0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO9-1

Teamleden

Spelers
Jelle Deenen        
Mats Deenen        
Freek van der Meijden        
Daan van de Middegaal        
Bas Peeters        
Jelte Renders        
Pim Schoenmakers        
Koen Vermulst        
 
Overige teamleden
Hans Deenen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-06-2018 vervallen SV BLC JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 127985
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 08:45 Boxtel JO9-5 DBS JO9-10 129673 0-0
C 02-06-2018 11:30 Nemelaer JO9-2 Zwaluw VFC JO9-9 126306 0-0
C 02-06-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 S.C.I. JO9-1 128269 0-0
C 26-05-2018 10:00 S.C.I. JO9-1 Boxtel JO9-5 125495 0-0
C 26-05-2018 08:45 ODC JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 126795 0-0
C 26-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-9 Essche Boys JO9-2 125030 0-0
C 26-05-2018 09:00 SBC JO9-7 Nemelaer JO9-2 127352 0-0
C 26-05-2018 09:00 DBS JO9-10 SV BLC JO9-4 128153 0-0
C 26-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 WODAN JO9-7 128739 0-0
C 23-05-2018 18:30 Zwaluw VFC JO9-9 WODAN JO9-7 126331 0-0
C 19-05-2018 09:30 SV BLC JO9-4 SBC JO9-7 127832 0-0
C 19-05-2018 08:45 Boxtel JO9-5 ODC JO9-3 128035 0-0
C 19-05-2018 09:00 WODAN JO9-7 S.C.I. JO9-1 128237 0-0
C 19-05-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-9 127622 0-0
C 19-05-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-6 128068 0-0
C 19-05-2018 11:30 Nemelaer JO9-2 DBS JO9-10 127604 0-0
C 16-05-2018 18:30 SV BLC JO9-4 Boxtel JO9-5 129587 0-0
C 14-05-2018 19:00 WODAN JO9-7 Spoordonkse Boys JO9-1 126001 0-0
C 12-05-2018 10:15 S.C.I. JO9-1 SV BLC JO9-4 128958 0-0
C 12-05-2018 08:45 ODC JO9-3 WODAN JO9-7 128071 0-0
C 12-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 Zwaluw VFC JO9-9 126988 0-0
C 12-05-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 127460 0-0
C 12-05-2018 11:30 Nemelaer JO9-2 Boxtel JO9-5 125115 0-0
C 12-05-2018 10:00 DBS JO9-10 SBC JO9-7 127189 0-0
C 05-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 SBC JO9-7 125300 0-0
C 05-05-2018 11:30 Nemelaer JO9-2 SV BLC JO9-4 126576 0-0
C 05-05-2018 10:15 S.C.I. JO9-1 ODC JO9-3 127537 0-0
C 05-05-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 DBS JO9-10 130056 0-0
C 05-05-2018 08:45 Boxtel JO9-5 Zwaluw VFC JO9-9 129298 0-0
C 28-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-2 127654 0-0
C 28-04-2018 08:45 ODC JO9-3 Essche Boys JO9-2 128309 0-0
C 28-04-2018 09:00 SBC JO9-7 S.C.I. JO9-1 126999 0-0
C 21-04-2018 08:45 Boxtel JO9-5 Essche Boys JO9-2 127219 0-0
C 21-04-2018 09:00 WODAN JO9-7 Nemelaer JO9-2 125520 0-0
C 21-04-2018 09:00 SBC JO9-7 ODC JO9-3 127957 0-0
C 21-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-9 S.C.I. JO9-1 127755 0-0
C 21-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 DBS JO9-10 127400 0-0
C 21-04-2018 08:30 SV BLC JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-6 129773 0-0
C 18-04-2018 18:30 DBS JO9-10 Wilhelmina Boys JO9-6 125735 0-0
C 14-04-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 Nemelaer JO9-2 127866 0-0
C 14-04-2018 09:00 WODAN JO9-7 Boxtel JO9-5 126405 0-0
C 14-04-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 SV BLC JO9-4 129136 0-0
C 14-04-2018 09:00 SBC JO9-7 Zwaluw VFC JO9-9 128624 0-0
C 14-04-2018 10:15 S.C.I. JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 130109 0-0
C 14-04-2018 08:45 ODC JO9-3 DBS JO9-10 127915 0-0
C 07-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-9 ODC JO9-3 127543 0-0
C 07-04-2018 08:30 SV BLC JO9-4 WODAN JO9-7 129065 0-0
C 07-04-2018 08:45 Boxtel JO9-5 SBC JO9-7 129216 0-0
C 07-04-2018 09:00 DBS JO9-10 S.C.I. JO9-1 126489 0-0
C 07-04-2018 11:30 Nemelaer JO9-2 Essche Boys JO9-2 126631 0-0
C 07-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-6 129118 0-0
C 31-03-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 ODC JO9-3 125116 0-0
C 31-03-2018 10:15 WODAN JO9-7 SBC JO9-7 126436 0-0
C 24-03-2018 10:15 S.C.I. JO9-1 Nemelaer JO9-2 127334 0-0
C 24-03-2018 09:00 DBS JO9-10 Zwaluw VFC JO9-9 128920 0-0
C 24-03-2018 08:45 ODC JO9-3 SV BLC JO9-4 125811 0-0
C 24-03-2018 09:30 Essche Boys JO9-2 WODAN JO9-7 127857 0-0
C 24-03-2018 09:00 SBC JO9-7 Spoordonkse Boys JO9-1 129452 0-0
C 24-03-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-6 Boxtel JO9-5 127299 0-0
C 17-03-2018 08:30 SV BLC JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 127985 0-0
C 10-03-2018 09:00 SBC JO9-7 Essche Boys JO9-2 125832 0-0
C 10-03-2018 10:15 S.C.I. JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-6 124971 0-0
C 10-03-2018 08:45 ODC JO9-3 Nemelaer JO9-2 125873 0-0
C 10-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-9 SV BLC JO9-4 126374 0-0
C 10-03-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Boxtel JO9-5 127663 0-0
C 10-03-2018 09:00 DBS JO9-10 WODAN JO9-7 128038 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 VOAB JO9-3 97155 0-0
C 16-12-2017 09:30 EFC JO9-3 VOAB JO9-5 77581 0-0
C 09-12-2017 09:45 ZIGO JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 80339 0-0
C 09-12-2017 09:30 Beerse Boys JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 79596 0-0
C 09-12-2017 09:30 EFC JO9-3 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 81835 0-0
C 09-12-2017 09:00 RKVVO JO9-1 ST HMVV/Hulsel JO9-1G 78129 0-0
C 09-12-2017 10:15 Hapert JO9-1 VOAB JO9-3 97158 0-0
C 02-12-2017 10:00 ST HMVV/Hulsel JO9-1G VOAB JO9-5 77240 0-0
C 02-12-2017 10:00 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 ZIGO JO9-4 80287 0-0
C 02-12-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 Hapert JO9-1 80559 0-0
C 02-12-2017 09:00 VOAB JO9-3 Beerse Boys JO9-2 97157 0-0
C 02-12-2017 10:30 Spoord. Boys JO9-1 RKVVO JO9-1 79195 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS JO9-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Essche Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.C.I. JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SBC JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV BLC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO9-1 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 3 2 0 1 6 29 10 19 0
3 Beerse Boys JO9-2 3 1 0 2 3 9 31 -22 0
4 Spoordonkse Boys JO9-1 3 0 0 3 0 7 37 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO9-1 3 3 0 0 9 39 14 25 0
2 ST HMVV/Hulsel JO9-1G 3 2 1 0 7 31 22 9 0
3 Hapert JO9-1 3 2 0 1 6 27 18 9 0
4 VOAB JO9-3 1 1 0 0 3 14 0 14 0
5 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 1 1 0 0 3 11 1 10 0
6 ZIGO JO9-4 2 1 0 1 3 11 10 1 0
7 Spoord. Boys JO9-1 2 1 0 1 3 11 12 -1 0
8 Beerse Boys JO9-2 3 0 2 1 2 20 31 -11 0
9 VOAB JO9-5 3 0 1 2 1 6 23 -17 0
10 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 2 0 0 2 0 4 12 -8 0
11 EFC JO9-3 3 0 0 3 0 14 45 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 3.2 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven