0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - JO18 - Spoordonkse Boys JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark de Brouwer | |||||||
Mathijs Heyms | |||||||
Tim Hoffmans | |||||||
Thijs Koenraadt | |||||||
Rick Pijnenburg | |||||||
Toon van de Poll | |||||||
Rens van de Schoot | |||||||
Jordi Vermeer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pierre van der Heijden | Trainer | ||||||
Frank Hoffmans | Trainer | ||||||
Peter op 't Hoog | Trainer | ||||||
Piet Roefs | Trainer | ||||||
Johan Verhagen | Trainer | ||||||
Johan van de Wal | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2018 20:30 | SV Reeshof JO19-4 | Hilvaria JO19-2 | 106785 | 2-3 | ||
C | 02-06-2018 14:30 | Blauw Wit'81 JO19-1 | VOAB JO19-4 | 105715 | 1-9 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Hilvaria JO19-2 | Were Di JO19-2 | 106600 | 6-3 | ||
C | 26-05-2018 12:30 | Berkdijk JO19-1 | VOAB JO19-4 | 106260 | 0-4 | ||
C | 26-05-2018 14:45 | Spoordonkse Boys JO19-2 | OVC'26 JO19-1 | 105757 | 8-2 | ||
C | 26-05-2018 14:45 | GSBW JO19-2 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 107388 | 2-2 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Blauw Wit'81 JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 106878 | 1-9 | ||
C | 19-05-2018 15:00 | OVC'26 JO19-1 | SV Reeshof JO19-4 | 105491 | 5-0 | ||
C | 19-05-2018 14:00 | Were Di JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 106228 | 2-14 | ||
C | 19-05-2018 14:45 | VOAB JO19-4 | Hilvaria JO19-2 | 105909 | 0-2 | ||
C | 17-05-2018 19:30 | Berkdijk JO19-1 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 106718 | 1-3 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | OVC'26 JO19-1 | Were Di JO19-2 | 107305 | 12-2 | ||
C | 12-05-2018 15:15 | GSBW JO19-2 | SVSSS JO19-2 | 106624 | 0-11 | ||
C | 12-05-2018 13:45 | SV Reeshof JO19-4 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 107211 | 2-4 | ||
C | 05-05-2018 13:15 | SV Reeshof JO19-4 | SVSSS JO19-2 | 107489 | 3-5 | ||
C | 05-05-2018 14:45 | VOAB JO19-4 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 106934 | 6-1 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | OVC'26 JO19-1 | GSBW JO19-2 | 106583 | 2-1 | ||
C | 05-05-2018 12:30 | Berkdijk JO19-1 | Hilvaria JO19-2 | 106714 | 2-6 | ||
C | 28-04-2018 15:00 | Hilvaria JO19-2 | OVC'26 JO19-1 | 106954 | 5-3 | ||
C | 28-04-2018 14:45 | GSBW JO19-2 | SV Reeshof JO19-4 | 107113 | 5-1 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | SVSSS JO19-2 | Berkdijk JO19-1 | 105801 | 11-0 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Berkdijk JO19-1 | 107270 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | SVSSS JO19-2 | Hilvaria JO19-2 | 105410 | 5-2 | ||
C | 21-04-2018 13:45 | Were Di JO19-2 | GSBW JO19-2 | 106059 | 0-2 | ||
C | 21-04-2018 14:45 | VOAB JO19-4 | OVC'26 JO19-1 | 105874 | 4-3 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Blauw Wit'81 JO19-1 | SV Reeshof JO19-4 | 105580 | 1-3 | ||
C | 18-04-2018 18:30 | OVC'26 JO19-1 | Berkdijk JO19-1 | 107458 | 4-2 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | Hilvaria JO19-2 | GSBW JO19-2 | 107619 | 0-2 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | OVC'26 JO19-1 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 106215 | 8-1 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | SVSSS JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 107719 | 4-2 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Berkdijk JO19-1 | Were Di JO19-2 | 107600 | 2-4 | ||
C | 07-04-2018 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Hilvaria JO19-2 | 106741 | 3-3 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Uno Animo JO19-2 | OVC'26 JO19-1 | 107365 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 14:45 | VOAB JO19-4 | SVSSS JO19-2 | 106739 | 2-4 | ||
C | 07-04-2018 14:45 | GSBW JO19-2 | Berkdijk JO19-1 | 107435 | 5-2 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | Were Di JO19-2 | SV Reeshof JO19-4 | 106479 | 2-7 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | Blauw Wit'81 JO19-1 | Were Di JO19-2 | 106239 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Hilvaria JO19-2 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 105452 | 4-2 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | GSBW JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 107057 | 2-4 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | SVSSS JO19-2 | Were Di JO19-2 | 106379 | 9-0 | ||
C | 24-03-2018 16:00 | SV Reeshof JO19-4 | VOAB JO19-4 | 106749 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | Berkdijk JO19-1 | Uno Animo JO19-2 | 105434 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | OVC'26 JO19-1 | ZIGO JO19-2 | 106336 | 0-0 | ||
C | 21-03-2018 19:30 | VOAB JO19-4 | GSBW JO19-2 | 106483 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:30 | Uno Animo JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 106079 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 15:30 | ZIGO JO19-2 | SVSSS JO19-2 | 105831 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Berkdijk JO19-1 | SV Reeshof JO19-4 | 107636 | 2-6 | ||
C | 10-03-2018 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 107539 | 8-1 | ||
C | 10-03-2018 14:45 | GSBW JO19-2 | ZIGO JO19-2 | 106661 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SVSSS JO19-2 | OVC'26 JO19-1 | 106958 | 6-1 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Were Di JO19-2 | VOAB JO19-4 | 107306 | 2-6 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Hilvaria JO19-2 | Uno Animo JO19-2 | 106542 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 14:30 | Uno Animo JO19-2 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 106046 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 15:30 | ZIGO JO19-2 | Were Di JO19-2 | 106766 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | ZIGO JO19-2 | 106493 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 15:00 | Were Di JO19-2 | Uno Animo JO19-2 | 105683 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 13:00 | SJO VV LBC JO19-1 | Beerse Boys JO19-2 | 54374 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 52748 | 10-0 | ||
C | 16-12-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Best Vooruit JO19-4 | 54080 | 2-1 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 52840 | 3-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 54319 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | Best Vooruit JO19-4 | 54171 | 0-9 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | SJO VV LBC JO19-1 | Knegselse Boys JO19-1 | 53251 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Taxandria JO19-4 | 52885 | 4-2 | ||
C | 02-12-2017 12:45 | Taxandria JO19-4 | SJO VV LBC JO19-1 | 53890 | 2-11 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Knegselse Boys JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 52969 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 54290 | 0-6 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Oirschot Vooruit JO19-3 | Beerse Boys JO19-2 | 53814 | 3-6 | ||
C | 02-12-2017 16:45 | Best Vooruit JO19-4 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 53408 | 2-4 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Oirschot Vooruit JO19-3 | Taxandria JO19-4 | 53156 | 2-5 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | SJO VV LBC JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 52410 | 9-0 | ||
C | 25-11-2017 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 52916 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | Knegselse Boys JO19-1 | 53422 | 2-5 | ||
C | 18-11-2017 16:45 | Best Vooruit JO19-4 | Knegselse Boys JO19-1 | 53208 | 4-1 | ||
C | 18-11-2017 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 54033 | 3-0 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | SJO VV LBC JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 54552 | 6-1 | ||
C | 18-11-2017 12:45 | Taxandria JO19-4 | Beerse Boys JO19-2 | 54380 | 3-2 | ||
C | 11-11-2017 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Best Vooruit JO19-4 | 53811 | 2-3 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Knegselse Boys JO19-1 | Taxandria JO19-4 | 52319 | 14-1 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 53877 | 0-5 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 52892 | 3-2 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | SJO VV LBC JO19-1 | 52968 | 3-3 | ||
C | 04-11-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 54452 | 5-0 | ||
C | 04-11-2017 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-2 | Knegselse Boys JO19-1 | 52814 | 3-0 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Beerse Boys JO19-2 | 54143 | 6-1 | ||
C | 04-11-2017 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Taxandria JO19-4 | 53342 | 11-3 | ||
C | 04-11-2017 13:30 | SJO VV LBC JO19-1 | Best Vooruit JO19-4 | 54029 | 6-2 | ||
C | 28-10-2017 12:45 | Taxandria JO19-4 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 52499 | 4-3 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Knegselse Boys JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 53427 | 1-4 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Oirschot Vooruit JO19-3 | SJO VV LBC JO19-1 | 52549 | 0-8 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 53179 | 0-3 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 52287 | 1-6 | ||
C | 23-10-2017 20:00 | Wilhelmina Boys JO19-2 | SJO VV LBC JO19-1 | 53682 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-2 | Best Vooruit JO19-4 | 54381 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 53388 | 12-2 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Knegselse Boys JO19-1 | 52585 | 0-4 | ||
C | 10-10-2017 19:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 53698 | 3-2 | ||
C | 07-10-2017 12:45 | Taxandria JO19-4 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 54234 | 4-9 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Oirschot Vooruit JO19-3 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 52942 | 0-10 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 53256 | 1-9 | ||
C | 07-10-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | SJO VV LBC JO19-1 | 52304 | 2-1 | ||
C | 07-10-2017 16:45 | Best Vooruit JO19-4 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 53491 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-2 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 53758 | 4-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Taxandria JO19-4 | 53128 | 4-3 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | Knegselse Boys JO19-1 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 52761 | 1-3 | ||
C | 30-09-2017 16:45 | Best Vooruit JO19-4 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 53389 | 2-3 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 52437 | 2-4 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Beerse Boys JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 53772 | 3-2 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Oirschot V. JO19-3 | Knegselse Boys JO19-1 | 52984 | 4-4 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Spoord. Boys JO19-2 | 52360 | 3-4 | ||
C | 23-09-2017 12:45 | Taxandria JO19-4 | Best Vooruit JO19-4 | 53065 | 1-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS JO19-2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 64 | 11 | 53 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 47 | 24 | 23 | 0 |
3 | VOAB JO19-4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 33 | 14 | 19 | 0 |
4 | Hilvaria JO19-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 31 | 22 | 9 | 0 |
5 | OVC'26 JO19-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 40 | 29 | 11 | 0 |
6 | GSBW JO19-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 19 | 22 | -3 | 0 |
7 | SV Reeshof JO19-4 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 25 | 29 | -4 | 0 |
8 | Blauw Wit'81 JO19-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 15 | 46 | -31 | 0 |
9 | Were Di JO19-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 17 | 61 | -44 | 0 |
10 | Berkdijk JO19-1 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 13 | 46 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO19-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 6 | 5 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 9 | 3 | 0 |
3 | OVC'26 JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 0 |
4 | Taxandria JO19-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 12 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina Boys JO19-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 39 | 12 | 27 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO19-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 46 | 21 | 25 | 0 |
3 | SJO VV LBC JO19-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 47 | 13 | 34 | 0 |
4 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 44 | 20 | 24 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 25 | 26 | -1 | 0 |
6 | Best Vooruit JO19-4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 36 | 24 | 12 | 0 |
7 | Knegselse Boys JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 30 | 21 | 9 | 0 |
8 | Taxandria JO19-4 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 28 | 70 | -42 | 0 |
9 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 20 | 34 | -14 | 0 |
10 | Beerse Boys JO19-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 16 | 48 | -32 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit JO19-3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 14 | 56 | -42 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 20:15 | 3.2 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | 3.2 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|