0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Han van Heesch | |||||||
Kay van Iersel | |||||||
Bart der Kinderen | |||||||
Ralf van Loon | |||||||
Jippe van Nunen | |||||||
Victor Theeuwes | |||||||
Erwin van Uden | |||||||
Rolf van Wieringen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Henri Vlemminx | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Spoordonkse Boys 7 | 49146 | 1-2 | ||
C | 27-05-2018 11:30 | SDO'39 3 | Beerse Boys 7 | 42921 | 2-4 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | EDN'56 4 | Acht 6 | 42590 | 1-8 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Tuldania 3 | Hilvaria 7 | 37714 | 1-2 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | RKDSV 5 | 38701 | 2-2 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | Beerse Boys 7 | Tuldania 3 | 39284 | 10-1 | ||
C | 24-05-2018 20:00 | Spoordonkse Boys 7 | Hilvaria 7 | 41369 | 2-0 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | RKDSV 5 | Tuldania 3 | 43439 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 11:30 | SVSOS 3 | SDO'39 3 | 45241 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Acht 6 | Oirschot Vooruit 11 | 37303 | 8-3 | ||
C | 20-05-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | EDN'56 4 | 45388 | 6-1 | ||
C | 19-05-2018 18:00 | Beerse Boys 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 43953 | 1-0 | ||
C | 17-05-2018 20:15 | Hilvaria 7 | EDN'56 4 | 39986 | 1-1 | ||
C | 17-05-2018 19:15 | Spoordonkse Boys 7 | SDO'39 3 | 41426 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | SDO'39 3 | 48058 | 7-0 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | HMVV 4 | RKDSV 5 | 37906 | 5-1 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Tuldania 3 | Acht 6 | 49153 | 2-6 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | EDN'56 4 | Oirschot Vooruit 11 | 37454 | 4-5 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Beerse Boys 7 | SVSOS 3 | 45728 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 11:30 | SVSOS 3 | Hilvaria 7 | 45463 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Tuldania 3 | 41371 | 1-2 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | Beerse Boys 7 | HMVV 4 | 46517 | 6-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Acht 6 | EDN'56 4 | 141115 | 11-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | RKDSV 5 | SVSOS 3 | 49228 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Beerse Boys 7 | EDN'56 4 | 38136 | 20-0 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Tuldania 3 | HMVV 4 | 43348 | 2-3 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | Acht 6 | 48614 | 0-7 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Hilvaria 7 | SDO'39 3 | 39548 | 2-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Oirschot Vooruit 11 | 49110 | 4-2 | ||
C | 29-04-2018 11:30 | SVSOS 3 | Spoordonkse Boys 7 | 47860 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Tuldania 3 | 40933 | 1-0 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | EDN'56 4 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 37759 | 1-12 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | HMVV 4 | Beerse Boys 7 | 48076 | 1-5 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | SDO'39 3 | RKDSV 5 | 44018 | 4-1 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Acht 6 | Hilvaria 7 | 38652 | 8-2 | ||
C | 24-04-2018 19:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Acht 6 | 45172 | 0-1 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Hilvaria 7 | Beerse Boys 7 | 44014 | 1-4 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | SDO'39 3 | Tuldania 3 | 40002 | 7-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | RKDSV 5 | Spoordonkse Boys 7 | 40523 | 2-0 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Acht 6 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 48223 | 0-3 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | SVSOS 3 | EDN'56 4 | 43442 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | HMVV 4 | 44321 | 1-2 | ||
C | 19-04-2018 20:00 | Spoordonkse Boys 7 | Oirschot Vooruit 11 | 40698 | 2-2 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Tuldania 3 | SVSOS 3 | 44085 | 7-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | RKDSV 5 | Hilvaria 7 | 42178 | 8-1 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | HMVV 4 | EDN'56 4 | 45694 | 17-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Spoordonkse Boys 7 | 40484 | 3-0 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Beerse Boys 7 | Acht 6 | 46511 | 1-1 | ||
C | 15-04-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | SDO'39 3 | 38515 | 6-1 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | Acht 6 | Spoordonkse Boys 7 | 45963 | 7-2 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Hilvaria 7 | Oirschot Vooruit 11 | 43266 | 2-5 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | SDO'39 3 | HMVV 4 | 48098 | 0-5 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Acht 6 | RKDSV 5 | 39309 | 3-1 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Spoordonkse Boys 7 | Beerse Boys 7 | 48343 | 0-2 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | EDN'56 4 | Tuldania 3 | 48061 | 0-1 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | SVSOS 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 47120 | 1-5 | ||
C | 02-04-2018 10:00 | RKDSV 5 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 38073 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | HMVV 4 | Acht 6 | 42220 | 4-4 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Beerse Boys 7 | RKDSV 5 | 42401 | 4-0 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Hilvaria 7 | 38312 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | EDN'56 4 | SDO'39 3 | 47332 | 2-4 | ||
C | 25-03-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | SVSOS 3 | 43554 | 3-2 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Tuldania 3 | Spoordonkse Boys 7 | 44656 | 2-0 | ||
C | 18-03-2018 10:00 | Acht 6 | SVSOS 3 | 44140 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | SDO'39 3 | Acht 6 | 37999 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | EDN'56 4 | RKDSV 5 | 47534 | 0-11 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | HMVV 4 | Spoordonkse Boys 7 | 48598 | 11-1 | ||
C | 11-03-2018 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Beerse Boys 7 | 43223 | 2-9 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Tuldania 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 45404 | 2-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Beerse Boys 7 | SDO'39 3 | 45074 | 7-0 | ||
C | 18-02-2018 11:30 | SVSOS 3 | HMVV 4 | 41666 | 0-3 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Acht 6 | EDN'56 4 | 48440 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Hilvaria 7 | Tuldania 3 | 45527 | 1-3 | ||
C | 17-12-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | SVSOS 3 | 45868 | 1-3 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | SDO'39 3 | EDN'56 4 | 49169 | 10-0 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | SDO'39 3 | SVSOS 3 | 47257 | 3-2 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | HMVV 4 | Hilvaria 7 | 46347 | 7-1 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Beerse Boys 7 | 38789 | 1-0 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | EDN'56 4 | Spoordonkse Boys 7 | 43815 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Tuldania 3 | RKDSV 5 | 42137 | 1-2 | ||
C | 03-12-2017 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Acht 6 | 39468 | 0-3 | ||
C | 26-11-2017 11:30 | SVSOS 3 | Oirschot Vooruit 11 | 48659 | 1-4 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Acht 6 | HMVV 4 | 45271 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | RKDSV 5 | Beerse Boys 7 | 39845 | 3-2 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Hilvaria 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 43857 | 1-6 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | HMVV 4 | Oirschot Vooruit 11 | 46927 | 3-1 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | EDN'56 4 | SVSOS 3 | 43080 | 4-0 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | RKDSV 5 | 46704 | 1-2 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | Beerse Boys 7 | Hilvaria 7 | 47495 | 4-1 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Acht 6 | Tuldania 3 | 45609 | 7-0 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | RKDSV 5 | HMVV 4 | 43862 | 7-0 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Hilvaria 7 | Spoordonkse Boys 7 | 46940 | 3-3 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | SDO'39 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 47253 | 0-5 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | SVSOS 3 | Beerse Boys 7 | 41708 | 0-10 | ||
C | 12-11-2017 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | EDN'56 4 | 41367 | 10-1 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Acht 6 | SDO'39 3 | 48369 | 5-1 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Hilvaria 7 | SVSOS 3 | 39868 | 0-3 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | RKDSV 5 | EDN'56 4 | 47641 | 8-2 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | Beerse Boys 7 | Oirschot Vooruit 11 | 43794 | 5-3 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Tuldania 3 | 39625 | 4-0 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | SDO'39 3 | Spoordonkse Boys 7 | 46382 | 4-0 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | HMVV 4 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 38985 | 1-1 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Tuldania 3 | Beerse Boys 7 | 46184 | 1-1 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | EDN'56 4 | Hilvaria 7 | 44451 | 1-3 | ||
C | 29-10-2017 11:30 | SVSOS 3 | Acht 6 | 40682 | 1-3 | ||
C | 29-10-2017 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | RKDSV 5 | 39414 | 6-1 | ||
C | 22-10-2017 11:00 | Tuldania 3 | SDO'39 3 | 38504 | 2-5 | ||
C | 22-10-2017 11:00 | Spoordonkse Boys 7 | HMVV 4 | 44781 | 2-4 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Hilvaria 7 | Acht 6 | 39209 | 2-4 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | RKDSV 5 | SDO'39 3 | 39496 | 3-1 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | EDN'56 4 | 44627 | 11-0 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | Tuldania 3 | Oirschot Vooruit 11 | 45574 | 4-2 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | EDN'56 4 | Beerse Boys 7 | 37774 | 0-9 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | HMVV 4 | Tuldania 3 | 37210 | 2-2 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | SDO'39 3 | Hilvaria 7 | 47745 | 2-3 | ||
C | 08-10-2017 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 47028 | 0-4 | ||
C | 08-10-2017 11:30 | SVSOS 3 | RKDSV 5 | 48975 | 0-5 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | RKDSV 5 | Acht 6 | 47801 | 3-4 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | SVSOS 3 | 46498 | 1-2 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Tuldania 3 | EDN'56 4 | 38220 | 3-0 | ||
C | 01-10-2017 11:30 | Oirschot Vooruit 11 | Hilvaria 7 | 47262 | 4-0 | ||
C | 01-10-2017 12:00 | Beerse Boys 7 | Spoordonkse Boys 7 | 39842 | 4-1 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | HMVV 4 | SDO'39 3 | 45349 | 7-1 | ||
C | 24-09-2017 12:00 | SVSOS 3 | Tuldania 3 | 47307 | 0-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Spoord. Boys 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 37941 | 1-3 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | EDN'56 4 | HMVV 4 | 46878 | 1-11 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | SDO'39 3 | Oirschot V. 11 | 44855 | 5-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Hilvaria 7 | RKDSV 5 | 47662 | 1-4 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Acht 6 | Beerse Boys 7 | 44568 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys 7 | 20 | 16 | 2 | 2 | 50 | 100 | 19 | 81 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 20 | 14 | 3 | 3 | 45 | 73 | 15 | 58 | 0 |
3 | Acht 6 | 20 | 14 | 2 | 4 | 44 | 91 | 32 | 59 | 0 |
4 | HMVV 4 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40 | 90 | 43 | 47 | 0 |
5 | RKDSV 5 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 64 | 41 | 23 | 0 |
6 | SDO'39 3 | 20 | 8 | 1 | 11 | 25 | 52 | 68 | -16 | 0 |
7 | Oirschot Vooruit 11 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 58 | 61 | -3 | 0 |
8 | Tuldania 3 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 33 | 58 | -25 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys 7 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 28 | 62 | -34 | 0 |
10 | Hilvaria 7 | 20 | 3 | 4 | 13 | 13 | 29 | 73 | -44 | 0 |
11 | EDN'56 4 | 20 | 0 | 2 | 18 | 2 | 16 | 162 | -146 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 3 | 15 | 0 |
2 | Beerse Boys 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 4 | 10 | 0 |
3 | Boxtel 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 17 | -12 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 17 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:15 | 4 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|