0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO9-1

Teamleden

Spelers
Jelle Deenen        
Mats Deenen        
Vince van Dijk        
Luuk van Dinther        
Freek van der Meijden        
Joop van de Oord        
Bas Peeters        
Thijs Rijnen        
Koen Vermulst        
 
Overige teamleden
Bart van Dinther Leider
Tim Beekhuijsen Trainer
John Beerens Trainer
Sander Pijnenburg Trainer
Renzo Smetsers Trainer
Hans Deenen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Jong Brabant JO9-3 104701 0-0
C 15-12-2018 10:00 Emplina JO9-3 Uno Animo JO9-1 101690 0-0
C 15-12-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 VCB JO9-1 59487 0-0
C 08-12-2018 10:15 Taxandria JO9-2 Nemelaer JO9-2 104710 0-0
C 08-12-2018 09:00 Uno Animo JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 101699 0-0
C 08-12-2018 08:30 Emplina JO9-3 Jong Brabant JO9-3 58825 0-0
C 01-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Taxandria JO9-2 59536 0-0
C 01-12-2018 09:00 VCB JO9-1 Uno Animo JO9-1 101698 0-0
C 01-12-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Emplina JO9-3 60088 0-0
C 01-12-2018 10:15 Jong Brabant JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 59262 0-0
C 24-11-2018 08:30 Emplina JO9-3 Zwaluw VFC JO9-4 59540 0-0
C 24-11-2018 08:30 SVSSS JO9-2 Uno Animo JO9-1 101697 0-0
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 58694 0-0
C 24-11-2018 10:15 Taxandria JO9-2 VCB JO9-1 59396 0-0
C 24-11-2018 09:00 Vlijmense Boys JO9-1 Nemelaer JO9-2 104709 0-0
C 17-11-2018 10:00 Vlijmense Boys JO9-1 Emplina JO9-3 58983 0-0
C 17-11-2018 10:15 Jong Brabant JO9-3 Taxandria JO9-2 56351 0-0
C 17-11-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 104708 0-0
C 17-11-2018 09:00 VCB JO9-1 SVSSS JO9-2 57467 0-0
C 17-11-2018 10:00 Zwaluw VFC JO9-4 ZIGO JO9-3 57712 0-0
C 10-11-2018 08:30 SVSSS JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 57013 0-0
C 10-11-2018 08:30 Emplina JO9-3 VCB JO9-1 57429 0-0
C 10-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Nemelaer JO9-2 104707 0-0
C 10-11-2018 10:15 Taxandria JO9-2 Uno Animo JO9-1 101696 0-0
C 10-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Jong Brabant JO9-3 58283 0-0
C 03-11-2018 09:00 VCB JO9-1 Nemelaer JO9-2 104706 0-0
C 03-11-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 56776 0-0
C 03-11-2018 10:25 Taxandria JO9-2 ZIGO JO9-3 58804 0-0
C 03-11-2018 10:00 Uno Animo JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 101695 0-0
C 03-11-2018 08:30 SVSSS JO9-2 Jong Brabant JO9-3 59521 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-2 SVSSS JO9-2 58547 0-0
C 27-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-3 Uno Animo JO9-1 101694 0-0
C 27-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 VCB JO9-1 57871 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 SVSSS JO9-2 104705 0-0
C 27-10-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 56218 0-0
C 27-10-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Emplina JO9-3 59849 0-0
C 20-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 101691 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Jong Brabant JO9-3 56873 0-0
C 13-10-2018 08:30 Emplina JO9-3 Nemelaer JO9-2 104704 0-0
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-1 ZIGO JO9-3 101693 0-0
C 13-10-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 Taxandria JO9-2 58096 0-0
C 13-10-2018 09:00 VCB JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 56532 0-0
C 13-10-2018 08:30 Emplina JO9-3 Boxtel JO9-2 59011 0-0
C 13-10-2018 08:30 SVSSS JO9-2 Wilhelmina JO9-3 59208 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 56221 0-0
C 06-10-2018 10:00 ZIGO JO9-3 SVSSS JO9-2 57257 0-0
C 06-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-3 VCB JO9-1 58228 0-0
C 06-10-2018 10:15 Taxandria JO9-2 Emplina JO9-3 56400 0-0
C 06-10-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 59991 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO9-2 Uno Animo JO9-1 101692 0-0
C 29-09-2018 08:30 SVSSS JO9-2 Emplina JO9-3 60341 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Boxtel JO9-2 56367 0-0
C 29-09-2018 09:00 VCB JO9-1 Wilhelmina JO9-3 57787 0-0
C 29-09-2018 10:15 Jong Brabant JO9-3 ZIGO JO9-3 57579 0-0
C 29-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Taxandria JO9-2 59583 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO9-3 Zwaluw VFC JO15-3 78528 0-0
C 22-09-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 58143 0-0
C 22-09-2018 10:15 Taxandria JO9-2 SVSSS JO9-2 60218 0-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 58135 0-0
C 22-09-2018 09:45 ZIGO JO9-3 VCB JO9-1 58555 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO9-2 Jong Brabant JO9-3 58019 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 WODAN JO9-3 129898 0-0
C 25-05-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 148855 0-0
C 25-05-2019 09:00 DBS JO9-3 SBC JO9-2G 129746 0-0
C 25-05-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G RKVVO JO9-4 129673 0-0
C 25-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Marvilde JO9-1 132831 0-0
C 25-05-2019 10:30 Hapert JO9-1 Best Vooruit JO9-3 132167 0-0
C 18-05-2019 09:00 WODAN JO9-3 Nemelaer JO9-1 129500 0-0
C 18-05-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 130593 0-0
C 18-05-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 DBS JO9-3 129549 0-0
C 18-05-2019 09:00 SBC JO9-2G Wilhelmina Boys JO9-2 133158 0-0
C 18-05-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 148854 0-0
C 18-05-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Hapert JO9-1 130422 0-0
C 11-05-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G SBC JO9-2G 132067 0-0
C 11-05-2019 09:00 DBS JO9-3 WODAN JO9-3 130587 0-0
C 11-05-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 RKVVO JO9-4 133607 0-0
C 11-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Marvilde JO9-1 131523 0-0
C 11-05-2019 10:30 Hapert JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-2 133713 0-0
C 11-05-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Best Vooruit JO9-3 148853 0-0
C 04-05-2019 08:45 RKVVO JO9-4 DBS JO9-3 129794 0-0
C 04-05-2019 09:00 SBC JO9-2G Spoordonkse Boys JO9-1 130234 0-0
C 04-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 132971 0-0
C 04-05-2019 09:00 WODAN JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 148852 0-0
C 20-04-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Hapert JO9-1 131255 0-0
C 13-04-2019 09:00 WODAN JO9-3 Marvilde JO9-1 132365 0-0
C 13-04-2019 09:00 DBS JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 130505 0-0
C 13-04-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 SBC JO9-2G 131079 0-0
C 13-04-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Best Vooruit JO9-3 131174 0-0
C 13-04-2019 10:30 Hapert JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 131220 0-0
C 13-04-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 RKVVO JO9-4 148851 0-0
C 10-04-2019 18:30 Hapert JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 148848 0-0
C 10-04-2019 18:30 RKVVO JO9-4 WODAN JO9-3 131705 0-0
C 06-04-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1 148850 0-0
C 06-04-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G DBS JO9-3 133245 0-0
C 06-04-2019 09:00 SBC JO9-2G Hapert JO9-1 133228 0-0
C 06-04-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 WODAN JO9-3 132788 0-0
C 06-04-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Nemelaer JO9-1 129963 0-0
C 06-04-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 133379 0-0
C 30-03-2019 10:00 Best Vooruit JO9-3 Nemelaer JO9-1 129535 0-0
C 30-03-2019 10:30 DBS JO9-3 Hapert JO9-1 130995 0-0
C 23-03-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 132613 0-0
C 23-03-2019 10:15 Best Vooruit JO9-3 RKVVO JO9-4 132112 0-0
C 23-03-2019 09:00 DBS JO9-3 Marvilde JO9-1 129941 0-0
C 23-03-2019 09:00 WODAN JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 132314 0-0
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hapert JO9-1 130271 0-0
C 23-03-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 SBC JO9-2G 148849 0-0
C 16-03-2019 09:00 SBC JO9-2G Marvilde JO9-1 131077 0-0
C 16-03-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Nemelaer JO9-1 130413 0-0
C 16-03-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G Best Vooruit JO9-3 133403 0-0
C 16-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 DBS JO9-3 132590 0-0
C 09-03-2019 08:45 Marvilde JO9-1 RKVVO JO9-4 133628 0-0
C 09-03-2019 09:00 WODAN JO9-3 SBC JO9-2G 130828 0-0
C 09-03-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 148847 0-0
C 23-02-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 131652 0-0
C 23-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 131325 0-0
C 16-02-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Best Vooruit JO9-3 133299 0-0
C 16-02-2019 09:00 SBC JO9-2G RKVVO JO9-4 130672 0-0
C 16-02-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 129836 0-0
C 16-02-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G WODAN JO9-3 131201 0-0
C 16-02-2019 09:00 DBS JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 130298 0-0
C 16-02-2019 10:30 Hapert JO9-1 Nemelaer JO9-1 129587 0-0
C 16-02-2019 09:00 DBS JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 148846 0-0
C 09-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 SBC JO9-2G 131727 0-0
C 09-02-2019 09:00 WODAN JO9-3 Hapert JO9-1 132550 0-0
C 09-02-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 DBS JO9-3 131560 0-0
C 09-02-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 132422 0-0
C 09-02-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Marvilde JO9-1 131843 0-0
C 09-02-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Marvilde JO9-1 148845 0-0
C 09-02-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-2 132203 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2018 18:45 Spoordonkse Boys JO9-1 WODAN JO9-3 103152 2-5
B 15-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Boxtel JO9-2 13919 12-0
B 15-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 14514 0-15
B 08-09-2018 08:45 Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 15253 6-11
B 08-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-2 14638 14-2
B 01-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Boxtel JO9-2 13567 5-2
B 01-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 13397 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WODAN JO9-3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Spoordonkse Boys JO9-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven