0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 6

Teamleden

Spelers
Ruud van Loon Keeper      
Jeroen Beekmans        
Gijs van Esch        
Jac v.d. Hamsvoort        
Harm van Heesbeen        
Stef v.d. Heijden        
Jari de Kroon        
Jor de Kroon        
Roel Nijssen        
Giel van Overdijk        
Pieter Peters        
Rick Traa        
Jens Verhagen        
Jeroen Vlemminx        
Tjeu Vromans        
Juul v.d. Wal        
Levi vd Wal        
Martijn v.d. Wouw        
 
Overige teamleden
Eric Smetsers Leider
Jan van Gestel Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys 6 EDN'56 3
C 24-03-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 Pusphaira 8
C 24-03-2019 11:00 Tuldania 3 SBC 11
C 24-03-2019 10:00 RPC 6 UNA 12
C 24-03-2019 10:00 Brabantia 10 SV Unitas'59 8
C 24-03-2019 10:00 Best Vooruit 9 DOSKO'32 3
C 31-03-2019 13:00 SBC 11 Best Vooruit 9
C 31-03-2019 14:30 Pusphaira 8 SV Unitas'59 8
C 31-03-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 RPC 6
C 31-03-2019 10:00 UNA 12 Tuldania 3
C 07-04-2019 14:30 Pusphaira 8 RPC 6
C 07-04-2019 13:00 SBC 11 Brabantia 10
C 07-04-2019 12:00 UNA 12 FC Eindhoven AV 3
C 07-04-2019 11:00 DOSKO'32 3 Spoordonkse Boys 6
C 07-04-2019 11:00 Tuldania 3 Best Vooruit 9
C 07-04-2019 11:00 EDN'56 3 SV Unitas'59 8
C 11-04-2019 18:30 FC Eindhoven AV 3 UNA 12
C 11-04-2019 18:30 Tuldania 3 EDN'56 3
C 14-04-2019 10:00 Brabantia 10 Tuldania 3
C 14-04-2019 10:00 Best Vooruit 9 UNA 12
C 14-04-2019 10:00 RPC 6 DOSKO'32 3
C 14-04-2019 12:00 SV Unitas'59 8 Pusphaira 8
C 14-04-2019 12:45 Spoordonkse Boys 6 SBC 11
C 14-04-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 EDN'56 3
C 18-04-2019 18:30 DOSKO'32 3 FC Eindhoven AV 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-03-2019 12:00 SV Unitas'59 8 Spoordonkse Boys 6 84344 3-1
C 17-03-2019 11:00 EDN'56 3 UNA 12 86430 5-1
C 17-03-2019 09:45 Brabantia 10 RPC 6 82424 4-1
C 17-03-2019 14:30 Pusphaira 8 Tuldania 3 81968 2-4
C 10-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 Pusphaira 8 86610 2-3
C 10-03-2019 10:00 RPC 6 SV Unitas'59 8 91541 1-2
C 10-03-2019 10:00 UNA 12 SBC 11 86450 0-0
C 10-03-2019 10:00 Best Vooruit 9 EDN'56 3 84209 1-1
C 10-03-2019 11:00 Tuldania 3 DOSKO'32 3 91633 0-7
C 10-03-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 Brabantia 10 87956 0-0
C 24-02-2019 10:00 UNA 12 Best Vooruit 9 91476 2-1
C 24-02-2019 11:00 EDN'56 3 RPC 6 81871 3-3
C 24-02-2019 11:00 SBC 11 DOSKO'32 3 86276 1-3
C 17-02-2019 10:00 RPC 6 Spoordonkse Boys 6 86439 2-3
C 17-02-2019 11:00 EDN'56 3 SBC 11 83409 1-4
C 17-02-2019 11:00 DOSKO'32 3 Brabantia 10 80257 2-1
C 17-02-2019 12:00 SV Unitas'59 8 FC Eindhoven AV 3 85210 1-3
C 17-02-2019 14:30 Pusphaira 8 Best Vooruit 9 91475 2-3
C 10-02-2019 10:00 Spoordonkse Boys 6 UNA 12 91590 0-0
C 10-02-2019 10:00 Brabantia 10 Pusphaira 8 87772 6-2
C 10-02-2019 10:00 Best Vooruit 9 SV Unitas'59 8 90608 3-4
C 03-02-2019 11:00 DOSKO'32 3 RPC 6 90767 8-0
C 03-02-2019 11:00 EDN'56 3 FC Eindhoven AV 3 91382 6-2
C 03-02-2019 11:00 Tuldania 3 Pusphaira 8 81875 10-2
C 03-02-2019 12:00 SBC 11 Spoordonkse Boys 6 87007 3-1
C 09-12-2018 11:00 Tuldania 3 Brabantia 10 88483 5-1
C 02-12-2018 10:00 RPC 6 Pusphaira 8 87408 2-0
C 02-12-2018 10:00 Best Vooruit 9 Tuldania 3 84878 1-3
C 02-12-2018 10:00 Brabantia 10 SBC 11 82311 1-1
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 DOSKO'32 3 81959 1-4
C 02-12-2018 12:00 Unitas'59 8 EDN'56 3 88414 0-0
C 25-11-2018 10:00 UNA 12 RPC 6 81423 6-0
C 25-11-2018 11:00 DOSKO'32 3 Best Vooruit 9 81434 10-0
C 25-11-2018 11:00 EDN'56 3 Spoordonkse Boys 6 85153 2-0
C 25-11-2018 12:00 Unitas'59 8 Brabantia 10 88628 3-5
C 25-11-2018 12:00 SBC 11 Tuldania 3 86948 4-0
C 25-11-2018 14:30 Pusphaira 8 FC Eindhoven AV 3 84326 2-4
C 18-11-2018 13:00 FC Eindhoven AV 3 DOSKO'32 3 85811 0-9
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Unitas'59 8 85861 7-4
C 18-11-2018 10:00 RPC 6 Brabantia 10 80843 0-2
C 18-11-2018 10:00 UNA 12 EDN'56 3 87544 2-3
C 18-11-2018 10:00 Best Vooruit 9 SBC 11 90258 2-2
C 11-11-2018 13:00 SBC 11 UNA 12 83999 1-1
C 11-11-2018 12:00 Unitas'59 8 RPC 6 80721 1-3
C 11-11-2018 11:00 EDN'56 3 Best Vooruit 9 81813 4-0
C 11-11-2018 11:00 DOSKO'32 3 Tuldania 3 86526 4-0
C 11-11-2018 10:00 Pusphaira 8 Spoordonkse Boys 6 82079 6-0
C 11-11-2018 10:00 Brabantia 10 FC Eindhoven AV 3 80979 9-0
C 04-11-2018 10:00 Best Vooruit 9 RPC 6 79977 1-3
C 04-11-2018 10:00 UNA 12 Brabantia 10 89418 2-5
C 04-11-2018 11:00 DOSKO'32 3 Unitas'59 8 88361 5-0
C 04-11-2018 11:00 Tuldania 3 Spoordonkse Boys 6 81356 0-3
C 04-11-2018 11:00 EDN'56 3 Pusphaira 8 85624 2-0
C 04-11-2018 13:00 SBC 11 FC Eindhoven AV 3 90038 10-0
C 28-10-2018 10:00 Brabantia 10 EDN'56 3 81746 4-4
C 28-10-2018 10:00 RPC 6 SBC 11 87926 2-1
C 28-10-2018 10:00 Spoordonkse Boys 6 Best Vooruit 9 86441 3-0
C 28-10-2018 12:00 Unitas'59 8 UNA 12 83102 0-3
C 28-10-2018 13:00 FC Eindhoven AV 3 Tuldania 3 88355 3-5
C 28-10-2018 14:30 Pusphaira 8 DOSKO'32 3 88493 0-6
C 21-10-2018 12:00 Unitas'59 8 Best Vooruit 9 83010 0-7
C 14-10-2018 14:00 UNA 12 DOSKO'32 3 89998 0-3
C 14-10-2018 13:00 SBC 11 Pusphaira 8 81704 10-4
C 14-10-2018 12:00 Tuldania 3 Unitas'59 8 81494 11-2
C 14-10-2018 10:00 Best Vooruit 9 Brabantia 10 90478 0-2
C 10-10-2018 20:00 Spoordonkse Boys 6 FC Eindhoven AV 3 86079 1-2
C 07-10-2018 13:00 FC Eindhoven AV 3 Best Vooruit 9 83648 0-2
C 07-10-2018 10:00 Pusphaira 8 UNA 12 84491 1-10
C 07-10-2018 10:00 Unitas'59 8 SBC 11 86432 1-8
C 07-10-2018 12:00 RPC 6 Tuldania 3 82283 1-4
C 07-10-2018 10:00 Brabantia 10 Spoordonkse Boys 6 88181 7-1
C 07-10-2018 11:00 DOSKO'32 3 EDN'56 3 80302 3-1
C 30-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 RPC 6 83556 6-0
C 30-09-2018 13:00 FC Eindhoven AV 3 Unitas'59 8 81948 9-1
C 30-09-2018 11:00 Tuldania 3 UNA 12 86034 0-3
C 30-09-2018 13:00 SBC 11 EDN'56 3 88615 3-3
C 30-09-2018 10:00 Best Vooruit 9 Pusphaira 8 80927 1-3
C 30-09-2018 10:00 Brabantia 10 DOSKO'32 3 80305 0-2
C 23-09-2018 10:00 UNA 12 Spoordonkse Boys 6 89707 3-8
C 23-09-2018 10:00 Pusphaira 8 Brabantia 10 88260 0-0
C 23-09-2018 11:00 DOSKO'32 3 SBC 11 88172 3-0
C 23-09-2018 11:00 EDN'56 3 Tuldania 3 87472 5-3
C 23-09-2018 10:00 RPC 6 FC Eindhoven AV 3 80119 4-3
C 03-06-2018 10:00 Brabantia 11 Wilhelmina Boys 7 48984 0-10
C 03-06-2018 14:00 De Bocht'80 3 UNA 11 48848 8-1
C 03-06-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Beerse Boys 11 46341 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Beerse Boys 10 19202 6-0
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Spoordonkse Boys 6 20067 1-4
B 09-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 10 19482 10-1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht'80 4 19680 2-2
B 02-09-2018 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 10 19910 1-2
B 02-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Spoordonkse Boys 6 19904 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO'32 3 14 14 0 0 42 69 4 65 0
2 Brabantia 10 14 8 3 3 27 47 23 24 0
3 EDN'56 3 13 7 4 2 25 40 26 14 0
4 SBC 11 13 6 4 3 22 48 22 26 0
5 Tuldania 3 13 7 0 6 21 45 38 7 0
6 Spoordonkse Boys 6 14 6 0 8 18 37 39 -2 0
7 UNA 12 11 5 1 5 16 33 27 6 0
8 RPC 6 14 5 1 8 16 22 44 -22 0
9 FC Eindhoven AV 3 11 4 0 7 12 26 50 -24 0
10 Best Vooruit 9 14 3 2 9 11 22 39 -17 0
11 Pusphaira 8 14 3 1 10 10 27 60 -33 0
12 SV Unitas'59 8 13 3 0 10 9 22 66 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 4 3 2 1 0 7 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys 6 3 2 0 1 6 15 5 10 0
3 Oirschot Vooruit 10 3 1 1 1 4 5 7 -2 0
4 Beerse Boys 10 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 3 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven