0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 1

Teamleden

Spelers
Kevin van Agt Keeper      
Rens van den Akker Keeper      
Jasper van Agt        
Tom van Agt        
Roy van Ham        
Sjoerd van Ham        
Bram op 't Hoog        
Jari van den Hout        
Nick Neggers        
Roel van Nunen        
Rik v.d. Pasch        
Hans Peters        
Tieske Raaijmakers        
Luuk Rijnen        
Stijn Snelders        
Mark van Straten        
Joep Verhagen        
 
Overige teamleden
Frans van Ham Ass. scheids.
Corne Neggers Assistent-trainer
Angelo Timisela Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Unitas'59 1 W.J. (Wouter) Engelkes 71618 Sportpark 't Horstje
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 14:30 WODAN 1 PSV 1
C 26-05-2019 14:30 SV Budel 1 SV Valkenswaard 1
C 26-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Unitas'59 1
C 26-05-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Tivoli 1
C 26-05-2019 14:30 DBS 1 Wilhelmina Boys 1
C 26-05-2019 14:30 SBC 1 Dommelen 1
C 26-05-2019 14:30 Hapert 1 Sparta'25 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Spoordonkse Boys 1 Afgeschermd 70817 4 - 0
C 12-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SBC 1 H. (Henk) van Bekkum 69839 2 - 1
C 25-04-2019 20:00 Sparta'25 1 Spoordonkse Boys 1 Afgeschermd 71694 2 - 0
C 22-04-2019 14:30 Dommelen 1 Spoordonkse Boys 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 71317 3 - 1
C 14-04-2019 14:30 SV Budel 1 Spoordonkse Boys 1 P. (Pim) van Kuijk 71973 4 - 0
C 11-04-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 Reusel Sport/CoTrans 1 N.A. (Nick) Ooms 70393 0 - 2
C 07-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 DBS 1 Afgeschermd 70244 0 - 1
C 31-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 Afgeschermd 70173 0 - 0
C 24-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Spoordonkse Boys 1 W. (Wil) Rombouts 69826 3 - 1
C 17-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Hapert 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 70508 1 - 1
C 24-02-2019 14:30 WODAN 1 Spoordonkse Boys 1 L. (Luuk) Hendrix 70968 4 - 2
C 17-02-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Tivoli 1 W.J. (Wouter) Engelkes 72449 4 - 1
C 10-02-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Spoordonkse Boys 1 Afgeschermd 72029 3 - 3
V 05-02-2019 20:15 Jong Brabant 1 Spoordonkse Boys 1
V 27-01-2019 14:30 Were Di 1 Spoordonkse Boys 1
C 23-12-2018 14:00 DBS 1 Spoordonkse Boys 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 70749 0 - 2
C 09-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Budel 1 L.P. (Lennart) Roks 71324 0 - 1
C 02-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Dommelen 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 69759 3 - 2
C 25-11-2018 14:30 SBC 1 Spoordonkse Boys 1 N. (Niels) Janssen 72069 1 - 1
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ruud) vanBeekveld 72341 2 - 0
C 04-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 WODAN 1 D.R.H. (Daniël) Drost 70826 0 - 0
C 28-10-2018 14:30 Hapert 1 Spoordonkse Boys 1 W.J. (Wouter) Engelkes 70075 4 - 1
C 21-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Sparta'25 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 70793 0 - 2
C 14-10-2018 14:30 Unitas'59 1 Spoordonkse Boys 1 L. (Luuk) Hendrix 72395 3 - 0
C 07-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Valkenswaard 1 H. (Henk) vanBekkum 69414 0 - 4
C 30-09-2018 14:30 Tivoli 1 Spoordonkse Boys 1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 69562 3 - 1
C 23-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Wilhelmina Boys 1 Afgeschermd 71149 0 - 3
B 16-09-2018 14:30 Riel 1 Spoordonkse Boys 1 S. (Sabit) Dursun 2239 2 - 2
B 09-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 GSBW 1 Afgeschermd 2449 3 - 2
B 02-09-2018 14:30 Hulsel 1 Spoordonkse Boys 1 A.J. (Ad) Hesselmans 2419 1 - 1
V 26-08-2018 12:00 Spoordonkse Boys 1 Vessem 1
V 18-08-2018 19:00 Woenselse Boys 1 Spoordonkse Boys 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 14:30 Tivoli 1 SV Budel 1 70215 1-6
C 19-05-2019 14:30 Dommelen 1 DBS 1 71576 2-3
C 19-05-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Spoordonkse Boys 1 70817 4-0
C 19-05-2019 14:30 PSV 1 Hapert 1 70973 2-2
C 19-05-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 WODAN 1 71880 4-1
C 19-05-2019 14:30 Sparta'25 1 Reusel Sport/CoTrans 1 70288 2-3
C 19-05-2019 14:30 SV Unitas'59 1 SBC 1 72245 1-1
C 12-05-2019 14:30 WODAN 1 Tivoli 1 72532 4-1
C 12-05-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SBC 1 69839 2-1
C 12-05-2019 14:30 Hapert 1 SV Valkenswaard 1 69870 2-1
C 12-05-2019 14:30 PSV 1 Sparta'25 1 71767 0-4
C 12-05-2019 14:30 DBS 1 SV Unitas'59 1 69598 5-2
C 12-05-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Wilhelmina Boys 1 71145 2-1
C 12-05-2019 14:30 SV Budel 1 Dommelen 1 71255 3-1
C 05-05-2019 14:30 Hapert 1 Reusel Sport/CoTrans 1 151594 1-0
C 05-05-2019 14:30 Sparta'25 1 Tivoli 1 70806 3-1
C 05-05-2019 14:30 SV Budel 1 Wilhelmina Boys 1 70458 1-3
C 28-04-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 SV Unitas'59 1 71519 2-0
C 28-04-2019 14:30 Tivoli 1 Wilhelmina Boys 1 72548 2-2
C 25-04-2019 20:00 Sparta'25 1 Spoordonkse Boys 1 71694 2-0
C 22-04-2019 14:30 Dommelen 1 Spoordonkse Boys 1 71317 3-1
C 22-04-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 DBS 1 72533 5-2
C 22-04-2019 14:30 R.K.S.V. Sparta'25 1 WODAN 1 70516 2-1
C 22-04-2019 14:30 Tivoli 1 Hapert 1 71487 1-4
C 22-04-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Reusel Sport/CoTrans 1 72373 2-0
C 22-04-2019 14:30 SBC 1 SV Budel 1 70775 3-0
C 20-04-2019 18:00 Reusel Sport/CoTrans 1 SBC 1 72293 3-2
C 20-04-2019 18:30 Hapert 1 Tivoli 1 69514 1-1
C 20-04-2019 19:00 Wilhelmina Boys 1 PSV 1 69366 5-0
C 14-04-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 SV Valkenswaard 1 72182 1-2
C 14-04-2019 14:30 PSV 1 Tivoli 1 72513 1-1
C 14-04-2019 14:30 Hapert 1 Dommelen 1 71753 2-0
C 14-04-2019 14:30 DBS 1 SBC 1 71623 3-0
C 14-04-2019 14:30 R.K.S.V. Sparta'25 1 Wilhelmina Boys 1 71504 3-1
C 14-04-2019 14:30 WODAN 1 SV Unitas'59 1 71653 1-3
C 14-04-2019 14:30 SV Budel 1 Spoordonkse Boys 1 71973 4-0
C 11-04-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 Reusel Sport/CoTrans 1 70393 0-2
C 11-04-2019 18:30 Tivoli 1 PSV 1 106641 2-3
C 07-04-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 PSV 1 70897 7-2
C 07-04-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Hapert 1 71754 0-0
C 07-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 DBS 1 70244 0-1
C 07-04-2019 14:30 SBC 1 Reusel Sport/CoTrans 1 71688 1-4
C 07-04-2019 14:30 SV Unitas'59 1 SV Budel 1 72122 1-1
C 07-04-2019 14:30 Dommelen 1 WODAN 1 70086 0-2
C 07-04-2019 14:30 Tivoli 1 R.K.S.V. Sparta'25 1 71371 0-3
C 31-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Dommelen 1 70432 2-0
C 31-03-2019 13:30 Hapert 1 Wilhelmina Boys 1 72044 2-2
C 31-03-2019 14:30 SV Budel 1 SV Unitas'59 1 69769 2-1
C 31-03-2019 14:30 Tivoli 1 SBC 1 70958 1-2
C 31-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 70173 0-0
C 24-03-2019 14:30 PSV 1 Dommelen 1 71002 1-2
C 24-03-2019 14:30 Hapert 1 SV Unitas'59 1 71785 0-0
C 24-03-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Tivoli 1 70787 1-1
C 24-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Spoordonkse Boys 1 69826 3-1
C 24-03-2019 14:30 SV Budel 1 DBS 1 72465 1-1
C 24-03-2019 14:30 R.K.S.V. Sparta'25 1 SV Valkenswaard 1 71996 0-1
C 24-03-2019 14:30 WODAN 1 SBC 1 70632 1-5
C 17-03-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Hapert 1 70508 1-1
C 17-03-2019 14:30 DBS 1 WODAN 1 72228 2-1
C 17-03-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Tivoli 1 70362 0-1
C 17-03-2019 14:30 Dommelen 1 R.K.S.V. Sparta'25 1 71722 0-1
C 17-03-2019 14:30 SBC 1 SV Valkenswaard 1 72207 1-1
C 17-03-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 PSV 1 72477 3-4
C 10-03-2019 14:30 Hapert 1 Reusel Sport/CoTrans 1 70178 0-0
C 10-03-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Dommelen 1 69389 5-0
C 10-03-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 SBC 1 70512 1-2
C 10-03-2019 14:30 Tivoli 1 DBS 1 70374 3-3
C 10-03-2019 14:30 WODAN 1 SV Budel 1 70341 1-3
C 10-03-2019 14:30 PSV 1 SV Unitas'59 1 71260 4-0
C 24-02-2019 14:30 Tivoli 1 SV Valkenswaard 1 70670 1-3
C 24-02-2019 14:30 PSV 1 SBC 1 69696 3-1
C 24-02-2019 14:30 WODAN 1 Spoordonkse Boys 1 70968 4-2
C 24-02-2019 14:30 R.K.S.V. Sparta'25 1 SV Unitas'59 1 71262 1-0
C 24-02-2019 14:30 Hapert 1 DBS 1 70648 2-1
C 24-02-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Dommelen 1 71171 2-3
C 24-02-2019 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 SV Budel 1 69486 0-1
C 17-02-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Tivoli 1 72449 4-1
C 17-02-2019 14:30 WODAN 1 Reusel Sport/CoTrans 1 71318 3-2
C 17-02-2019 14:30 Dommelen 1 SV Unitas'59 1 70272 0-1
C 17-02-2019 14:30 SV Budel 1 PSV 1 69475 1-3
C 17-02-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Wilhelmina Boys 1 71510 2-2
C 17-02-2019 14:30 DBS 1 R.K.S.V. Sparta'25 1 72133 0-1
C 17-02-2019 14:30 SBC 1 Hapert 1 71113 3-2
C 10-02-2019 14:30 Hapert 1 WODAN 1 70388 1-2
C 10-02-2019 14:30 R.K.S.V. Sparta'25 1 SV Budel 1 70390 3-0
C 10-02-2019 14:30 PSV 1 DBS 1 70326 2-1
C 10-02-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Spoordonkse Boys 1 72029 3-3
C 10-02-2019 14:30 SV Unitas'59 1 SV Valkenswaard 1 70965 0-0
C 03-02-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 WODAN 1 70245 2-4
C 03-02-2019 14:30 Dommelen 1 Tivoli 1 71648 2-3
C 03-02-2019 14:30 SBC 1 R.K.S.V. Sparta'25 1 69341 3-0
C 03-02-2019 14:30 SV Budel 1 Hapert 1 71020 1-4
C 03-02-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Wilhelmina Boys 1 70195 0-3
C 03-02-2019 14:30 DBS 1 Reusel Sport/CoTrans 1 71687 1-1
C 20-01-2019 14:30 SBC 1 WODAN 1 69401 2-0
C 20-01-2019 14:30 DBS 1 SV Budel 1 69349 1-1
C 20-01-2019 14:30 Dommelen 1 PSV 1 71127 0-2
C 20-01-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 R.K.S.V. Sparta'25 1 71652 2-3
C 20-01-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Hapert 1 72509 3-0
C 23-12-2018 14:00 DBS 1 Spoordonkse Boys 1 70749 0-2
C 16-12-2018 14:30 WODAN 1 Dommelen 1 70688 2-0
C 15-12-2018 19:00 PSV 1 SV Valkenswaard 1 71470 0-4
C 09-12-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 Sparta'25 1 70803 0-1
C 09-12-2018 14:30 SBC 1 DBS 1 70919 4-1
C 09-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Budel 1 71324 0-1
C 09-12-2018 14:30 Dommelen 1 Hapert 1 71383 3-2
C 09-12-2018 14:30 SV Valkenswaard 1 Reusel Sport/CoTrans 1 69669 2-0
C 09-12-2018 14:30 SV Unitas'59 1 WODAN 1 70582 3-1
C 09-12-2018 14:30 Tivoli 1 PSV 1 71375 0-0
C 02-12-2018 14:30 SV Budel 1 SBC 1 71551 3-2
C 02-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Dommelen 1 69759 3-2
C 02-12-2018 14:30 WODAN 1 Sparta'25 1 69764 1-2
C 02-12-2018 14:30 PSV 1 Wilhelmina Boys 1 72537 3-1
C 02-12-2018 14:30 DBS 1 SV Valkenswaard 1 71265 1-2
C 25-11-2018 14:30 Sparta'25 1 PSV 1 72494 2-0
C 25-11-2018 14:30 SV Valkenswaard 1 Hapert 1 71932 1-0
C 25-11-2018 14:30 Dommelen 1 SV Budel 1 71139 0-3
C 25-11-2018 14:30 SBC 1 Spoordonkse Boys 1 72069 1-1
C 25-11-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 Reusel Sport/CoTrans 1 70440 0-2
C 25-11-2018 14:30 Unitas'59 1 DBS 1 70654 0-0
C 25-11-2018 14:30 Tivoli 1 WODAN 1 69554 6-1
C 18-11-2018 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 DBS 1 69779 1-1
C 18-11-2018 14:30 Tivoli 1 Dommelen 1 71959 0-0
C 18-11-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 Unitas'59 1 70568 3-0
C 18-11-2018 14:30 WODAN 1 SV Valkenswaard 1 69717 0-6
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 72341 2-0
C 18-11-2018 14:30 Sparta'25 1 SBC 1 71853 5-0
C 18-11-2018 14:30 Hapert 1 SV Budel 1 72079 0-3
C 11-11-2018 14:30 Tivoli 1 Unitas'59 1 105795 2-3
C 11-11-2018 14:30 SV Budel 1 Sparta'25 1 100325 0-1
C 04-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 WODAN 1 70826 0-0
C 04-11-2018 14:30 SV Budel 1 Reusel Sport/CoTrans 1 71045 1-2
C 04-11-2018 14:30 SBC 1 PSV 1 70236 2-0
C 04-11-2018 14:30 SV Valkenswaard 1 Tivoli 1 72456 2-0
C 04-11-2018 14:30 DBS 1 Hapert 1 71362 0-0
C 04-11-2018 14:30 Unitas'59 1 Sparta'25 1 72098 3-1
C 04-11-2018 14:30 Dommelen 1 Wilhelmina Boys 1 70190 2-1
C 28-10-2018 14:30 WODAN 1 DBS 1 70183 0-2
C 28-10-2018 14:30 Tivoli 1 Unitas'59 1 71125 0-0
C 28-10-2018 14:30 SV Valkenswaard 1 SBC 1 69581 0-1
C 28-10-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 SV Budel 1 72444 0-0
C 28-10-2018 14:30 Sparta'25 1 Dommelen 1 69834 2-1
C 28-10-2018 14:30 Hapert 1 Spoordonkse Boys 1 70075 4-1
C 27-10-2018 19:30 PSV 1 Reusel Sport/CoTrans 1 72050 5-2
C 21-10-2018 14:30 DBS 1 Tivoli 1 72347 1-4
C 21-10-2018 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Hapert 1 70162 1-0
C 21-10-2018 14:30 SBC 1 Wilhelmina Boys 1 72185 3-1
C 21-10-2018 14:30 Unitas'59 1 PSV 1 71518 0-2
C 21-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Sparta'25 1 70793 0-2
C 21-10-2018 14:30 Dommelen 1 SV Valkenswaard 1 72227 1-3
C 20-10-2018 20:00 SV Budel 1 WODAN 1 71409 6-1
C 14-10-2018 14:30 SV Valkenswaard 1 SV Budel 1 69728 3-1
C 14-10-2018 14:30 Dommelen 1 SBC 1 71799 2-4
C 14-10-2018 14:30 Tivoli 1 Reusel Sport/CoTrans 1 70888 2-5
C 14-10-2018 14:30 Sparta'25 1 Hapert 1 71965 1-1
C 14-10-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 DBS 1 70550 1-2
C 14-10-2018 14:30 Unitas'59 1 Spoordonkse Boys 1 72395 3-0
C 13-10-2018 19:30 PSV 1 WODAN 1 70163 5-3
C 07-10-2018 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Sparta'25 1 70444 1-2
C 07-10-2018 14:30 SBC 1 Unitas'59 1 70572 3-2
C 07-10-2018 14:30 SV Budel 1 Tivoli 1 70999 1-5
C 07-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Valkenswaard 1 69414 0-4
C 07-10-2018 14:30 WODAN 1 Wilhelmina Boys 1 71605 0-1
C 07-10-2018 14:30 Hapert 1 PSV 1 69885 1-2
C 07-10-2018 14:30 DBS 1 Dommelen 1 71505 2-1
C 30-09-2018 14:30 Wilhelmina Boys 1 SV Valkenswaard 1 70877 2-4
C 30-09-2018 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 WODAN 1 69457 8-1
C 30-09-2018 14:30 Tivoli 1 Spoordonkse Boys 1 69562 3-1
C 30-09-2018 14:30 Unitas'59 1 Dommelen 1 72196 1-0
C 30-09-2018 14:30 PSV 1 SV Budel 1 71458 1-2
C 30-09-2018 14:30 Sparta'25 1 DBS 1 70344 0-0
C 30-09-2018 14:30 Hapert 1 SBC 1 71121 0-2
C 23-09-2018 14:30 WODAN 1 Hapert 1 70007 1-1
C 23-09-2018 14:30 SBC 1 Tivoli 1 70938 3-1
C 23-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Wilhelmina Boys 1 71149 0-3
C 23-09-2018 14:30 DBS 1 PSV 1 71472 0-2
C 23-09-2018 14:30 Dommelen 1 Reusel Sport/CoTrans 1 69744 2-2
C 23-09-2018 14:00 SV Valkenswaard 1 Unitas'59 1 72076 2-4
C 23-09-2018 14:30 SV Budel 1 Sparta'25 1 71850 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:30 Riel 1 Spoordonkse Boys 1 2239 2-2
B 16-09-2018 14:30 Hulsel 1 GSBW 1 2420 1-1
B 09-09-2018 14:30 Riel 1 Hulsel 1 2238 4-1
B 09-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 GSBW 1 2449 3-2
B 02-09-2018 14:30 GSBW 1 Riel 1 2456 1-1
B 02-09-2018 14:30 Hulsel 1 Spoordonkse Boys 1 2419 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sparta'25 1 25 19 2 4 59 47 19 28 0
2 SV Valkenswaard 1 25 17 3 5 54 68 28 40 0
3 SBC 1 25 15 3 7 48 52 38 14 0
4 PSV 1 25 14 3 8 45 49 46 3 0
5 Reusel Sport/CoTrans 1 25 13 3 9 42 52 37 15 0
6 SV Budel 1 25 12 4 9 40 46 38 8 0
7 SV Unitas'59 1 25 10 5 10 35 33 35 -2 0
8 DBS 1 25 8 8 9 32 34 38 -4 0
9 Hapert 1 25 7 9 9 30 33 33 0 0
10 Wilhelmina Boys 1 25 7 7 11 28 43 39 4 0
11 Tivoli 1 25 6 6 13 24 44 59 -15 0
12 WODAN 1 25 7 2 16 23 36 69 -33 0
13 Dommelen 1 25 5 2 18 17 27 53 -26 0
14 Spoordonkse Boys 1 25 4 5 16 17 22 54 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Riel 1 3 1 2 0 5 7 4 3 0
2 Spoordonkse Boys 1 3 1 2 0 5 6 5 1 0
3 GSBW 1 3 0 2 1 2 4 5 -1 0
4 Hulsel 1 3 0 2 1 2 3 6 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 21:00 2 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven