0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Spoordonkse Boys JO13-2

Teamleden

Spelers
Tjeu van der Heijden        
Lucas van der Hijden        
Thomas Janus        
Kes Klamerek        
Dries van der Meijden        
Jos van Straten        
 
Overige teamleden
Jorn Neggers Trainer
Jeroen Matteucci Leider/Trainer
Perry van der Meijden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-05-2017 19:00 Dommelen JO13-4G DOSL JO13-3 Broek, P. van den 113023 3-2
C 06-05-2017 14:15 DOSL JO13-3 Bladella JO13-4 Bax, A.H.M. 110483 7-1
C 06-05-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Heyms, M.L.C.J. 112100 1-7
C 06-05-2017 10:15 Dommelen JO13-4G DEES JO13-2 Slegers, D. 110038 3-2
C 29-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-2G Hest, J. van 112006 3-3
C 29-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G DOSL JO13-3 Kemenade, D van 110050 9-1
C 22-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G DEES JO13-2 Panjoel, H.S.A. 110467 15-0
C 20-04-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2G DOSL JO13-3 Mattheeuwse, H.A.J. 113581 0-7
C 19-04-2017 19:00 Bladella JO13-4 Dommelen JO13-4G Duijvelaar, J.W.S.H. 110087 8-1
C 15-04-2017 10:00 DOSL JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-2G Cremers, M. 112671 3-4
C 15-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Bladella JO13-4 Bleijs, A.G. 112170 2-2
C 13-04-2017 19:00 Dommelen JO13-4G Spoordonkse Boys JO13-2G Broek, P. van den 111316 4-0
C 08-04-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Dommelen JO13-4G Biemans, D. 111171 6-1
C 08-04-2017 11:00 DEES JO13-2 DOSL JO13-3 Gerwen, JG van 112196 2-3
C 08-04-2017 10:00 Bladella JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-2G Maas, J.J. 109990 8-1
C 05-04-2017 19:00 Spoordonkse Boys JO13-2G Dommelen JO13-4G Smetsers, G.L.J. 111935 0-8
C 01-04-2017 11:30 Dommelen JO13-4G Bladella JO13-4 Meulendijks, R. 113303 1-0
C 01-04-2017 11:00 DEES JO13-2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Rooijakkers, R.H.J.W. 113075 1-11
C 30-03-2017 18:30 Spoordonkse Boys JO13-2G Bladella JO13-4 Mattheeuwse, H.A.J. 110881 1-5
C 25-03-2017 10:00 Bladella JO13-4 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Maas, J.J. 110481 1-2
C 25-03-2017 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G DEES JO13-2 Mattheeuwse, H.A.J. 113138 6-3
C 25-03-2017 12:45 DOSL JO13-3 Dommelen JO13-4G Speeckaert, M.M.B. 113044 0-5
C 18-03-2017 11:00 DEES JO13-2 Bladella JO13-4 Gerwen, JG van 111536 1-8
C 11-03-2017 11:00 DEES JO13-2 Dommelen JO13-4G Hest, J. van 111523 2-5
C 11-03-2017 11:15 Bladella JO13-4 DOSL JO13-3 Maas, J.J. 110649 4-1
C 11-03-2017 12:00 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Spoordonkse Boys JO13-2G Gijbels, K 113539 2-2
C 18-02-2017 11:30 DOSL JO13-3 DEES JO13-2 Cremers, P. 112299 1-2
C 18-02-2017 11:30 Dommelen JO13-4G Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Slegers, J.J. 110178 5-0
C 04-02-2017 11:15 DOSL JO13-3 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G Cremers, P. 113385 1-9
C 04-02-2017 11:15 Bladella JO13-4 DEES JO13-2 Maas, J.J. 110125 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 29-10-2016 10:30 Spoordonkse Boys JO13-2G ZA Wilhelmina Boys JO13-3 ZA Neggers, J.J.K. 17810 1-2
B 29-10-2016 11:00 DEES JO13-2 ZA Beerse Boys JO13-3 ZA Segers, T. 18602 1-4
B 10-09-2016 11:00 DEES JO13-2 ZA Spoordonkse Boys JO13-2G ZA Dieker, E.F. 18601 4-6
B 10-09-2016 11:45 Beerse Boys JO13-3 ZA Wilhelmina Boys JO13-3 ZA Sande, N.M.J. van de 17950 0-4
B 03-09-2016 11:15 Wilhelmina Boys JO13-3 ZA DEES JO13-2 ZA Bijlsma, S.F. 17526 13-1
B 03-09-2016 11:30 Spoord. Boys JO13-2 ZA Beerse Boys JO13-3 ZA Ham, R. van 17809 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO13-4G 10 8 0 2 24 36 20 16 0
2 Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G 10 7 2 1 23 63 15 48 0
3 Bladella JO13-4 10 6 1 3 19 45 17 28 0
4 DOSL JO13-3 10 3 0 7 9 26 39 -13 0
5 Spoordonkse Boys JO13-2G 10 2 2 6 8 18 50 -32 0
6 DEES JO13-2 10 1 1 8 4 16 63 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO13-3 3 3 0 0 9 19 2 17 0
2 Spoordonkse Boys JO13-2G 3 2 0 1 6 13 9 4 0
3 Beerse Boys JO13-3 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
4 DEES JO13-2 3 0 0 3 0 6 23 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-08-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 06-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 13-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 20-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 27-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 04-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 11-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 18-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 25-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 01-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 08-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 15-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 22-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 29-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 06-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 13-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 20-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 27-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 31-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 04-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 11-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 18-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 25-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 02-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 09-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 16-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 23-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 08-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 15-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 22-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 29-09-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 06-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 13-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 20-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 27-10-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 03-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 10-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 17-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 24-11-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 01-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 08-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 15-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 22-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 29-12-16 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-01-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-02-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 30-03-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 06-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 13-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 20-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 27-04-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 04-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 11-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 18-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 25-05-17 18:30 - 19:30 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven