0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Spoordonkse Boys JO19-1

Teamleden

Spelers
Yvo Smetsers Keeper      
Lars Berkers        
Mark de Brouwer        
Roy van Heesbeen        
Mathijs Heyms        
Tim Hoffmans        
Thijs Koenraadt        
Ruud van Kroonenburg        
Stan van Kroonenburg        
Siebe van Nunen        
Daan van Oirschot        
Gijs van Overdijk        
Rick Pijnenburg        
Ties van de Poll        
Max Rijnen        
Rens van de Schoot        
Bram van Straten        
 
Overige teamleden
Patrick Sanders Leider
Sjors Verhagen Leider
Johan v.d. Wal Leider
Jack van Brunschot Trainer
Pierre v.d. Heyden Trainer
Frank Hoffmans Trainer
Ad van Nunen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Hapert JO19-1 34520 1-2
C 15-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33525 3-4
C 11-12-2018 19:45 DOSL JO19-1 WODAN JO19-2 33243 6-0
C 08-12-2018 14:45 SJO Juventud JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34264 6-4
C 08-12-2018 13:30 Gestel JO19-1 Marvilde JO19-1 34243 5-3
C 08-12-2018 14:30 DOSL JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33578 2-1
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34119 1-4
C 08-12-2018 15:00 Acht JO19-1 Hapert JO19-1 33557 2-0
C 08-12-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 WODAN JO19-2 33783 4-1
C 01-12-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Acht JO19-1 33192 3-2
C 01-12-2018 14:30 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 34278 1-2
C 01-12-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32764 0-3
C 01-12-2018 14:45 WODAN JO19-2 Gestel JO19-1 34020 3-7
C 01-12-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 33348 3-1
C 01-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33388 0-0
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33629 0-4
C 24-11-2018 14:45 Gestel JO19-1 Hapert JO19-1 33432 5-2
C 24-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Marvilde JO19-1 33743 5-2
C 24-11-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 32776 2-0
C 21-11-2018 19:30 Woenselse Boys JO19-1 Beerse Boys JO19-1 33757 4-2
C 17-11-2018 13:30 Gestel JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 33877 8-4
C 17-11-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33653 1-3
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 34281 4-3
C 17-11-2018 14:30 Hapert JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34273 0-0
C 17-11-2018 14:45 WODAN JO19-2 Acht JO19-1 33606 3-5
C 17-11-2018 15:45 Marvilde JO19-1 SJO Juventud JO19-1 33533 1-4
C 10-11-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 WODAN JO19-2 33766 3-0
C 10-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33712 5-2
C 10-11-2018 14:30 DOSL JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34547 1-1
C 10-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Marvilde JO19-1 34232 3-3
C 10-11-2018 15:30 SJO Juventud JO19-1 Gestel JO19-1 34222 4-4
C 10-11-2018 15:30 Best Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 33992 4-1
C 03-11-2018 14:45 SJO Juventud JO19-1 WODAN JO19-2 34305 3-1
C 03-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 33233 3-0
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Beerse Boys JO19-1 33217 5-3
C 03-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33346 4-0
C 03-11-2018 13:30 Gestel JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34241 8-1
C 31-10-2018 19:15 Woenselse Boys JO19-1 Hapert JO19-1 33752 3-0
C 27-10-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 Gestel JO19-1 34088 2-2
C 27-10-2018 14:45 WODAN JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 33330 1-4
C 27-10-2018 14:30 Hapert JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32949 0-1
C 27-10-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Marvilde JO19-1 33605 4-3
C 27-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Acht JO19-1 33818 0-7
C 27-10-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 34463 0-3
C 23-10-2018 20:00 Best Vooruit JO19-2 SJO Juventud JO19-1 34075 2-0
C 17-10-2018 19:30 Gestel JO19-1 Beerse Boys JO19-1 101298 4-5
C 13-10-2018 15:45 Marvilde JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34069 2-4
C 13-10-2018 16:15 SJO Juventud JO19-1 DOSL JO19-1 33594 6-2
C 13-10-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 WODAN JO19-2 34326 4-0
C 13-10-2018 13:30 Gestel JO19-1 Acht JO19-1 32750 4-2
C 06-10-2018 14:30 Acht JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 34534 1-0
C 06-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1 34132 1-5
C 06-10-2018 14:30 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 34078 7-1
C 06-10-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34312 4-2
C 06-10-2018 14:45 WODAN JO19-2 Marvilde JO19-1 33835 1-4
C 29-09-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Acht JO19-1 33452 3-3
C 29-09-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Hapert JO19-1 32812 4-1
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Gestel JO19-1 33018 2-3
C 29-09-2018 14:45 WODAN JO19-2 Best Vooruit JO19-2 33100 0-6
C 29-09-2018 15:45 Marvilde JO19-1 DOSL JO19-1 34573 3-1
C 29-09-2018 16:15 SJO Juventud JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 33753 1-1
C 22-09-2018 16:45 Best Vooruit JO19-2 Marvilde JO19-1 33342 4-2
C 22-09-2018 14:45 Hapert JO19-1 WODAN JO19-2 34559 0-2
C 22-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34226 0-0
C 22-09-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 32898 2-1
C 22-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 33404 5-0
C 22-09-2018 14:30 Acht JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32759 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 15:00 Emplina JO19-2 Tuldania JO19-1 107374 4-0
C 25-05-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Best Vooruit JO19-2 107892 0-0
C 25-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 VCB JO19-1 107988 5-0
C 25-05-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Beerse Boys JO19-1 108601 2-2
C 25-05-2019 14:30 CHC JO19-1 ODC JO19-2 107295 12-2
C 25-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 108515 4-4
C 18-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO19-2 Emplina JO19-2 107848 7-4
C 18-05-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 SVSSS JO19-2 108657 7-1
C 18-05-2019 14:30 Tuldania JO19-1 CHC JO19-1 107949 3-7
C 18-05-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 108157 0-3
C 18-05-2019 14:00 VCB JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 108440 0-6
C 18-05-2019 15:00 ODC JO19-2 Helvoirt JO19-1 108772 3-1
C 11-05-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 ODC JO19-2 107692 4-2
C 11-05-2019 14:30 CHC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 107838 6-3
C 11-05-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Tuldania JO19-1 108175 4-5
C 11-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Best Vooruit JO19-2 108433 4-3
C 11-05-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Zwaluw VFC JO19-2 107549 3-2
C 11-05-2019 15:00 Emplina JO19-2 VCB JO19-1 108698 4-1
C 08-05-2019 19:00 VCB JO19-1 SVSSS JO19-2 107518 3-4
C 07-05-2019 20:00 Best Vooruit JO19-2 Zwaluw VFC JO19-2 108191 2-0
C 04-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO19-2 CHC JO19-1 107239 2-2
C 04-05-2019 13:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Emplina JO19-2 108638 2-0
C 04-05-2019 14:30 Tuldania JO19-1 Helvoirt JO19-1 107657 4-0
C 04-05-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 Beerse Boys JO19-1 107835 0-2
C 04-05-2019 15:00 ODC JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 108105 4-2
C 20-04-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 CHC JO19-1 107172 1-4
C 20-04-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 VCB JO19-1 107165 6-0
C 20-04-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 SVSSS JO19-2 108526 0-3
C 18-04-2019 19:15 Emplina JO19-2 ODC JO19-2 108366 3-4
C 13-04-2019 14:45 SVSSS JO19-2 ODC JO19-2 107786 7-3
C 13-04-2019 14:30 CHC JO19-1 Emplina JO19-2 108695 1-0
C 13-04-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 Tuldania JO19-1 108952 4-1
C 13-04-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 VCB JO19-1 107398 2-2
C 10-04-2019 18:30 CHC JO19-1 Beerse Boys JO19-1 108567 6-1
C 06-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 107809 2-2
C 06-04-2019 15:00 ODC JO19-2 Best Vooruit JO19-2 107544 4-2
C 06-04-2019 15:00 VCB JO19-1 CHC JO19-1 107603 0-12
C 06-04-2019 15:00 Emplina JO19-2 Helvoirt JO19-1 107915 1-8
C 06-04-2019 14:30 Tuldania JO19-1 SVSSS JO19-2 108498 5-3
C 06-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Beerse Boys JO19-1 107987 2-1
C 30-03-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 Emplina JO19-2 108856 6-2
C 30-03-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Helvoirt JO19-1 108588 4-1
C 30-03-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 CHC JO19-1 149315 0-0
C 25-03-2019 19:30 VCB JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 108142 0-8
C 23-03-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 107962 2-3
C 23-03-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Emplina JO19-2 108677 5-1
C 23-03-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 VCB JO19-1 108955 3-1
C 23-03-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 107920 0-0
C 23-03-2019 14:45 SVSSS JO19-2 CHC JO19-1 107489 4-9
C 23-03-2019 14:45 ODC JO19-2 Tuldania JO19-1 108529 1-2
C 16-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 108060 1-1
C 16-03-2019 14:30 Tuldania JO19-1 Best Vooruit JO19-2 107302 4-3
C 09-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO19-2 Tuldania JO19-1 107697 1-4
C 26-02-2019 19:00 Zwaluw VFC JO19-2 ODC JO19-2 108845 5-1
C 23-02-2019 14:30 Beerse Boys JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 107555 0-2
C 23-02-2019 13:00 ODC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 108099 3-5
C 16-02-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Beerse Boys JO19-1 108803 0-3
C 16-02-2019 14:30 CHC JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 108363 4-1
C 16-02-2019 13:00 Emplina JO19-2 Best Vooruit JO19-2 108307 2-3
C 16-02-2019 15:00 VCB JO19-1 Tuldania JO19-1 107198 1-3
C 16-02-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 SVSSS JO19-2 108047 3-5
C 09-02-2019 14:30 Tuldania JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 107660 2-4
C 09-02-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Helvoirt JO19-1 108397 0-0
C 09-02-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Emplina JO19-2 108367 1-2
C 09-02-2019 15:00 ODC JO19-2 VCB JO19-1 108195 3-4
C 09-02-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 CHC JO19-1 108929 3-0
C 02-06-2018 13:00 Jong Brabant JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 105770 3-1
C 02-06-2018 13:00 Zwaluw VFC JO19-2 Were Di JO19-1 107262 3-1
C 31-05-2018 19:00 Jong Brabant JO19-2 Nemelaer JO19-1 107714 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Viola JO19-1 3994 2-3
B 15-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 4565 4-1
B 08-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 3984 3-1
B 08-09-2018 14:30 Viola JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 4227 3-3
B 01-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Viola JO19-1 4561 2-3
B 01-09-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Sarto JO19-2 4045 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gestel JO19-1 11 8 2 1 26 55 29 26 0
2 Acht JO19-1 11 8 1 2 25 39 19 20 0
3 Best Vooruit JO19-2 11 8 1 2 25 31 16 15 0
4 SJO Juventud JO19-1 11 6 2 3 20 30 22 8 0
5 Woenselse Boys JO19-1 11 6 2 3 20 28 20 8 0
6 Beerse Boys JO19-1 11 5 1 5 16 33 33 0 0
7 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 10 4 1 5 13 19 29 -10 0
8 DOSL JO19-1 11 4 1 6 13 23 31 -8 0
9 Spoordonkse Boys JO19-1 10 4 0 6 12 27 32 -5 0
10 Marvilde JO19-1 10 2 1 7 7 24 33 -9 0
11 Hapert JO19-1 10 2 0 8 6 14 25 -11 0
12 WODAN JO19-2 11 1 0 10 3 12 46 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC JO19-1 11 9 1 1 28 63 20 43 0
2 Beerse Boys JO19-1 11 7 1 3 22 33 19 14 0
3 Tuldania JO19-1 11 7 0 4 21 33 32 1 0
4 Spoordonkse Boys JO19-1 11 6 2 3 20 35 28 7 0
5 SVSSS JO19-2 10 6 0 4 18 35 35 0 0
6 Helvoirt JO19-1 11 5 1 5 16 26 25 1 0
7 Zwaluw VFC JO19-2 11 4 3 4 15 34 24 10 0
8 Best Vooruit JO19-2 10 4 0 6 12 24 22 2 0
9 ODC JO19-2 11 4 0 7 12 30 47 -17 0
10 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 11 2 5 4 11 22 24 -2 0
11 Emplina JO19-2 11 3 0 8 9 23 38 -15 0
12 VCB JO19-1 11 1 1 9 4 12 56 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola JO19-1 3 2 1 0 7 9 7 2 0
2 Sarto JO19-2 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Spoordonkse Boys JO19-1 3 1 0 2 3 7 7 0 0
4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 3 0 1 2 1 6 12 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 3 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 20:15 3 6 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:30 4 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:30 4 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven