0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Ruud van Loon | Keeper | ||||||
Jeroen Beekmans | |||||||
Jac van der Hamsvoort | |||||||
Stef van der Heijden | |||||||
Roel Nijssen | |||||||
Giel van Overdijk | |||||||
Pieter Peters | |||||||
Rick Traa | |||||||
Jeroen Vlemminx | |||||||
Tjeu Vromans | |||||||
Juul van de Wal | |||||||
Martijn van de Wouw | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jan van Gestel | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 12:00 | SBC 7 | Oirschot Vooruit 10 | 48909 | 1-5 | ||
C | 27-05-2018 13:00 | Beerse Boys 11 | RKVVO 8 | 39576 | 1-8 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | UNA 11 | UNA 14 | 44649 | 3-3 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | Brabantia 11 | 43214 | 6-1 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | Wilhelmina Boys 7 | 47585 | 4-2 | ||
C | 20-05-2018 14:00 | De Bocht'80 3 | Beerse Boys 11 | 48204 | 4-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | UNA 14 | Spoordonkse Boys 6 | 42332 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Brabantia 11 | UNA 11 | 44559 | 2-9 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | SBC 7 | 43210 | 6-3 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | RKVVO 8 | Best Vooruit 9 | 39130 | 3-5 | ||
C | 17-05-2018 19:15 | UNA 14 | SBC 7 | 47378 | 0-3 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | Wilhelmina Boys 7 | 46273 | 4-1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | De Bocht'80 3 | 42742 | 6-1 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | UNA 11 | 42018 | 4-0 | ||
C | 13-05-2018 13:00 | Beerse Boys 11 | Brabantia 11 | 37720 | 3-3 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | UNA 14 | RKVVO 8 | 43896 | 1-3 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 10 | SBC 7 | 38799 | 1-2 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | De Bocht'80 3 | Best Vooruit 9 | 47579 | 3-5 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | RKVVO 8 | SBC 7 | 45197 | 3-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | UNA 14 | Brabantia 11 | 42020 | 4-3 | ||
C | 06-05-2018 13:00 | Beerse Boys 11 | Best Vooruit 9 | 44222 | 1-8 | ||
C | 06-05-2018 14:00 | De Bocht'80 3 | Wilhelmina Boys 7 | 39589 | 0-1 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 10 | Spoordonkse Boys 6 | 43455 | 5-2 | ||
C | 03-05-2018 19:00 | Wilhelmina Boys 7 | Best Vooruit 9 | 39360 | 2-4 | ||
C | 29-04-2018 13:00 | SBC 7 | De Bocht'80 3 | 37313 | 5-2 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | UNA 14 | 42672 | 9-1 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Brabantia 11 | RKVVO 8 | 37721 | 0-14 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | Oirschot Vooruit 10 | 37829 | 2-4 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | UNA 11 | Beerse Boys 11 | 38571 | 6-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | UNA 11 | Best Vooruit 9 | 37848 | 1-3 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | Spoordonkse Boys 6 | 41824 | 1-2 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | RKVVO 8 | Oirschot Vooruit 10 | 42818 | 0-3 | ||
C | 22-04-2018 13:00 | SBC 7 | Beerse Boys 11 | 40547 | 2-0 | ||
C | 22-04-2018 14:00 | De Bocht'80 3 | UNA 14 | 39484 | 5-2 | ||
C | 19-04-2018 19:00 | RKVVO 8 | Spoordonkse Boys 6 | 38036 | 1-3 | ||
C | 19-04-2018 19:30 | Best Vooruit 9 | UNA 14 | 141757 | 3-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | UNA 11 | SBC 7 | 47466 | 2-3 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | Brabantia 11 | 46953 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | Spoordonkse Boys 6 | 49040 | 6-0 | ||
C | 15-04-2018 13:00 | Beerse Boys 11 | Wilhelmina Boys 7 | 41315 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 18:00 | De Bocht'80 3 | RKVVO 8 | 40659 | 3-5 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | Beerse Boys 11 | 42716 | 7-1 | ||
C | 08-04-2018 13:00 | SBC 7 | Best Vooruit 9 | 43242 | 2-5 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Brabantia 11 | De Bocht'80 3 | 37922 | 1-3 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | UNA 14 | Oirschot Vooruit 10 | 49343 | 0-6 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | RKVVO 8 | UNA 11 | 45226 | 2-2 | ||
C | 05-04-2018 19:00 | RKVVO 8 | Wilhelmina Boys 7 | 100445 | 5-7 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | De Bocht'80 3 | 48840 | 4-2 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | Brabantia 11 | 48837 | 11-0 | ||
C | 25-03-2018 13:00 | Beerse Boys 11 | UNA 14 | 40619 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | SBC 7 | 38364 | 3-2 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | UNA 11 | Wilhelmina Boys 7 | 38183 | 0-1 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Best Vooruit 9 | UNA 14 | 47551 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 13:00 | SBC 7 | Brabantia 11 | 38626 | 5-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | RKVVO 8 | 46810 | 3-1 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | UNA 11 | Oirschot Vooruit 10 | 40799 | 0-2 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | De Bocht'80 3 | Spoordonkse Boys 6 | 43861 | 0-5 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Brabantia 11 | Spoordonkse Boys 6 | 38661 | 0-6 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | UNA 14 | UNA 11 | 38468 | 1-6 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | RKVVO 8 | Beerse Boys 11 | 48124 | 6-0 | ||
C | 04-02-2018 13:00 | SBC 7 | Spoordonkse Boys 6 | 48441 | 5-3 | ||
C | 28-01-2018 11:00 | SBC 7 | Wilhelmina Boys 7 | 40582 | 1-1 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | UNA 14 | Beerse Boys 11 | 38534 | 2-1 | ||
C | 17-12-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Wilhelmina Boys 7 | 42711 | 3-3 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | UNA 11 | Brabantia 11 | 40880 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 13:00 | Beerse Boys 11 | De Bocht'80 3 | 48304 | 1-4 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Best Vooruit 9 | RKVVO 8 | 46807 | 6-2 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | UNA 14 | 40534 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Brabantia 11 | Best Vooruit 9 | 47081 | 1-5 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | UNA 11 | 41636 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 12:00 | De Bocht'80 3 | Oirschot Vooruit 10 | 45000 | 2-3 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | RKVVO 8 | 39358 | 3-0 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | UNA 14 | De Bocht'80 3 | 45332 | 2-5 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | Best Vooruit 9 | UNA 11 | 47933 | 6-1 | ||
C | 19-11-2017 13:00 | Beerse Boys 11 | SBC 7 | 46631 | 1-9 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Brabantia 11 | Beerse Boys 11 | 40339 | 3-1 | ||
C | 12-11-2017 12:00 | RKVVO 8 | UNA 14 | 37586 | 7-0 | ||
C | 12-11-2017 13:00 | SBC 7 | DBS 7 | 41166 | 0-0 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | Oirschot Vooruit 10 | 42817 | 5-1 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | UNA 11 | Spoordonkse Boys 6 | 48654 | 3-3 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Brabantia 11 | SBC 7 | 44329 | 0-9 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | UNA 11 | 37603 | 5-1 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | RKVVO 8 | Wilhelmina Boys 7 | 48941 | 0-0 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | UNA 14 | Best Vooruit 9 | 47442 | 0-10 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | DBS 7 | Beerse Boys 11 | 42654 | 0-0 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | De Bocht'80 3 | 37467 | 0-3 | ||
C | 29-10-2017 13:00 | SBC 7 | UNA 14 | 40850 | 6-2 | ||
C | 29-10-2017 12:00 | Best Vooruit 9 | DBS 7 | 48970 | 0-0 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | RKVVO 8 | 42164 | 2-1 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | UNA 11 | De Bocht'80 3 | 46311 | 2-3 | ||
C | 29-10-2017 13:00 | Beerse Boys 11 | Oirschot Vooruit 10 | 38836 | 0-2 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | Brabantia 11 | 46636 | 5-0 | ||
C | 22-10-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 6 | Oirschot Vooruit 10 | 47637 | 0-4 | ||
C | 15-10-2017 13:00 | Beerse Boys 11 | UNA 11 | 41570 | 1-3 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | RKVVO 8 | Brabantia 11 | 44207 | 9-2 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | DBS 7 | Spoord. Boys 6 | 49305 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | De Bocht'80 3 | SBC 7 | 46244 | 3-1 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | UNA 14 | Wilhelmina Boys 7 | 43564 | 1-10 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | Best Vooruit 9 | 40768 | 2-1 | ||
C | 08-10-2017 13:00 | SBC 7 | RKVVO 8 | 45689 | 0-0 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | UNA 11 | DBS 7 | 39231 | 1-1 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Brabantia 11 | UNA 14 | 41758 | 6-2 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | De Bocht'80 3 | 38277 | 8-1 | ||
C | 08-10-2017 12:00 | Best Vooruit 9 | Beerse Boys 11 | 40644 | 8-0 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | UNA 11 | RKVVO 8 | 45334 | 2-2 | ||
C | 01-10-2017 10:30 | DBS 7 | Wilhelmina Boys 7 | 49236 | 3-6 | ||
C | 01-10-2017 12:00 | Best Vooruit 9 | SBC 7 | 42254 | 5-2 | ||
C | 01-10-2017 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | UNA 14 | 39521 | 5-2 | ||
C | 01-10-2017 13:00 | Beerse Boys 11 | Spoordonkse Boys 6 | 37722 | 2-4 | ||
C | 01-10-2017 09:30 | De Bocht'80 3 | Brabantia 11 | 45688 | 5-2 | ||
C | 24-09-2017 13:00 | Spoord. Boys 6 | Best Vooruit 9 | 47235 | 2-2 | ||
C | 24-09-2017 13:00 | SBC 7 | UNA 11 | 42814 | 1-1 | ||
C | 24-09-2017 12:00 | RKVVO 8 | De Bocht'80 3 | 46785 | 4-2 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Brabantia 11 | Oirschot V. 10 | 42652 | 0-4 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | UNA 14 | DBS 7 | 47952 | 2-1 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | Beerse Boys 11 | 41395 | 8-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 10 | 20 | 18 | 0 | 2 | 54 | 68 | 22 | 46 | 0 |
2 | Best Vooruit 9 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 105 | 29 | 76 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys 7 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 87 | 37 | 50 | 0 |
4 | SBC 7 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 64 | 43 | 21 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys 6 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 59 | 46 | 13 | 0 |
6 | RKVVO 8 | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 | 76 | 47 | 29 | 0 |
7 | De Bocht'80 3 | 20 | 10 | 0 | 10 | 30 | 59 | 59 | 0 | 0 |
8 | UNA 11 | 20 | 5 | 6 | 9 | 21 | 47 | 54 | -7 | 0 |
9 | UNA 14 | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 29 | 97 | -68 | 0 |
10 | Brabantia 11 | 20 | 2 | 2 | 16 | 8 | 26 | 115 | -89 | 0 |
11 | Beerse Boys 11 | 20 | 2 | 1 | 17 | 7 | 20 | 91 | -71 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taxandria 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 5 | 3 | 0 |
2 | Nemelaer 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 7 | 2 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 |
4 | Boxtel 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 11 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:15 | 4 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|