0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 4

Teamleden

Spelers
Sam van de Wal Keeper      
Teun van Bommel        
Mats van Dijk        
Frans de Haas        
Harrie de Haas        
Ricky Machielsen        
Ronny Machielsen        
Jeroen Robben        
Bram van Rooy        
Rik van Rooy        
Tom van Rooy        
Stan Schepens        
Ruud v.d. Schoot        
Pim van Tiel        
Rik v.d. Ven        
Rick van de Ven        
Daan v.d. Ven        
Jos Vlemminx        
Andrew van de Wal        
Joep v.d. Wal        
Davy van de Wal        
 
Overige teamleden
Pieter Vlemminx Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 21-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Heeze 5 84696 Sportpark 't Horstje 11:00
C 28-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Nuenen 5 88035 Sportpark 't Horstje 11:00
C 04-11-2018 10:30 DBS 3 Spoordonkse Boys 4 81140 Sportpark Meerhoven 09:10
C 11-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 90503 Sportpark Moorland 11:50
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 88416 Sportpark 't Horstje 11:00
C 25-11-2018 09:45 Brabantia 5 Spoordonkse Boys 4 89809 Sportpark Strijp 08:25
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 De Weebosch 2 81955 Sportpark 't Horstje 11:00
C 09-12-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Spoordonkse Boys 4 86150 Sportpark De Braken 09:30
C 10-02-2019 12:45 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 7 91348 Sportpark 't Horstje 11:45
C 17-02-2019 12:30 Geldrop 5 Spoordonkse Boys 4 80248 Sportpark De Kievit 11:00
C 10-03-2019 12:45 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 5 84944 Sportpark 't Horstje 11:45
C 17-03-2019 12:00 Unitas'59 4 Spoordonkse Boys 4 80049 Sportpark 't Bokt 10:40
C 24-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Brabantia 5 84526 Sportpark 't Horstje 11:00
C 07-04-2019 12:00 De Weebosch 2 Spoordonkse Boys 4 86843 Sportpark 't Voortje 11:00
C 14-04-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 FC Cranendonck 4 89291 Sportpark 't Horstje 11:00
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 Spoordonkse Boys 4 80793 Sportpark de Oude Landen 08:35
C 12-05-2019 12:45 Spoordonkse Boys 4 DBS 3 87003 Sportpark 't Horstje 11:45
C 19-05-2019 12:45 Spoordonkse Boys 4 SV Budel 4 89489 Sportpark 't Horstje 11:45
C 26-05-2019 12:00 RKSV Heeze 5 Spoordonkse Boys 4 87686 Sportpark Het Lambrek 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2018 12:00 De Weebosch 2 Brabantia 5
C 21-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Heeze 5
C 28-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 5 De Weebosch 2
C 28-10-2018 12:30 Geldrop 5 FC Cranendonck 4
C 28-10-2018 12:00 RKSV Heeze 5 DBS 3
C 28-10-2018 12:00 Unitas'59 4 Beerse Boys 7
C 28-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Nuenen 5
C 28-10-2018 10:00 SV Budel 4 Brabantia 5
C 04-11-2018 12:00 De Weebosch 2 Unitas'59 4
C 04-11-2018 12:00 Beerse Boys 7 SV Budel 4
C 04-11-2018 10:30 DBS 3 Spoordonkse Boys 4
C 04-11-2018 10:30 FC Cranendonck 4 RKSV Heeze 5
C 04-11-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 Geldrop 5
C 04-11-2018 10:00 Brabantia 5 Oirschot Vooruit 5
C 11-11-2018 10:00 SV Budel 4 RKSV Heeze 5
C 11-11-2018 10:00 Unitas'59 4 Geldrop 5
C 11-11-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Beerse Boys 7
C 11-11-2018 12:00 Brabantia 5 RKSV Nuenen 5
C 11-11-2018 12:00 De Weebosch 2 DBS 3
C 11-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2018 12:00 Brabantia 5 Geldrop 5 88012 6-3
C 14-10-2018 12:00 Beerse Boys 7 De Weebosch 2 91464 5-0
C 14-10-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Oirschot Vooruit 5 80099 1-2
C 14-10-2018 10:30 DBS 3 Unitas'59 4 81298 5-4
C 14-10-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 SV Budel 4 80908 0-0
C 07-10-2018 10:00 SV Budel 4 Spoordonkse Boys 4 80751 4-1
C 07-10-2018 12:00 Unitas'59 4 FC Cranendonck 4 85398 0-0
C 07-10-2018 12:00 RKSV Heeze 5 RKSV Nuenen 5 91136 0-6
C 07-10-2018 12:30 Geldrop 5 DBS 3 82827 0-2
C 07-10-2018 13:15 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 7 88116 1-1
C 30-09-2018 14:00 RKSV Heeze 5 Unitas'59 4 84891 2-3
C 30-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Geldrop 5 89332 0-0
C 30-09-2018 10:30 DBS 3 Beerse Boys 7 91468 6-1
C 30-09-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Brabantia 5 83364 2-0
C 30-09-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 Oirschot Vooruit 5 81537 6-1
C 30-09-2018 10:00 SV Budel 4 De Weebosch 2 90835 10-1
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 7 Spoordonkse Boys 4 85611 2-1
C 23-09-2018 12:00 Brabantia 5 DBS 3 81020 0-4
C 23-09-2018 12:00 Unitas'59 4 RKSV Nuenen 5 82812 0-0
C 23-09-2018 12:00 De Weebosch 2 FC Cranendonck 4 82867 4-3
C 23-09-2018 11:30 Geldrop 5 RKSV Heeze 5 82552 1-1
C 23-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 SV Budel 4 86369 0-3
C 03-06-2018 12:00 EFC 5 Nieuw Woensel 4 44462 4-3
C 03-06-2018 12:00 RKVVO 6 RKDSV 4 41436 7-4
C 03-06-2018 13:00 Beerse Boys 6 Spoordonkse Boys 4 42912 1-2
C 03-06-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 Unitas'59 6 47625 2-5
C 31-05-2018 19:30 Reusel Sport/CoTrans 6 De Valk 4 43058 4-1
C 31-05-2018 19:30 Bergeijk 3 Tivoli 3 143230 1-0
C 31-05-2018 19:30 Oirschot Vooruit 6 EFC 5 143235 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Netersel 2 Oirschot Vooruit 4 19042 3-1
B 16-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 6 20315 3-3
B 09-09-2018 11:00 Netersel 2 Spoordonkse Boys 4 19156 4-1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Beerse Boys 6 19594 3-4
B 02-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 19220 1-3
B 02-09-2018 14:00 Beerse Boys 6 Netersel 2 19295 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS 3 4 4 0 0 12 17 5 12 0
2 SV Budel 4 3 3 0 0 9 17 2 15 0
3 RKSV Nuenen 5 3 2 1 0 7 12 1 11 0
4 Beerse Boys 7 4 2 1 1 7 9 8 1 0
5 Unitas'59 4 3 1 1 1 4 7 7 0 0
6 Oirschot Vooruit 5 4 1 1 2 4 4 11 -7 0
7 FC Cranendonck 4 3 1 0 2 3 6 6 0 0
8 Brabantia 5 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
9 De Weebosch 2 3 1 0 2 3 5 18 -13 0
10 Geldrop 5 4 0 2 2 2 4 9 -5 0
11 Spoordonkse Boys 4 3 0 1 2 1 2 6 -4 0
12 RKSV Heeze 5 3 0 1 2 1 3 10 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 6 3 2 1 0 7 11 7 4 0
2 Netersel 2 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Oirschot Vooruit 4 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Spoordonkse Boys 4 3 0 1 2 1 5 10 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 23-08-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 30-08-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 06-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 13-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 20-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 27-09-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 04-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 11-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 18-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 25-10-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 01-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 08-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 15-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 22-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 29-11-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 06-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 13-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 20-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 27-12-18 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 03-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 10-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 17-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 24-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 31-01-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 07-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 14-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 21-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 28-02-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 07-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 14-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 21-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 28-03-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 04-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 11-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 18-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 25-04-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 02-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 09-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 16-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 23-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4
do 30-05-19 20:00 - 21:30 3 3 Team training Spoordonkse Boys 4

Berichten



Terug naar boven