0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Ruud van Loon | Keeper | ||||||
Jeroen Beekmans | |||||||
Jac van der Hamsvoort | |||||||
Stef van der Heijden | |||||||
Jor de Kroon | |||||||
Roel Nijssen | |||||||
Giel van Overdijk | |||||||
Pieter Peters | |||||||
Rick Traa | |||||||
Jens Verhagen | |||||||
Jeroen Vlemminx | |||||||
Tjeu Vromans | |||||||
Juul van de Wal | |||||||
Martijn van de Wouw | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jan van Gestel | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | Spoordonkse Boys 6 | 84467 | 0-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | Tuldania 3 | 84398 | 6-0 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | DOSKO'32 3 | UNA 12 | 82546 | 7-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | RPC 6 | EDN'56 3 | 80787 | 0-8 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Brabantia 10 | Best Vooruit 9 | 89724 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Pusphaira 8 | SBC 11 | 87689 | 1-2 | ||
C | 23-05-2019 19:30 | UNA 12 | Pusphaira 8 | 86069 | 2-4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | FC Eindhoven AV 3 | 84735 | 3-5 | ||
C | 19-05-2019 12:45 | Spoordonkse Boys 6 | Brabantia 10 | 82020 | 0-3 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | EDN'56 3 | DOSKO'32 3 | 89522 | 2-6 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Tuldania 3 | RPC 6 | 87499 | 0-0 | ||
C | 19-05-2019 13:00 | SBC 11 | SV Unitas'59 8 | 83676 | 3-1 | ||
C | 12-05-2019 09:30 | Spoordonkse Boys 6 | Tuldania 3 | 81580 | 1-3 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | RPC 6 | Best Vooruit 9 | 89396 | 1-3 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Brabantia 10 | UNA 12 | 89684 | 4-0 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | FC Eindhoven AV 3 | SBC 11 | 89947 | 0-6 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Pusphaira 8 | EDN'56 3 | 87296 | 3-2 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | DOSKO'32 3 | 80857 | 0-3 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | Spoordonkse Boys 6 | 87606 | 3-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | UNA 12 | SV Unitas'59 8 | 85700 | 6-1 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | EDN'56 3 | Brabantia 10 | 88159 | 4-2 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | DOSKO'32 3 | Pusphaira 8 | 81626 | 5-0 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Tuldania 3 | FC Eindhoven AV 3 | 91042 | 0-3 | ||
C | 05-05-2019 13:00 | SBC 11 | RPC 6 | 84953 | 3-1 | ||
C | 28-04-2019 11:00 | FC Eindhoven AV 3 | Brabantia 10 | 87956 | 2-4 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | EDN'56 3 | 88414 | 5-4 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | UNA 12 | 91590 | 4-0 | ||
C | 25-04-2019 19:00 | UNA 12 | SBC 11 | 86450 | 0-5 | ||
C | 20-04-2019 17:00 | DOSKO'32 3 | FC Eindhoven AV 3 | 91243 | 2-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | UNA 12 | 83926 | 2-1 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | RPC 6 | DOSKO'32 3 | 80981 | 0-2 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | Pusphaira 8 | 85863 | 5-3 | ||
C | 14-04-2019 12:45 | Spoordonkse Boys 6 | SBC 11 | 85487 | 1-4 | ||
C | 14-04-2019 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | EDN'56 3 | 91139 | 1-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Brabantia 10 | Tuldania 3 | 82780 | 5-1 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Tuldania 3 | EDN'56 3 | 88907 | 2-1 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | FC Eindhoven AV 3 | UNA 12 | 80097 | 3-3 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Pusphaira 8 | RPC 6 | 90269 | 2-2 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Tuldania 3 | Best Vooruit 9 | 80601 | 0-0 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | UNA 12 | FC Eindhoven AV 3 | 84172 | 4-0 | ||
C | 07-04-2019 10:30 | DOSKO'32 3 | Spoordonkse Boys 6 | 80227 | 4-0 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | EDN'56 3 | SV Unitas'59 8 | 90330 | 3-1 | ||
C | 07-04-2019 13:00 | SBC 11 | Brabantia 10 | 81078 | 1-0 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | UNA 12 | Tuldania 3 | 83268 | 2-0 | ||
C | 31-03-2019 12:00 | SBC 11 | Best Vooruit 9 | 85347 | 6-0 | ||
C | 31-03-2019 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | RPC 6 | 91001 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Pusphaira 8 | SV Unitas'59 8 | 91082 | 1-2 | ||
C | 24-03-2019 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | Pusphaira 8 | 87219 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 13:00 | Spoordonkse Boys 6 | EDN'56 3 | 85471 | 0-7 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | Tuldania 3 | SBC 11 | 87164 | 2-2 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | RPC 6 | UNA 12 | 88510 | 0-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Brabantia 10 | SV Unitas'59 8 | 81656 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | DOSKO'32 3 | 83397 | 0-2 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | EDN'56 3 | UNA 12 | 86430 | 5-1 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Pusphaira 8 | Tuldania 3 | 81968 | 2-4 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | Spoordonkse Boys 6 | 84344 | 3-1 | ||
C | 17-03-2019 09:45 | Brabantia 10 | RPC 6 | 82424 | 4-1 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | EDN'56 3 | 84209 | 1-1 | ||
C | 10-03-2019 11:00 | Tuldania 3 | DOSKO'32 3 | 91633 | 0-7 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | Pusphaira 8 | 86610 | 2-3 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | RPC 6 | SV Unitas'59 8 | 91541 | 1-2 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | UNA 12 | Best Vooruit 9 | 91476 | 2-1 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | EDN'56 3 | RPC 6 | 81871 | 3-3 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | SBC 11 | DOSKO'32 3 | 86276 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | SV Unitas'59 8 | FC Eindhoven AV 3 | 85210 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Pusphaira 8 | Best Vooruit 9 | 91475 | 2-3 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | DOSKO'32 3 | Brabantia 10 | 80257 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 11:00 | EDN'56 3 | SBC 11 | 83409 | 1-4 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | RPC 6 | Spoordonkse Boys 6 | 86439 | 2-3 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Best Vooruit 9 | SV Unitas'59 8 | 90608 | 3-4 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Brabantia 10 | Pusphaira 8 | 87772 | 6-2 | ||
C | 03-02-2019 11:00 | DOSKO'32 3 | RPC 6 | 90767 | 8-0 | ||
C | 03-02-2019 11:00 | Tuldania 3 | Pusphaira 8 | 81875 | 10-2 | ||
C | 03-02-2019 11:00 | EDN'56 3 | FC Eindhoven AV 3 | 91382 | 6-2 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | SBC 11 | Spoordonkse Boys 6 | 87007 | 3-1 | ||
C | 09-12-2018 11:00 | Tuldania 3 | Brabantia 10 | 88483 | 5-1 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | DOSKO'32 3 | 81959 | 1-4 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Brabantia 10 | SBC 11 | 82311 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | RPC 6 | Pusphaira 8 | 87408 | 2-0 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Best Vooruit 9 | Tuldania 3 | 84878 | 1-3 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | UNA 12 | RPC 6 | 81423 | 6-0 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | DOSKO'32 3 | Best Vooruit 9 | 81434 | 10-0 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | EDN'56 3 | Spoordonkse Boys 6 | 85153 | 2-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Unitas'59 8 | Brabantia 10 | 88628 | 3-5 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | SBC 11 | Tuldania 3 | 86948 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Pusphaira 8 | FC Eindhoven AV 3 | 84326 | 2-4 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Best Vooruit 9 | SBC 11 | 90258 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | UNA 12 | EDN'56 3 | 87544 | 2-3 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | RPC 6 | Brabantia 10 | 80843 | 0-2 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | Unitas'59 8 | 85861 | 7-4 | ||
C | 18-11-2018 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | DOSKO'32 3 | 85811 | 0-9 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Brabantia 10 | FC Eindhoven AV 3 | 80979 | 9-0 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Pusphaira 8 | Spoordonkse Boys 6 | 82079 | 6-0 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | DOSKO'32 3 | Tuldania 3 | 86526 | 4-0 | ||
C | 11-11-2018 11:00 | EDN'56 3 | Best Vooruit 9 | 81813 | 4-0 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | Unitas'59 8 | RPC 6 | 80721 | 1-3 | ||
C | 11-11-2018 13:00 | SBC 11 | UNA 12 | 83999 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Best Vooruit 9 | RPC 6 | 79977 | 1-3 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | UNA 12 | Brabantia 10 | 89418 | 2-5 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | DOSKO'32 3 | Unitas'59 8 | 88361 | 5-0 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | Tuldania 3 | Spoordonkse Boys 6 | 81356 | 0-3 | ||
C | 04-11-2018 13:00 | SBC 11 | FC Eindhoven AV 3 | 90038 | 10-0 | ||
C | 04-11-2018 11:00 | EDN'56 3 | Pusphaira 8 | 85624 | 2-0 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | RPC 6 | SBC 11 | 87926 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Pusphaira 8 | DOSKO'32 3 | 88493 | 0-6 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Brabantia 10 | EDN'56 3 | 81746 | 4-4 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Spoordonkse Boys 6 | Best Vooruit 9 | 86441 | 3-0 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Unitas'59 8 | UNA 12 | 83102 | 0-3 | ||
C | 28-10-2018 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | Tuldania 3 | 88355 | 3-5 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Unitas'59 8 | Best Vooruit 9 | 83010 | 0-7 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Best Vooruit 9 | Brabantia 10 | 90478 | 0-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Tuldania 3 | Unitas'59 8 | 81494 | 11-2 | ||
C | 14-10-2018 13:00 | SBC 11 | Pusphaira 8 | 81704 | 10-4 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | UNA 12 | DOSKO'32 3 | 89998 | 0-3 | ||
C | 10-10-2018 20:00 | Spoordonkse Boys 6 | FC Eindhoven AV 3 | 86079 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | RPC 6 | Tuldania 3 | 82283 | 1-4 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Brabantia 10 | Spoordonkse Boys 6 | 88181 | 7-1 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Pusphaira 8 | UNA 12 | 84491 | 1-10 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Unitas'59 8 | SBC 11 | 86432 | 1-8 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | DOSKO'32 3 | EDN'56 3 | 80302 | 3-1 | ||
C | 07-10-2018 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | Best Vooruit 9 | 83648 | 0-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Best Vooruit 9 | Pusphaira 8 | 80927 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Brabantia 10 | DOSKO'32 3 | 80305 | 0-2 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | Tuldania 3 | UNA 12 | 86034 | 0-3 | ||
C | 30-09-2018 13:00 | FC Eindhoven AV 3 | Unitas'59 8 | 81948 | 9-1 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | RPC 6 | 83556 | 6-0 | ||
C | 30-09-2018 13:00 | SBC 11 | EDN'56 3 | 88615 | 3-3 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | UNA 12 | Spoordonkse Boys 6 | 89707 | 3-8 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Pusphaira 8 | Brabantia 10 | 88260 | 0-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | RPC 6 | FC Eindhoven AV 3 | 80119 | 4-3 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | DOSKO'32 3 | SBC 11 | 88172 | 3-0 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | EDN'56 3 | Tuldania 3 | 87472 | 5-3 | ||
C | 03-06-2018 14:00 | De Bocht'80 3 | UNA 11 | 48848 | 8-1 | ||
C | 03-06-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | Beerse Boys 11 | 46341 | 2-0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Brabantia 11 | Wilhelmina Boys 7 | 48984 | 0-10 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Beerse Boys 10 | 19202 | 6-0 | ||
B | 16-09-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | Spoordonkse Boys 6 | 20067 | 1-4 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | Spoordonkse Boys 6 | Beerse Boys 10 | 19482 | 10-1 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 10 | De Bocht'80 4 | 19680 | 2-2 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | Beerse Boys 10 | Oirschot Vooruit 10 | 19910 | 1-2 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | De Bocht'80 4 | Spoordonkse Boys 6 | 19904 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOSKO'32 3 | 22 | 22 | 0 | 0 | 66 | 100 | 8 | 92 | 0 |
2 | SBC 11 | 22 | 14 | 5 | 3 | 47 | 80 | 28 | 52 | 0 |
3 | Brabantia 10 | 22 | 14 | 3 | 5 | 45 | 70 | 32 | 38 | 0 |
4 | EDN'56 3 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 71 | 46 | 25 | 0 |
5 | Tuldania 3 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 53 | 58 | -5 | 0 |
6 | UNA 12 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 54 | 57 | -3 | 0 |
7 | FC Eindhoven AV 3 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 45 | 74 | -29 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys 6 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 43 | 63 | -20 | 0 |
9 | Best Vooruit 9 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 33 | 56 | -23 | 0 |
10 | SV Unitas'59 8 | 22 | 7 | 0 | 15 | 21 | 44 | 92 | -48 | 0 |
11 | RPC 6 | 22 | 5 | 3 | 14 | 18 | 27 | 65 | -38 | 0 |
12 | Pusphaira 8 | 22 | 5 | 2 | 15 | 17 | 42 | 83 | -41 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Bocht'80 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 3 | 8 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 5 | 10 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | Beerse Boys 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 18 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|