0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Cas Beekhuijsen        
Aron van der Helm        
Stijn van den Heuvel        
Tijn Pijnenburg        
Tijs Renders        
Dirk van de Sande        
Lars Theeuwes        
Jelle Vaessen        
 
Overige teamleden
Lieke Theeuwes-Schilders Leider
Davy Vaessen Leider
Tim Beekhuijsen Trainer
John Beerens Trainer
Hans Deenen Trainer
Renzo Smetsers Trainer
Sander Pijnenburg Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
V 02-02-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Helvoirt JO8-1 10:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Were Di JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-2 62622 0-0
C 15-12-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Sarto JO8-7 61255 0-0
C 15-12-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Bladella JO8-3 105287 0-0
C 08-12-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Nevelo JO8-3 60568 0-0
C 08-12-2018 09:30 Hapert JO8-2G SDO'39 JO8-2G 62580 0-0
C 08-12-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Bladella JO8-3 105297 0-0
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 61627 0-0
C 08-12-2018 11:00 Sarto JO8-7 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 63254 0-0
C 01-12-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-2G 61034 0-0
C 01-12-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Were Di JO8-5 62766 0-0
C 01-12-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 60594 0-0
C 01-12-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Hilvaria JO8-4 62259 0-0
C 01-12-2018 08:30 Bladella JO8-3 Hapert JO8-2G 105296 0-0
C 24-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 62465 0-0
C 24-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 62454 0-0
C 24-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62699 0-0
C 24-11-2018 09:00 Were Di JO8-5 Bladella JO8-3 105295 0-0
C 24-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Nevelo JO8-3 60729 0-0
C 24-11-2018 11:15 Sarto JO8-7 SDO'39 JO8-2G 61434 0-0
C 17-11-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 60874 0-0
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 61098 0-0
C 17-11-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 61709 0-0
C 17-11-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Hilvaria JO8-4 62735 0-0
C 17-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G Beerse Boys JO8-2G 61598 0-0
C 17-11-2018 08:30 Bladella JO8-3 Sarto JO8-7 105294 0-0
C 10-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Bladella JO8-3 105293 0-0
C 10-11-2018 10:30 Sarto JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 62831 0-0
C 10-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G SDO'39 JO8-2G 63058 0-0
C 10-11-2018 09:00 Were Di JO8-5 Nevelo JO8-3 61946 0-0
C 10-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 63032 0-0
C 10-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Hapert JO8-2G 61905 0-0
C 03-11-2018 11:00 Sarto JO8-7 Oirschot Vooruit JO8-2 61552 0-0
C 03-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Nevelo JO8-3 62448 0-0
C 03-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62314 0-0
C 03-11-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 61312 0-0
C 03-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Were Di JO8-5 62627 0-0
C 03-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Bladella JO8-3 105292 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nevelo JO8-3 SDO'39 JO8-2G 63077 0-0
C 27-10-2018 08:30 Bladella JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 105291 0-0
C 27-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Hapert JO8-2G 61429 0-0
C 27-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Beerse Boys JO8-2G 62799 0-0
C 27-10-2018 09:00 Were Di JO8-5 Sarto JO8-7 62363 0-0
C 27-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Hilvaria JO8-4 61430 0-0
C 13-10-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Were Di JO8-5 61144 0-0
C 13-10-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 60616 0-0
C 13-10-2018 09:30 Hapert JO8-2G Sarto JO8-7 62982 0-0
C 13-10-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 61362 0-0
C 13-10-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 60817 0-0
C 06-10-2018 11:30 Sarto JO8-7 Beerse Boys JO8-2G 61108 0-0
C 06-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Hilvaria JO8-4 62951 0-0
C 06-10-2018 09:00 Were Di JO8-5 Hapert JO8-2G 63189 0-0
C 06-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 63106 0-0
C 06-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Nevelo JO8-3 61421 0-0
C 29-09-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Beerse Boys JO8-2G 61416 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 62423 0-0
C 29-09-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Were Di JO8-5 61620 0-0
C 29-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hapert JO8-2G 63305 0-0
C 29-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Sarto JO8-7 60532 0-0
C 22-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 SDO'39 JO8-2G 61196 0-0
C 22-09-2018 11:00 Sarto JO8-7 Hilvaria JO8-4 61500 0-0
C 22-09-2018 09:00 Hapert JO8-2G Nevelo JO8-3 61607 0-0
C 22-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 60630 0-0
C 22-09-2018 09:00 Were Di JO8-5 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62720 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 16752 0-7
B 15-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 15619 3-6
B 08-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Wilhelmina Boys JO8-3 16162 5-8
B 08-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 16666 1-3
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 16693 3-11
B 01-09-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Beerse Boys JO8-2G 15480 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. JO8-3G 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Spoordonkse Boys JO8-1 3 2 0 1 6 18 9 9 0
3 Wilhelmina Boys JO8-3 3 1 0 2 3 11 23 -12 0
4 Beerse Boys JO8-2G 3 0 0 3 0 11 21 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven