0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - JO18 - Spoordonkse Boys JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark de Brouwer | |||||||
Roy van Heesbeen | |||||||
Mathijs Heyms | |||||||
Tim Hoffmans | |||||||
Thijs Koenraadt | |||||||
Ruud van Kroonenburg | |||||||
Stan van Kroonenburg | |||||||
Siebe van Nunen | |||||||
Daan van Oirschot | |||||||
Gijs van Overdijk | |||||||
Rick Pijnenburg | |||||||
Ties van de Poll | |||||||
Max Rijnen | |||||||
Rens van de Schoot | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Sjors Verhagen | Leider | ||||||
Johan van de Wal | Leider | ||||||
Pierre van der Heijden | Trainer | ||||||
Frank Hoffmans | Trainer | ||||||
Ad van Nunen | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:00 | Emplina JO19-2 | Tuldania JO19-1 | 107374 | 4-0 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | Best Vooruit JO19-2 | 107892 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | VCB JO19-1 | 107988 | 5-0 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 108601 | 2-2 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | CHC JO19-1 | ODC JO19-2 | 107295 | 12-2 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 108515 | 4-4 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Emplina JO19-2 | 107848 | 7-4 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 108657 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Tuldania JO19-1 | CHC JO19-1 | 107949 | 3-7 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 108157 | 0-3 | ||
C | 18-05-2019 14:00 | VCB JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 108440 | 0-6 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | ODC JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 108772 | 3-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | ODC JO19-2 | 107692 | 4-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | CHC JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 107838 | 6-3 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Tuldania JO19-1 | 108175 | 4-5 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 108433 | 4-3 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-2 | 107549 | 3-2 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | Emplina JO19-2 | VCB JO19-1 | 108698 | 4-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | VCB JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 107518 | 3-4 | ||
C | 07-05-2019 20:00 | Best Vooruit JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-2 | 108191 | 2-0 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO19-2 | CHC JO19-1 | 107239 | 2-2 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Emplina JO19-2 | 108638 | 2-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Tuldania JO19-1 | Helvoirt JO19-1 | 107657 | 4-0 | ||
C | 04-05-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | Beerse Boys JO19-1 | 107835 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | ODC JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 108105 | 4-2 | ||
C | 20-04-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | CHC JO19-1 | 107172 | 1-4 | ||
C | 20-04-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | VCB JO19-1 | 107165 | 6-0 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 108526 | 0-3 | ||
C | 18-04-2019 19:15 | Emplina JO19-2 | ODC JO19-2 | 108366 | 3-4 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | ODC JO19-2 | 107786 | 7-3 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | CHC JO19-1 | Emplina JO19-2 | 108695 | 1-0 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Tuldania JO19-1 | 108952 | 4-1 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | VCB JO19-1 | 107398 | 2-2 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | CHC JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 108567 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 107809 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | ODC JO19-2 | Best Vooruit JO19-2 | 107544 | 4-2 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | VCB JO19-1 | CHC JO19-1 | 107603 | 0-12 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Emplina JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 107915 | 1-8 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Tuldania JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 108498 | 5-3 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 107987 | 2-1 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Emplina JO19-2 | 108856 | 6-2 | ||
C | 30-03-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 108588 | 4-1 | ||
C | 30-03-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | CHC JO19-1 | 149315 | 0-0 | ||
C | 25-03-2019 19:30 | VCB JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 108142 | 0-8 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 107962 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Emplina JO19-2 | 108677 | 5-1 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | VCB JO19-1 | 108955 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 107920 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | CHC JO19-1 | 107489 | 4-9 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | ODC JO19-2 | Tuldania JO19-1 | 108529 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 108060 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Tuldania JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 107302 | 4-3 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Tuldania JO19-1 | 107697 | 1-4 | ||
C | 26-02-2019 19:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | ODC JO19-2 | 108845 | 5-1 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 107555 | 0-2 | ||
C | 23-02-2019 13:00 | ODC JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 108099 | 3-5 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 108803 | 0-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | CHC JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 108363 | 4-1 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Emplina JO19-2 | Best Vooruit JO19-2 | 108307 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | VCB JO19-1 | Tuldania JO19-1 | 107198 | 1-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | SVSSS JO19-2 | 108047 | 3-5 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Tuldania JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 107660 | 2-4 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Helvoirt JO19-1 | 108397 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | SVSSS JO19-2 | Emplina JO19-2 | 108367 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | ODC JO19-2 | VCB JO19-1 | 108195 | 3-4 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | CHC JO19-1 | 108929 | 3-0 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | Jong Brabant JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 105770 | 3-1 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Were Di JO19-1 | 107262 | 3-1 | ||
C | 31-05-2018 19:00 | Jong Brabant JO19-2 | Nemelaer JO19-1 | 107714 | 1-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 14:30 | Sarto JO19-2 | Viola JO19-1 | 3994 | 2-3 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 4565 | 4-1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | Sarto JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 3984 | 3-1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | Viola JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 4227 | 3-3 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Viola JO19-1 | 4561 | 2-3 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Sarto JO19-2 | 4045 | 2-5 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 15:45 | Marvilde JO19-1 | Hapert JO19-1 | 34520 | 1-2 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 33525 | 3-4 | ||
C | 11-12-2018 19:45 | DOSL JO19-1 | WODAN JO19-2 | 33243 | 6-0 | ||
C | 08-12-2018 14:45 | SJO Juventud JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 34264 | 6-4 | ||
C | 08-12-2018 13:30 | Gestel JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 34243 | 5-3 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | DOSL JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 33578 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 34119 | 1-4 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Acht JO19-1 | Hapert JO19-1 | 33557 | 2-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | WODAN JO19-2 | 33783 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Acht JO19-1 | 33192 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Hapert JO19-1 | DOSL JO19-1 | 34278 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | SJO Juventud JO19-1 | 32764 | 0-3 | ||
C | 01-12-2018 14:45 | WODAN JO19-2 | Gestel JO19-1 | 34020 | 3-7 | ||
C | 01-12-2018 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | Woenselse Boys JO19-1 | 33348 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 15:45 | Marvilde JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 33388 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 13:30 | SJO Juventud JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 33629 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 14:45 | Gestel JO19-1 | Hapert JO19-1 | 33432 | 5-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Acht JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 33743 | 5-2 | ||
C | 24-11-2018 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 32776 | 2-0 | ||
C | 21-11-2018 19:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 33757 | 4-2 | ||
C | 17-11-2018 13:30 | Gestel JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 33877 | 8-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 33653 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | DOSL JO19-1 | 34281 | 4-3 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Hapert JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 34273 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 14:45 | WODAN JO19-2 | Acht JO19-1 | 33606 | 3-5 | ||
C | 17-11-2018 15:45 | Marvilde JO19-1 | SJO Juventud JO19-1 | 33533 | 1-4 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | WODAN JO19-2 | 33766 | 3-0 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Acht JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 33712 | 5-2 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | DOSL JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 34547 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 34232 | 3-3 | ||
C | 10-11-2018 15:30 | SJO Juventud JO19-1 | Gestel JO19-1 | 34222 | 4-4 | ||
C | 10-11-2018 15:30 | Best Vooruit JO19-2 | Hapert JO19-1 | 33992 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 14:45 | SJO Juventud JO19-1 | WODAN JO19-2 | 34305 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | DOSL JO19-1 | 33233 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 33217 | 5-3 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Acht JO19-1 | Best Vooruit JO19-2 | 33346 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 13:30 | Gestel JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 34241 | 8-1 | ||
C | 31-10-2018 19:15 | Woenselse Boys JO19-1 | Hapert JO19-1 | 33752 | 3-0 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | Best Vooruit JO19-2 | Gestel JO19-1 | 34088 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | WODAN JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 33330 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Hapert JO19-1 | SJO Juventud JO19-1 | 32949 | 0-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 33605 | 4-3 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | DOSL JO19-1 | Acht JO19-1 | 33818 | 0-7 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 34463 | 0-3 | ||
C | 23-10-2018 20:00 | Best Vooruit JO19-2 | SJO Juventud JO19-1 | 34075 | 2-0 | ||
C | 17-10-2018 19:30 | Gestel JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 101298 | 4-5 | ||
C | 13-10-2018 15:45 | Marvilde JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 34069 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 16:15 | SJO Juventud JO19-1 | DOSL JO19-1 | 33594 | 6-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | WODAN JO19-2 | 34326 | 4-0 | ||
C | 13-10-2018 13:30 | Gestel JO19-1 | Acht JO19-1 | 32750 | 4-2 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Acht JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 34534 | 1-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | DOSL JO19-1 | Gestel JO19-1 | 34132 | 1-5 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Hapert JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 34078 | 7-1 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 34312 | 4-2 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | WODAN JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 33835 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | Acht JO19-1 | 33452 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Hapert JO19-1 | 32812 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Gestel JO19-1 | 33018 | 2-3 | ||
C | 29-09-2018 14:45 | WODAN JO19-2 | Best Vooruit JO19-2 | 33100 | 0-6 | ||
C | 29-09-2018 15:45 | Marvilde JO19-1 | DOSL JO19-1 | 34573 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 16:15 | SJO Juventud JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 33753 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 16:45 | Best Vooruit JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 33342 | 4-2 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Hapert JO19-1 | WODAN JO19-2 | 34559 | 0-2 | ||
C | 22-09-2018 13:30 | Gestel JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 34226 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 32898 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | DOSL JO19-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 33404 | 5-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Acht JO19-1 | SJO Juventud JO19-1 | 32759 | 3-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHC JO19-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 63 | 20 | 43 | 0 |
2 | Beerse Boys JO19-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 33 | 19 | 14 | 0 |
3 | Tuldania JO19-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 33 | 32 | 1 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 35 | 28 | 7 | 0 |
5 | SVSSS JO19-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 35 | 35 | 0 | 0 |
6 | Helvoirt JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 26 | 25 | 1 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO19-2 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 34 | 24 | 10 | 0 |
8 | Best Vooruit JO19-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 24 | 22 | 2 | 0 |
9 | ODC JO19-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 30 | 47 | -17 | 0 |
10 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 22 | 24 | -2 | 0 |
11 | Emplina JO19-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 23 | 38 | -15 | 0 |
12 | VCB JO19-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 12 | 56 | -44 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viola JO19-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 7 | 2 | 0 |
2 | Sarto JO19-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 7 | 0 | 0 |
4 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 12 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gestel JO19-1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 55 | 29 | 26 | 0 |
2 | Acht JO19-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 39 | 19 | 20 | 0 |
3 | Best Vooruit JO19-2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 31 | 16 | 15 | 0 |
4 | SJO Juventud JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 22 | 8 | 0 |
5 | Woenselse Boys JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 28 | 20 | 8 | 0 |
6 | Beerse Boys JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 33 | 33 | 0 | 0 |
7 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 19 | 29 | -10 | 0 |
8 | DOSL JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 23 | 31 | -8 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 27 | 32 | -5 | 0 |
10 | Marvilde JO19-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 33 | -9 | 0 |
11 | Hapert JO19-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 14 | 25 | -11 | 0 |
12 | WODAN JO19-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 12 | 46 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 20:15 | 3 | 6 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | 4 | 6 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|