0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Spoordonkse Boys JO15-1

Teamleden

Spelers
Sen Hovers Keeper      
Finn Beekmans        
Hein Coppelmans        
Luka van Ham        
Jelle Heijms        
Juul van de Hout        
Winston Janus        
Bjarne van Keulen        
Jelle Nouwens        
Koen van Overdijk        
Giel Smetsers        
Bram Swaans        
Remco Tijs        
Luuk van de Wal        
 
Overige teamleden
Hennie Nouwens Leider
Paul Tijs Leider
Roy van Ham Trainer
Ewald Hovers Trainer
Stef Sint Nicolaas Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-06-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO15-1 Were Di JO15-2 105083 -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-06-2018 18:30 Willem II JO15-1 Hilvaria JO15-3 142940 0-0
C 26-05-2018 12:30 Were Di JO15-2 SVSOS JO15-1 103374 1-1
C 26-05-2018 12:30 Willem II JO15-1 VOAB JO15-4 101896 0-9
C 26-05-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 Sarto JO15-4 103128 1-3
C 26-05-2018 13:00 WSJ JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 103421 4-6
C 26-05-2018 13:00 Nevelo JO15-2 Audacia JO15-3 105037 3-4
C 26-05-2018 14:00 Hilvaria JO15-3 UVV'40 JO15-2 105385 5-1
C 19-05-2018 13:00 SVSOS JO15-1 Jong Brabant JO15-3 104157 4-2
C 19-05-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Willem II JO15-1 103020 5-3
C 19-05-2018 13:15 Sarto JO15-4 WSJ JO15-1 103556 7-0
C 19-05-2018 11:15 Audacia JO15-3 Hilvaria JO15-3 105301 2-1
C 19-05-2018 11:30 VOAB JO15-4 Were Di JO15-2 104357 4-2
C 19-05-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Nevelo JO15-2 103392 6-2
C 15-05-2018 19:30 WSJ JO15-1 Were Di JO15-2 103810 4-4
C 15-05-2018 19:00 VOAB JO15-4 Sarto JO15-4 103312 5-3
C 15-05-2018 19:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Nevelo JO15-2 102831 4-5
C 12-05-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 SVSOS JO15-1 104789 0-4
C 12-05-2018 13:00 Nevelo JO15-2 Hilvaria JO15-3 104633 2-2
C 12-05-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Sarto JO15-4 104982 2-3
C 12-05-2018 12:30 Willem II JO15-1 WSJ JO15-1 104240 10-3
C 12-05-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 VOAB JO15-4 105226 3-3
C 12-05-2018 13:30 Were Di JO15-2 Audacia JO15-3 103115 1-4
C 09-05-2018 19:00 SVSOS JO15-1 WSJ JO15-1 102301 10-2
C 07-05-2018 19:00 Sarto JO15-4 Nevelo JO15-2 103383 4-2
C 07-05-2018 18:30 Hilvaria JO15-3 Were Di JO15-2 102384 2-0
C 05-05-2018 15:00 UVV'40 JO15-2 Audacia JO15-3 104463 1-1
C 05-05-2018 12:00 Were Di JO15-2 Jong Brabant JO15-3 103377 0-4
C 05-05-2018 12:30 Willem II JO15-1 Hilvaria JO15-3 104685 0-0
C 28-04-2018 11:15 Audacia JO15-3 SVSOS JO15-1 103975 4-3
C 21-04-2018 11:30 VOAB JO15-4 UVV'40 JO15-2 103786 0-1
C 21-04-2018 13:00 SVSOS JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 101562 4-3
C 21-04-2018 11:15 Audacia JO15-3 Willem II JO15-1 103806 6-2
C 18-04-2018 19:30 Nevelo JO15-2 Willem II JO15-1 101645 4-1
C 18-04-2018 18:30 VOAB JO15-4 Hilvaria JO15-3 104102 3-6
C 18-04-2018 18:30 UVV'40 JO15-2 WSJ JO15-1 103358 3-0
C 18-04-2018 19:00 Jong Brabant JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 102456 4-2
C 14-04-2018 12:30 Willem II JO15-1 UVV'40 JO15-2 102823 4-2
C 14-04-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Audacia JO15-3 102960 5-5
C 14-04-2018 12:45 Were Di JO15-2 Sarto JO15-4 103626 1-0
C 14-04-2018 12:30 Hilvaria JO15-3 WSJ JO15-1 102788 4-0
C 14-04-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 Nevelo JO15-2 103443 4-2
C 14-04-2018 11:30 VOAB JO15-4 SVSOS JO15-1 102048 2-3
C 11-04-2018 18:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Were Di JO15-2 105083 5-0
C 09-04-2018 19:00 Jong Brabant JO15-3 UVV'40 JO15-2 103072 1-8
C 07-04-2018 13:15 Sarto JO15-4 Willem II JO15-1 104874 3-3
C 07-04-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 104890 5-5
C 07-04-2018 13:00 SVSOS JO15-1 Hilvaria JO15-3 104824 2-2
C 07-04-2018 13:00 WSJ JO15-1 Jong Brabant JO15-3 103900 0-7
C 07-04-2018 13:00 Nevelo JO15-2 Were Di JO15-2 102751 6-0
C 07-04-2018 11:15 Audacia JO15-3 VOAB JO15-4 104647 5-1
C 04-04-2018 19:30 Nevelo JO15-2 WSJ JO15-1 102007 3-2
C 31-03-2018 13:00 WSJ JO15-1 VOAB JO15-4 104348 0-2
C 31-03-2018 14:45 Sarto JO15-4 UVV'40 JO15-2 103437 5-0
C 31-03-2018 13:30 Hilvaria JO15-3 Jong Brabant JO15-3 101800 2-4
C 24-03-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 VOAB JO15-4 104756 1-2
C 24-03-2018 12:30 Willem II JO15-1 SVSOS JO15-1 102536 0-3
C 24-03-2018 13:30 Were Di JO15-2 UVV'40 JO15-2 104799 1-3
C 24-03-2018 13:00 Hilvaria JO15-3 Sarto JO15-4 104055 3-1
C 24-03-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 Audacia JO15-3 104526 1-3
C 10-03-2018 13:15 Sarto JO15-4 SVSOS JO15-1 102324 2-0
C 10-03-2018 13:00 WSJ JO15-1 Audacia JO15-3 101535 2-1
C 10-03-2018 13:00 Hilvaria JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 101862 3-2
C 10-03-2018 13:30 Were Di JO15-2 Willem II JO15-1 104000 3-0
C 10-03-2018 13:00 Nevelo JO15-2 VOAB JO15-4 102841 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-01-2018 11:30 VOAB JO15-4 Zwaluw VFC JO15-5 60642 4-1
C 16-12-2017 11:30 VOAB JO15-4 Taxandria JO15-2 91396 3-3
C 16-12-2017 12:15 UNA JO15-3G Taxandria JO15-4 60321 13-3
C 16-12-2017 13:15 SBC JO15-4 Unitas'59 JO15-6G 89270 0-2
C 16-12-2017 12:30 DBS JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 60346 6-0
C 09-12-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Spoordonkse Boys JO15-1 59545 0-0
C 09-12-2017 13:00 WODAN JO15-3 Unitas'59 JO15-6G 89272 1-1
C 09-12-2017 12:15 UNA JO15-3G Taxandria JO15-2 91400 0-0
C 09-12-2017 09:00 Taxandria JO15-4 VOAB JO15-4 63155 0-0
C 09-12-2017 13:15 SBC JO15-4 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 61453 0-0
C 02-12-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 WODAN JO15-3 62210 10-2
C 02-12-2017 12:45 Taxandria JO15-2 Taxandria JO15-4 91399 17-0
C 02-12-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G UNA JO15-3G 89271 0-3
C 02-12-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 DBS JO15-3 62374 0-2
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 SBC JO15-4 61867 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Taxandria JO15-3 98528 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-3 11 8 2 1 26 39 22 17 0
2 Hilvaria JO15-3 10 6 2 2 20 30 17 13 0
3 SVSOS JO15-1 11 6 2 3 20 38 24 14 0
4 Sarto JO15-4 11 6 1 4 19 33 21 12 0
5 Jong Brabant JO15-3 11 6 1 4 19 33 28 5 0
6 VOAB JO15-4 11 5 2 4 17 33 26 7 0
7 Nevelo JO15-2 11 5 2 4 17 37 33 4 0
8 UVV'40 JO15-2 11 5 2 4 17 30 28 2 0
9 Spoordonkse Boys JO15-1 11 3 2 6 11 40 38 2 0
10 Were Di JO15-2 11 2 2 7 8 13 33 -20 0
11 Willem II JO15-1 10 2 1 7 7 24 40 -16 0
12 WSJ JO15-1 11 1 1 9 4 17 57 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO15-3 11 10 1 0 31 57 8 49 0
2 Taxandria JO15-2 10 7 3 0 24 56 14 42 0
3 VOAB JO15-4 10 7 2 1 23 60 11 49 0
4 Spoordonkse Boys JO15-1 10 6 0 4 18 43 38 5 0
5 ST EDN’56 / RKDSV JO15-2 10 5 2 3 17 23 18 5 0
6 WODAN JO15-3 11 5 1 5 16 36 46 -10 0
7 Zwaluw VFC JO15-5 10 4 0 6 12 44 40 4 0
8 UNA JO15-3G 10 4 0 6 12 32 43 -11 0
9 Unitas'59 JO15-6G 11 3 3 5 12 23 25 -2 0
10 SBC JO15-4 10 2 1 7 7 24 33 -9 0
11 OJC ROSMALEN JO15-9 11 2 1 8 7 17 63 -46 0
12 Taxandria JO15-4 10 0 0 10 0 19 95 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO15-3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 Spoordonkse Boys JO15-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 06-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:00 - 20:30 2-2 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven