0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Rob Verouden | Keeper | ||||||
Dennis van Agt | |||||||
Maikel van Agt | |||||||
Niels Beekmans | |||||||
Job Heyms | |||||||
Rick de Kort | |||||||
Thieu de Kroon | |||||||
Daan Mulders | |||||||
Jorn Neggers | |||||||
Robin Neggers | |||||||
Luc Roefs | |||||||
Tom van de Schoot | |||||||
Bart van der Sommen | |||||||
Max van Straten | |||||||
Sjors Verhagen | |||||||
Wim Vromans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ruud van Rijt | Leider/Trainer | ||||||
Frank de Kort | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 12:00 | Spoordonkse Boys 2 | EMK 2 | 73041 | 5-2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | SCG'18 3 | RKSV Nuenen 3 | 73228 | 1-1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Brabantia 3 | Best Vooruit 3 | 72838 | 3-3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | BMC 3 | Woenselse Boys 2 | 74355 | 5-5 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | SV Unitas'59 3 | Acht 2 | 73002 | 5-2 | ||
C | 23-05-2019 20:00 | EMK 2 | SV Unitas'59 3 | 73570 | 0-7 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Spoordonkse Boys 2 | 73245 | 4-1 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Brabantia 3 | 73001 | 1-5 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | SCG'18 3 | 74138 | 4-2 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Acht 2 | BMC 3 | 73513 | 2-0 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | RKSV Nuenen 3 | 73091 | 3-0 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Brabantia 3 | Acht 2 | 74315 | 2-2 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Woenselse Boys 2 | 73565 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | BMC 3 | Spoordonkse Boys 2 | 74491 | 0-4 | ||
C | 12-05-2019 09:45 | SCG'18 3 | Beerse Boys 4 | 73998 | 2-3 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Acht 2 | SCG'18 3 | 73787 | 3-1 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | Brabantia 3 | 73026 | 2-8 | ||
C | 05-05-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | SV Unitas'59 3 | 74097 | 1-3 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Best Vooruit 3 | 73629 | 0-0 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | EMK 2 | BMC 3 | 74500 | 1-7 | ||
C | 28-04-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | RKSV Nuenen 3 | 73335 | 4-1 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Brabantia 3 | RKSV Nuenen 3 | 74722 | 5-3 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | Acht 2 | 73504 | 3-2 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | BMC 3 | SV Unitas'59 3 | 73069 | 0-6 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | EMK 2 | 74087 | 1-0 | ||
C | 14-04-2019 09:45 | SCG'18 3 | Spoordonkse Boys 2 | 72876 | 0-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | SCG'18 3 | 73915 | 3-0 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | EMK 2 | Brabantia 3 | 74465 | 1-5 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Woenselse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 72734 | 6-2 | ||
C | 07-04-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Best Vooruit 3 | 73258 | 0-3 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | RKSV Nuenen 3 | BMC 3 | 74533 | 3-3 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | BMC 3 | 74595 | 2-0 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | EMK 2 | Acht 2 | 72832 | 1-3 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | Beerse Boys 4 | Spoordonkse Boys 2 | 72607 | 1-3 | ||
C | 24-03-2019 09:45 | SCG'18 3 | EMK 2 | 74594 | 7-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | Acht 2 | 74310 | 0-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Brabantia 3 | SV Unitas'59 3 | 73280 | 2-5 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | RKSV Nuenen 3 | 73855 | 3-2 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | Woenselse Boys 2 | 74119 | 2-1 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | Boxtel 2 | SCG'18 3 | 73933 | 0-0 | ||
C | 17-03-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Brabantia 3 | 73248 | 2-3 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | RKSV Nuenen 3 | EMK 2 | 73964 | 10-0 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | BMC 3 | Best Vooruit 3 | 74549 | 0-6 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Acht 2 | Beerse Boys 4 | 73036 | 2-0 | ||
C | 10-03-2019 09:45 | SCG'18 3 | BMC 3 | 73913 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | SV Unitas'59 3 | 73179 | 3-1 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | Spoordonkse Boys 2 | 74383 | 3-2 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Brabantia 3 | Boxtel 2 | 72823 | 0-0 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 2 | SCG'18 3 | 72744 | 4-0 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | EMK 2 | Beerse Boys 4 | 74236 | 0-6 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Boxtel 2 | SV Unitas'59 3 | 73854 | 0-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Acht 2 | 73934 | 0-3 | ||
C | 17-02-2019 09:45 | SCG'18 3 | Best Vooruit 3 | 73275 | 0-1 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | Beerse Boys 4 | 74220 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | EMK 2 | Woenselse Boys 2 | 74343 | 0-6 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | BMC 3 | Brabantia 3 | 72708 | 1-6 | ||
C | 17-02-2019 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Boxtel 2 | 72803 | 0-0 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | RKSV Nuenen 3 | 74514 | 3-1 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Acht 2 | Spoordonkse Boys 2 | 74409 | 2-0 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Brabantia 3 | SCG'18 3 | 72648 | 0-1 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Best Vooruit 3 | EMK 2 | 73182 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Woenselse Boys 2 | Boxtel 2 | 106633 | 6-0 | ||
C | 09-12-2018 13:00 | Woenselse Boys 2 | Boxtel 2 | 73052 | 0-0 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Brabantia 3 | 72651 | 5-3 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Acht 2 | Best Vooruit 3 | 73879 | 0-0 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | SV Unitas'59 3 | BMC 3 | 73287 | 3-0 | ||
C | 02-12-2018 09:45 | SCG'18 3 | Sportvereniging Unitas'59 3 | 72965 | 1-2 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | Boxtel 2 | Acht 2 | 73019 | 0-4 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Brabantia 3 | EMK 2 | 74693 | 6-0 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Best Vooruit 3 | Spoordonkse Boys 2 | 74659 | 6-1 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | BMC 3 | RKSV Nuenen 3 | 73377 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | Woenselse Boys 2 | 73168 | 4-6 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | EMK 2 | SCG'18 3 | 72746 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Unitas'59 3 | Brabantia 3 | 74300 | 3-4 | ||
C | 25-11-2018 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Beerse Boys 4 | 73417 | 4-3 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Acht 2 | Woenselse Boys 2 | 74282 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | BMC 3 | Boxtel 2 | 74319 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Best Vooruit 3 | 73680 | 4-6 | ||
C | 18-11-2018 09:45 | SCG'18 3 | Boxtel 2 | 73559 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | EMK 2 | RKSV Nuenen 3 | 73376 | 0-4 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Beerse Boys 4 | Acht 2 | 72652 | 1-3 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Best Vooruit 3 | BMC 3 | 73692 | 4-1 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Brabantia 3 | Spoordonkse Boys 2 | 73117 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Woenselse Boys 2 | Unitas'59 3 | 73113 | 1-1 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Unitas'59 3 | Best Vooruit 3 | 74326 | 3-2 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | Boxtel 2 | Brabantia 3 | 73596 | 1-3 | ||
C | 11-11-2018 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Woenselse Boys 2 | 74090 | 1-0 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Acht 2 | EMK 2 | 74212 | 5-0 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Beerse Boys 4 | 74686 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 18:00 | BMC 3 | SCG'18 3 | 73250 | 2-3 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | SCG'18 3 | 74593 | 2-4 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | EMK 2 | Boxtel 2 | 73665 | 3-3 | ||
C | 04-11-2018 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | BMC 3 | 73324 | 5-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Acht 2 | Brabantia 3 | 73632 | 2-3 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Woenselse Boys 2 | Best Vooruit 3 | 73514 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Unitas'59 3 | 74483 | 0-3 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | BMC 3 | EMK 2 | 73034 | 4-3 | ||
C | 28-10-2018 09:45 | SCG'18 3 | Acht 2 | 73097 | 0-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Unitas'59 3 | Spoordonkse Boys 2 | 74177 | 4-0 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | Boxtel 2 | RKSV Nuenen 3 | 74122 | 1-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Best Vooruit 3 | Beerse Boys 4 | 74291 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Brabantia 3 | Woenselse Boys 2 | 74312 | 5-3 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Acht 2 | Unitas'59 3 | 74648 | 0-3 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Woenselse Boys 2 | BMC 3 | 74339 | 3-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Best Vooruit 3 | Brabantia 3 | 74141 | 3-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | SCG'18 3 | 74628 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | EMK 2 | Spoordonkse Boys 2 | 73517 | 0-2 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | Boxtel 2 | 73178 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | RKSV Nuenen 3 | 74461 | 3-1 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | SCG'18 3 | Woenselse Boys 2 | 74006 | 2-4 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Unitas'59 3 | EMK 2 | 72676 | 6-1 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | Boxtel 2 | Best Vooruit 3 | 73818 | 0-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | BMC 3 | Acht 2 | 74512 | 1-3 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Brabantia 3 | Beerse Boys 4 | 73893 | 6-4 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | Boxtel 2 | Spoordonkse Boys 2 | 72771 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | Beerse Boys 4 | Unitas'59 3 | 73323 | 2-4 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Acht 2 | RKSV Nuenen 3 | 73682 | 3-0 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Best Vooruit 3 | SCG'18 3 | 74701 | 4-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Brabantia 3 | BMC 3 | 74155 | 0-6 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Woenselse Boys 2 | EMK 2 | 72897 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 09:45 | SCG'18 3 | Brabantia 3 | 72851 | 1-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Unitas'59 3 | Boxtel 2 | 73204 | 7-0 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | EMK 2 | Best Vooruit 3 | 74292 | 1-3 | ||
C | 23-09-2018 11:45 | Spoordonkse Boys 2 | Acht 2 | 74428 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | RKSV Nuenen 3 | Woenselse Boys 2 | 72729 | 4-3 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | BMC 3 | Beerse Boys 4 | 74682 | 4-2 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | Beerse Boys 4 | Braakhuizen 3 | 143127 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Unitas'59 3 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 70 | 22 | 48 | 0 |
2 | Best Vooruit 3 | 20 | 15 | 4 | 1 | 49 | 60 | 26 | 34 | 0 |
3 | Acht 2 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 43 | 22 | 21 | 0 |
4 | Brabantia 3 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 71 | 48 | 23 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys 2 | 20 | 11 | 0 | 9 | 33 | 42 | 38 | 4 | 0 |
6 | Woenselse Boys 2 | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 | 54 | 50 | 4 | 0 |
7 | RKSV Nuenen 3 | 20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 52 | 49 | 3 | 0 |
8 | SCG'18 3 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 31 | 42 | -11 | 0 |
9 | Beerse Boys 4 | 20 | 5 | 1 | 14 | 16 | 41 | 61 | -20 | 0 |
10 | BMC 3 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 39 | 66 | -27 | 0 |
11 | EMK 2 | 20 | 0 | 1 | 19 | 1 | 13 | 92 | -79 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nemelaer 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | Audacia 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|