0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - JO19 - Spoordonkse Boys JO19-1

Teamleden

Spelers
Yvo Smetsers Keeper      
Lars Berkers        
Mark de Brouwer        
Mathijs Heyms        
Ruud van Kroonenburg        
Stan van Kroonenburg        
Harm Mattheeuwse        
Siebe van Nunen        
Daan van Oirschot        
Gijs van Overdijk        
Rick Pijnenburg        
Ties van de Poll        
Max Rijnen        
Rens van de Sande        
Rens van de Schoot        
 
Overige teamleden
Ad van Nunen Leider
Sjors Verhagen Leider
Jack van Brunschot Trainer
Jan Rijnen Trainer
Johan v.d. Wal Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 13:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1
C 01-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 UNA JO19-2
C 01-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 RKDSV JO19-1
C 01-02-2020 15:15 DVS JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1
C 01-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Woenselse Boys JO19-1
C 08-02-2020 15:00 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1
C 08-02-2020 15:00 UNA JO19-2 Bergeijk JO19-1
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2
C 08-02-2020 14:30 RKDSV JO19-1 DVS JO19-2
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2
C 15-02-2020 13:15 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1
C 15-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1
C 15-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 DVS JO19-2
C 15-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 UNA JO19-2
C 15-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Hapert JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 29377 7 - 2
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 29735 4 - 3
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 30170 0 - 1
C 30-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J. (Jeroen) van Esch 30253 4 - 1
C 23-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys JO19-1 ZSC JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 30576 2 - 0
C 16-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1 29134
C 09-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 30356 2 - 2
C 02-11-2019 15:00 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 30174 1 - 3
C 26-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 30300 0 - 1
C 19-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 29180 4 - 3
C 05-10-2019 13:45 ODC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 Afgeschermd 30547 1 - 1
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 30487 3 - 2
C 21-09-2019 14:30 Audacia JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 28969 1 - 0
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Sarto JO19-3 C.J. (Chris) van der Aa… (+1) 6984 3 - 1
B 07-09-2019 15:00 Were Di JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 R. (Raymond) Damhuis 6743 5 - 2
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.H.M. (Johan) Verhagen… (+1) 6480 1 - 0
V 24-08-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1
C 01-06-2019 16:30 Helvoirt JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 108998 4 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 29377 7-2
C 21-12-2019 14:15 Oirschot Vooruit JO19-2 RKDSV JO19-1 28917 3-0
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 29735 4-3
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 30402 9-0
C 21-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29372 4-2
C 21-12-2019 12:45 Acht JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30684 4-2
C 21-12-2019 12:15 ODC JO19-2 ZSC JO19-1 29840 4-0
C 19-12-2019 19:30 ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29312 0-2
C 14-12-2019 12:15 ODC JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29309 4-0
C 14-12-2019 12:45 Acht JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29069 4-3
C 14-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1 29042 0-0
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30170 0-1
C 14-12-2019 14:00 RKDSV JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29179 0-0
C 07-12-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Acht JO19-2 29979 1-4
C 07-12-2019 14:30 Audacia JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29648 1-0
C 07-12-2019 14:30 ZSC JO19-1 RKDSV JO19-1 29524 2-5
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 ODC JO19-2 30236 3-7
C 07-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 29860 1-4
C 30-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Hapert JO19-1 29486 0-4
C 30-11-2019 12:45 Acht JO19-2 Audacia JO19-1 30691 0-5
C 30-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 29171 2-2
C 30-11-2019 14:15 DBS JO19-2 ZSC JO19-1 28797 2-5
C 30-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30253 4-1
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 30351 8-0
C 23-11-2019 11:30 Nieuw Woensel JO19-1 DBS JO19-2 30753 3-3
C 23-11-2019 12:45 Acht JO19-2 DOSL JO19-1 30471 0-2
C 23-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30644 0-2
C 23-11-2019 14:15 Audacia JO19-1 Hapert JO19-1 29851 2-3
C 23-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys JO19-1 ZSC JO19-1 30576 2-0
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 RKDSV JO19-1 29319 3-6
C 16-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Acht JO19-2 30194 2-3
C 16-11-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Audacia JO19-1 30693 1-5
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30039 1-2
C 16-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 28784 3-2
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 30472 1-2
C 16-11-2019 14:15 Hapert JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28943 6-1
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 30496 0-2
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuw Woensel JO19-1 29770 1-0
C 09-11-2019 14:30 Audacia JO19-1 DBS JO19-2 29494 5-0
C 09-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30356 2-2
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 30752 6-2
C 09-11-2019 12:45 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1 29291 1-3
C 07-11-2019 18:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1 29926 0-1
C 02-11-2019 12:00 ODC JO19-2 Audacia JO19-1 30749 6-6
C 02-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Acht JO19-2 29740 3-4
C 02-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 30382 4-0
C 02-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30368 5-1
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 30187 2-2
C 02-11-2019 15:00 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30174 1-3
C 26-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 DBS JO19-2 30721 6-2
C 26-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 ZSC JO19-1 28838 2-0
C 26-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30300 0-1
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 28811 0-13
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 30719 5-1
C 19-10-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 ODC JO19-2 30647 2-4
C 19-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Hapert JO19-1 30287 0-0
C 19-10-2019 14:15 DBS JO19-2 RKDSV JO19-1 29523 3-6
C 19-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 29180 4-3
C 12-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28846 7-1
C 12-10-2019 12:15 ODC JO19-2 DBS JO19-2 28991 6-1
C 05-10-2019 13:45 ODC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30547 1-1
C 05-10-2019 14:15 DBS JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29030 0-2
C 05-10-2019 14:30 ZSC JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30415 4-1
C 05-10-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Audacia JO19-1 29157 5-2
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 29615 5-1
C 05-10-2019 15:00 Hapert JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1 29136 0-0
C 05-10-2019 15:00 DOSL JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29325 2-0
C 01-10-2019 19:30 Hapert JO19-1 RKDSV JO19-1 29028 2-1
C 28-09-2019 14:45 FC Eindhoven AV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28796 0-0
C 28-09-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Audacia JO19-1 29085 2-3
C 28-09-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29650 2-2
C 28-09-2019 14:15 DBS JO19-2 Hapert JO19-1 29811 1-0
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 30487 3-2
C 28-09-2019 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1 29381 2-6
C 28-09-2019 14:30 RKDSV JO19-1 ODC JO19-2 30568 5-2
C 21-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 28891 1-1
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29919 2-5
C 21-09-2019 14:30 Audacia JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 28969 1-0
C 21-09-2019 12:45 Acht JO19-2 ZSC JO19-1 28863 2-2
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 29202 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-06-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 152284 2-1
C 01-06-2019 16:30 Helvoirt JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 108998 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Sarto JO19-3 6984 3-1
B 14-09-2019 14:45 Were Di JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 7117 4-1
B 07-09-2019 15:00 Were Di JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 6743 5-2
B 07-09-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO19-2 Sarto JO19-3 6851 6-0
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 6480 1-0
B 31-08-2019 14:45 Sarto JO19-3 Were Di JO19-1 6629 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 11 8 2 1 26 50 13 37 0
2 Audacia JO19-1 11 8 1 2 25 39 18 21 0
3 RKDSV JO19-1 11 8 0 3 24 41 22 19 0
4 Oirschot Vooruit JO19-2 12 7 2 3 23 31 11 20 0
5 Hapert JO19-1 11 7 1 3 22 24 14 10 0
6 Spoordonkse Boys JO19-1 12 6 2 4 20 27 21 6 0
7 ODC JO19-2 12 5 2 5 17 39 36 3 0
8 Acht JO19-2 12 5 1 6 16 25 32 -7 0
9 ZSC JO19-1 11 4 1 6 13 22 28 -6 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 12 2 3 7 9 22 31 -9 0
11 OJC ROSMALEN JO19-3 12 3 0 9 9 20 63 -43 0
12 Nieuw Woensel JO19-1 11 1 4 6 4 16 30 -14 3
13 DBS JO19-2 12 1 1 10 4 18 55 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVS JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hapert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoordonkse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woenselse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO19-1 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys JO19-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 Oirschot Vooruit JO19-2 3 1 0 2 3 7 5 2 0
4 Sarto JO19-3 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven