E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.98

Pupillen - E - Spoordonkse Boys E2G

Teamleden

Spelers
Stef Deenen        
Tjeu van der Heijden        
Thomas Janus        
Kes Klamerek        
Dries van der Meijden        
Jos van Straten        
Guus van de Wal        
 
Overige teamleden
Jurgen Heyms Trainer
Hans Deenen Leider/Trainer
Jeroen Matteucci Leider/Trainer
Perry vd Meijden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-05-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G ZA SBC E5 ZA 138294 3-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 28-03-2016 12:00 HMVV E2 ZA Spoordonkse Boys E2G ZA 137801 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-05-2016 11:00 De Weebosch E2 VOAB E10 122960 5-5
C 23-04-2016 11:00 De Weebosch E2 Spoordonkse Boys E2G 122958 2-9
C 23-04-2016 10:00 Bladella E6 RKVVO E5 120681 2-2
C 23-04-2016 08:45 UNA E7G VOAB E10 121250 2-3
C 20-04-2016 18:45 De Weebosch E2 Bladella E6 122956 2-11
C 16-04-2016 08:45 VOAB E10 De Weebosch E2 122601 3-1
C 16-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G Bladella E6 121185 5-2
C 16-04-2016 10:30 RKVVO E5 UNA E7G 120797 5-0
C 13-04-2016 18:30 UNA E7G RKVVO E5 121248 2-10
C 09-04-2016 08:45 UNA E7G Spoordonkse Boys E2G 121249 1-12
C 09-04-2016 08:45 VOAB E10 RKVVO E5 122598 1-2
C 09-04-2016 10:00 Bladella E6 De Weebosch E2 120685 5-1
C 02-04-2016 11:00 De Weebosch E2 UNA E7G 122959 2-4
C 02-04-2016 10:00 Bladella E6 VOAB E10 120684 3-1
C 02-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G RKVVO E5 121186 4-5
C 26-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G VOAB E10 121188 6-1
C 23-03-2016 18:45 De Weebosch E2 RKVVO E5 122957 3-5
C 23-03-2016 19:00 VOAB E10 UNA E7G 122600 2-4
C 19-03-2016 09:00 UNA E7G Bladella E6 121247 0-4
C 19-03-2016 08:45 VOAB E10 Spoordonkse Boys E2G 122599 0-3
C 19-03-2016 10:30 RKVVO E5 De Weebosch E2 120799 8-2
C 12-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G De Weebosch E2 121189 5-3
C 12-03-2016 10:30 RKVVO E5 Bladella E6 120795 2-6
C 05-03-2016 10:00 Bladella E6 Spoordonkse Boys E2G 120682 5-4
C 27-02-2016 09:00 UNA E7G De Weebosch E2 121251 2-3
C 27-02-2016 10:30 RKVVO E5 Spoordonkse Boys E2G 120796 2-3
C 27-02-2016 08:45 VOAB E10 Bladella E6 122597 1-3
C 20-02-2016 10:30 RKVVO E5 VOAB E10 120798 1-1
C 20-02-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G UNA E7G 121187 8-1
C 23-01-2016 10:00 Bladella E6 UNA E7G 120683 5-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 05-12-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G ZA Brabantia E7 ZA 104405 7-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-11-2015 11:15 ODC E10 Oirschot V. E7G 59290 2-1
C 28-11-2015 10:15 Best Vooruit E10 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 58729 1-9
C 28-11-2015 10:15 Audacia E4 Spoordonkse Boys E2G 57152 2-9
C 21-11-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 ODC E10 57796 2-1
C 21-11-2015 10:15 Audacia E4 Best Vooruit E10 57149 15-0
C 21-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Oirschot V. E7G 57552 14-0
C 14-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 57556 11-1
C 14-11-2015 10:15 Audacia E4 Oirschot V. E7G 57153 10-0
C 14-11-2015 10:15 Best Vooruit E10 ODC E10 58730 3-5
C 07-11-2015 11:15 ODC E10 Spoordonkse Boys E2G 59291 2-5
C 07-11-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 Audacia E4 57800 0-2
C 07-11-2015 10:00 Oirschot V. E7G Best Vooruit E10 59082 4-1
C 17-10-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 Oirschot V. E7G 57799 2-5
C 17-10-2015 10:15 Audacia E4 ODC E10 57151 8-1
C 17-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Best Vooruit E10 57555 9-0
C 10-10-2015 11:15 ODC E10 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 59289 4-4
C 10-10-2015 10:15 Best Vooruit E10 Audacia E4 58728 0-10
C 10-10-2015 10:00 Oirschot V. E7G Spoordonkse Boys E2G 59081 0-9
C 03-10-2015 11:15 ODC E10 Best Vooruit E10 59288 6-2
C 03-10-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 Spoordonkse Boys E2G 57798 1-8
C 03-10-2015 10:00 Oirschot V. E7G Audacia E4 59080 2-4
C 26-09-2015 11:30 Spoordonkse Boys E2G ODC E10 57554 13-4
C 26-09-2015 10:15 Audacia E4 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 57150 4-1
C 26-09-2015 10:15 Best Vooruit E10 Oirschot V. E7G 58727 1-5
C 19-09-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 Best Vooruit E10 57797 7-2
C 19-09-2015 10:00 Oirschot V. E7G ODC E10 59079 3-4
C 19-09-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Audacia E4 57553 3-1
C 12-09-2015 11:15 ODC E10 Audacia E4 59287 0-3
C 12-09-2015 10:15 Best Vooruit E10 Spoordonkse Boys E2G 58726 0-12
C 12-09-2015 10:00 Oirschot V. E7G ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 59078 4-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-10-2015 10:30 Beerse Boys E4 ZA Spoordonkse Boys E2G ZA 11782 3-4
B 24-10-2015 09:30 SJO VV LBC E1 ZA Oirschot V. E8 ZA 11814 13-3
B 16-09-2015 18:30 Beerse Boys E4 ZA Oirschot V. E8 ZA 10541 3-3
B 05-09-2015 09:30 SJO VV LBC E1 ZA Beerse Boys E4 ZA 10888 6-1
B 05-09-2015 10:00 Oirschot V. E8 ZA Spoordonkse Boys E2G ZA 11347 0-10
B 29-08-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G ZA SJO VV LBC E1 ZA 10746 7-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella E6 10 8 1 1 25 46 21 25 0
2 Spoordonkse Boys E2G 10 8 0 2 24 59 22 37 0
3 RKVVO E5 10 6 2 2 20 42 24 18 0
4 VOAB E10 10 2 2 6 8 18 30 -12 0
5 UNA E7G 10 2 0 8 6 19 54 -35 0
6 De Weebosch E2 10 1 1 8 4 24 57 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys E2G 10 10 0 0 30 93 11 82 0
2 Audacia E4 10 8 0 2 24 59 16 43 0
3 ODC E10 10 4 1 5 13 29 44 -15 0
4 Oirschot V. E7G 10 4 0 6 12 24 47 -23 0
5 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 10 3 1 6 10 27 42 -15 0
6 Best Vooruit E10 10 0 0 10 0 10 82 -72 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:30 - 20:15 4.2 1 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 18:00 - 19:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven