0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2

Teamleden

Spelers
Rob Verouden Keeper      
Dennis van Agt        
Kris van Agt        
Maikel van Agt        
Niels Beekmans        
Job Heyms        
Rick de Kort        
Thieu de Kroon        
Daan Mulders        
Jorn Neggers        
Robin Neggers        
Luc Roefs        
Tom vd Schoot        
Stef Sint Nicolaas        
Bart van der Sommen        
Max van Straten        
Martijn v.d. Ven        
Sjors Verhagen        
Wim Vromans        
 
Overige teamleden
Coen van Weert Ass. scheids.
Jeroen Matteucci Leider/Trainer
Ruud van Rijt Leider/Trainer
Frank de Kort Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Spoordonkse Boys 2 EMK 2 73041 5-2
C 26-05-2019 12:00 SCG'18 3 RKSV Nuenen 3 73228 1-1
C 26-05-2019 12:00 Brabantia 3 Best Vooruit 3 72838 3-3
C 26-05-2019 12:00 BMC 3 Woenselse Boys 2 74355 5-5
C 26-05-2019 12:00 SV Unitas'59 3 Acht 2 73002 5-2
C 23-05-2019 20:00 EMK 2 SV Unitas'59 3 73570 0-7
C 19-05-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 Spoordonkse Boys 2 73245 4-1
C 19-05-2019 11:00 Beerse Boys 4 Brabantia 3 73001 1-5
C 19-05-2019 12:00 Woenselse Boys 2 SCG'18 3 74138 4-2
C 19-05-2019 12:00 Acht 2 BMC 3 73513 2-0
C 12-05-2019 10:00 SV Unitas'59 3 RKSV Nuenen 3 73091 3-0
C 12-05-2019 12:00 Brabantia 3 Acht 2 74315 2-2
C 12-05-2019 12:00 Best Vooruit 3 Woenselse Boys 2 73565 3-1
C 12-05-2019 12:00 BMC 3 Spoordonkse Boys 2 74491 0-4
C 12-05-2019 09:45 SCG'18 3 Beerse Boys 4 73998 2-3
C 05-05-2019 12:00 Acht 2 SCG'18 3 73787 3-1
C 05-05-2019 12:00 Woenselse Boys 2 Brabantia 3 73026 2-8
C 05-05-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 SV Unitas'59 3 74097 1-3
C 05-05-2019 11:00 Beerse Boys 4 Best Vooruit 3 73629 0-0
C 05-05-2019 11:00 EMK 2 BMC 3 74500 1-7
C 28-04-2019 11:00 Beerse Boys 4 RKSV Nuenen 3 73335 4-1
C 14-04-2019 12:00 Brabantia 3 RKSV Nuenen 3 74722 5-3
C 14-04-2019 12:00 Best Vooruit 3 Acht 2 73504 3-2
C 14-04-2019 12:00 BMC 3 SV Unitas'59 3 73069 0-6
C 14-04-2019 11:00 Beerse Boys 4 EMK 2 74087 1-0
C 14-04-2019 09:45 SCG'18 3 Spoordonkse Boys 2 72876 0-2
C 07-04-2019 10:00 SV Unitas'59 3 SCG'18 3 73915 3-0
C 07-04-2019 11:00 EMK 2 Brabantia 3 74465 1-5
C 07-04-2019 11:00 Woenselse Boys 2 Beerse Boys 4 72734 6-2
C 07-04-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Best Vooruit 3 73258 0-3
C 07-04-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 BMC 3 74533 3-3
C 31-03-2019 11:00 Beerse Boys 4 BMC 3 74595 2-0
C 31-03-2019 11:00 EMK 2 Acht 2 72832 1-3
C 24-03-2019 11:00 Beerse Boys 4 Spoordonkse Boys 2 72607 1-3
C 24-03-2019 09:45 SCG'18 3 EMK 2 74594 7-1
C 24-03-2019 12:00 Woenselse Boys 2 Acht 2 74310 0-1
C 24-03-2019 12:00 Brabantia 3 SV Unitas'59 3 73280 2-5
C 24-03-2019 12:00 Best Vooruit 3 RKSV Nuenen 3 73855 3-2
C 17-03-2019 10:00 SV Unitas'59 3 Woenselse Boys 2 74119 2-1
C 17-03-2019 11:00 Boxtel 2 SCG'18 3 73933 0-0
C 17-03-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Brabantia 3 73248 2-3
C 17-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 EMK 2 73964 10-0
C 17-03-2019 12:00 BMC 3 Best Vooruit 3 74549 0-6
C 17-03-2019 12:00 Acht 2 Beerse Boys 4 73036 2-0
C 10-03-2019 09:45 SCG'18 3 BMC 3 73913 2-2
C 10-03-2019 12:00 Best Vooruit 3 SV Unitas'59 3 73179 3-1
C 10-03-2019 12:00 Woenselse Boys 2 Spoordonkse Boys 2 74383 3-2
C 10-03-2019 12:00 Brabantia 3 Boxtel 2 72823 0-0
C 24-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys 2 SCG'18 3 72744 4-0
C 24-02-2019 11:00 EMK 2 Beerse Boys 4 74236 0-6
C 24-02-2019 11:00 Boxtel 2 SV Unitas'59 3 73854 0-0
C 17-02-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 Acht 2 73934 0-3
C 17-02-2019 09:45 SCG'18 3 Best Vooruit 3 73275 0-1
C 17-02-2019 10:00 SV Unitas'59 3 Beerse Boys 4 74220 3-2
C 17-02-2019 11:00 EMK 2 Woenselse Boys 2 74343 0-6
C 17-02-2019 12:00 BMC 3 Brabantia 3 72708 1-6
C 17-02-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Boxtel 2 72803 0-0
C 10-02-2019 12:00 Woenselse Boys 2 RKSV Nuenen 3 74514 3-1
C 10-02-2019 12:00 Acht 2 Spoordonkse Boys 2 74409 2-0
C 10-02-2019 12:00 Brabantia 3 SCG'18 3 72648 0-1
C 10-02-2019 12:00 Best Vooruit 3 EMK 2 73182 2-1
C 03-02-2019 12:00 Woenselse Boys 2 Boxtel 2 106633 6-0
C 09-12-2018 13:00 Woenselse Boys 2 Boxtel 2 73052 0-0
C 09-12-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 Brabantia 3 72651 5-3
C 09-12-2018 12:00 Acht 2 Best Vooruit 3 73879 0-0
C 09-12-2018 10:00 SV Unitas'59 3 BMC 3 73287 3-0
C 02-12-2018 09:45 SCG'18 3 Sportvereniging Unitas'59 3 72965 1-2
C 02-12-2018 11:00 Boxtel 2 Acht 2 73019 0-4
C 02-12-2018 12:00 Brabantia 3 EMK 2 74693 6-0
C 02-12-2018 12:00 Best Vooruit 3 Spoordonkse Boys 2 74659 6-1
C 02-12-2018 12:00 BMC 3 RKSV Nuenen 3 73377 1-3
C 02-12-2018 11:00 Beerse Boys 4 Woenselse Boys 2 73168 4-6
C 25-11-2018 11:00 EMK 2 SCG'18 3 72746 1-1
C 25-11-2018 10:00 Unitas'59 3 Brabantia 3 74300 3-4
C 25-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Beerse Boys 4 73417 4-3
C 25-11-2018 12:00 Acht 2 Woenselse Boys 2 74282 4-0
C 25-11-2018 12:00 BMC 3 Boxtel 2 74319 1-1
C 25-11-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 Best Vooruit 3 73680 4-6
C 18-11-2018 09:45 SCG'18 3 Boxtel 2 73559 2-2
C 18-11-2018 11:00 EMK 2 RKSV Nuenen 3 73376 0-4
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 4 Acht 2 72652 1-3
C 18-11-2018 12:00 Best Vooruit 3 BMC 3 73692 4-1
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 3 Spoordonkse Boys 2 73117 3-0
C 18-11-2018 12:00 Woenselse Boys 2 Unitas'59 3 73113 1-1
C 11-11-2018 10:00 Unitas'59 3 Best Vooruit 3 74326 3-2
C 11-11-2018 11:00 Boxtel 2 Brabantia 3 73596 1-3
C 11-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Woenselse Boys 2 74090 1-0
C 11-11-2018 12:00 Acht 2 EMK 2 74212 5-0
C 11-11-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 Beerse Boys 4 74686 4-0
C 10-11-2018 18:00 BMC 3 SCG'18 3 73250 2-3
C 04-11-2018 11:00 Beerse Boys 4 SCG'18 3 74593 2-4
C 04-11-2018 11:00 EMK 2 Boxtel 2 73665 3-3
C 04-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 BMC 3 73324 5-0
C 04-11-2018 12:00 Acht 2 Brabantia 3 73632 2-3
C 04-11-2018 12:00 Woenselse Boys 2 Best Vooruit 3 73514 1-1
C 04-11-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 Unitas'59 3 74483 0-3
C 28-10-2018 12:00 BMC 3 EMK 2 73034 4-3
C 28-10-2018 09:45 SCG'18 3 Acht 2 73097 0-1
C 28-10-2018 10:00 Unitas'59 3 Spoordonkse Boys 2 74177 4-0
C 28-10-2018 11:00 Boxtel 2 RKSV Nuenen 3 74122 1-1
C 28-10-2018 12:00 Best Vooruit 3 Beerse Boys 4 74291 4-1
C 28-10-2018 12:00 Brabantia 3 Woenselse Boys 2 74312 5-3
C 21-10-2018 12:00 Acht 2 Unitas'59 3 74648 0-3
C 14-10-2018 12:00 Woenselse Boys 2 BMC 3 74339 3-2
C 14-10-2018 12:00 Best Vooruit 3 Brabantia 3 74141 3-2
C 14-10-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 SCG'18 3 74628 2-1
C 14-10-2018 11:00 EMK 2 Spoordonkse Boys 2 73517 0-2
C 14-10-2018 11:00 Beerse Boys 4 Boxtel 2 73178 2-2
C 07-10-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 RKSV Nuenen 3 74461 3-1
C 07-10-2018 10:00 SCG'18 3 Woenselse Boys 2 74006 2-4
C 07-10-2018 10:00 Unitas'59 3 EMK 2 72676 6-1
C 07-10-2018 11:00 Boxtel 2 Best Vooruit 3 73818 0-2
C 07-10-2018 12:00 BMC 3 Acht 2 74512 1-3
C 07-10-2018 12:00 Brabantia 3 Beerse Boys 4 73893 6-4
C 30-09-2018 11:00 Boxtel 2 Spoordonkse Boys 2 72771 2-1
C 30-09-2018 11:00 Beerse Boys 4 Unitas'59 3 73323 2-4
C 30-09-2018 12:00 Acht 2 RKSV Nuenen 3 73682 3-0
C 30-09-2018 12:00 Best Vooruit 3 SCG'18 3 74701 4-2
C 30-09-2018 12:00 Brabantia 3 BMC 3 74155 0-6
C 30-09-2018 12:00 Woenselse Boys 2 EMK 2 72897 2-0
C 23-09-2018 09:45 SCG'18 3 Brabantia 3 72851 1-0
C 23-09-2018 10:00 Unitas'59 3 Boxtel 2 73204 7-0
C 23-09-2018 11:00 EMK 2 Best Vooruit 3 74292 1-3
C 23-09-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Acht 2 74428 2-0
C 23-09-2018 12:00 RKSV Nuenen 3 Woenselse Boys 2 72729 4-3
C 23-09-2018 12:00 BMC 3 Beerse Boys 4 74682 4-2
C 31-05-2018 19:30 Beerse Boys 4 Braakhuizen 3 143127 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 12:00 Audacia 2 Spoordonkse Boys 2 18867 2-2
B 09-09-2018 11:00 Nemelaer 3 Audacia 2 19236 2-1
B 02-09-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Nemelaer 3 19941 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 3 20 17 1 2 52 70 22 48 0
2 Best Vooruit 3 20 15 4 1 49 60 26 34 0
3 Acht 2 20 13 2 5 41 43 22 21 0
4 Brabantia 3 20 12 2 6 38 71 48 23 0
5 Spoordonkse Boys 2 20 11 0 9 33 42 38 4 0
6 Woenselse Boys 2 20 9 3 8 30 54 50 4 0
7 RKSV Nuenen 3 20 8 2 10 26 52 49 3 0
8 SCG'18 3 20 5 3 12 18 31 42 -11 0
9 Beerse Boys 4 20 5 1 14 16 41 61 -20 0
10 BMC 3 20 4 3 13 15 39 66 -27 0
11 EMK 2 20 0 1 19 1 13 92 -79 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer 3 2 2 0 0 6 7 2 5 0
2 Audacia 2 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
3 Spoordonkse Boys 2 2 0 1 1 1 3 7 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 21:00 2 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven