Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5

Teamleden

Spelers
Alex van Lijsdonk Keeper      
Koen van Bommel        
Han van Heesch        
Giel Heyms        
Roel op 't Hoog        
Ike van Iersel        
Kay van Iersel        
Bart der Kinderen        
Joep Laurenssen        
Ralf van Loon        
Luuk Nouwens        
Jippe van Nunen        
Jens van de Poll        
Toon van de Poll        
Giel van de Poll        
Alex van de Ven        
Teun v.d. Ven        
Jordi Vermeer        
Rolf van Wieringen        
Wesley Witlox        
 
Overige teamleden
Henri Vlemminx Leider
Jan Mattheeuwsen Verzorger
Cees v.d. Poll Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Audacia 7 Oisterwijk 3 20312 4-2
B 16-09-2018 11:00 Nemelaer 5 Spoordonkse Boys 5 18934 5-4
B 09-09-2018 10:00 Audacia 7 Nemelaer 5 20007 5-0
B 09-09-2018 12:00 Oisterwijk 3 Spoordonkse Boys 5 19069 3-5
B 02-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Audacia 7 19356 0-2
B 02-09-2018 12:00 Nemelaer 5 Oisterwijk 3 19712 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 10:00 UNA 13 Beerse Boys 9 81521 2-5
C 26-05-2019 10:00 SBC 8 DEES 4 89294 1-2
C 26-05-2019 10:00 De Bocht'80 4 Wilhelmina Boys 9 89127 6-8
C 26-05-2019 10:00 Best Vooruit 11 Acht 6 83767 6-2
C 26-05-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11 85848 2-0
C 26-05-2019 12:00 RKVVO 7 Spoordonkse Boys 5 83536 6-3
C 19-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 RKVVO 7 88736 3-3
C 19-05-2019 10:00 Acht 6 Reusel Sport/CoTrans 11 87808 4-3
C 19-05-2019 10:00 Beerse Boys 9 SBC 8 80784 3-1
C 19-05-2019 10:00 Spoordonkse Boys 5 De Bocht'80 4 89206 3-1
C 19-05-2019 10:30 DEES 4 UNA 13 87220 4-1
C 19-05-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Best Vooruit 11 83383 6-2
C 16-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans 11 De Bocht'80 4 86845 4-1
C 12-05-2019 10:00 Best Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 84117 8-1
C 12-05-2019 10:00 SBC 8 Acht 6 88657 1-5
C 12-05-2019 10:30 DEES 4 Oirschot Vooruit 11 85549 6-1
C 12-05-2019 12:00 RKVVO 7 Beerse Boys 9 80982 2-6
C 12-05-2019 10:00 UNA 13 Wilhelmina Boys 9 83018 1-6
C 09-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Best Vooruit 11 86873 0-2
C 05-05-2019 10:00 Acht 6 RKVVO 7 82633 3-2
C 05-05-2019 10:00 Beerse Boys 9 DEES 4 86067 2-2
C 05-05-2019 10:00 De Bocht'80 4 Best Vooruit 11 85528 0-8
C 05-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 SBC 8 86382 3-2
C 05-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 UNA 13 89183 4-2
C 05-05-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 11 90787 5-6
C 28-04-2019 10:00 Acht 6 Wilhelmina Boys 9 80439 3-5
C 28-04-2019 10:00 De Bocht'80 4 SBC 8 81363 2-5
C 28-04-2019 10:30 DEES 4 Best Vooruit 11 83635 0-3
C 28-04-2019 10:00 Beerse Boys 9 Spoordonkse Boys 5 91719 4-2
C 22-04-2019 10:00 UNA 13 Reusel Sport/CoTrans 11 83843 3-5
C 14-04-2019 10:00 Beerse Boys 9 Wilhelmina Boys 9 89367 1-2
C 14-04-2019 10:00 SBC 8 Spoordonkse Boys 5 83284 4-0
C 14-04-2019 10:00 UNA 13 Oirschot Vooruit 11 87388 2-2
C 14-04-2019 10:30 DEES 4 Acht 6 83055 3-5
C 14-04-2019 12:00 RKVVO 7 De Bocht'80 4 90039 3-0
C 11-04-2019 18:30 Wilhelmina Boys 9 Acht 6 84681 6-0
C 11-04-2019 18:30 Reusel Sport/CoTrans 11 DEES 4 90042 2-1
C 11-04-2019 19:30 Spoordonkse Boys 5 SBC 8 82482 2-2
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 9 87469 2-0
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 11 RKVVO 7 80123 5-4
C 07-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/CoTrans 11 80865 1-1
C 07-04-2019 10:00 De Bocht'80 4 DEES 4 89032 1-6
C 07-04-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 SBC 8 88127 5-2
C 07-04-2019 10:00 Acht 6 UNA 13 84495 9-0
C 31-03-2019 10:30 DEES 4 Wilhelmina Boys 9 81385 2-5
C 31-03-2019 10:00 UNA 13 Best Vooruit 11 89796 0-9
C 31-03-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5 90470 1-3
C 31-03-2019 10:00 Beerse Boys 9 Acht 6 88324 0-3
C 31-03-2019 10:00 De Bocht'80 4 RKVVO 7 83121 2-4
C 24-03-2019 10:30 DEES 4 Spoordonkse Boys 5 90714 2-3
C 24-03-2019 10:00 Beerse Boys 9 De Bocht'80 4 89872 6-0
C 24-03-2019 10:00 SBC 8 Best Vooruit 11 86055 3-2
C 24-03-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Acht 6 80075 1-5
C 24-03-2019 12:00 RKVVO 7 Wilhelmina Boys 9 90473 4-4
C 17-03-2019 10:00 Best Vooruit 11 Oirschot Vooruit 11 89376 3-0
C 17-03-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Wilhelmina Boys 9 88291 1-11
C 17-03-2019 10:00 Acht 6 Beerse Boys 9 83223 8-2
C 17-03-2019 10:00 UNA 13 RKVVO 7 88519 2-1
C 10-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 De Bocht'80 4 87042 4-1
C 10-03-2019 12:00 RKVVO 7 Reusel Sport/CoTrans 11 86352 1-0
C 10-03-2019 10:00 SBC 8 UNA 13 83150 2-5
C 24-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 UNA 13 85367 4-1
C 24-02-2019 10:30 DEES 4 De Bocht'80 4 83663 6-0
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Oirschot Vooruit 11 86697 2-0
C 17-02-2019 10:00 Best Vooruit 11 Beerse Boys 9 84544 3-2
C 17-02-2019 10:00 De Bocht'80 4 UNA 13 90435 0-6
C 17-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Acht 6 89534 1-10
C 17-02-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 SBC 8 83873 7-0
C 17-02-2019 12:00 RKVVO 7 DEES 4 84971 2-3
C 10-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 89513 3-0
C 10-02-2019 10:00 Beerse Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 11 85010 1-4
C 10-02-2019 10:00 Acht 6 De Bocht'80 4 90228 4-1
C 10-02-2019 10:00 SBC 8 RKVVO 7 87409 5-3
C 03-02-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Beerse Boys 9 85757 5-2
C 03-02-2019 10:00 UNA 13 Acht 6 90746 2-4
C 23-12-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 RKVVO 7 87436 2-3
C 09-12-2018 10:00 Best Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 85533 1-2
C 09-12-2018 10:00 Acht 6 DEES 4 82625 9-2
C 02-12-2018 12:00 RKVVO 7 Best Vooruit 11 85305 1-2
C 02-12-2018 10:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 11 80196 5-1
C 02-12-2018 10:00 SBC 8 Wilhelmina Boys 9 89876 3-6
C 25-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 11 UNA 13 87914 8-1
C 25-11-2018 10:00 Acht 6 Oirschot Vooruit 11 88071 5-1
C 25-11-2018 10:00 Best Vooruit 11 SBC 8 86655 4-0
C 25-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Beerse Boys 9 82392 0-7
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 DEES 4 81973 2-1
C 25-11-2018 12:45 Wilhelmina Boys 9 RKVVO 7 83370 5-1
C 18-11-2018 10:00 SBC 8 De Bocht'80 4 87418 6-1
C 18-11-2018 10:30 DEES 4 Reusel Sport/CoTrans 11 86225 4-1
C 18-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 11 88547 0-4
C 18-11-2018 12:00 RKVVO 7 UNA 13 91498 5-1
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 84962 8-1
C 11-11-2018 12:00 UNA 13 SBC 8 90619 2-6
C 11-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 9 80512 2-2
C 11-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Oirschot Vooruit 11 87790 0-5
C 11-11-2018 10:00 Best Vooruit 11 DEES 4 82472 5-3
C 04-11-2018 10:00 Acht 6 SBC 8 80999 14-2
C 04-11-2018 10:00 Beerse Boys 9 RKVVO 7 85882 1-6
C 04-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Reusel Sport/CoTrans 11 87893 0-6
C 04-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Best Vooruit 11 90195 0-3
C 04-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 DEES 4 86766 1-0
C 04-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 UNA 13 88244 10-0
C 28-10-2018 12:00 RKVVO 7 Acht 6 86781 2-3
C 28-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Wilhelmina Boys 9 89889 4-7
C 28-10-2018 10:00 Best Vooruit 11 De Bocht'80 4 87468 6-1
C 28-10-2018 10:00 SBC 8 Oirschot Vooruit 11 83902 3-0
C 28-10-2018 10:00 UNA 13 Spoordonkse Boys 5 90227 3-4
C 28-10-2018 10:30 DEES 4 Beerse Boys 9 81887 3-3
C 14-10-2018 10:00 Acht 6 Best Vooruit 11 87006 5-2
C 14-10-2018 10:00 Beerse Boys 9 UNA 13 81479 2-1
C 14-10-2018 10:30 DEES 4 SBC 8 89249 6-3
C 14-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 RKVVO 7 81723 1-4
C 14-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 91120 0-3
C 14-10-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 De Bocht'80 4 83411 10-1
C 07-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Acht 6 84008 2-0
C 07-10-2018 10:00 De Bocht'80 4 Spoordonkse Boys 5 81390 1-5
C 07-10-2018 10:00 Best Vooruit 11 Wilhelmina Boys 9 90779 5-6
C 07-10-2018 10:00 SBC 8 Beerse Boys 9 85721 2-3
C 07-10-2018 10:00 UNA 13 DEES 4 91023 1-2
C 07-10-2018 12:00 RKVVO 7 Oirschot Vooruit 11 85051 1-3
C 30-09-2018 10:00 Acht 6 Spoordonkse Boys 5 89322 8-0
C 30-09-2018 10:00 Beerse Boys 9 Best Vooruit 11 88917 2-5
C 30-09-2018 10:00 DEES 4 RKVVO 7 80668 3-2
C 30-09-2018 10:00 SBC 8 Reusel Sport/CoTrans 11 88382 3-1
C 30-09-2018 10:00 UNA 13 De Bocht'80 4 90799 4-1
C 30-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 11 Wilhelmina Boys 9 81485 1-5
C 23-09-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Beerse Boys 9 83452 1-1
C 23-09-2018 10:00 Best Vooruit 11 UNA 13 88834 3-0
C 23-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Acht 6 87207 0-10
C 23-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 91483 2-3
C 23-09-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 DEES 4 80396 1-0
C 23-09-2018 12:00 RKVVO 7 SBC 8 82573 5-2
C 03-06-2018 10:00 Beerse Boys 12 EDN'56 3 48620 4-0
C 03-06-2018 12:00 Were Di 8 Hilvaria 6 49237 1-0
C 03-06-2018 10:00 SVSOS 4 Spoordonkse Boys 5 40731 5-4
C 03-06-2018 10:00 FC Tilburg 11 Oirschot Vooruit 8 39676 0-7
C 31-05-2018 20:00 Audacia 6 SVSOS 4 47252 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia 7 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 Nemelaer 5 3 2 0 1 6 13 9 4 0
3 Spoordonkse Boys 5 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 Oisterwijk 3 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 9 22 20 1 1 61 128 46 82 0
2 Acht 6 22 18 0 4 54 119 44 75 0
3 Best Vooruit 11 22 17 0 5 51 91 38 53 0
4 Reusel Sport/CoTrans 11 22 12 2 8 38 65 42 23 0
5 DEES 4 22 10 2 10 32 61 54 7 0
6 Beerse Boys 9 22 9 4 9 31 60 57 3 0
7 RKVVO 7 22 9 2 11 29 65 59 6 0
8 Oirschot Vooruit 11 22 9 2 11 29 38 55 -17 0
9 SBC 8 22 8 1 13 25 58 81 -23 0
10 Spoordonkse Boys 5 22 7 3 12 24 41 88 -47 0
11 UNA 13 22 4 1 17 13 40 96 -56 0
12 De Bocht'80 4 22 0 0 22 0 20 126 -106 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 20:30 3 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 05-07-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 12-07-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 19-07-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 26-07-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 02-08-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 20:30 3 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven