0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Spoordonkse Boys JO15-1

Teamleden

Spelers
Sen Hovers Keeper      
Guus van Brunschot        
Luka van Ham        
Tjeu van der Heijden        
Lucas van der Hijden        
Juul van de Hout        
Thomas Janus        
Mees Meeuwissen        
Dries van der Meijden        
Stan van Overdijk        
Giel Smetsers        
Jos van Straten        
Mark Vermulst        
Luuk van de Wal        
Mike Weldencael        
 
Overige teamleden
Toon van Brunschot Leider
Perry vd Meijden Leider
Abraham Weldencael Leider
Ewald Hovers Trainer
Ad van Straten Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 11:00 Uno Animo JO15-2 VOAB JO15-3
C 30-03-2019 12:30 WSC JO15-4 Nevelo JO15-1
C 30-03-2019 12:45 Taxandria JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4
C 06-04-2019 14:30 Nevelo JO15-1 Taxandria JO15-2
C 06-04-2019 13:00 VOAB JO15-3 Dongen JO15-4
C 06-04-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 SSC'55 JO15-1
C 06-04-2019 12:30 WSC JO15-4 Sarto JO15-4
C 06-04-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Nemelaer JO15-2
C 06-04-2019 12:30 Uno Animo JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 10-04-2019 18:30 Nevelo JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO15-3 Sarto JO15-4
C 10-04-2019 18:30 Nemelaer JO15-2 Taxandria JO15-2
C 10-04-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO15-4 WSC JO15-4
C 13-04-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4
C 13-04-2019 13:00 Sarto JO15-4 Uno Animo JO15-2
C 13-04-2019 12:45 Taxandria JO15-2 VOAB JO15-3
C 13-04-2019 10:30 Dongen JO15-4 WSC JO15-4
C 13-04-2019 11:00 SSC'55 JO15-1 Nevelo JO15-1
C 13-04-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 ZIGO JO15-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter) 114681
C 09-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dongen JO15-4 P (Perry) vd Meijden… (+1) 115281 6 - 0
C 16-02-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vd Meijden 113882 2 - 3
C 09-02-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SSC'55 JO15-1 P (Perry) vd Meijden 114047 2 - 5
V 26-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO15-1 OJC / Rosmalen JO15-7
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO15-1 Best Vooruit JO15-3
V 12-01-2019 13:00 WEC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 15-12-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101669 3 - 3
C 08-12-2018 13:30 EFC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101678 0 - 0
C 08-12-2018 vervallen WODAN JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 41980
C 01-12-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Bladella JO15-3 P (Perry) vdMeijden 101677 9 - 2
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G P (Perry) vdMeijden 101676 0 - 2
C 17-11-2018 vervallen Geldrop JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 40372
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101675 5 - 1
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO15-1 SV Valkenswaard JO15-4 101674
C 03-11-2018 13:00 Geldrop JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101673 2 - 3
C 03-11-2018 vervallen Acht JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 41432
C 27-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 ST Casteren / Netersel JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101672 2 - 2
V 20-10-2018 13:00 Oirschot V. JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 13-10-2018 13:30 ZSC JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 101671 1 - 1
C 06-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 UNA JO15-3G R. (Ria) vanHam… (+1) 101670 3 - 6
C 29-09-2018 13:00 RKVVO JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 40504 9 - 1
V 26-09-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO15-1 De Raven JO15-1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
C 22-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SBC JO15-2G R. (Ria) vanHam… (+1) 39626 0 - 6
B 15-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1 P (Perry) vdMeijden… (+1) 6464 0 - 11
B 08-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 OVC'26 JO15-1 R. (Ria) vanHam… (+1) 5881 0 - 18
B 01-09-2018 12:00 Hapert JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 6408 12 - 3
V 25-08-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Boskant JO15-1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Spoordonkse Boys JO15-1 101669 3-3
C 15-12-2018 12:45 UNA JO15-3G Waalre JO15-1 40179 1-3
C 08-12-2018 12:30 Bladella JO15-3 Riethoven JO15-1G 40738 0-5
C 08-12-2018 13:30 EFC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 101678 0-0
C 08-12-2018 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Hoogeloon JO15-1 39778 0-0
C 08-12-2018 13:30 ZSC JO15-1 Dommelen JO15-2G 39527 1-7
C 01-12-2018 12:00 Riethoven JO15-1G ST Casteren / Netersel JO15-1 41394 0-3
C 01-12-2018 11:45 Waalre JO15-1 Geldrop JO15-4 41920 1-0
C 01-12-2018 13:00 Dommelen JO15-2G UNA JO15-3G 40596 2-0
C 01-12-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Bladella JO15-3 101677 9-2
C 01-12-2018 12:00 Hoogeloon JO15-1 ZSC JO15-1 40611 11-0
C 24-11-2018 11:00 Bladella JO15-3 Waalre JO15-1 39559 2-5
C 24-11-2018 12:45 UNA JO15-3G ZSC JO15-1 41934 5-4
C 24-11-2018 13:00 EFC JO15-2 Riethoven JO15-1G 41621 1-4
C 24-11-2018 13:00 Geldrop JO15-4 Hoogeloon JO15-1 41054 4-2
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G 101676 0-2
C 17-11-2018 12:00 Hoogeloon JO15-1 UNA JO15-3G 41454 4-1
C 17-11-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Geldrop JO15-4 39752 3-3
C 17-11-2018 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Bladella JO15-3 40329 1-0
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 101675 5-1
C 17-11-2018 13:30 ZSC JO15-1 EFC JO15-2 40665 2-2
C 10-11-2018 13:30 EFC JO15-2 Waalre JO15-1 41378 1-6
C 10-11-2018 13:00 Geldrop JO15-4 ZSC JO15-1 41969 2-4
C 10-11-2018 12:45 UNA JO15-3G ST Casteren / Netersel JO15-1 40981 2-2
C 10-11-2018 13:00 Dommelen JO15-2G Riethoven JO15-1G 41331 3-0
C 10-11-2018 11:00 Bladella JO15-3 Hoogeloon JO15-1 40675 3-0
C 03-11-2018 13:00 Bladella JO15-3 EFC JO15-2 40134 2-0
C 03-11-2018 13:00 Geldrop JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 101673 2-3
C 03-11-2018 13:30 ZSC JO15-1 Waalre JO15-1 39514 1-4
C 03-11-2018 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Dommelen JO15-2G 40131 1-2
C 03-11-2018 12:45 UNA JO15-3G Riethoven JO15-1G 39461 7-2
C 27-10-2018 13:00 RPC JO15-2 RKSV Nuenen JO15-3 40347 0-0
C 27-10-2018 13:00 Dommelen JO15-2G Bladella JO15-3 40342 9-1
C 27-10-2018 13:00 Geldrop JO15-2 SBC JO15-2G 39784 0-0
C 27-10-2018 13:30 EFC JO15-2 Geldrop JO15-4 41064 4-1
C 27-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-4 UNA JO15-3G 39964 0-0
C 27-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 ST Casteren / Netersel JO15-1 101672 2-2
C 27-10-2018 12:00 Waalre JO15-1 Hoogeloon JO15-1 41928 4-1
C 27-10-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 Unitas'59 JO15-3 40506 0-0
C 27-10-2018 12:00 Riethoven JO15-1G ZSC JO15-1 41230 3-4
C 27-10-2018 13:00 WODAN JO15-2 Acht JO15-2 40274 0-0
C 27-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-2G 40106 0-0
C 27-10-2018 13:00 RKVVO JO15-2 UNA JO15-2G 40975 0-0
C 13-10-2018 12:45 UNA JO15-3G EFC JO15-2 39592 6-1
C 13-10-2018 13:00 Geldrop JO15-2 RKVVO JO15-2 41207 0-0
C 13-10-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2G Acht JO15-2 40132 0-0
C 13-10-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-3 WODAN JO15-2 40488 0-0
C 13-10-2018 11:05 Unitas'59 JO15-3 RPC JO15-2 40877 0-0
C 13-10-2018 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Geldrop JO15-4 39995 6-1
C 13-10-2018 12:45 UNA JO15-2G Spoordonkse Boys JO15-1 41467 0-0
C 13-10-2018 13:00 Bladella JO15-3 SV Valkenswaard JO15-4 40521 0-0
C 13-10-2018 12:45 Waalre JO15-1 Riethoven JO15-1G 39723 8-0
C 13-10-2018 12:00 Hoogeloon JO15-1 Dommelen JO15-2G 40105 2-9
C 13-10-2018 13:15 SBC JO15-2G ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 41416 0-0
C 13-10-2018 13:30 ZSC JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 101671 1-1
C 06-10-2018 13:00 RPC JO15-2 UNA JO15-2G 39664 0-0
C 06-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 RKSV Nuenen JO15-3 40729 0-0
C 06-10-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Hoogeloon JO15-1 41752 2-8
C 06-10-2018 12:30 EFC JO15-2 ST Casteren / Netersel JO15-1 41382 0-3
C 06-10-2018 13:00 Geldrop JO15-4 Bladella JO15-3 42116 5-2
C 06-10-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 UNA JO15-3G 101670 3-6
C 06-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-4 ZSC JO15-1 40557 0-0
C 06-10-2018 13:00 Dommelen JO15-2G Waalre JO15-1 42097 1-2
C 06-10-2018 13:00 RKVVO JO15-2 SBC JO15-2G 41598 0-0
C 06-10-2018 12:45 Acht JO15-2 Unitas'59 JO15-3 41896 0-0
C 06-10-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 Geldrop JO15-2 41486 0-0
C 06-10-2018 13:00 WODAN JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2G 40718 0-0
C 29-09-2018 13:30 UNA JO15-2G Wilhelmina Boys JO15-2G 40662 1-1
C 29-09-2018 13:15 SBC JO15-2G WODAN JO15-2 39991 8-0
C 29-09-2018 13:00 Geldrop JO15-2 RPC JO15-2 39520 3-3
C 29-09-2018 13:00 RKVVO JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 40504 9-1
C 29-09-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 Acht JO15-2 41709 3-0
C 29-09-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-3 Unitas'59 JO15-3 40364 2-3
C 29-09-2018 12:45 Waalre JO15-1 SV Valkenswaard JO15-4 40873 14-0
C 29-09-2018 13:00 Dommelen JO15-2G Geldrop JO15-4 42157 6-1
C 29-09-2018 13:30 ZSC JO15-1 ST Casteren / Netersel JO15-1 42052 0-7
C 29-09-2018 12:45 UNA JO15-3G Bladella JO15-3 39749 8-4
C 29-09-2018 12:00 Hoogeloon JO15-1 EFC JO15-2 40248 5-0
C 22-09-2018 13:00 EFC JO15-2 Dommelen JO15-2G 40123 1-2
C 22-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SBC JO15-2G 39626 0-6
C 22-09-2018 13:00 WODAN JO15-2 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 41960 0-3
C 22-09-2018 13:00 RPC JO15-2 RKVVO JO15-2 42003 2-3
C 22-09-2018 12:30 Unitas'59 JO15-3 UNA JO15-2G 40399 3-2
C 22-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2G Geldrop JO15-2 40653 2-2
C 22-09-2018 11:00 Bladella JO15-3 ZSC JO15-1 39829 7-4
C 22-09-2018 13:00 Geldrop JO15-4 UNA JO15-3G 41794 6-5
C 22-09-2018 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Waalre JO15-1 39533 10-0
C 22-09-2018 14:15 SV Valkenswaard JO15-4 Riethoven JO15-1G 40453 0-8
C 22-09-2018 12:45 Acht JO15-2 RKSV Nuenen JO15-3 41500 2-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 114681 0-0
C 23-03-2019 13:00 Sarto JO15-4 Nevelo JO15-1 113090 0-0
C 23-03-2019 12:45 Taxandria JO15-2 ZIGO JO15-6 113894 0-0
C 23-03-2019 12:30 WSC JO15-4 VOAB JO15-3 113207 0-0
C 23-03-2019 11:00 Dongen JO15-4 Nemelaer JO15-2 115237 0-0
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Uno Animo JO15-2 113067 0-0
C 16-03-2019 10:30 Dongen JO15-4 SSC'55 JO15-1 113636 3-2
C 16-03-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Uno Animo JO15-2 114673 8-2
C 09-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dongen JO15-4 115281 6-0
C 09-03-2019 13:00 Sarto JO15-4 ZIGO JO15-6 113659 2-2
C 09-03-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Nemelaer JO15-2 113907 9-1
C 23-02-2019 12:00 Nevelo JO15-1 Uno Animo JO15-2 115071 2-5
C 16-02-2019 14:30 Nevelo JO15-1 Dongen JO15-4 113821 0-4
C 16-02-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 113882 2-3
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Sarto JO15-4 114666 1-6
C 16-02-2019 12:30 ZIGO JO15-6 VOAB JO15-3 114172 2-1
C 16-02-2019 12:30 Uno Animo JO15-2 WSC JO15-4 113065 4-2
C 16-02-2019 12:00 SSC'55 JO15-1 Taxandria JO15-2 114568 4-1
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 115089 0-2
C 09-02-2019 12:30 WSC JO15-4 ZIGO JO15-6 115070 1-4
C 09-02-2019 12:45 Taxandria JO15-2 Uno Animo JO15-2 114836 7-2
C 09-02-2019 13:00 Sarto JO15-4 Nemelaer JO15-2 115266 2-5
C 09-02-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SSC'55 JO15-1 114047 2-5
C 09-02-2019 13:00 VOAB JO15-3 Nevelo JO15-1 114076 3-1
C 02-06-2018 13:00 SVSOS JO15-1 Nevelo JO15-2 103513 4-6
C 02-06-2018 12:30 Willem II JO15-1 Jong Brabant JO15-3 103920 1-2
C 31-05-2018 19:00 Audacia JO15-3 Sarto JO15-4 103950 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-09-2018 19:00 OVC'26 JO15-1 Hapert JO15-1 6501 3-0
B 15-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1 6464 0-11
B 08-09-2018 12:30 Marvilde JO15-1 Hapert JO15-1 5793 5-0
B 08-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 OVC'26 JO15-1 5881 0-18
B 01-09-2018 12:00 Hapert JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 6408 12-3
B 01-09-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 Marvilde JO15-1 6312 7-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO15-2G 10 9 0 1 27 43 9 34 0
2 Waalre JO15-1 10 9 0 1 27 38 18 20 0
3 ST Casteren / Netersel JO15-1 9 6 2 1 20 35 7 28 0
4 UNA JO15-3G 10 5 1 4 16 41 31 10 0
5 Hoogeloon JO15-1 8 4 0 4 12 33 23 10 0
6 Spoordonkse Boys JO15-1 9 2 4 3 10 22 23 -1 0
7 Geldrop JO15-4 10 3 1 6 10 25 36 -11 0
8 Bladella JO15-3 10 3 0 7 9 23 46 -23 0
9 Riethoven JO15-1G 10 2 2 6 8 22 40 -18 0
10 ZSC JO15-1 10 2 2 6 8 21 49 -28 0
11 EFC JO15-2 10 1 2 7 5 10 31 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-6 4 3 1 0 10 16 6 10 0
2 SSC'55 JO15-1 4 3 0 1 9 20 7 13 0
3 Spoordonkse Boys JO15-1 3 2 0 1 6 11 7 4 0
4 Dongen JO15-4 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
5 Uno Animo JO15-2 4 2 0 2 6 13 19 -6 0
6 Sarto JO15-4 3 1 1 1 4 10 8 2 0
7 Taxandria JO15-2 2 1 0 1 3 8 6 2 0
8 VOAB JO15-3 2 1 0 1 3 4 3 1 0
9 Oirschot Vooruit JO15-4 2 1 0 1 3 3 6 -3 0
10 Nemelaer JO15-2 3 1 0 2 3 8 14 -6 0
11 WSC JO15-4 2 0 0 2 0 3 8 -5 0
12 Nevelo JO15-1 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO15-1 3 3 0 0 9 28 2 26 0
2 Marvilde JO15-1 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Hapert JO15-1 3 1 0 2 3 12 11 1 0
4 Spoordonkse Boys JO15-1 3 0 0 3 0 3 41 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 3 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 3 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:30 3 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven