Vrouwen beker zondag poule

Senioren - Dames - Spoordonkse Boys VR 1

Teamleden

Spelers
Inge van Kroonenburg Keeper      
Nicole Berben        
Janneke van Bergen        
Evi van den Broek        
Jamie van Dijk        
Anne van der Hamsvoort        
Meike van Haren        
Sandry van Heerebeek        
Sylvie Heyms        
Karlijn Ketelaars        
Maud van Kroonenburg        
Lotte vd Merwe        
Joy Neggers        
Marline Okkerse        
Ellen Peijnenburg        
Iris Roefs        
Beitske Roefs        
Lotte van der Sanden        
Anke Snelders        
Sophie Tegenbosch        
Ruby Tholen        
Susan Vingerhoets        
Liz van de Wal        
Veronique Witlox        
 
Overige teamleden
Arthur Pieters Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Rood Wit V VR1 75566 Sportpark 't Horstje 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-05-2019 20:00 RKSV Nuenen VR3 Nieuw Woensel VR2
C 26-05-2019 10:00 Nederwetten VR2 UNA VR1
C 26-05-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 SV Valkenswaard VR1
C 26-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Rood Wit V VR1
C 26-05-2019 12:00 SBC VR1 Pusphaira VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 12:00 SV Valkenswaard VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J.J.G. (Jos) Weijers 77016 0 - 7
C 12-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 UNA VR1 R. (Ria) van Ham… (+1) 76078 0 - 5
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 Spoordonkse Boys VR 1 P.E.A.M. (Pieter) van Bokhoven 100540 6 - 2
C 28-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKSV Nuenen VR3 R. (Ria) van Ham… (+1) 100528 0 - 8
C 23-04-2019 18:45 Spoordonkse Boys VR 1 Tivoli VR1 R. (Ria) van Ham… (+1) 77060
C 14-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 R.R.J. (Roel) Janssen… (+1) 151202 0 - 3
C 09-04-2019 20:00 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR 1 M.J. (Mart) de Ruijter 75256 7 - 1
C 07-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Nederwetten VR2 W (Willy) Raaijmakers… (+1) 76920 4 - 0
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Spoordonkse Boys VR 1 R.P.H. (Rob) van Gerven 76402 14 - 0
C 10-03-2019 vervallen De Bocht VR1 Spoordonkse Boys VR 1 76749
C 24-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 R.R.J. (Roel) Janssen 76977
C 17-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Pusphaira VR2 R. (Ria) van Ham… (+1) 77067 0 - 3
C 10-02-2019 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 76996 10 - 0
C 02-12-2018 10:00 Nederwetten VR2 Spoordonkse Boys VR 1 W (Willy) Raaijmakers 76103 0 - 2
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Nieuw Woensel VR2 R. (Ria) vanHam 75349 1 - 6
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Joey) Klaassen 75652 2 - 2
C 11-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys VR 1 De Bocht'80 VR1 76014
C 04-11-2018 10:00 UNA VR1 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 76308 1 - 2
C 01-11-2018 20:00 Rood Wit V VR1 Spoordonkse Boys VR 1 HA (Harry) Jansen 75385 4 - 1
C 07-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 SV Valkenswaard VR1 R. (Ria) vanHam… (+1) 76231 2 - 0
C 30-09-2018 10:00 Pusphaira VR2 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 76877 2 - 1
C 23-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 SBC VR1 R. (Ria) vanHam… (+1) 76924 1 - 7
B 16-09-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR 1 T.C. (Theo) vanWoensel 20574 14 - 0
B 09-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR1 H. (Hans) Nooijens… (+1) 20583 0 - 8
B 02-09-2018 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR 1 M (Mark) Rombouts 20554 9 - 2
V 28-08-2018 20:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR 1 Martijn van Nunen (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR1 20574 14-0
B 16-09-2018 11:00 SVSOS VR1 RKDSV VR1 20591 0-13
B 09-09-2018 10:00 Beerse Boys VR3 SVSOS VR1 20429 10-2
B 09-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR1 RKDSV VR1 20583 0-8
B 02-09-2018 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR1 20554 9-2
B 02-09-2018 12:00 RKDSV VR1 Beerse Boys VR3 20384 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 10:00 Pusphaira VR2 Nieuw Woensel VR2 75532 0-6
C 19-05-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Acht VR1 75237 6-2
C 19-05-2019 12:00 SV Valkenswaard VR1 Spoordonkse Boys VR1 77016 0-7
C 19-05-2019 11:00 Tivoli VR1 Nederwetten VR2 77065 0-0
C 19-05-2019 10:00 UNA VR1 RKSV Nuenen VR3 100542 2-1
C 12-05-2019 12:00 SBC VR1 SV Valkenswaard VR1 76377 9-5
C 12-05-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Rood Wit V VR1 76727 3-6
C 12-05-2019 14:30 Acht VR1 RKSV Nuenen VR3 100541 5-0
C 12-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 UNA VR1 76078 0-5
C 08-05-2019 19:30 Nederwetten VR2 Pusphaira VR2 76514 2-1
C 05-05-2019 10:00 UNA VR1 SBC VR1 76347 4-2
C 05-05-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Nederwetten VR2 75570 6-0
C 05-05-2019 10:00 SV Valkenswaard VR1 Acht VR1 76091 0-10
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 Spoordonkse Boys VR1 100540 6-2
C 05-05-2019 11:00 Tivoli VR1 Nieuw Woensel VR2 76220 0-0
C 30-04-2019 19:00 SBC VR1 Tivoli VR1 152297 0-0
C 30-04-2019 19:00 RKSV Nuenen VR3 Nieuw Woensel VR2 100537 2-1
C 28-04-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 SBC VR1 75244 5-2
C 28-04-2019 12:00 Pusphaira VR2 Acht VR1 75728 1-2
C 28-04-2019 10:00 UNA VR1 Nederwetten VR2 104939 10-0
C 28-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 RKSV Nuenen VR3 100528 0-8
C 23-04-2019 18:45 Nederwetten VR2 Nieuw Woensel VR2 76194 1-5
C 23-04-2019 18:45 Spoordonkse Boys VR1 Tivoli VR1 77060 0-0
C 17-04-2019 20:00 Nederwetten VR2 Acht VR1 76448 0-6
C 16-04-2019 19:30 Nieuw Woensel VR2 SV Valkenswaard VR1 75900 9-0
C 16-04-2019 18:30 Tivoli VR1 RKSV Nuenen VR3 151586 0-3
C 14-04-2019 10:00 Nederwetten VR2 RKSV Nuenen VR3 100539 2-1
C 14-04-2019 10:00 Pusphaira VR2 SV Valkenswaard VR1 76577 6-0
C 14-04-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 UNA VR1 75617 5-1
C 14-04-2019 12:00 SBC VR1 Tivoli VR1 76872 0-0
C 14-04-2019 14:30 Spoordonkse Boys VR1 Acht VR1 151202 0-3
C 09-04-2019 20:00 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR1 75256 7-1
C 07-04-2019 10:00 UNA VR1 Acht VR1 75242 1-2
C 07-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Nederwetten VR2 76920 4-0
C 07-04-2019 10:00 SV Valkenswaard VR1 Nieuw Woensel VR2 75772 1-14
C 07-04-2019 11:00 Tivoli VR1 Pusphaira VR2 75401 1-1
C 07-04-2019 12:00 Rood Wit V VR1 SBC VR1 76001 0-1
C 31-03-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Nederwetten VR2 76957 8-1
C 31-03-2019 11:00 Tivoli VR1 SBC VR1 76653 1-5
C 31-03-2019 12:00 Rood Wit V VR1 RKSV Nuenen VR3 149350 6-1
C 31-03-2019 12:00 UNA VR1 SV Valkenswaard VR1 75688 3-0
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Spoordonkse Boys VR1 76402 14-0
C 24-03-2019 10:00 Nederwetten VR2 SV Valkenswaard VR1 75780 1-0
C 24-03-2019 10:00 Pusphaira VR2 RKSV Nuenen VR3 100538 3-0
C 24-03-2019 11:00 Tivoli VR1 Rood Wit V VR1 76443 3-2
C 24-03-2019 12:00 SBC VR1 Acht VR1 75225 9-2
C 17-03-2019 10:00 SBC VR1 Nederwetten VR2 76081 6-0
C 17-03-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Pusphaira VR2 75603 3-1
C 10-03-2019 12:00 Pusphaira VR2 UNA VR1 77091 0-2
C 10-03-2019 11:00 Tivoli VR1 RKSV Nuenen VR3 100536 0-0
C 10-03-2019 10:00 SV Valkenswaard VR1 Rood Wit V VR1 75430 2-4
C 24-02-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Nieuw Woensel VR2 77035 2-2
C 24-02-2019 11:00 Tivoli VR1 UNA VR1 149311 1-1
C 24-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Acht VR1 76977 0-0
C 17-02-2019 14:30 Acht VR1 Nieuw Woensel VR2 76026 1-4
C 17-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Pusphaira VR2 77067 0-3
C 17-02-2019 10:00 UNA VR1 Rood Wit V VR1 76575 2-0
C 17-02-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 SBC VR1 100535 1-5
C 17-02-2019 10:00 SV Valkenswaard VR1 Tivoli VR1 76867 4-1
C 10-02-2019 11:00 Tivoli VR1 UNA VR1 76981 0-0
C 10-02-2019 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR1 76996 10-0
C 10-02-2019 12:00 Rood Wit V VR1 RKSV Nuenen VR3 100534 0-0
C 03-02-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Tivoli VR1 75845 5-0
C 03-02-2019 12:00 Acht VR1 Pusphaira VR2 75590 9-0
C 20-01-2019 10:00 UNA VR1 Nieuw Woensel VR2 76237 2-0
C 09-12-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 Pusphaira VR2 76682 0-6
C 09-12-2018 10:00 RKSV Nuenen VR3 Nederwetten VR2 100533 6-1
C 02-12-2018 10:00 Nederwetten VR2 Spoordonkse Boys VR1 76103 0-2
C 02-12-2018 10:00 Pusphaira VR2 Tivoli VR1 76844 0-0
C 02-12-2018 12:00 SBC VR1 Rood Wit V VR1 75507 1-4
C 02-12-2018 12:00 Acht VR1 UNA VR1 75185 4-1
C 25-11-2018 14:30 Acht VR1 SBC VR1 76012 4-2
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Nieuw Woensel VR2 75349 1-6
C 25-11-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 Nederwetten VR2 76314 0-3
C 25-11-2018 10:00 RKSV Nuenen VR3 Pusphaira VR2 100532 2-1
C 18-11-2018 10:00 Nederwetten VR2 SBC VR1 76578 0-8
C 18-11-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 UNA VR1 75960 1-4
C 18-11-2018 10:00 Pusphaira VR2 Rood Wit V VR1 76471 1-4
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR1 75652 2-2
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Woensel VR2 RKSV Nuenen VR3 100531 5-0
C 11-11-2018 10:00 UNA VR1 Pusphaira VR2 77017 0-3
C 11-11-2018 14:30 RKSV Nuenen VR3 Tivoli VR1 100530 5-0
C 11-11-2018 12:00 Rood Wit V VR1 SV Valkenswaard VR1 75587 5-0
C 11-11-2018 12:00 SBC VR1 Nieuw Woensel VR2 76368 6-3
C 11-11-2018 14:30 Acht VR1 Nederwetten VR2 76927 8-0
C 04-11-2018 10:00 Pusphaira VR2 Nederwetten VR2 75343 2-0
C 04-11-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 SBC VR1 76232 0-5
C 04-11-2018 10:00 UNA VR1 Spoordonkse Boys VR1 76308 1-2
C 04-11-2018 10:00 RKSV Nuenen VR3 Acht VR1 100529 1-6
C 01-11-2018 20:00 Rood Wit V VR1 Spoordonkse Boys VR1 75385 4-1
C 28-10-2018 10:00 Nederwetten VR2 Rood Wit V VR1 75391 2-5
C 28-10-2018 12:00 Nieuw Woensel VR2 Tivoli VR1 76600 5-1
C 28-10-2018 12:00 SBC VR1 UNA VR1 76465 2-1
C 28-10-2018 12:00 Acht VR1 SV Valkenswaard VR1 76805 9-0
C 21-10-2018 12:00 Nieuw Woensel VR2 Pusphaira VR2 75756 4-0
C 21-10-2018 10:00 RKSV Nuenen VR3 Rood Wit V VR1 100524 2-1
C 14-10-2018 10:00 Pusphaira VR2 SBC VR1 76117 0-10
C 14-10-2018 10:00 UNA VR1 Nederwetten VR2 75301 0-0
C 14-10-2018 11:00 Tivoli VR1 Acht VR1 75829 1-3
C 14-10-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 RKSV Nuenen VR3 100527 0-11
C 07-10-2018 14:30 Acht VR1 Rood Wit V VR1 75168 1-1
C 07-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR1 SV Valkenswaard VR1 76231 2-0
C 07-10-2018 10:00 Nederwetten VR2 Tivoli VR1 75458 0-2
C 07-10-2018 10:00 RKSV Nuenen VR3 UNA VR1 100526 3-1
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Woensel VR2 Acht VR1 75844 4-2
C 30-09-2018 10:00 Pusphaira VR2 Spoordonkse Boys VR1 76877 2-1
C 30-09-2018 11:00 Tivoli VR1 SV Valkenswaard VR1 75737 3-1
C 30-09-2018 12:00 Rood Wit V VR1 UNA VR1 76493 1-2
C 30-09-2018 13:00 SBC VR1 RKSV Nuenen VR3 100525 10-3
C 23-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR1 SBC VR1 76924 1-7
C 23-09-2018 10:00 SV Valkenswaard VR1 De Bocht'80 VR1 76406 0-0
C 23-09-2018 10:00 UNA VR1 Tivoli VR1 76096 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys VR3 3 3 0 0 9 26 3 23 0
2 RKDSV VR1 3 2 0 1 6 22 2 20 0
3 SVSOS VR1 3 1 0 2 3 11 25 -14 0
4 Spoordonkse Boys VR1 3 0 0 3 0 2 31 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Woensel VR2 17 13 1 3 40 97 26 71 0
2 Acht VR1 18 13 1 4 40 83 31 52 0
3 SBC VR1 17 13 0 4 39 95 33 62 0
4 Rood Wit V VR1 17 11 2 4 35 58 24 34 0
5 UNA VR1 17 10 0 7 30 42 26 16 0
6 RKSV Nuenen VR3 16 7 0 9 21 46 50 -4 0
7 Pusphaira VR2 17 7 0 10 21 30 45 -15 0
8 Spoordonkse Boys VR1 17 5 0 12 15 24 76 -52 0
9 Nederwetten VR2 17 4 0 13 12 13 78 -65 0
10 SV Valkenswaard VR1 17 0 0 17 0 9 108 -99 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Woensel VR2 17 13 1 3 40 97 26 71 0
2 Acht VR1 18 13 1 4 40 83 31 52 0
3 SBC VR1 17 13 0 4 39 95 33 62 0
4 Rood Wit V VR1 17 11 2 4 35 58 24 34 0
5 UNA VR1 17 10 0 7 30 42 26 16 0
6 RKSV Nuenen VR3 16 7 0 9 21 46 50 -4 0
7 Pusphaira VR2 17 7 0 10 21 30 45 -15 0
8 Spoordonkse Boys VR1 17 5 0 12 15 24 76 -52 0
9 Nederwetten VR2 17 4 0 13 12 13 78 -65 0
10 SV Valkenswaard VR1 17 0 0 17 0 9 108 -99 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 4 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 4 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven