0291 Veteranen Zaterdag
Senioren - Zaterdag - Spoord. Boys VE1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jan van Gestel | Keeper | ||||||
Peter van Agt | |||||||
Harrie Beekmans | |||||||
Wil de Brouwer | |||||||
Marc Gerritsen | |||||||
Geert van der Heijden | |||||||
Ewald Hovers | |||||||
Jarno van Kasteren | |||||||
Perry van der Meijden | |||||||
Jeroen Neele | |||||||
Mark Nooij | |||||||
Peter van Overbeek | |||||||
Jan Rijnen | |||||||
John Rijnen | |||||||
John Roefs | |||||||
Barry Smetsers | |||||||
Renzo Smetsers | |||||||
Tijs van der Zanden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Andre van Gerven | Leider | ||||||
Maurice Witlox | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2019 16:30 | ODC VE1 | VCB VE1 | 21447 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 16:30 | Nemelaer VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21406 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 16:30 | Jong Brabant VE1 | LSV VE1 | 21480 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 16:00 | Essche Boys VE1 | Taxandria VE1 | 21395 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 16:00 | De Bocht'80 VE1 | SVSSS VE1 | 21425 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 16:00 | Audacia VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21491 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:30 | VCB VE1 | Audacia VE1 | 21373 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:00 | LSV VE1 | Essche Boys VE1 | 21469 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21384 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Jong Brabant VE1 | 21252 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:30 | Taxandria VE1 | Nemelaer VE1 | 21436 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 16:45 | SVSSS VE1 | ODC VE1 | 21458 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 16:00 | Essche Boys VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21394 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Taxandria VE1 | 21424 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 16:30 | Nemelaer VE1 | LSV VE1 | 21405 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 16:30 | Jong Brabant VE1 | Audacia VE1 | 21479 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 16:30 | VCB VE1 | SVSSS VE1 | 21372 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 16:30 | ODC VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21446 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:00 | Audacia VE1 | Essche Boys VE1 | 21490 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:00 | LSV VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21468 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | SVSSS VE1 | 21383 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:30 | Jong Brabant VE1 | VCB VE1 | 21478 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:30 | Taxandria VE1 | ODC VE1 | 21435 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Nemelaer VE1 | 21251 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21423 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:00 | Essche Boys VE1 | Jong Brabant VE1 | 21393 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:30 | ODC VE1 | LSV VE1 | 21445 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:30 | VCB VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21371 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:30 | Nemelaer VE1 | Audacia VE1 | 21404 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 16:45 | SVSSS VE1 | Taxandria VE1 | 21457 | 0-4 | ||
C | 23-03-2019 16:00 | Essche Boys VE1 | VCB VE1 | 21392 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 16:00 | Audacia VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21489 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 16:00 | LSV VE1 | SVSSS VE1 | 21467 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 16:30 | Jong Brabant VE1 | Nemelaer VE1 | 21477 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 16:30 | Taxandria VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21434 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | ODC VE1 | 21250 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Jong Brabant VE1 | 21422 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | LSV VE1 | 21382 | 0-3 | ||
C | 16-03-2019 16:30 | VCB VE1 | Taxandria VE1 | 21370 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 16:30 | Nemelaer VE1 | Essche Boys VE1 | 21403 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 16:30 | ODC VE1 | Audacia VE1 | 21444 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 16:45 | SVSSS VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21456 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 16:00 | Audacia VE1 | SVSSS VE1 | 21488 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 16:00 | Essche Boys VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21391 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 16:00 | LSV VE1 | Taxandria VE1 | 21466 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21249 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 16:30 | Nemelaer VE1 | VCB VE1 | 21402 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 16:30 | Jong Brabant VE1 | ODC VE1 | 21476 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Audacia VE1 | 21381 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Nemelaer VE1 | 21421 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 16:30 | VCB VE1 | LSV VE1 | 21369 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 16:30 | ODC VE1 | Essche Boys VE1 | 21443 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 16:30 | Taxandria VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21433 | 5-3 | ||
C | 23-02-2019 16:45 | SVSSS VE1 | Jong Brabant VE1 | 21455 | 2-2 | ||
C | 26-01-2019 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Nemelaer VE1 | 21379 | 0-0 | ||
C | 12-01-2019 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Audacia VE1 | 21247 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | SVSSS VE1 | 21390 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | VCB VE1 | 21420 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:00 | Audacia VE1 | Taxandria VE1 | 21487 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | ODC VE1 | 21401 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | LSV VE1 | 21248 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21475 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:30 | ODC VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21442 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:30 | SVSSS VE1 | Nemelaer VE1 | 21454 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:35 | Taxandria VE1 | Jong Brabant VE1 | 21432 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:30 | VCB VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21368 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:00 | LSV VE1 | Audacia VE1 | 21465 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Essche Boys VE1 | 21380 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 16:30 | VCB VE1 | ODC VE1 | 21367 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 16:00 | Taxandria VE1 | Essche Boys VE1 | 21431 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 16:30 | SVSSS VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21453 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 16:00 | LSV VE1 | Jong Brabant VE1 | 21464 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | LSV VE1 | 21389 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21419 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:00 | Audacia VE1 | VCB VE1 | 21486 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | Taxandria VE1 | 21400 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:30 | ODC VE1 | SVSSS VE1 | 21441 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21474 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | ODC VE1 | 21378 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:00 | LSV VE1 | Nemelaer VE1 | 21463 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:00 | Audacia VE1 | Jong Brabant VE1 | 21485 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Essche Boys VE1 | 21246 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:30 | Taxandria VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21430 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 16:30 | SVSSS VE1 | VCB VE1 | 21452 | 0-2 | ||
C | 03-11-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | Audacia VE1 | 21388 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | LSV VE1 | 21418 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 16:30 | VCB VE1 | Jong Brabant VE1 | 21366 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21399 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 16:30 | ODC VE1 | Taxandria VE1 | 21440 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 15:30 | SVSSS VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21451 | 6-3 | ||
C | 27-10-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | VCB VE1 | 21377 | 0-4 | ||
C | 27-10-2018 16:00 | LSV VE1 | ODC VE1 | 21462 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 16:00 | Audacia VE1 | Nemelaer VE1 | 21484 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21245 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 16:30 | Taxandria VE1 | SVSSS VE1 | 21429 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | Essche Boys VE1 | 21473 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Taxandria VE1 | 21376 | 0-6 | ||
C | 06-10-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Audacia VE1 | 21417 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 16:30 | VCB VE1 | Essche Boys VE1 | 21365 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | Jong Brabant VE1 | 21398 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 16:45 | ODC VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21439 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 16:30 | SVSSS VE1 | LSV VE1 | 21450 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:00 | LSV VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21461 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:00 | Audacia VE1 | ODC VE1 | 21483 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | SVSSS VE1 | 21244 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:30 | Taxandria VE1 | VCB VE1 | 21428 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21472 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | Nemelaer VE1 | 21387 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21375 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | Essche Boys VE1 | 21416 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | VCB VE1 | Nemelaer VE1 | 21364 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | ODC VE1 | Jong Brabant VE1 | 21438 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | SVSSS VE1 | Audacia VE1 | 21449 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | Taxandria VE1 | LSV VE1 | 21427 | 6-0 | ||
C | 15-09-2018 16:00 | Audacia VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21482 | 0-0 | ||
C | 15-09-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | Taxandria VE1 | 21243 | 0-0 | ||
C | 15-09-2018 16:00 | LSV VE1 | VCB VE1 | 21460 | 0-0 | ||
C | 15-09-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | ODC VE1 | 21386 | 0-0 | ||
C | 15-09-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21397 | 0-0 | ||
C | 15-09-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | SVSSS VE1 | 21471 | 0-0 | ||
C | 08-09-2018 16:00 | LSV VE1 | Wilhelmina Boys VE1 | 21459 | 0-0 | ||
C | 08-09-2018 16:00 | Spoordonkse Boys VE1 | Jong Brabant VE1 | 21374 | 2-4 | ||
C | 08-09-2018 16:30 | ODC VE1 | Nemelaer VE1 | 21437 | 0-0 | ||
C | 08-09-2018 16:30 | Taxandria VE1 | Audacia VE1 | 21426 | 0-0 | ||
C | 08-09-2018 16:45 | VCB VE1 | De Bocht'80 VE1 | 21363 | 0-0 | ||
C | 08-09-2018 16:30 | SVSSS VE1 | Essche Boys VE1 | 21448 | 5-0 | ||
C | 01-09-2018 16:00 | Audacia VE1 | LSV VE1 | 21481 | 0-0 | ||
C | 01-09-2018 16:30 | Wilhelmina Boys VE1 | VCB VE1 | 21242 | 0-0 | ||
C | 01-09-2018 16:30 | Nemelaer VE1 | SVSSS VE1 | 21396 | 0-0 | ||
C | 01-09-2018 16:30 | Jong Brabant VE1 | Taxandria VE1 | 21470 | 0-0 | ||
C | 01-09-2018 16:00 | De Bocht'80 VE1 | ODC VE1 | 21415 | 0-0 | ||
C | 01-09-2018 16:00 | Essche Boys VE1 | Spoordonkse Boys VE1 | 21385 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audacia VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | De Bocht'80 VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Essche Boys VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jong Brabant VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LSV VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Nemelaer VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ODC VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SVSSS VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Taxandria VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | VCB VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys VE1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|