0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - JO18 - Spoordonkse Boys JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark de Brouwer | |||||||
Mathijs Heyms | |||||||
Ruud van Kroonenburg | |||||||
Stan van Kroonenburg | |||||||
Harm Mattheeuwse | |||||||
Siebe van Nunen | |||||||
Daan van Oirschot | |||||||
Gijs van Overdijk | |||||||
Rick Pijnenburg | |||||||
Ties van de Poll | |||||||
Max Rijnen | |||||||
Rens van de Schoot | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ad van Nunen | Leider | ||||||
Sjors Verhagen | Leider | ||||||
Jan Rijnen | Trainer | ||||||
Johan van de Wal | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-2 | 97148 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | RKDSV JO19-1 | DOSL JO19-1 | 97652 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | ZSC JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 95283 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 95584 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:15 | DVS JO19-2 | Hapert JO19-1 | 97696 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Bergeijk JO19-1 | 95803 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | DOSL JO19-1 | DVS JO19-2 | 97723 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Acht JO19-2 | 96580 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Hapert JO19-1 | RKDSV JO19-1 | 96948 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | ZSC JO19-1 | 98088 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Spoordonkse Boys JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-2 | 97234 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | RKDSV JO19-1 | ZSC JO19-1 | 95244 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Hapert JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 96876 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:15 | DVS JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 95777 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:45 | Acht JO19-2 | Bergeijk JO19-1 | 97627 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | RKDSV JO19-1 | 96924 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | ZSC JO19-1 | Acht JO19-2 | 94897 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 95362 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | DOSL JO19-1 | Hapert JO19-1 | 95432 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | Woenselse Boys JO19-1 | 94993 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Hapert JO19-1 | Bergeijk JO19-1 | 97000 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 97235 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Acht JO19-2 | 98042 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | DVS JO19-2 | 97394 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | DOSL JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 98034 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:05 | Acht JO19-2 | RKSV Nuenen JO19-2 | 96717 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | DOSL JO19-1 | 94931 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:15 | DVS JO19-2 | Woenselse Boys JO19-1 | 97651 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Hapert JO19-1 | 98040 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | ZSC JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 95820 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | ZSC JO19-1 | DOSL JO19-1 | 96237 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | RKDSV JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 97639 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:15 | DVS JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 97178 | 0-0 | ||
C | 19-03-2020 18:15 | Acht JO19-2 | DVS JO19-2 | 97027 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 97822 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | DOSL JO19-1 | 97090 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | ZSC JO19-1 | 95969 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Woenselse Boys JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 95570 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | DOSL JO19-1 | Acht JO19-2 | 96768 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Bergeijk JO19-1 | 97922 | 4-3 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | UNA JO19-2 | RKSV Nuenen JO19-2 | 96558 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 15:15 | DVS JO19-2 | ZSC JO19-1 | 94799 | 2-1 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Hapert JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 98018 | 1-0 | ||
C | 29-02-2020 13:00 | Woenselse Boys JO19-1 | UNA JO19-2 | 95180 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | RKDSV JO19-1 | 96749 | 2-2 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Acht JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 95814 | 2-6 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | DOSL JO19-1 | 97485 | 1-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | ZSC JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 95980 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Bergeijk JO19-1 | DVS JO19-2 | 94627 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | Hapert JO19-1 | 96556 | 2-0 | ||
C | 15-02-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | UNA JO19-2 | 95575 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | RKDSV JO19-1 | DVS JO19-2 | 96772 | 5-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Acht JO19-2 | 95037 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | DOSL JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-2 | 96083 | 4-0 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | UNA JO19-2 | Bergeijk JO19-1 | 95985 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Hapert JO19-1 | ZSC JO19-1 | 95783 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Woenselse Boys JO19-1 | 97631 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 15:30 | RKSV Nuenen JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 95586 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Acht JO19-2 | Hapert JO19-1 | 96168 | 2-1 | ||
C | 08-06-2019 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 152284 | 2-1 | ||
C | 01-06-2019 16:30 | Helvoirt JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 108998 | 4-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Sarto JO19-3 | 6984 | 3-1 | ||
B | 14-09-2019 14:45 | Were Di JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 7117 | 4-1 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Were Di JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 6743 | 5-2 | ||
B | 07-09-2019 14:45 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Sarto JO19-3 | 6851 | 6-0 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 6480 | 1-0 | ||
B | 31-08-2019 14:45 | Sarto JO19-3 | Were Di JO19-1 | 6629 | 0-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-01-2020 20:00 | DOSL JO19-1 | Audacia JO19-1 | 30073 | 3-0 | ||
C | 18-01-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | DBS JO19-2 | 29377 | 7-2 | ||
C | 21-12-2019 12:15 | ODC JO19-2 | ZSC JO19-1 | 29840 | 4-0 | ||
C | 21-12-2019 14:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 28917 | 3-0 | ||
C | 21-12-2019 12:45 | Acht JO19-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 30684 | 4-2 | ||
C | 21-12-2019 14:15 | Hapert JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 29372 | 4-2 | ||
C | 21-12-2019 14:30 | DOSL JO19-1 | DBS JO19-2 | 30402 | 9-0 | ||
C | 21-12-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 29735 | 4-3 | ||
C | 19-12-2019 19:30 | ZSC JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 29312 | 0-2 | ||
C | 14-12-2019 12:45 | Acht JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 29069 | 4-3 | ||
C | 14-12-2019 12:15 | ODC JO19-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 29309 | 4-0 | ||
C | 14-12-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 30170 | 0-1 | ||
C | 14-12-2019 14:00 | RKDSV JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 29179 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:15 | Hapert JO19-1 | ZSC JO19-1 | 29042 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 13:30 | Nieuw Woensel JO19-1 | Acht JO19-2 | 29979 | 1-4 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Audacia JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 29648 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | ZSC JO19-1 | RKDSV JO19-1 | 29524 | 2-5 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | ODC JO19-2 | 30236 | 3-7 | ||
C | 07-12-2019 14:15 | Hapert JO19-1 | DOSL JO19-1 | 29860 | 1-4 | ||
C | 30-11-2019 14:15 | DBS JO19-2 | ZSC JO19-1 | 28797 | 2-5 | ||
C | 30-11-2019 12:15 | ODC JO19-2 | Hapert JO19-1 | 29486 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 12:45 | Acht JO19-2 | Audacia JO19-1 | 30691 | 0-5 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 29171 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | RKDSV JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 30253 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 30351 | 8-0 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Nieuw Woensel JO19-1 | DBS JO19-2 | 30753 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 12:45 | Acht JO19-2 | DOSL JO19-1 | 30471 | 0-2 | ||
C | 23-11-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 30644 | 0-2 | ||
C | 23-11-2019 14:15 | Audacia JO19-1 | Hapert JO19-1 | 29851 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 16:00 | Spoordonkse Boys JO19-1 | ZSC JO19-1 | 30576 | 2-0 | ||
C | 23-11-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | RKDSV JO19-1 | 29319 | 3-6 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | ODC JO19-2 | Acht JO19-2 | 30194 | 2-3 | ||
C | 16-11-2019 13:30 | Nieuw Woensel JO19-1 | Audacia JO19-1 | 30693 | 1-5 | ||
C | 16-11-2019 14:15 | DBS JO19-2 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 30039 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | ZSC JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 28784 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | RKDSV JO19-1 | DOSL JO19-1 | 30472 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 14:15 | Hapert JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 28943 | 6-1 | ||
C | 09-11-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Hapert JO19-1 | 30496 | 0-2 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Nieuw Woensel JO19-1 | 29770 | 1-0 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Audacia JO19-1 | DBS JO19-2 | 29494 | 5-0 | ||
C | 09-11-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 30356 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | DOSL JO19-1 | ODC JO19-2 | 30752 | 6-2 | ||
C | 09-11-2019 12:45 | Acht JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 29291 | 1-3 | ||
C | 07-11-2019 18:15 | Acht JO19-2 | Hapert JO19-1 | 29926 | 0-1 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | ODC JO19-2 | Audacia JO19-1 | 30749 | 6-6 | ||
C | 02-11-2019 14:15 | DBS JO19-2 | Acht JO19-2 | 29740 | 3-4 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | ZSC JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 30382 | 4-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | RKDSV JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 30368 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | DOSL JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 30187 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Hapert JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 30174 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | DBS JO19-2 | 30721 | 6-2 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Audacia JO19-1 | ZSC JO19-1 | 28838 | 2-0 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | DOSL JO19-1 | 28811 | 0-13 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 30300 | 0-1 | ||
C | 26-10-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | ODC JO19-2 | 30719 | 5-1 | ||
C | 19-10-2019 13:30 | Nieuw Woensel JO19-1 | ODC JO19-2 | 30647 | 2-4 | ||
C | 19-10-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | Hapert JO19-1 | 30287 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 14:15 | DBS JO19-2 | RKDSV JO19-1 | 29523 | 3-6 | ||
C | 19-10-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | DOSL JO19-1 | 29180 | 4-3 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | Audacia JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 28846 | 7-1 | ||
C | 12-10-2019 12:15 | ODC JO19-2 | DBS JO19-2 | 28991 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 13:45 | ODC JO19-2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 30547 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 14:15 | DBS JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 29030 | 0-2 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | ZSC JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 30415 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | RKDSV JO19-1 | Audacia JO19-1 | 29157 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | Acht JO19-2 | 29615 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Hapert JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 29136 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | DOSL JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 29325 | 2-0 | ||
C | 01-10-2019 19:30 | Hapert JO19-1 | RKDSV JO19-1 | 29028 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 28796 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | Audacia JO19-1 | 29085 | 2-3 | ||
C | 28-09-2019 13:30 | Nieuw Woensel JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 29650 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 14:15 | DBS JO19-2 | Hapert JO19-1 | 29811 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO19-1 | Acht JO19-2 | 30487 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | ZSC JO19-1 | DOSL JO19-1 | 29381 | 2-6 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | RKDSV JO19-1 | ODC JO19-2 | 30568 | 5-2 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | DOSL JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 28891 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 29919 | 2-5 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | Audacia JO19-1 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 28969 | 1-0 | ||
C | 21-09-2019 12:45 | Acht JO19-2 | ZSC JO19-1 | 28863 | 2-2 | ||
C | 21-09-2019 15:15 | Oirschot Vooruit JO19-2 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 29202 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDSV JO19-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 13 | 5 | 8 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 |
3 | RKSV Nuenen JO19-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 5 | 0 | 0 |
4 | Hapert JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 |
5 | Woenselse Boys JO19-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6 | DVS JO19-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 7 | -3 | 0 |
7 | DOSL JO19-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
8 | ZSC JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 | -1 | 0 |
9 | Acht JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 0 |
10 | Bergeijk JO19-1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Were Di JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 3 | 8 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 6 | 0 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
4 | Sarto JO19-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 11 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOSL JO19-1 | 12 | 9 | 2 | 1 | 29 | 53 | 13 | 40 | 0 |
2 | Audacia JO19-1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 25 | 39 | 21 | 18 | 0 |
3 | RKDSV JO19-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 41 | 22 | 19 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 31 | 11 | 20 | 0 |
5 | Hapert JO19-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 24 | 14 | 10 | 0 |
6 | Spoordonkse Boys JO19-1 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 27 | 21 | 6 | 0 |
7 | ODC JO19-2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 39 | 36 | 3 | 0 |
8 | Acht JO19-2 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 25 | 32 | -7 | 0 |
9 | ZSC JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 22 | 28 | -6 | 0 |
10 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | 22 | 31 | -9 | 0 |
11 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | 20 | 63 | -43 | 0 |
12 | Nieuw Woensel JO19-1 | 11 | 1 | 4 | 6 | 4 | 16 | 30 | -14 | 3 |
13 | DBS JO19-2 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 18 | 55 | -37 | 0 |