boys C2G ODC C5 Smetsers Czn, C 110020 2-1
C 02-04-2016 13:15 Sarto C6 SV Reeshof C5 Reuver, L.J.M. de 109903 1-2
C 02-04-2016 11:15 VOAB C6 Jong Brabant C6 Berg, A.J.J.W.M. van den 110838 2-6
C 28-03-2016 12:00 Sarto C6 Wilhelmina Boys C5 Segers, J. 109905 4-1
C 28-03-2016 12:00 ODC C5 Taxandria C5 Veroude, N. 110361 4-7
C 26-03-2016 13:00 Wilhelmina Boys C5 VOAB C6 Tromp, T. 110764 2-3
C 26-03-2016 12:00 Hilvaria C4 GSBW C4 Bosmans, J. 110225 2-5
C 26-03-2016 11:30 SV Reeshof C5 Beerse Boys C3 Otterlo, R.C.M. van 110595 2-3
C 26-03-2016 13:00 Taxandria C5 SV Reeshof C4 Rijksen, E. 111106 6-2
C 26-03-2016 13:00 Spoordonkse Boys C2G TSV Gudok C7 Ham, R. van 110024 0-5
C 26-03-2016 12:30 Oirschot V. C4 Jong Brabant C6 Alebeek, D. 110110 1-4
C 19-03-2016 11:30 Jong Brabant C6 GSBW C4 Baelemans, A.J..M. 111159 2-3
C 19-03-2016 10:45 SV Reeshof C5 VOAB C6 Zijl, A.N.M. van 110599 5-0
C 19-03-2016 11:00 ODC C5 Wilhelmina Boys C5 Bokhoven, B. v. 110359 6-3
C 19-03-2016 13:00 Taxandria C5 Sarto C6 Weijdeven*, B. van de 111103 0-0
C 19-03-2016 12:30 Oirschot V. C4 SV Reeshof C4 Alebeek, D. 110106 6-1
C 19-03-2016 12:30 TSV Gudok C7 Beerse Boys C3 Mutsaers, J.A.M 111097 9-0
C 19-03-2016 11:30 Hilvaria C4 Spoordonkse Boys C2G Rozenkamp, L. 110221 4-0
C 12-03-2016 13:00 GSBW C4 SV Reeshof C5 Sande, P.J.A. van de 110620 7-3
C 12-03-2016 11:15 VOAB C6 Taxandria C5 Boxtel, C.M.J. van 110837 2-3
C 12-03-2016 12:15 SV Reeshof C4 TSV Gudok C7 Besselaar, A.TH. van den 110593 2-3
C 12-03-2016 13:00 Wilhelmina Boys C5 Hilvaria C4 Franken, W.J.E. 110762 2-5
C 12-03-2016 13:00 Beerse Boys C3 Jong Brabant C6 Petersen, J. 109795 2-4
C 12-03-2016 13:00 Spoordonkse Boys C2G Oirschot V. C4 Ham, R. van 110019 3-2
C 12-03-2016 13:15 Sarto C6 ODC C5 Buster, R.A.M. 109902 4-2
C 09-03-2016 19:00 Wilhelmina Boys C5 SV Reeshof C4 Welvaarts, C 110763 0-11
C 05-03-2016 14:15 ODC C5 VOAB C6 Bokhoven, B. v. 110360 1-3
C 05-03-2016 11:30 Jong Brabant C6 TSV Gudok C7 Heerkens, M.J.A.J.M. 111160 2-3
C 27-02-2016 11:15 VOAB C6 Spoordonkse Boys C2G Berg, A.J.J.W.M. van den 110835 2-0
C 27-02-2016 12:45 ODC C5 Beerse Boys C3 Faes, F.J.W. 110356 2-0
C 27-02-2016 13:00 Taxandria C5 TSV Gudok C7 Zijp, J.P. 111109 1-4
C 27-02-2016 13:15 SV Reeshof C5 Jong Brabant C6 Overman, E.E.J.J. 110600 2-1
C 27-02-2016 13:00 GSBW C4 Oirschot V. C4 Boers, J.H.M.M. 110618 1-3
C 20-02-2016 11:15 VOAB C6 Hilvaria C4 Hoppenbrouwers, G.K.F.J. 110836 2-8
C 20-02-2016 12:30 TSV Gudok C7 SV Reeshof C5 Mierlo, H.G van 111100 3-2
C 20-02-2016 13:00 Wilhelmina Boys C5 Spoordonkse Boys C2G Kerkoerle, J.J. van 110761 2-2
C 20-02-2016 13:00 Beerse Boys C3 Taxandria C5 Petersen, J. 109794 0-10
C 20-02-2016 13:00 GSBW C4 ODC C5 Broers, Y. 110619 4-0
C 20-02-2016 13:15 Sarto C6 Oirschot V. C4 Rijswijk, J.A.M. van 109901 2-5
C 20-02-2016 14:15 SV Reeshof C4 Jong Brabant C6 Otterlo, R.C.M. van 110594 3-2
C 13-02-2016 09:45 SV Reeshof C4 Sarto C6 Zijl, A.N.M. van 110589 4-1
C 13-02-2016 12:30 Oirschot V. C4 Beerse Boys C3 Groot, J de 110104 2-1
C 13-02-2016 12:30 Hilvaria C4 TSV Gudok C7 Riel, D. van 110226 2-4
C 13-02-2016 12:45 ODC C5 Jong Brabant C6 Buul, B. van 110362 4-8
C 13-02-2016 13:00 Spoordonkse Boys C2G GSBW C4 Ham, R. van 110023 5-5
C 30-01-2016 13:15 Sarto C6 GSBW C4 Rijswijk, J.A.M. van 109904 3-4
C 30-01-2016 11:00 SV Reeshof C4 VOAB C6 Kuijk, P. van 110592 5-0
C 23-01-2016 12:30 TSV Gudok C7 Oirschot V. C4 Mutsaers, J.A.M 111098 3-2
C 23-01-2016 12:30 SV Reeshof C5 ODC C5 Zijl, A.N.M. van 110597 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-12-2015 12:45 Unitas'59 C8 SV Reeshof C4 Gruijters, L. 98779 0-8
C 12-12-2015 12:30 SV Reeshof C4 Wilhelmina Boys C5 Wanninkhof, M. 98778 3-0
C 12-12-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G UNA C7G Ham, R. van 44211 0-1
C 05-12-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G RKVVO C7 Ham, R. van 103397 3-3
C 05-12-2015 13:00 WODAN C6 Beerse Boys C3 Oetelaar, J. 92870 1-1
C 05-12-2015 12:30 Oirschot V. C5 SBC C7G Alebeek, D. 44681 0-5
C 05-12-2015 12:15 UNA C7G SV Reeshof C4 Mandos, B.J.R. 98786 1-9
C 28-11-2015 10:30 RKVVO C7 Unitas'59 C8 Gevers, J. 45168 5-6
C 28-11-2015 12:15 Nuenen C7 UNA C7G Maas, M 44845 3-1
C 28-11-2015 12:20 DBS C6 Wilhelmina Boys C5 Veen, M. van 44942 7-3
C 28-11-2015 13:30 SV Reeshof C4 Spoordonkse Boys C2G Cohen, P.P.L 98788 6-1
C 24-11-2015 19:00 SV Reeshof C4 WODAN C6 Overman, E.E.J.J. 98784 5-1
C 21-11-2015 13:00 SBC C7G RKVVO C7 Vries, G.J.M. de 45180 5-3
C 21-11-2015 13:00 Beerse Boys C3 SV Reeshof C4 Beers, G.J.M. van 98787 0-5
C 21-11-2015 12:45 Unitas'59 C8 DBS C6 Bokhoven, D. van 44927 4-4
C 21-11-2015 12:30 Oirschot V. C5 Nuenen C7 Beers, ABM van 44676 4-4
C 21-11-2015 13:00 Wilhelmina Boys C5 WODAN C6 Kerkoerle, J.J. van 92869 1-2
C 14-11-2015 13:00 Beerse Boys C3 DBS C6 Beers, G.J.M. van 44000 2-0
C 14-11-2015 12:45 Unitas'59 C8 Oirschot V. C5 Souabi, S. 44931 4-6
C 14-11-2015 13:00 SBC C7G Nuenen C7 Verhoeven, R. 45185 3-2
C 14-11-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G WODAN C6 Ham, R. van 92868 2-7
C 14-11-2015 13:00 Wilhelmina Boys C5 RKVVO C7 Welvaarts, C 44865 2-7
C 07-11-2015 11:30 RKVVO C7 Beerse Boys C3 Knegsel, C. van 45167 11-1
C 07-11-2015 12:30 Oirschot V. C5 Wilhelmina Boys C5 Nuwenhoud, H.W.M. 44680 2-0
C 07-11-2015 12:20 DBS C6 Spoordonkse Boys C2G Heesakkers, M.A. 44941 2-0
C 07-11-2015 13:00 SBC C7G Unitas'59 C8 Quik, B. 45184 2-3
C 07-11-2015 13:00 WODAN C6 UNA C7G Hendriks, J. 92867 2-3
C 07-11-2015 13:30 SV Reeshof C4 Nuenen C7 Kuijk, P. van 98785 10-1
C 03-11-2015 19:30 DBS C6 SV Reeshof C4 Brinkman, I. 98783 1-10
C 31-10-2015 13:45 Nuenen C7 Unitas'59 C8 Jong, D.A.A.P. de 44844 10-2
C 31-10-2015 13:00 Wilhelmina Boys C5 SBC C7G Bijlsma, S.F. 44864 0-9
C 31-10-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G RKVVO C7 Smetsers Czn, C 44214 0-0
C 31-10-2015 13:00 Beerse Boys C3 Oirschot V. C5 Beers, G.J.M. van 43999 4-11
C 31-10-2015 10:45 UNA C7G DBS C6 Dijck, N.T. van 45326 6-1
C 17-10-2015 13:00 SBC C7G Beerse Boys C3 Dinter, H.J. van 45183 9-2
C 17-10-2015 13:00 WODAN C6 Nuenen C7 Hendriks, J. 92865 2-3
C 17-10-2015 12:45 Unitas'59 C8 Wilhelmina Boys C5 Adriaans, P.H.J. 44930 4-1
C 17-10-2015 12:30 Oirschot V. C5 Spoordonkse Boys C2G Versteden, J. 44679 1-3
C 17-10-2015 12:00 RKVVO C7 UNA C7G Knegsel, C. van 45166 1-2
C 10-10-2015 10:45 UNA C7G Oirschot V. C5 Berg, S.G.H.M. van den 45325 10-0
C 10-10-2015 14:00 SV Reeshof C4 RKVVO C7 Besselaar, F.J.M. van den 98782 5-3
C 10-10-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G SBC C7G Smetsers Czn, C 44213 1-8
C 10-10-2015 13:00 Beerse Boys C3 Unitas'59 C8 Beers, G.J.M. van 43998 0-4
C 10-10-2015 13:00 WODAN C6 DBS C6 Hendriks, J. 92864 5-4
C 10-10-2015 13:45 Nuenen C7 Wilhelmina Boys C5 Sanders, R.H.J.M. 44843 7-2
C 03-10-2015 11:25 Unitas'59 C8 Spoordonkse Boys C2G Walthuis, K.D. 44929 1-1
C 03-10-2015 12:20 DBS C6 Nuenen C7 Heesakkers, M.A. 44939 2-1
C 03-10-2015 12:30 Oirschot V. C5 SV Reeshof C4 Nuwenhoud, H.W.M. 98781 2-7
C 03-10-2015 13:00 SBC C7G UNA C7G Poldervaart, J. 45182 3-5
C 03-10-2015 13:00 RKVVO C7 WODAN C6 Lukassen, R.J.P.B. 92863 3-1
C 03-10-2015 13:00 Wilhelmina Boys C5 Beerse Boys C3 Hoogstraten, JAF van 44863 1-2
C 26-09-2015 10:45 UNA C7G Unitas'59 C8 Verleun, C.M.W. 45324 5-1
C 26-09-2015 12:15 Nuenen C7 Beerse Boys C3 Swinkels, J.J.A. 44842 14-1
C 26-09-2015 12:20 DBS C6 RKVVO C7 Vermeulen, A.J.A. 44938 2-6
C 26-09-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G Wilhelmina Boys C5 Ham, R. van 44212 3-4
C 26-09-2015 13:00 WODAN C6 Oirschot V. C5 Bogers, M.C. 92862 7-2
C 26-09-2015 12:30 SV Reeshof C4 SBC C7G Otterlo, R.C.M. van 98780 5-4
C 19-09-2015 12:30 Oirschot V. C5 DBS C6 Nuwenhoud, H.W.M. 44677 3-2
C 19-09-2015 13:00 Beerse Boys C3 Spoordonkse Boys C2G Rooijakkers, P.J.A.M. 43997 1-2
C 19-09-2015 13:00 Wilhelmina Boys C5 UNA C7G Franken, WJE 44862 2-4
C 19-09-2015 13:00 RKVVO C7 Nuenen C7 Lukassen, R.J.P.B. 45164 5-2
C 19-09-2015 13:00 SBC C7G WODAN C6 Jansen, H. 92861 4-1
C 12-09-2015 10:15 UNA C7G Beerse Boys C3 Berg, S.G.H.M. van den 45323 9-1
C 12-09-2015 13:00 Brabantia C6 Wilhelmina Boys C5 44128 0-0
C 12-09-2015 13:00 WODAN C6 Unitas'59 C8 Bogers, M.C. 92860 2-3
C 12-09-2015 13:00 RKVVO C7 Oirschot V. C5 Zwijgers, J.A. 45163 3-4
C 12-09-2015 12:20 DBS C6 SBC C7G Heesakkers, M.A. 44937 3-7
C 12-09-2015 12:15 Nuenen C7 Spoordonkse Boys C2G Stipdonk, L. van 44841 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G ZA Oirschot V. C4 ZA Ham, R. van 8740 0-6
B 24-10-2015 13:00 Beerse Boys C2 ZA ODC C4 ZA Beers, G.J.M. van 8985 7-0
B 05-09-2015 13:00 Beerse Boys C2 ZA Spoordonkse Boys C2G ZA Beers, G.J.M. van 8436 4-0
B 05-09-2015 14:15 ODC C4 ZA Oirschot V. C4 ZA Veroude, N. 8526 6-3
B 29-08-2015 13:00 Spoordonkse Boys C2G ZA ODC C4 ZA Ham, R. van 7994 2-9
B 29-08-2015 12:30 Oirschot V. C4 ZA Beerse Boys C2 ZA Beers, ABM van 8161 1-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok C7 13 12 1 0 37 57 17 40 0
2 Taxandria C5 13 11 1 1 34 57 21 36 0
3 GSBW C4 13 9 2 2 29 51 35 16 0
4 SV Reeshof C4 13 9 0 4 27 58 26 32 0
5 Jong Brabant C6 13 8 0 5 24 46 27 19 0
6 SV Reeshof C5 13 8 0 5 24 38 29 9 0
7 Oirschot V. C4 13 7 0 6 21 40 28 12 0
8 Hilvaria C4 13 5 0 8 15 35 35 0 0
9 Sarto C6 13 4 2 7 14 26 37 -11 0
10 VOAB C6 13 4 1 8 13 26 48 -22 0
11 ODC C5 13 3 0 10 9 29 48 -19 0
12 Beerse Boys C3 13 3 0 10 9 21 64 -43 0
13 Spoordonkse Boys C2G 13 2 2 9 8 17 42 -25 0
14 Wilhelmina Boys C5 13 1 1 11 4 24 68 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof C4 11 11 0 0 33 73 14 59 0
2 UNA C7G 11 9 0 2 27 47 23 24 0
3 SBC C7G 11 8 0 3 24 59 25 34 0
4 Nuenen C7 11 6 1 4 19 52 34 18 0
5 Unitas'59 C8 11 5 2 4 17 32 44 -12 0
6 RKVVO C7 11 5 1 5 16 50 33 17 0
7 Oirschot V. C5 11 5 1 5 16 35 49 -14 0
8 WODAN C6 11 4 1 6 13 31 31 0 0
9 DBS C6 11 3 1 7 10 28 47 -19 0
10 Spoordonkse Boys C2G 11 2 2 7 8 18 39 -21 0
11 Beerse Boys C3 11 2 1 8 7 15 67 -52 0
12 Wilhelmina Boys C5 11 1 0 10 3 16 50 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:30 - 20:15 4.2 1 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:00 - 20:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven