0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kevin van Agt | Keeper | ||||||
Jasper van Agt | |||||||
Maikel van Agt | |||||||
Tom van Agt | |||||||
Roy van Ham | |||||||
Sjoerd van Ham | |||||||
Nick Neggers | |||||||
Roel van Nunen | |||||||
Luuk Rijnen | |||||||
Ruud van Rijt | |||||||
Luc Roefs | |||||||
Tom van de Schoot | |||||||
Stijn Snelders | |||||||
Mark van Straten | |||||||
Joep Verhagen | |||||||
Sjors Verhagen | |||||||
Dennis Witlox | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Toon van Agt | Verzorger | ||||||
Frans van Ham | Ass. scheids. | ||||||
Corne Neggers | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 14:30 | DVG 1 | Bladella 1 | 23987 | 2-6 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Dommelen 1 | Spoordonkse Boys 1 | 22244 | 3-2 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Nieuw Woensel 1 | Hapert 1 | 21968 | 0-3 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | BES 1 | Braakhuizen 1 | 24518 | 0-3 | ||
C | 27-05-2018 13:00 | PSV 1 | SV Valkenswaard 1 | 23223 | 4-2 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | DBS 1 | 22895 | 0-2 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Unitas'59 1 | 24124 | 3-3 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | DVG 1 | 22312 | 8-1 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Unitas'59 1 | BES 1 | 21793 | 4-3 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Nieuw Woensel 1 | 24258 | 4-2 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Hapert 1 | Hilvaria 1 | 22128 | 2-4 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | DBS 1 | Dommelen 1 | 22686 | 0-2 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 23753 | 0-4 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Bladella 1 | PSV 1 | 23802 | 4-0 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Dommelen 1 | Nieuw Woensel 1 | 24367 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | DVG 1 | DBS 1 | 22838 | 1-2 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Braakhuizen 1 | 23475 | 0-2 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | PSV 1 | Spoordonkse Boys 1 | 23862 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Bladella 1 | 24063 | 6-4 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Hapert 1 | 23113 | 1-0 | ||
C | 12-05-2018 19:30 | BES 1 | SV Valkenswaard 1 | 21376 | 2-5 | ||
C | 10-05-2018 14:00 | BES 1 | Bladella 1 | 21546 | 0-6 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | Hapert 1 | DBS 1 | 24653 | 1-0 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Braakhuizen 1 | 22460 | 3-3 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | DVG 1 | Nieuw Woensel 1 | 141821 | 6-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | SV Valkenswaard 1 | 24121 | 0-5 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Nieuw Woensel 1 | Hilvaria 1 | 23739 | 0-5 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | DBS 1 | Braakhuizen 1 | 23001 | 0-3 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Hapert 1 | Bladella 1 | 22755 | 2-1 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | BES 1 | 23312 | 3-3 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | PSV 1 | DVG 1 | 24613 | 2-2 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Dommelen 1 | Unitas'59 1 | 24106 | 2-1 | ||
C | 01-05-2018 20:00 | SV Valkenswaard 1 | Bladella 1 | 142631 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | BES 1 | Unitas'59 1 | 22468 | 0-2 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SV Valkenswaard 1 | 23099 | 4-3 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | PSV 1 | 22878 | 2-1 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | DVG 1 | Braakhuizen 1 | 24727 | 0-4 | ||
C | 26-04-2018 20:00 | Nieuw Woensel 1 | DVG 1 | 22086 | 2-6 | ||
C | 26-04-2018 19:30 | Spoordonkse Boys 1 | BES 1 | 23892 | 4-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | DBS 1 | PSV 1 | 24145 | 3-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Unitas'59 1 | 23708 | 2-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Hapert 1 | Dommelen 1 | 21855 | 1-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Nieuw Woensel 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 24007 | 0-7 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | DVG 1 | 23806 | 2-2 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Hilvaria 1 | 22343 | 3-5 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Bladella 1 | BES 1 | 21358 | 5-1 | ||
C | 19-04-2018 20:00 | Unitas'59 1 | PSV 1 | 23718 | 3-0 | ||
C | 19-04-2018 20:00 | Nieuw Woensel 1 | BES 1 | 141822 | 2-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | DVG 1 | Unitas'59 1 | 24092 | 1-1 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Nieuw Woensel 1 | DBS 1 | 23318 | 1-2 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Bladella 1 | 23212 | 5-0 | ||
C | 15-04-2018 13:30 | PSV 1 | Braakhuizen 1 | 24489 | 0-5 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Hapert 1 | Spoordonkse Boys 1 | 23128 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 19:30 | Hilvaria 1 | BES 1 | 21325 | 10-1 | ||
C | 14-04-2018 19:30 | Dommelen 1 | SV Valkenswaard 1 | 22682 | 0-1 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Braakhuizen 1 | 22549 | 1-1 | ||
C | 12-04-2018 19:30 | DBS 1 | Unitas'59 1 | 23204 | 0-1 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Hapert 1 | PSV 1 | 22204 | 4-1 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | BES 1 | Dommelen 1 | 21797 | 2-1 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | Nieuw Woensel 1 | Spoordonkse Boys 1 | 141823 | 0-2 | ||
C | 10-04-2018 20:00 | SV Valkenswaard 1 | Bladella 1 | 22346 | 2-2 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Bladella 1 | Nieuw Woensel 1 | 22770 | 1-1 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Dommelen 1 | 22711 | 0-3 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | DBS 1 | Spoordonkse Boys 1 | 24493 | 2-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Hapert 1 | 21779 | 4-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 24460 | 2-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | BES 1 | DVG 1 | 21594 | 3-1 | ||
C | 05-04-2018 19:00 | Bladella 1 | Hilvaria 1 | 100984 | 1-1 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Unitas'59 1 | 23634 | 1-2 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Dommelen 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 22811 | 0-1 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Nieuw Woensel 1 | PSV 1 | 24261 | 1-6 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Bladella 1 | Braakhuizen 1 | 23670 | 3-1 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Hapert 1 | BES 1 | 21917 | 3-2 | ||
C | 31-03-2018 18:30 | DBS 1 | Hilvaria 1 | 23832 | 1-4 | ||
C | 29-03-2018 19:30 | Spoordonkse Boys 1 | DVG 1 | 24578 | 4-1 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | BES 1 | DBS 1 | 23396 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Hilvaria 1 | SV Valkenswaard 1 | 24356 | 3-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Spoordonkse Boys 1 | 23659 | 4-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | DVG 1 | Hapert 1 | 23059 | 2-3 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | PSV 1 | Dommelen 1 | 24340 | 0-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Nieuw Woensel 1 | 23061 | 8-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Bladella 1 | 22436 | 1-0 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | Dommelen 1 | Hilvaria 1 | 24391 | 0-3 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | PSV 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 22766 | 0-4 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | BES 1 | Nieuw Woensel 1 | 24655 | 7-2 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Bladella 1 | DBS 1 | 22319 | 2-0 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | SV Valkenswaard 1 | 24118 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | DVG 1 | Dommelen 1 | 23161 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Hapert 1 | 22138 | 3-0 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Spoordonkse Boys 1 | 24249 | 6-4 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | DBS 1 | 23373 | 4-3 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Bladella 1 | Spoordonkse Boys 1 | 23157 | 2-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Nieuw Woensel 1 | 22912 | 5-0 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Hapert 1 | 21943 | 5-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | DVG 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 24082 | 2-4 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Hilvaria 1 | PSV 1 | 22552 | 4-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | SV Valkenswaard 1 | PSV 1 | 23290 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Hapert 1 | Nieuw Woensel 1 | 22481 | 1-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | DBS 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 24509 | 0-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Unitas'59 1 | Hilvaria 1 | 21401 | 0-3 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Bladella 1 | DVG 1 | 22405 | 2-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Dommelen 1 | 21521 | 1-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | BES 1 | 24346 | 7-0 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Unitas'59 1 | 21508 | 2-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Dommelen 1 | Bladella 1 | 21533 | 1-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | PSV 1 | BES 1 | 21534 | 4-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | DVG 1 | Hilvaria 1 | 22959 | 2-5 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Nieuw Woensel 1 | SV Valkenswaard 1 | 23898 | 0-4 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 22787 | 1-0 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | BES 1 | Hilvaria 1 | 22118 | 0-4 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | DBS 1 | Nieuw Woensel 1 | 22333 | 5-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Unitas'59 1 | DVG 1 | 23617 | 1-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | PSV 1 | 21649 | 1-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Hapert 1 | 22757 | 3-2 | ||
C | 27-01-2018 19:30 | SV Valkenswaard 1 | Dommelen 1 | 22384 | 3-3 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Dommelen 1 | DBS 1 | 23620 | 2-3 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Nieuw Woensel 1 | Spoordonkse Boys 1 | 24453 | 1-0 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Hilvaria 1 | Hapert 1 | 22207 | 6-1 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | PSV 1 | Bladella 1 | 22243 | 0-2 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Dommelen 1 | Hapert 1 | 22803 | 2-1 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Nieuw Woensel 1 | 22899 | 7-0 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Unitas'59 1 | Spoordonkse Boys 1 | 22958 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | PSV 1 | DBS 1 | 22457 | 4-1 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Hilvaria 1 | Braakhuizen 1 | 23833 | 6-3 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | DVG 1 | SV Valkenswaard 1 | 24131 | 1-4 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Nieuw Woensel 1 | Dommelen 1 | 23751 | 3-4 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | DBS 1 | DVG 1 | 23630 | 1-2 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Bladella 1 | Hilvaria 1 | 21992 | 1-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Braakhuizen 1 | Unitas'59 1 | 21529 | 3-4 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Hapert 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 23524 | 2-0 | ||
C | 25-11-2017 19:30 | SV Valkenswaard 1 | BES 1 | 22853 | 6-3 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | BES 1 | Hapert 1 | 22096 | 1-1 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Unitas'59 1 | SV Valkenswaard 1 | 22310 | 0-2 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Braakhuizen 1 | Bladella 1 | 24187 | 1-0 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Dommelen 1 | 23448 | 2-1 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | DVG 1 | Spoordonkse Boys 1 | 21725 | 2-0 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Hilvaria 1 | DBS 1 | 23055 | 5-0 | ||
C | 18-11-2017 18:00 | PSV 1 | Nieuw Woensel 1 | 23257 | 2-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Hapert 1 | Unitas'59 1 | 21895 | 2-0 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | PSV 1 | 23195 | 1-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Dommelen 1 | DVG 1 | 22985 | 1-2 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Spoordonkse Boys 1 | Hilvaria 1 | 24312 | 3-5 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Braakhuizen 1 | 22025 | 1-4 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Nieuw Woensel 1 | BES 1 | 22348 | 4-2 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | DBS 1 | Bladella 1 | 23920 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hilvaria 1 | 26 | 24 | 2 | 0 | 74 | 119 | 37 | 82 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 70 | 30 | 40 | 0 |
3 | Braakhuizen 1 | 26 | 17 | 2 | 7 | 53 | 80 | 34 | 46 | 0 |
4 | Bladella 1 | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 | 59 | 31 | 28 | 0 |
5 | Unitas'59 1 | 26 | 13 | 3 | 10 | 42 | 47 | 33 | 14 | 0 |
6 | SV Valkenswaard 1 | 26 | 13 | 3 | 10 | 41 | 70 | 58 | 12 | 1 |
7 | Hapert 1 | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 39 | 48 | -9 | 0 |
8 | Dommelen 1 | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 35 | 38 | -3 | 0 |
9 | PSV 1 | 26 | 10 | 3 | 13 | 33 | 42 | 57 | -15 | 0 |
10 | DBS 1 | 26 | 9 | 1 | 16 | 28 | 36 | 50 | -14 | 0 |
11 | Spoordonkse Boys 1 | 26 | 8 | 4 | 14 | 28 | 47 | 63 | -16 | 0 |
12 | DVG 1 | 26 | 8 | 3 | 15 | 27 | 47 | 69 | -22 | 0 |
13 | BES 1 | 26 | 5 | 3 | 18 | 18 | 42 | 91 | -49 | 0 |
14 | Nieuw Woensel 1 | 26 | 1 | 2 | 23 | 5 | 22 | 116 | -94 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Lunet 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | Bergeijk 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 0 |
4 | Nevelo 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|