0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Junioren - JO14 - Spoordonkse Boys JO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Stef Deenen | Keeper | ||||||
Maurits Brands | |||||||
Tjeu van der Heijden | |||||||
Lucas van der Hijden | |||||||
Kes Klamerek | |||||||
Dries van der Meijden | |||||||
Stan van Overdijk | |||||||
Job Rijnen | |||||||
Juul Smetsers | |||||||
Jos van Straten | |||||||
Guus van de Wal | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jan Rijnen | Leider | ||||||
Perry van der Meijden | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:15 | DBS JO15-3 | ODC JO15-4 | 104826 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | Boxtel JO15-2 | 106704 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-4 | 108112 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-3 | Acht JO15-2 | 106260 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Mifano JO15-2G | 106866 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 106451 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:45 | Acht JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 107394 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:45 | SV Unitas'59 JO15-4 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 106315 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Mifano JO15-2G | Zwaluw VFC JO15-3 | 105234 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | DBS JO15-3 | 104531 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 104136 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | ODC JO15-4 | WODAN JO15-2 | 107479 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-4 | 105834 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | WODAN JO15-2 | 104039 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-3 | DBS JO15-3 | 107985 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | Boxtel JO15-2 | 107226 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Mifano JO15-2G | Acht JO15-2 | 105048 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | ODC JO15-4 | 104360 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Mifano JO15-2G | 105837 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | 105102 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Acht JO15-2 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 104513 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | ODC JO15-4 | 105588 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | DBS JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 104040 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Acht JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-3 | 104266 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:45 | SV Unitas'59 JO15-4 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 104063 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Mifano JO15-2G | DBS JO15-3 | 105684 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | WODAN JO15-2 | 108149 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 106559 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | ODC JO15-4 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 105922 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:15 | DBS JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-4 | 104320 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | Acht JO15-2 | 104896 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 107267 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-3 | Mifano JO15-2G | 107807 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Boxtel JO15-2 | 104250 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | ODC JO15-4 | 103922 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 105471 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Best Vooruit JO15-3 | 105479 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:45 | SV Unitas'59 JO15-4 | Acht JO15-2 | 103842 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | DBS JO15-3 | 108087 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Mifano JO15-2G | Oirschot Vooruit JO15-2 | 106329 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 103858 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | ODC JO15-4 | Zwaluw VFC JO15-3 | 104234 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO15-3 | ODC JO15-4 | 108441 | 1-6 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | DBS JO15-3 | 107577 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 13:15 | Acht JO15-2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 108420 | 0-7 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | WODAN JO15-2 | 106780 | 2-4 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Mifano JO15-2G | Boxtel JO15-2 | 106693 | 7-3 | ||
C | 07-03-2020 13:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | 106224 | 0-6 | ||
C | 29-02-2020 12:15 | DBS JO15-3 | Acht JO15-2 | 107579 | 4-0 | ||
C | 15-02-2020 12:45 | SV Unitas'59 JO15-4 | Mifano JO15-2G | 108546 | 2-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 106050 | 3-2 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 106738 | 1-8 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 104901 | 2-5 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | ODC JO15-4 | Acht JO15-2 | 103893 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 14:15 | DBS JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-3 | 104481 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | Acht JO15-2 | Boxtel JO15-2 | 105217 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 12:45 | SV Unitas'59 JO15-4 | ODC JO15-4 | 104980 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-3 | Best Vooruit JO15-3 | 103917 | 0-8 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 104148 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Mifano JO15-2G | WODAN JO15-2 | 104291 | 6-1 | ||
C | 08-02-2020 12:35 | Oirschot Vooruit JO15-2 | DBS JO15-3 | 108467 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Boxtel JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | 105890 | 0-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | WODAN JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 104244 | 1-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 108470 | 7-0 | ||
C | 01-02-2020 11:45 | ODC JO15-4 | Mifano JO15-2G | 106932 | 3-6 | ||
C | 01-02-2020 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-3 | 106218 | 6-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 92479 | 4-3 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Hilvaria JO15-2 | 8951 | 1-2 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | SVSSS JO15-2 | 8829 | 14-2 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Hilvaria JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 8697 | 19-2 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 8523 | 1-1 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Hilvaria JO15-2 | 8257 | 3-1 | ||
B | 31-08-2019 11:30 | SVSSS JO15-2 | Beerse Boys JO15-1 | 8330 | 0-14 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 13:00 | VOAB JO15-3 | SV Reeshof JO15-2 | 36398 | 0-2 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | Riel JO15-1 | 37138 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 37394 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | TSV Gudok JO15-4 | 37676 | 9-1 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Viola JO15-1 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 93674 | 0-8 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Riel JO15-1 | VOAB JO15-3 | 35987 | 4-0 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | Sarto JO15-4 | TSV Gudok JO15-4 | 35865 | 9-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Gloria UC JO15-1 | Viola JO15-1 | 36697 | 4-1 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 36602 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 93673 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO15-4 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 93672 | 0-6 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | VOAB JO15-3 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 37577 | 1-6 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Gloria UC JO15-1 | SV Reeshof JO15-2 | 37836 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Riel JO15-1 | 36417 | 6-2 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Sarto JO15-4 | 38111 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | Riel JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 37147 | 2-7 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 93671 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | VOAB JO15-3 | Best Vooruit JO15-3 | 37135 | 0-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | SV Reeshof JO15-2 | 36295 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Viola JO15-1 | Sarto JO15-4 | 37538 | 3-3 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | SV Reeshof JO15-2 | Viola JO15-1 | 36286 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 36197 | 6-3 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | Sarto JO15-4 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 35941 | 0-3 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO15-4 | VOAB JO15-3 | 36995 | 0-2 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | Riel JO15-1 | 93670 | 13-1 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | Sarto JO15-4 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 93669 | 4-5 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Viola JO15-1 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 36810 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | VOAB JO15-3 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 37080 | 1-9 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO15-4 | SV Reeshof JO15-2 | 35548 | 0-9 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Best Vooruit JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 36190 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | Sarto JO15-4 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 35753 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | VOAB JO15-3 | 37259 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Gloria UC JO15-1 | TSV Gudok JO15-4 | 37832 | 5-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Sarto JO15-4 | 35767 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | SV Reeshof JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 37406 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | VOAB JO15-3 | 93668 | 15-0 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Riel JO15-1 | Viola JO15-1 | 37910 | 0-1 | ||
C | 31-10-2019 19:30 | Gloria UC JO15-1 | Sarto JO15-4 | 37133 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Viola JO15-1 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 35933 | 1-5 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | TSV Gudok JO15-4 | Riel JO15-1 | 36888 | 2-10 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | Were Di JO15-3 | VOAB JO15-3 | 36147 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 37349 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Sarto JO15-4 | SV Reeshof JO15-2 | 36756 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 37266 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | Gloria UC JO15-1 | 93667 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | SV Reeshof JO15-2 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 37271 | 3-3 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | Were Di JO15-3 | 38055 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | Riel JO15-1 | Best Vooruit JO15-3 | 35980 | 3-4 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | VOAB JO15-3 | Viola JO15-1 | 36821 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | TSV Gudok JO15-4 | 37842 | 15-0 | ||
C | 05-10-2019 12:15 | SV Reeshof JO15-2 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 93666 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 11:15 | TSV Gudok JO15-4 | Viola JO15-1 | 37677 | 1-1 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | Were Di JO15-3 | 36970 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | SV Reeshof JO15-2 | Riel JO15-1 | 35468 | 4-1 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Sarto JO15-4 | VOAB JO15-3 | 36459 | 8-2 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 35986 | 7-7 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Gloria UC JO15-1 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 36977 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 93665 | 7-7 | ||
C | 25-09-2019 19:00 | Spoordonkse Boys JO15-1 | TSV Gudok JO15-4 | 37671 | 7-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | Viola JO15-1 | Best Vooruit JO15-3 | 37313 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | SV Reeshof JO15-2 | 36628 | 1-2 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | VOAB JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 36969 | 1-2 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | Riel JO15-1 | Sarto JO15-4 | 36844 | 1-3 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | Were Di JO15-3 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 36980 | 0-12 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit JO15-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 24 | 2 | 22 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 21 | 4 | 17 | 0 |
3 | Mifano JO15-2G | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 19 | 9 | 10 | 0 |
4 | SV Unitas'59 JO15-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 14 | 4 | 10 | 0 |
5 | ODC JO15-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 11 | 7 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | 16 | -8 | 0 |
7 | WODAN JO15-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 16 | -9 | 0 |
8 | DBS JO15-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 6 | 0 | 0 |
9 | Acht JO15-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 18 | -14 | 0 |
10 | Zwaluw VFC JO15-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 15 | -9 | 0 |
11 | Boxtel JO15-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 18 | -11 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys JO15-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 18 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nemelaer JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit JO15-3 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 40 | 16 | 24 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 | 10 | 7 | 3 | 0 | 24 | 65 | 18 | 47 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 34 | 8 | 26 | 0 |
4 | SV Reeshof JO15-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 29 | 17 | 12 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys JO15-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 44 | 23 | 21 | 0 |
6 | Gloria UC JO15-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 28 | 20 | 8 | 0 |
7 | Sarto JO15-4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 37 | 26 | 11 | 0 |
8 | Riel JO15-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 24 | 40 | -16 | 0 |
9 | VOAB JO15-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 9 | 51 | -42 | 0 |
10 | Viola JO15-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 9 | 31 | -22 | 0 |
11 | TSV Gudok JO15-4 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 4 | 73 | -69 | 0 |