0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Spoordonkse Boys JO13-2

Teamleden

Spelers
Guus van Brunschot        
Tjeu van der Heijden        
Lucas van der Hijden        
Thomas Janus        
Kes Klamerek        
Dries van der Meijden        
Jos van Straten        
Mark Vermulst        
 
Overige teamleden
Toon van Brunschot Leider
Jorn Neggers Trainer
Jeroen Matteucci Leider/Trainer
Perry vd Meijden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-05-2017 19:00 Dommelen JO13-4G DOSL JO13-3 Broek, P. van den 113023 3-2
C 06-05-2017 14:15 DOSL JO13-3 Bladella JO13-4 Bax, A.H.M. 110483 7-1
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Heyms, M.L.C.J. 112100 1-7
C 06-05-2017 10:15 Dommelen JO13-4G DEES JO13-2 Slegers, D. 110038 3-2
C 29-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2G Hest, J. van 112006 3-3
C 29-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G DOSL JO13-3 Kemenade, D van 110050 9-1
C 22-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G DEES JO13-2 Panjoel, H.S.A. 110467 15-0
C 20-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2G DOSL JO13-3 Mattheeuwse, H.A.J. 113581 0-7
C 19-04-2017 19:00 Bladella JO13-4 Dommelen JO13-4G Duijvelaar, J.W.S.H. 110087 8-1
C 15-04-2017 10:00 DOSL JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-2G Cremers, M. 112671 3-4
C 15-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Bladella JO13-4 Bleijs, A.G. 112170 2-2
C 13-04-2017 19:00 Dommelen JO13-4G Spoordonkse Boys JO13-2G Broek, P. van den 111316 4-0
C 08-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Dommelen JO13-4G Biemans, D. 111171 6-1
C 08-04-2017 11:00 DEES JO13-2 DOSL JO13-3 Gerwen, JG van 112196 2-3
C 08-04-2017 10:00 Bladella JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-2G Maas, J.J. 109990 8-1
C 05-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-2G Dommelen JO13-4G Smetsers, G.L.J. 111935 0-8
C 01-04-2017 11:30 Dommelen JO13-4G Bladella JO13-4 Meulendijks, R. 113303 1-0
C 01-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Rooijakkers, R.H.J.W. 113075 1-11
C 30-03-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2G Bladella JO13-4 Mattheeuwse, H.A.J. 110881 1-5
C 25-03-2017 10:00 Bladella JO13-4 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Maas, J.J. 110481 1-2
C 25-03-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G DEES JO13-2 Mattheeuwse, H.A.J. 113138 6-3
C 25-03-2017 12:45 DOSL JO13-3 Dommelen JO13-4G Speeckaert, M.M.B. 113044 0-5
C 18-03-2017 11:00 DEES JO13-2 Bladella JO13-4 Gerwen, JG van 111536 1-8
C 11-03-2017 11:00 DEES JO13-2 Dommelen JO13-4G Hest, J. van 111523 2-5
C 11-03-2017 11:15 Bladella JO13-4 DOSL JO13-3 Maas, J.J. 110649 4-1
C 11-03-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Spoordonkse Boys JO13-2G Gijbels, K 113539 2-2
C 18-02-2017 11:30 DOSL JO13-3 DEES JO13-2 Cremers, P. 112299 1-2
C 18-02-2017 11:30 Dommelen JO13-4G Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Slegers, J.J. 110178 5-0
C 04-02-2017 11:15 DOSL JO13-3 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Cremers, P. 113385 1-9
C 04-02-2017 11:15 Bladella JO13-4 DEES JO13-2 Maas, J.J. 110125 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 29-10-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G ZA Wilhelmina Boys JO13-3 ZA Neggers, J.J.K. 17810 1-2
B 29-10-2016 11:00 DEES JO13-2 ZA Beerse Boys JO13-3 ZA Segers, T. 18602 1-4
B 10-09-2016 11:00 DEES JO13-2 ZA Spoordonkse Boys JO13-2G ZA Dieker, E.F. 18601 4-6
B 10-09-2016 11:45 Beerse Boys JO13-3 ZA Wilhelmina Boys JO13-3 ZA Sande, N.M.J. van de 17950 0-4
B 03-09-2016 11:15 Wilhelmina Boys JO13-3 ZA DEES JO13-2 ZA Bijlsma, S.F. 17526 13-1
B 03-09-2016 11:30 Spoord. Boys JO13-2 ZA Beerse Boys JO13-3 ZA Ham, R. van 17809 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO13-4G 10 8 0 2 24 36 20 16 0
2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G 10 7 2 1 23 63 15 48 0
3 Bladella JO13-4 10 6 1 3 19 45 17 28 0
4 DOSL JO13-3 10 3 0 7 9 26 39 -13 0
5 Spoordonkse Boys JO13-2G 10 2 2 6 8 18 50 -32 0
6 DEES JO13-2 10 1 1 8 4 16 63 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO13-3 3 3 0 0 9 19 2 17 0
2 Spoordonkse Boys JO13-2G 3 2 0 1 6 13 9 4 0
3 Beerse Boys JO13-3 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
4 DEES JO13-2 3 0 0 3 0 6 23 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-08-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 06-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 13-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 20-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 27-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 04-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 11-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 18-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 25-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 01-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 08-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 15-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 22-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 29-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 06-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 13-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 20-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 27-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 03-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 10-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 17-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 24-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 31-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 07-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 14-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 21-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 28-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 07-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 14-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 21-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 28-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 04-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 11-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 18-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 25-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 02-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 09-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 16-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
di 23-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 01-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 08-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 15-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 22-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 29-09-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 06-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 13-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 20-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 27-10-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 03-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 10-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 17-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 24-11-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 01-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 08-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 15-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 22-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 29-12-16 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 05-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 12-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 19-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 26-01-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 02-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 09-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 16-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 23-02-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 02-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 09-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 16-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 23-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 30-03-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 06-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 13-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 20-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 27-04-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 04-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 11-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 18-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2
do 25-05-17 18:30 - 19:30 Team training Spoordonkse Boys JO13-2

Berichten



Terug naar boven