D-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.35

Pupillen - D - Spoordonkse Boys D1G

Teamleden

Spelers
Sen Hovers Keeper      
Finn Beekmans        
Hein Coppelmans        
Luka van Ham        
Jelle Nouwens        
Koen van Overdijk        
Giel Smetsers        
Bram Swaans        
Remco Tijs        
Luuk van de Wal        
 
Overige teamleden
Luc van Ham Leider
Jos Swaans Leider
Paul Tijs Leider
Stef v.d. Heijden Trainer
John Rijnen Trainer
Corne Smetsers Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-05-2016 11:45 Beerse Boys D2 Gestel D1 138875 3-0
C 14-05-2016 11:45 Beerse Boys D2 Gestel D1 Sande, N.M.J. van de 138509 0-0
C 14-05-2016 10:30 Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 Smetsers Czn, C 138514 1-1
C 23-04-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 113045 0-0
C 23-04-2016 11:30 SBC D4G Gestel D1 Duffhues, J.H.G. 112858 7-1
C 23-04-2016 11:00 Nuenen D3 Beerse Boys D2 Verhallen, R.T.R. 113274 3-1
C 20-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Beerse Boys D2 Ham, R. van 113043 4-1
C 16-04-2016 11:45 Beerse Boys D2 Spoordonkse Boys D1G Woensel, T.C. van 112640 2-4
C 16-04-2016 11:45 Gestel D1 Nuenen D3 Dungen, L.W.Y. van den 113387 1-2
C 16-04-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 SBC D4G Maas, G 112908 2-2
C 12-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Gestel D1 Smetsers Czn, C 113047 5-0
C 09-04-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Beerse Boys D2 Koning, J. 112907 2-2
C 09-04-2016 11:00 Nuenen D3 SBC D4G Raaijmakers, S.F.C. 113275 0-3
C 02-04-2016 11:45 Gestel D1 Beerse Boys D2 Dungen, L.W.Y. van den 113383 3-3
C 02-04-2016 11:30 SBC D4G Spoordonkse Boys D1G Kampe, M. ter 112856 1-9
C 02-04-2016 11:00 Nuenen D3 ST Netersel/Casteren D1 Peek, J.H.G. 113276 1-3
C 26-03-2016 11:00 Nuenen D3 Spoordonkse Boys D1G Wilbers, M.J.B.M. 113277 1-9
C 26-03-2016 11:30 SBC D4G ST Netersel/Casteren D1 Suiskens, T. 112855 0-0
C 19-03-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Gestel D1 Esch, S. van 112911 3-1
C 19-03-2016 11:45 Beerse Boys D2 SBC D4G Sande, N.M.J. van de 112638 5-1
C 19-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G Nuenen D3 Ham, R. van 113046 4-0
C 12-03-2016 11:45 Gestel D1 SBC D4G Dungen, L.W.Y. van den 113384 7-1
C 12-03-2016 11:45 Beerse Boys D2 Nuenen D3 Buiks, C.F.P. 112641 1-3
C 12-03-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Spoordonkse Boys D1G Maas, G 112909 0-6
C 05-03-2016 11:00 Nuenen D3 Gestel D1 Verhallen, R.T.R. 113278 6-2
C 27-02-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G SBC D4G Ham, R. van 113044 5-1
C 27-02-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Nuenen D3 Meulenbroeks, N. 112910 2-3
C 20-02-2016 11:30 SBC D4G Nuenen D3 Suiskens, T. 112857 0-3
C 20-02-2016 11:45 Beerse Boys D2 ST Netersel/Casteren D1 Hoppenbrouwers, T.H.M. 112639 3-0
C 20-02-2016 11:45 Gestel D1 Spoordonkse Boys D1G Dungen, L.W.Y. van den 113386 0-6
C 30-01-2016 11:45 Beerse Boys D2 Gestel D1 Overdijk, S. van 112642 0-0
C 23-01-2016 11:45 Gestel D1 ST Netersel/Casteren D1 Manichand, R.L.A.C. 113385 1-5
C 23-01-2016 11:30 SBC D4G Beerse Boys D2 Jansen, H. 112854 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-12-2015 13:00 ZSC D1 Spoordonkse Boys D1G Maasakkers, W. van 100007 9-1
C 28-11-2015 13:00 ZSC D1 WODAN D2 Och, P. van 48532 4-0
C 28-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Brabantia D2 Ham, R. van 100016 4-3
C 28-11-2015 11:00 DBS D2 Dommelen D2G Westerterp, R.C. 48187 4-3
C 21-11-2015 13:00 Dommelen D2G ZSC D1 Broek, P. van den 48464 0-3
C 21-11-2015 11:45 Brabantia D2 WODAN D2 Riestra Gomez, E. 48134 0-2
C 21-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G DBS D2 Ham, R. van 100015 1-6
C 14-11-2015 11:00 DBS D2 ZSC D1 Schepers, W.J. 48188 0-3
C 14-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G WODAN D2 Verhagen, J.H.M. 100014 1-2
C 14-11-2015 11:30 Brabantia D2 Dommelen D2G Peels, J. 48138 4-3
C 07-11-2015 13:00 ZSC D1 Brabantia D2 Maasakkers, W. van 48533 7-1
C 07-11-2015 13:00 Dommelen D2G Spoordonkse Boys D1G Rooij, P.P.M. van 100013 2-2
C 07-11-2015 11:15 WODAN D2 DBS D2 Eijnden, CJ vd 48433 3-0
C 31-10-2015 11:15 Brabantia D2 Spoordonkse Boys D1G Vorst, W.H.H. v.d. 100008 11-2
C 17-10-2015 13:00 Dommelen D2G WODAN D2 Balmer, W. 48467 2-3
C 17-10-2015 13:00 Brabantia D2 DBS D2 Engeland, P. van 48137 2-3
C 17-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G ZSC D1 Ham, R. van 100012 1-10
C 10-10-2015 13:00 ZSC D1 Dommelen D2G Kearney, J. 48531 3-1
C 10-10-2015 11:15 WODAN D2 Brabantia D2 Eijnden, CJ vd 48432 3-1
C 10-10-2015 11:00 DBS D2 Spoordonkse Boys D1G Leermakers, D.V. 100011 3-3
C 03-10-2015 13:00 ZSC D1 DBS D2 Maasakkers, W. van 48530 6-1
C 03-10-2015 13:00 Dommelen D2G Brabantia D2 Herk, A.P.J.A.M. van 48466 5-3
C 03-10-2015 11:15 WODAN D2 Spoordonkse Boys D1G Basri, A. 100010 2-0
C 26-09-2015 12:00 Reusel Sport/Faes Gr D2 Spoordonkse Boys D1G 97391 0-0
C 26-09-2015 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Bladella D3 48826 0-0
C 26-09-2015 13:15 SDO'39 D1G Vessem D1 49320 0-0
C 26-09-2015 11:00 DBS D2 WODAN D2 Leermakers, D.V. 48185 2-3
C 26-09-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Dommelen D2G Smetsers Czn, C 100009 1-6
C 26-09-2015 11:45 Brabantia D2 ZSC D1 Riestra Gomez, E. 48136 2-8
C 19-09-2015 11:15 WODAN D2 ZSC D1 Oetelaar, J. 48430 4-3
C 19-09-2015 13:00 Dommelen D2G DBS D2 Veldhoven, F. van 48465 8-0
C 19-09-2015 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Reusel Sport/Faes Gr D2 Koning, J. 48825 0-12
C 19-09-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G SDO'39 D1G Ham, R. van 97390 9-1
C 12-09-2015 11:00 DBS D2 Brabantia D2 Thijssen, K. 48184 1-4
C 12-09-2015 11:15 WODAN D2 Dommelen D2 Basri, A. 48429 3-0
C 12-09-2015 13:15 SDO'39 D1G ST Netersel/Casteren D1 Kruijssen, F.A. 49319 2-5
C 12-09-2015 11:15 Bladella D3 Reusel Sport/Faes Gr D2 Boullart, J. 48629 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G ZA Zwaluw VFC D2 ZA Smetsers Czn, C 9966 1-6
B 24-10-2015 12:45 DOSL D1G ZA RKSV Heeze D1 ZA Nijpels, J. 10193 1-1
B 05-09-2015 12:45 DOSL D1G ZA Spoordonkse Boys D1G ZA Speeckaert, M.M.B. 9557 4-0
B 05-09-2015 12:30 RKSV Heeze D1 ZA Zwaluw VFC D2 ZA Maasakkers, J.J.I. van 9714 0-1
B 02-09-2015 19:00 Spoordonkse Boys D1G ZA RKSV Heeze D1 ZA Smetsers Czn, C 9105 0-5
B 29-08-2015 11:30 Zwaluw VFC D2 ZA DOSL D1G ZA Laarhoven, J. van 9260 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys D1G 10 9 1 0 28 53 7 46 0
2 Nuenen D3 10 6 0 4 18 22 26 -4 0
3 ST Netersel/Casteren D1 10 3 4 3 13 18 20 -2 0
4 Beerse Boys D2 10 3 3 4 12 22 21 1 0
5 SBC D4G 10 2 3 5 9 17 33 -16 0
6 Gestel D1 10 1 1 8 4 16 41 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZSC D1 10 9 0 1 27 56 11 45 0
2 WODAN D2 10 9 0 1 27 25 13 12 0
3 Dommelen D2G 10 3 1 6 10 30 26 4 0
4 DBS D2 10 3 1 6 10 20 36 -16 0
5 Brabantia D2 10 3 0 7 9 31 38 -7 0
6 Spoordonkse Boys D1G 10 1 2 7 5 16 54 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:30 - 20:15 4.2 1 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven