Mannen beker reserve zondag poule
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Han van Heesch | |||||||
Kay van Iersel | |||||||
Bart der Kinderen | |||||||
Ralf van Loon | |||||||
Jippe van Nunen | |||||||
Toon van de Poll | |||||||
Giel van de Poll | |||||||
Jordi Vermeer | |||||||
Rolf van Wieringen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Henri Vlemminx | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 10:00 | Audacia 7 | Oisterwijk 3 | 20312 | 4-2 | ||
B | 16-09-2018 11:00 | Nemelaer 5 | Spoordonkse Boys 5 | 18934 | 5-4 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Audacia 7 | Nemelaer 5 | 20007 | 5-0 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | Oisterwijk 3 | Spoordonkse Boys 5 | 19069 | 3-5 | ||
B | 02-09-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Audacia 7 | 19356 | 0-2 | ||
B | 02-09-2018 12:00 | Nemelaer 5 | Oisterwijk 3 | 19712 | 8-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 10:00 | UNA 13 | Beerse Boys 9 | 81521 | 2-5 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | SBC 8 | DEES 4 | 89294 | 1-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | Wilhelmina Boys 9 | 89127 | 6-8 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Best Vooruit 11 | Acht 6 | 83767 | 6-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Oirschot Vooruit 11 | 85848 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 7 | Spoordonkse Boys 5 | 83536 | 6-3 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | RKVVO 7 | 88736 | 3-3 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Acht 6 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 87808 | 4-3 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | SBC 8 | 80784 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Spoordonkse Boys 5 | De Bocht'80 4 | 89206 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 10:30 | DEES 4 | UNA 13 | 87220 | 4-1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | Best Vooruit 11 | 83383 | 6-2 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | De Bocht'80 4 | 86845 | 4-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Best Vooruit 11 | Spoordonkse Boys 5 | 84117 | 8-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | SBC 8 | Acht 6 | 88657 | 1-5 | ||
C | 12-05-2019 10:30 | DEES 4 | Oirschot Vooruit 11 | 85549 | 6-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | RKVVO 7 | Beerse Boys 9 | 80982 | 2-6 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | UNA 13 | Wilhelmina Boys 9 | 83018 | 1-6 | ||
C | 09-05-2019 19:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Best Vooruit 11 | 86873 | 0-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Acht 6 | RKVVO 7 | 82633 | 3-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | DEES 4 | 86067 | 2-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | Best Vooruit 11 | 85528 | 0-8 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | SBC 8 | 86382 | 3-2 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | UNA 13 | 89183 | 4-2 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 90787 | 5-6 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Acht 6 | Wilhelmina Boys 9 | 80439 | 3-5 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | SBC 8 | 81363 | 2-5 | ||
C | 28-04-2019 10:30 | DEES 4 | Best Vooruit 11 | 83635 | 0-3 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | Spoordonkse Boys 5 | 91719 | 4-2 | ||
C | 22-04-2019 10:00 | UNA 13 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 83843 | 3-5 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | Wilhelmina Boys 9 | 89367 | 1-2 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | SBC 8 | Spoordonkse Boys 5 | 83284 | 4-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | UNA 13 | Oirschot Vooruit 11 | 87388 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 10:30 | DEES 4 | Acht 6 | 83055 | 3-5 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | RKVVO 7 | De Bocht'80 4 | 90039 | 3-0 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Wilhelmina Boys 9 | Acht 6 | 84681 | 6-0 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Reusel Sport/CoTrans 11 | DEES 4 | 90042 | 2-1 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Spoordonkse Boys 5 | SBC 8 | 82482 | 2-2 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | Beerse Boys 9 | 87469 | 2-0 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Best Vooruit 11 | RKVVO 7 | 80123 | 5-4 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 80865 | 1-1 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | DEES 4 | 89032 | 1-6 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | SBC 8 | 88127 | 5-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Acht 6 | UNA 13 | 84495 | 9-0 | ||
C | 31-03-2019 10:30 | DEES 4 | Wilhelmina Boys 9 | 81385 | 2-5 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | UNA 13 | Best Vooruit 11 | 89796 | 0-9 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Spoordonkse Boys 5 | 90470 | 1-3 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | Acht 6 | 88324 | 0-3 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | RKVVO 7 | 83121 | 2-4 | ||
C | 24-03-2019 10:30 | DEES 4 | Spoordonkse Boys 5 | 90714 | 2-3 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | De Bocht'80 4 | 89872 | 6-0 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | SBC 8 | Best Vooruit 11 | 86055 | 3-2 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | Acht 6 | 80075 | 1-5 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | RKVVO 7 | Wilhelmina Boys 9 | 90473 | 4-4 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Best Vooruit 11 | Oirschot Vooruit 11 | 89376 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Wilhelmina Boys 9 | 88291 | 1-11 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Acht 6 | Beerse Boys 9 | 83223 | 8-2 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | UNA 13 | RKVVO 7 | 88519 | 2-1 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | Oirschot Vooruit 11 | De Bocht'80 4 | 87042 | 4-1 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | RKVVO 7 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 86352 | 1-0 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | SBC 8 | UNA 13 | 83150 | 2-5 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Oirschot Vooruit 11 | UNA 13 | 85367 | 4-1 | ||
C | 24-02-2019 10:30 | DEES 4 | De Bocht'80 4 | 83663 | 6-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | Oirschot Vooruit 11 | 86697 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Best Vooruit 11 | Beerse Boys 9 | 84544 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | UNA 13 | 90435 | 0-6 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Acht 6 | 89534 | 1-10 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | SBC 8 | 83873 | 7-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | RKVVO 7 | DEES 4 | 84971 | 2-3 | ||
C | 10-02-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | Spoordonkse Boys 5 | 89513 | 3-0 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Beerse Boys 9 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 85010 | 1-4 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Acht 6 | De Bocht'80 4 | 90228 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | SBC 8 | RKVVO 7 | 87409 | 5-3 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | Beerse Boys 9 | 85757 | 5-2 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | UNA 13 | Acht 6 | 90746 | 2-4 | ||
C | 23-12-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | RKVVO 7 | 87436 | 2-3 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 85533 | 1-2 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Acht 6 | DEES 4 | 82625 | 9-2 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | RKVVO 7 | Best Vooruit 11 | 85305 | 1-2 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Beerse Boys 9 | Oirschot Vooruit 11 | 80196 | 5-1 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | SBC 8 | Wilhelmina Boys 9 | 89876 | 3-6 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | UNA 13 | 87914 | 8-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Acht 6 | Oirschot Vooruit 11 | 88071 | 5-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | SBC 8 | 86655 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Beerse Boys 9 | 82392 | 0-7 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | DEES 4 | 81973 | 2-1 | ||
C | 25-11-2018 12:45 | Wilhelmina Boys 9 | RKVVO 7 | 83370 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | SBC 8 | De Bocht'80 4 | 87418 | 6-1 | ||
C | 18-11-2018 10:30 | DEES 4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 86225 | 4-1 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | Best Vooruit 11 | 88547 | 0-4 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | RKVVO 7 | UNA 13 | 91498 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | Spoordonkse Boys 5 | 84962 | 8-1 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | UNA 13 | SBC 8 | 90619 | 2-6 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Beerse Boys 9 | 80512 | 2-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Oirschot Vooruit 11 | 87790 | 0-5 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | DEES 4 | 82472 | 5-3 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Acht 6 | SBC 8 | 80999 | 14-2 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Beerse Boys 9 | RKVVO 7 | 85882 | 1-6 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 87893 | 0-6 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Best Vooruit 11 | 90195 | 0-3 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | DEES 4 | 86766 | 1-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | UNA 13 | 88244 | 10-0 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | RKVVO 7 | Acht 6 | 86781 | 2-3 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Wilhelmina Boys 9 | 89889 | 4-7 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | De Bocht'80 4 | 87468 | 6-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | SBC 8 | Oirschot Vooruit 11 | 83902 | 3-0 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | UNA 13 | Spoordonkse Boys 5 | 90227 | 3-4 | ||
C | 28-10-2018 10:30 | DEES 4 | Beerse Boys 9 | 81887 | 3-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Acht 6 | Best Vooruit 11 | 87006 | 5-2 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Beerse Boys 9 | UNA 13 | 81479 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 10:30 | DEES 4 | SBC 8 | 89249 | 6-3 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | RKVVO 7 | 81723 | 1-4 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Oirschot Vooruit 11 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 91120 | 0-3 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | De Bocht'80 4 | 83411 | 10-1 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Acht 6 | 84008 | 2-0 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Spoordonkse Boys 5 | 81390 | 1-5 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | Wilhelmina Boys 9 | 90779 | 5-6 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | SBC 8 | Beerse Boys 9 | 85721 | 2-3 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | UNA 13 | DEES 4 | 91023 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | RKVVO 7 | Oirschot Vooruit 11 | 85051 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Acht 6 | Spoordonkse Boys 5 | 89322 | 8-0 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Beerse Boys 9 | Best Vooruit 11 | 88917 | 2-5 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | DEES 4 | RKVVO 7 | 80668 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | SBC 8 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 88382 | 3-1 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | UNA 13 | De Bocht'80 4 | 90799 | 4-1 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Oirschot Vooruit 11 | Wilhelmina Boys 9 | 81485 | 1-5 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Beerse Boys 9 | 83452 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Best Vooruit 11 | UNA 13 | 88834 | 3-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Acht 6 | 87207 | 0-10 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Oirschot Vooruit 11 | 91483 | 2-3 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Wilhelmina Boys 9 | DEES 4 | 80396 | 1-0 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | RKVVO 7 | SBC 8 | 82573 | 5-2 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Beerse Boys 12 | EDN'56 3 | 48620 | 4-0 | ||
C | 03-06-2018 12:00 | Were Di 8 | Hilvaria 6 | 49237 | 1-0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | SVSOS 4 | Spoordonkse Boys 5 | 40731 | 5-4 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | FC Tilburg 11 | Oirschot Vooruit 8 | 39676 | 0-7 | ||
C | 31-05-2018 20:00 | Audacia 6 | SVSOS 4 | 47252 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audacia 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 9 | 0 |
2 | Nemelaer 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 9 | 4 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 0 |
4 | Oisterwijk 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 17 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina Boys 9 | 22 | 20 | 1 | 1 | 61 | 128 | 46 | 82 | 0 |
2 | Acht 6 | 22 | 18 | 0 | 4 | 54 | 119 | 44 | 75 | 0 |
3 | Best Vooruit 11 | 22 | 17 | 0 | 5 | 51 | 91 | 38 | 53 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 22 | 12 | 2 | 8 | 38 | 65 | 42 | 23 | 0 |
5 | DEES 4 | 22 | 10 | 2 | 10 | 32 | 61 | 54 | 7 | 0 |
6 | Beerse Boys 9 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 60 | 57 | 3 | 0 |
7 | RKVVO 7 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 65 | 59 | 6 | 0 |
8 | Oirschot Vooruit 11 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 38 | 55 | -17 | 0 |
9 | SBC 8 | 22 | 8 | 1 | 13 | 25 | 58 | 81 | -23 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys 5 | 22 | 7 | 3 | 12 | 24 | 41 | 88 | -47 | 0 |
11 | UNA 13 | 22 | 4 | 1 | 17 | 13 | 40 | 96 | -56 | 0 |
12 | De Bocht'80 4 | 22 | 0 | 0 | 22 | 0 | 20 | 126 | -106 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 20:30 | 3 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|