0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 7

Teamleden

Spelers
Bart van Dinther Keeper      
Bart Claassen        
Albert van Griensven        
Hans v Heesbeen        
Marc van Heesbeen        
Joep v.d. Helm        
Jurgen Heyms        
Peter op 't Hoog        
Pascal van Hout        
Frank de Kort        
Willie de Kruif        
Bas Neggers        
Martijn van Nunen        
Rick van Rijt        
Sjors van Rooy        
Victor Theeuwes        
Erwin van Uden        
Frank v.d. Ven        
Ard v.d Wal        
Johan v.d. Wal        
Abraham Weldencael        
 
Overige teamleden
Pierre v.d. Heyden Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 10:00 Viola 4 Audacia 7 82425 5-9
C 26-05-2019 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 8 87342 1-3
C 26-05-2019 10:00 Riel 5 Spoordonkse Boys 7 80197 2-1
C 26-05-2019 09:45 Hilvaria 9 FC Tilburg 11 89720 2-0
C 26-05-2019 10:00 RKDSV 6 Tuldania 4 84687 2-4
C 19-05-2019 10:00 FC Tilburg 11 Viola 4 90798 0-5
C 19-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 Hilvaria 9 87384 6-5
C 19-05-2019 10:00 Audacia 7 Sarto 15 86714 4-2
C 19-05-2019 10:00 Tuldania 4 Riel 5 81037 5-0
C 19-05-2019 11:00 SVG 7 Beerse Boys 10 84538 6-0
C 19-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 RKDSV 6 89974 1-0
C 12-05-2019 09:45 Hilvaria 9 Sarto 15 84669 0-5
C 12-05-2019 10:00 Riel 5 Oirschot Vooruit 8 80888 0-8
C 12-05-2019 10:00 Beerse Boys 10 Audacia 7 81456 2-2
C 12-05-2019 10:00 RKDSV 6 SVG 7 82745 2-0
C 12-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 FC Tilburg 11 91554 5-1
C 12-05-2019 12:00 Viola 4 Tuldania 4 84809 5-1
C 09-05-2019 19:00 Riel 5 Beerse Boys 10 87511 5-2
C 05-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Viola 4 87324 7-1
C 05-05-2019 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 7 88946 6-2
C 05-05-2019 10:00 Sarto 15 Beerse Boys 10 81199 6-1
C 05-05-2019 10:00 FC Tilburg 11 Riel 5 87461 4-1
C 05-05-2019 10:00 Audacia 7 RKDSV 6 80635 3-1
C 03-05-2019 19:30 SVG 7 Hilvaria 9 88381 0-6
C 28-04-2019 10:00 Tuldania 4 Hilvaria 9 80938 4-3
C 28-04-2019 10:00 Riel 5 RKDSV 6 80391 1-7
C 28-04-2019 10:00 Sarto 15 SVG 7 82517 0-0
C 28-04-2019 10:00 Spoordonkse Boys 7 Beerse Boys 10 88057 4-1
C 18-04-2019 18:45 Riel 5 Sarto 15 86690 2-2
C 14-04-2019 11:00 Viola 4 Sarto 15 84482 1-2
C 14-04-2019 09:45 Hilvaria 9 Beerse Boys 10 83228 11-1
C 14-04-2019 10:00 Riel 5 Audacia 7 91346 0-3
C 14-04-2019 10:00 RKDSV 6 FC Tilburg 11 91277 1-3
C 14-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 8 82269 0-8
C 14-04-2019 10:00 Tuldania 4 SVG 7 91268 5-1
C 11-04-2019 18:30 Riel 5 SVG 7 89369 1-1
C 07-04-2019 10:00 Sarto 15 Spoordonkse Boys 7 86139 4-2
C 07-04-2019 10:00 Beerse Boys 10 Viola 4 81841 2-3
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 RKDSV 6 83252 4-2
C 07-04-2019 10:00 Audacia 7 Hilvaria 9 84232 6-2
C 07-04-2019 10:00 SVG 7 Riel 5 91161 1-1
C 07-04-2019 10:00 FC Tilburg 11 Tuldania 4 80229 2-2
C 31-03-2019 09:45 Hilvaria 9 Audacia 7 86633 5-2
C 31-03-2019 10:00 Riel 5 Viola 4 85570 2-1
C 31-03-2019 10:00 RKDSV 6 Oirschot Vooruit 8 84924 1-1
C 31-03-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 SVG 7 88314 0-3
C 24-03-2019 10:00 FC Tilburg 11 Oirschot Vooruit 8 90821 1-3
C 24-03-2019 10:45 Spoordonkse Boys 7 Audacia 7 83874 0-6
C 24-03-2019 10:00 Tuldania 4 Sarto 15 82766 4-3
C 24-03-2019 11:00 Viola 4 SVG 7 86785 3-0
C 24-03-2019 10:00 RKDSV 6 Hilvaria 9 80040 4-1
C 17-03-2019 10:00 Sarto 15 Riel 5 87972 8-1
C 17-03-2019 10:00 RKDSV 6 Viola 4 84611 4-1
C 17-03-2019 10:00 Beerse Boys 10 FC Tilburg 11 88120 3-7
C 17-03-2019 10:00 Audacia 7 SVG 7 83075 7-0
C 17-03-2019 09:45 Hilvaria 9 Spoordonkse Boys 7 80019 3-1
C 17-03-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Tuldania 4 81892 4-1
C 10-03-2019 10:00 FC Tilburg 11 Sarto 15 81038 2-2
C 10-03-2019 10:00 Tuldania 4 Audacia 7 88645 5-1
C 10-03-2019 11:00 Viola 4 Hilvaria 9 82881 14-0
C 10-03-2019 11:00 SVG 7 Oirschot Vooruit 8 82272 1-1
C 24-02-2019 10:00 FC Tilburg 11 Audacia 7 90510 2-3
C 24-02-2019 09:45 Hilvaria 9 RKDSV 6 83194 0-6
C 24-02-2019 11:00 SVG 7 Tuldania 4 80642 4-1
C 24-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Riel 5 82973 3-1
C 24-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Sarto 15 85747 3-2
C 17-02-2019 09:45 Hilvaria 9 Riel 5 91207 5-7
C 17-02-2019 10:00 SVG 7 FC Tilburg 11 80164 3-2
C 17-02-2019 10:00 Sarto 15 RKDSV 6 80226 2-4
C 17-02-2019 10:00 Audacia 7 Oirschot Vooruit 8 86754 1-2
C 17-02-2019 10:00 Beerse Boys 10 Tuldania 4 85913 2-10
C 17-02-2019 11:00 Viola 4 Spoordonkse Boys 7 89473 2-2
C 10-02-2019 10:00 RKDSV 6 Beerse Boys 10 88423 4-3
C 10-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 Sarto 15 85450 2-0
C 03-02-2019 10:00 Beerse Boys 10 Hilvaria 9 85917 1-4
C 03-02-2019 10:00 Audacia 7 Viola 4 80790 2-1
C 03-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 106618 8-1
C 09-12-2018 10:00 Audacia 7 Riel 5 85361 5-1
C 09-12-2018 10:00 Sarto 15 Viola 4 89701 5-2
C 09-12-2018 10:00 FC Tilburg 11 RKDSV 6 84057 1-6
C 09-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 88144 0-0
C 02-12-2018 10:00 Tuldania 4 FC Tilburg 11 84910 4-2
C 02-12-2018 11:00 Viola 4 Beerse Boys 10 83470 9-1
C 25-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Riel 5 84259 1-4
C 25-11-2018 10:00 Audacia 7 Spoordonkse Boys 7 89202 10-1
C 25-11-2018 10:00 Sarto 15 Tuldania 4 80832 5-2
C 25-11-2018 10:00 SVG 7 Viola 4 80448 0-6
C 25-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 FC Tilburg 11 82939 2-1
C 18-11-2018 10:00 FC Tilburg 11 Beerse Boys 10 82623 6-4
C 18-11-2018 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 8 83160 2-8
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 88353 4-1
C 18-11-2018 11:00 SVG 7 Audacia 7 91529 1-3
C 18-11-2018 11:00 Viola 4 RKDSV 6 86284 0-2
C 11-11-2018 09:45 Hilvaria 9 Viola 4 82655 2-4
C 11-11-2018 10:00 Audacia 7 Tuldania 4 90165 4-1
C 11-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 7 90786 6-2
C 11-11-2018 10:00 Sarto 15 FC Tilburg 11 80300 0-2
C 11-11-2018 10:00 RKDSV 6 Riel 5 86900 6-1
C 11-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 SVG 7 83496 6-1
C 04-11-2018 10:00 FC Tilburg 11 Spoordonkse Boys 7 84350 4-0
C 04-11-2018 10:00 Audacia 7 Beerse Boys 10 82473 5-2
C 04-11-2018 11:00 SVG 7 RKDSV 6 90691 0-13
C 04-11-2018 10:00 Sarto 15 Hilvaria 9 80839 5-0
C 04-11-2018 10:00 Tuldania 4 Viola 4 84090 5-3
C 28-10-2018 09:45 Hilvaria 9 SVG 7 85314 2-4
C 28-10-2018 10:00 Riel 5 FC Tilburg 11 80043 2-7
C 28-10-2018 10:00 Beerse Boys 10 Sarto 15 87037 0-2
C 28-10-2018 10:00 RKDSV 6 Audacia 7 89427 3-0
C 28-10-2018 11:00 Viola 4 Oirschot Vooruit 8 82748 1-2
C 28-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Tuldania 4 90598 0-0
C 21-10-2018 11:00 SVG 7 Sarto 15 88544 0-3
C 21-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Viola 4 84250 6-1
C 14-10-2018 10:00 FC Tilburg 11 Hilvaria 9 82568 3-2
C 14-10-2018 10:00 Tuldania 4 RKDSV 6 90988 2-1
C 14-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Beerse Boys 10 83670 11-0
C 14-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Riel 5 87240 4-1
C 07-10-2018 09:45 Hilvaria 9 Oirschot Vooruit 8 87129 0-8
C 07-10-2018 10:00 Riel 5 Tuldania 4 88646 1-5
C 07-10-2018 10:00 Sarto 15 Audacia 7 91170 3-5
C 07-10-2018 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 7 91684 2-1
C 07-10-2018 11:00 Viola 4 FC Tilburg 11 91098 1-3
C 07-10-2018 10:00 Beerse Boys 10 SVG 7 80577 0-3
C 30-09-2018 10:00 Tuldania 4 Beerse Boys 10 88674 7-2
C 30-09-2018 10:00 RKDSV 6 Sarto 15 84821 8-5
C 30-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 8 Audacia 7 81654 3-1
C 30-09-2018 10:00 Riel 5 Hilvaria 9 88801 2-0
C 30-09-2018 10:00 FC Tilburg 11 SVG 7 88869 7-0
C 23-09-2018 09:45 Hilvaria 9 Tuldania 4 83784 1-6
C 23-09-2018 10:00 Audacia 7 FC Tilburg 11 83872 3-2
C 23-09-2018 10:00 Beerse Boys 10 RKDSV 6 86809 2-6
C 23-09-2018 10:00 Sarto 15 Oirschot Vooruit 8 88145 2-1
C 23-09-2018 10:30 Viola 4 Riel 5 82693 5-0
C 23-09-2018 10:00 SVG 7 Spoordonkse Boys 7 87932 2-5
C 03-06-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 HMVV 4 42876 3-2
C 03-06-2018 10:00 RKDSV 5 Oirschot Vooruit 11 44503 1-1
C 31-05-2018 20:00 Hilvaria 7 HMVV 4 41841 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 8 22 19 2 1 59 101 24 77 0
2 Audacia 7 22 16 1 5 49 85 44 41 0
3 RKDSV 6 22 15 1 6 46 85 36 49 0
4 Tuldania 4 22 14 2 6 44 82 56 26 0
5 Sarto 15 22 11 3 8 36 68 46 22 0
6 FC Tilburg 11 22 10 2 10 32 62 54 8 0
7 Viola 4 22 9 1 12 28 74 57 17 0
8 Spoordonkse Boys 7 22 8 2 12 26 45 73 -28 0
9 SVG 7 22 6 4 12 22 31 74 -43 0
10 Riel 5 22 6 3 13 21 36 84 -48 0
11 Hilvaria 9 22 6 0 16 18 55 93 -38 0
12 Beerse Boys 10 22 1 1 20 4 37 120 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 7 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Beerse Boys 12 3 2 0 1 6 14 4 10 0
3 Boxtel 7 3 0 1 2 1 5 17 -12 0
4 Spoordonkse Boys 7 3 0 1 2 1 4 17 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 3 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 3 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven