0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Harm van Weert | Keeper | ||||||
Ruud Beekmans | |||||||
Dirk Dekkers | |||||||
Tjeu Franken | |||||||
Daan van der Heijden | |||||||
Jan Heyms | |||||||
Mark Hoppenbrouwers | |||||||
Frans van Krieken | |||||||
Pim Pijnenburg | |||||||
Rob Pijnenburg | |||||||
Luuk Vogels | |||||||
Bart Witlox | |||||||
Dennis Witlox | |||||||
Jouri Witlox | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ron van Diessen | Leider | ||||||
Joost Vlemminx | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | VOAB 6 | 83855 | 1-4 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | GSBW 4 | Boxtel 3 | 87753 | 1-12 | ||
C | 26-05-2019 10:30 | LSV 3 | Spoordonkse Boys 3 | 84584 | 1-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Woenselse Boys 3 | Hilvaria 4 | 87353 | 5-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | ODC 3 | SVSOS 2 | 90032 | 10-1 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Best Vooruit 7 | Wilhelmina Boys 5 | 87149 | 3-3 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | SVSOS 2 | LSV 3 | 86389 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 09:45 | VOAB 6 | GSBW 4 | 88701 | 7-1 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Woenselse Boys 3 | 85349 | 2-3 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | ODC 3 | 85666 | 0-1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Hilvaria 4 | Oirschot Vooruit 4 | 82849 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Boxtel 3 | Best Vooruit 7 | 86623 | 2-2 | ||
C | 12-05-2019 11:30 | SVSOS 2 | Hilvaria 4 | 84717 | 2-7 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Best Vooruit 7 | VOAB 6 | 90610 | 1-4 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | ODC 3 | Wilhelmina Boys 5 | 82994 | 3-0 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | GSBW 4 | 88511 | 12-3 | ||
C | 12-05-2019 10:30 | LSV 3 | Boxtel 3 | 87107 | 1-4 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | Spoordonkse Boys 3 | 84093 | 7-0 | ||
C | 05-05-2019 09:45 | VOAB 6 | LSV 3 | 85668 | 1-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Oirschot Vooruit 4 | 81555 | 1-1 | ||
C | 05-05-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | SVSOS 2 | 91105 | 5-4 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Hilvaria 4 | ODC 3 | 88274 | 2-4 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Boxtel 3 | Woenselse Boys 3 | 91342 | 2-5 | ||
C | 02-05-2019 20:00 | GSBW 4 | Best Vooruit 7 | 89085 | 3-3 | ||
C | 28-04-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | VOAB 6 | 90996 | 0-4 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Hilvaria 4 | Woenselse Boys 3 | 88704 | 6-2 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | SVSOS 2 | Wilhelmina Boys 5 | 88820 | 0-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | Best Vooruit 7 | 87370 | 3-4 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | ODC 3 | VOAB 6 | 87830 | 0-5 | ||
C | 14-04-2019 10:30 | LSV 3 | Hilvaria 4 | 85488 | 0-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Oirschot Vooruit 4 | GSBW 4 | 89728 | 4-0 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Boxtel 3 | 84974 | 3-0 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Oirschot Vooruit 4 | ODC 3 | 100359 | 1-1 | ||
C | 11-04-2019 20:00 | GSBW 4 | VOAB 6 | 82887 | 0-4 | ||
C | 07-04-2019 09:45 | VOAB 6 | Woenselse Boys 3 | 88699 | 3-0 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | LSV 3 | 87172 | 2-1 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | GSBW 4 | SVSOS 2 | 87945 | 4-1 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Boxtel 3 | ODC 3 | 86151 | 1-3 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Hilvaria 4 | Spoordonkse Boys 3 | 85967 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Best Vooruit 7 | Oirschot Vooruit 4 | 82756 | 1-0 | ||
C | 31-03-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Woenselse Boys 3 | 80842 | 2-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | GSBW 4 | 83308 | 4-0 | ||
C | 31-03-2019 10:30 | LSV 3 | VOAB 6 | 84723 | 0-2 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | SVSOS 2 | VOAB 6 | 86050 | 0-6 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | Boxtel 3 | 87933 | 2-0 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | GSBW 4 | 88320 | 1-2 | ||
C | 24-03-2019 10:30 | LSV 3 | Woenselse Boys 3 | 90254 | 1-2 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | ODC 3 | Best Vooruit 7 | 85529 | 5-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Hilvaria 4 | Wilhelmina Boys 5 | 80757 | 3-2 | ||
C | 17-03-2019 09:45 | VOAB 6 | Boxtel 3 | 91181 | 6-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Spoordonkse Boys 3 | 80383 | 1-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Best Vooruit 7 | Hilvaria 4 | 83236 | 0-0 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | GSBW 4 | ODC 3 | 84614 | 5-2 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | SVSOS 2 | 82201 | 4-3 | ||
C | 17-03-2019 10:30 | LSV 3 | Oirschot Vooruit 4 | 84542 | 1-0 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | ODC 3 | LSV 3 | 82871 | 3-0 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | SVSOS 2 | Best Vooruit 7 | 89037 | 1-0 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Hilvaria 4 | GSBW 4 | 80152 | 1-1 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Boxtel 3 | Wilhelmina Boys 5 | 88502 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | Woenselse Boys 3 | 90556 | 1-3 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | Hilvaria 4 | LSV 3 | 89125 | 3-2 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | Oirschot Vooruit 4 | 84082 | 4-3 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | ODC 3 | GSBW 4 | 84034 | 9-2 | ||
C | 17-02-2019 09:45 | VOAB 6 | Wilhelmina Boys 5 | 89026 | 2-2 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | ODC 3 | 87896 | 0-4 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Best Vooruit 7 | Spoordonkse Boys 3 | 91523 | 3-0 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 4 | SVSOS 2 | 87307 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Boxtel 3 | Hilvaria 4 | 82222 | 5-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | GSBW 4 | LSV 3 | 82373 | 1-1 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Hilvaria 4 | VOAB 6 | 88620 | 3-4 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | ODC 3 | Oirschot Vooruit 4 | 89002 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 10:30 | LSV 3 | Best Vooruit 7 | 81159 | 3-2 | ||
C | 10-02-2019 11:30 | SVSOS 2 | Boxtel 3 | 89430 | 0-2 | ||
C | 03-02-2019 10:30 | LSV 3 | Wilhelmina Boys 5 | 83849 | 5-0 | ||
C | 23-12-2018 10:00 | Woenselse Boys 3 | LSV 3 | 86385 | 2-3 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Boxtel 3 | Spoordonkse Boys 3 | 83412 | 0-4 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | GSBW 4 | Oirschot Vooruit 4 | 88750 | 0-3 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | SVSOS 2 | 88765 | 3-1 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | Woenselse Boys 3 | 83710 | 3-3 | ||
C | 09-12-2018 09:45 | VOAB 6 | ODC 3 | 82691 | 1-5 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | ODC 3 | Boxtel 3 | 86390 | 4-0 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | SVSOS 2 | GSBW 4 | 87295 | 3-5 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Hilvaria 4 | 88358 | 1-2 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Woenselse Boys 3 | VOAB 6 | 90890 | 2-2 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Oirschot Vooruit 4 | Best Vooruit 7 | 90944 | 4-2 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Boxtel 3 | Oirschot Vooruit 4 | 87750 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | GSBW 4 | Spoordonkse Boys 3 | 90869 | 1-5 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Hilvaria 4 | 91297 | 2-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | ODC 3 | 90197 | 2-4 | ||
C | 25-11-2018 09:45 | VOAB 6 | SVSOS 2 | 84325 | 11-1 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Wilhelmina Boys 5 | 90993 | 3-2 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | SVSOS 2 | Woenselse Boys 3 | 90090 | 0-5 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Hilvaria 4 | Best Vooruit 7 | 90580 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Boxtel 3 | VOAB 6 | 86895 | 3-10 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | LSV 3 | 90605 | 2-1 | ||
C | 11-11-2018 09:45 | VOAB 6 | Spoordonkse Boys 3 | 87021 | 1-0 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | SVSOS 2 | 85111 | 3-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Boxtel 3 | 88174 | 1-1 | ||
C | 11-11-2018 10:30 | LSV 3 | ODC 3 | 87215 | 0-3 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | GSBW 4 | Hilvaria 4 | 88778 | 2-4 | ||
C | 04-11-2018 09:45 | VOAB 6 | Best Vooruit 7 | 80316 | 3-0 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | ODC 3 | 84501 | 1-3 | ||
C | 04-11-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Oirschot Vooruit 4 | 88269 | 0-5 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | GSBW 4 | Woenselse Boys 3 | 87261 | 0-8 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Boxtel 3 | LSV 3 | 90321 | 0-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Hilvaria 4 | SVSOS 2 | 84147 | 10-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Oirschot Vooruit 4 | Wilhelmina Boys 5 | 86488 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 11:30 | SVSOS 2 | Spoordonkse Boys 3 | 83966 | 1-4 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | ODC 3 | Hilvaria 4 | 90202 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Woenselse Boys 3 | Boxtel 3 | 82510 | 8-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | GSBW 4 | 87140 | 3-1 | ||
C | 21-10-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | LSV 3 | 87202 | 0-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Boxtel 3 | GSBW 4 | 91117 | 5-6 | ||
C | 14-10-2018 09:45 | VOAB 6 | Oirschot Vooruit 4 | 90219 | 2-0 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | Best Vooruit 7 | 87019 | 2-2 | ||
C | 14-10-2018 11:30 | SVSOS 2 | ODC 3 | 80359 | 0-4 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | Hilvaria 4 | 88105 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | ODC 3 | Spoordonkse Boys 3 | 91453 | 13-2 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Woenselse Boys 3 | Wilhelmina Boys 5 | 90655 | 4-2 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | Boxtel 3 | 82883 | 3-0 | ||
C | 07-10-2018 10:30 | LSV 3 | SVSOS 2 | 89930 | 7-1 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | Spoordonkse Boys 3 | Best Vooruit 7 | 87171 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Wilhelmina Boys 5 | VOAB 6 | 88408 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | ODC 3 | Woenselse Boys 3 | 87444 | 7-3 | ||
C | 30-09-2018 10:30 | LSV 3 | GSBW 4 | 88762 | 4-1 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | SVSOS 2 | Oirschot Vooruit 4 | 90682 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Hilvaria 4 | Boxtel 3 | 83604 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 09:45 | VOAB 6 | Hilvaria 4 | 84743 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Best Vooruit 7 | LSV 3 | 83214 | 1-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | GSBW 4 | Wilhelmina Boys 5 | 80752 | 1-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Boxtel 3 | SVSOS 2 | 80178 | 3-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 4 | ODC 3 | 89012 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Woenselse Boys 3 | Spoordonkse Boys 3 | 87700 | 8-0 | ||
C | 10-06-2018 12:00 | FC Tilburg 8 | LSV 4 | 143275 | 0-6 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Boxtel 5 | GSBW 3 | 43201 | 6-2 | ||
C | 03-06-2018 12:15 | ODC 7 | Audacia 4 | 45299 | 4-3 | ||
C | 03-06-2018 11:00 | Taxandria 3 | SVSOS 2 | 42158 | 2-1 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | SVSOS 2 | GSBW 3 | 47595 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB 6 | 22 | 18 | 2 | 2 | 56 | 86 | 23 | 63 | 0 |
2 | ODC 3 | 22 | 18 | 1 | 3 | 55 | 93 | 30 | 63 | 0 |
3 | Woenselse Boys 3 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 88 | 54 | 34 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit 4 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40 | 47 | 27 | 20 | 0 |
5 | LSV 3 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 37 | 31 | 6 | 0 |
6 | Hilvaria 4 | 22 | 8 | 7 | 7 | 31 | 52 | 46 | 6 | 0 |
7 | Best Vooruit 7 | 22 | 7 | 6 | 9 | 27 | 42 | 48 | -6 | 0 |
8 | Wilhelmina Boys 5 | 22 | 6 | 8 | 8 | 26 | 38 | 44 | -6 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys 3 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 33 | 63 | -30 | 0 |
10 | Boxtel 3 | 22 | 5 | 4 | 13 | 19 | 46 | 67 | -21 | 0 |
11 | GSBW 4 | 22 | 5 | 3 | 14 | 18 | 40 | 98 | -58 | 0 |
12 | SVSOS 2 | 22 | 1 | 2 | 19 | 5 | 27 | 98 | -71 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 6 | 7 | 0 |
2 | ODC 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 6 | -1 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
4 | LSV 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|