0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO8-2

Teamleden

Spelers
Vince van Dijk        
Siem van Gerwen        
Cas van der Helm        
Ties Peijnenburg        
Sam Pijnenburg        
Daan Pijnenburg        
Thijs Rijnen        
Floor van Roy        
Sam Termeer        
Tjeu van de Wal        
 
Overige teamleden
Paul Pijnenburg Trainer
Joep v.d. Helm Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 08:30 Bladella JO8-4 Zwaluw VFC JO8-7
C 30-03-2019 09:00 Hilvaria JO8-4 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G
C 30-03-2019 09:00 Audacia JO8-2G VOAB JO8-4
C 30-03-2019 09:00 Nevelo JO8-3 SVSOS JO8-1G
C 06-04-2019 12:00 Sarto JO8-7 Audacia JO8-2G
C 06-04-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Zwaluw VFC JO8-7
C 06-04-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-5G
C 06-04-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 SVSOS JO8-1G
C 06-04-2019 08:45 Hilvaria JO8-4 Nevelo JO8-3
C 06-04-2019 08:30 Bladella JO8-4 VOAB JO8-4
C 13-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Sarto JO8-7
C 13-04-2019 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-4
C 13-04-2019 09:00 VOAB JO8-4 Hilvaria JO8-4
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO8-3 Beerse Boys JO8-2G
C 13-04-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G Spoordonkse Boys JO8-2
C 13-04-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Bladella JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Spoordonkse Boys JO8-2 137193
C 16-03-2019 12:00 Sarto JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-2 135097
C 09-03-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-2 Hilvaria JO8-4 136482
C 16-02-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Beerse Boys JO8-2G 134654
V 02-02-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Spoordonkse Boys JO8-2 137193 0-0
C 23-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Oirschot Vooruit JO8-4 134868 0-0
C 23-03-2019 09:00 VOAB JO8-4 Sarto JO8-7 137448 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO8-3 Audacia JO8-2G 134648 0-0
C 23-03-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G Bladella JO8-4 135334 0-0
C 23-03-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G Hilvaria JO8-4 134484 0-0
C 16-03-2019 12:00 Sarto JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-2 135097 0-0
C 16-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Beerse Boys JO8-2G 134791 0-0
C 09-03-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Audacia JO8-2G 133960 0-0
C 09-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Hilvaria JO8-4 136482 0-0
C 09-03-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G Bladella JO8-4 136687 0-0
C 09-03-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G Sarto JO8-7 134824 0-0
C 09-03-2019 09:00 VOAB JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-4 135460 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Nevelo JO8-3 135335 0-0
C 16-02-2019 09:00 Audacia JO8-2G Zwaluw VFC JO8-7 134885 0-0
C 16-02-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G 137421 0-0
C 16-02-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Beerse Boys JO8-2G 134654 0-0
C 16-02-2019 11:00 SVSOS JO8-1G VOAB JO8-4 134801 0-0
C 16-02-2019 12:00 Sarto JO8-7 Hilvaria JO8-4 135553 0-0
C 16-02-2019 08:30 Bladella JO8-4 Nevelo JO8-3 136155 0-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven