0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - Spoordonkse Boys JO15-1

Teamleden

Spelers
Stef Deenen Keeper      
Maurits Brands        
Guus van Brunschot        
Tjeu van der Heijden        
Lucas van der Hijden        
Thomas Janus        
Kes Klamerek        
Mees Meeuwissen        
Dries van der Meijden        
Stan van Overdijk        
Job Rijnen        
Juul Smetsers        
Jos van Straten        
Mark Vermulst        
Guus van de Wal        
Mike Weldencael        
 
Overige teamleden
Toon van Brunschot Leider
Jan Rijnen Leider
Ad van Straten Trainer
Perry vd Meijden Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 11:00 Riel JO15-1 Gloria UC JO15-1
C 23-11-2019 13:00 VOAB JO15-3 Best Vooruit JO15-3
C 23-11-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SV Reeshof JO15-2
C 23-11-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2
C 23-11-2019 14:30 Viola JO15-1 Sarto JO15-4
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-4 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2
C 30-11-2019 13:00 VOAB JO15-3 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1
C 30-11-2019 13:00 Gloria UC JO15-1 SV Reeshof JO15-2
C 30-11-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Riel JO15-1
C 30-11-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Sarto JO15-4
C 07-12-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 Best Vooruit JO15-3
C 07-12-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1
C 07-12-2019 13:00 Gloria UC JO15-1 Viola JO15-1
C 07-12-2019 12:45 Sarto JO15-4 TSV Gudok JO15-4
C 07-12-2019 12:30 Riel JO15-1 VOAB JO15-3
C 14-12-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 TSV Gudok JO15-4
C 14-12-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Gloria UC JO15-1
C 14-12-2019 13:00 VOAB JO15-3 SV Reeshof JO15-2
C 14-12-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 Riel JO15-1
C 14-12-2019 14:30 Viola JO15-1 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-4 VOAB JO15-3 36995 0-2
C 16-11-2019 12:45 Sarto JO15-4 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 35941 0-3
C 16-11-2019 10:45 SV Reeshof JO15-2 Viola JO15-1 36286 2-0
C 16-11-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 36197 6-3
C 16-11-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 Riel JO15-1 93670 13-1
C 09-11-2019 11:15 Sarto JO15-4 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 35753 0-0
C 09-11-2019 13:00 Best Vooruit JO15-3 Gloria UC JO15-1 36190 3-1
C 09-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-4 SV Reeshof JO15-2 35548 0-9
C 09-11-2019 13:00 VOAB JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 37080 1-9
C 09-11-2019 14:30 Viola JO15-1 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 36810 1-2
C 09-11-2019 11:15 Sarto JO15-4 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 93669 4-5
C 02-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-2 Best Vooruit JO15-3 37406 2-3
C 02-11-2019 13:00 Gloria UC JO15-1 TSV Gudok JO15-4 37832 5-0
C 02-11-2019 12:30 Riel JO15-1 Viola JO15-1 37910 0-1
C 02-11-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Sarto JO15-4 35767 1-3
C 02-11-2019 13:00 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 VOAB JO15-3 37259 0-0
C 02-11-2019 12:00 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 VOAB JO15-3 93668 15-0
C 31-10-2019 19:30 Gloria UC JO15-1 Sarto JO15-4 37133 4-4
C 26-10-2019 14:30 Viola JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 35933 1-5
C 26-10-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 Gloria UC JO15-1 93667 5-2
C 26-10-2019 13:00 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 Gloria UC JO15-1 37266 0-0
C 26-10-2019 13:00 Sarto JO15-4 SV Reeshof JO15-2 36756 1-2
C 26-10-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 37349 2-2
C 26-10-2019 12:00 Were Di JO15-3 VOAB JO15-3 36147 0-0
C 26-10-2019 13:00 TSV Gudok JO15-4 Riel JO15-1 36888 2-10
C 05-10-2019 12:15 SV Reeshof JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 93666 3-3
C 05-10-2019 12:00 SV Reeshof JO15-2 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 37271 3-3
C 05-10-2019 12:30 Riel JO15-1 Best Vooruit JO15-3 35980 3-4
C 05-10-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 TSV Gudok JO15-4 37842 15-0
C 05-10-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Were Di JO15-3 38055 0-0
C 05-10-2019 13:00 VOAB JO15-3 Viola JO15-1 36821 2-1
C 28-09-2019 13:00 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 35986 7-7
C 28-09-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 93665 7-7
C 28-09-2019 12:00 SV Reeshof JO15-2 Riel JO15-1 35468 4-1
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO15-4 Viola JO15-1 37677 1-1
C 28-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Were Di JO15-3 36970 6-0
C 28-09-2019 13:00 Sarto JO15-4 VOAB JO15-3 36459 8-2
C 28-09-2019 13:00 Gloria UC JO15-1 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 36977 1-3
C 25-09-2019 19:00 Spoordonkse Boys JO15-1 TSV Gudok JO15-4 37671 7-0
C 21-09-2019 12:00 Were Di JO15-3 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 36980 0-12
C 21-09-2019 14:30 Viola JO15-1 Best Vooruit JO15-3 37313 0-4
C 21-09-2019 13:00 VOAB JO15-3 Gloria UC JO15-1 36969 1-2
C 21-09-2019 12:30 Riel JO15-1 Sarto JO15-4 36844 1-3
C 21-09-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 SV Reeshof JO15-2 36628 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 13:00 Nemelaer JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 92479 4-3
B 14-09-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Hilvaria JO15-2 8951 1-2
B 14-09-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SVSSS JO15-2 8829 14-2
B 07-09-2019 13:00 Hilvaria JO15-2 SVSSS JO15-2 8697 19-2
B 07-09-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 8523 1-1
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Hilvaria JO15-2 8257 3-1
B 31-08-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Beerse Boys JO15-1 8330 0-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-3 6 5 1 0 16 22 11 11 0
2 SV Reeshof JO15-2 7 5 1 1 16 24 9 15 0
3 ST HMVV/Hulsel/SDO’39 JO15-2 6 4 2 0 14 48 17 31 0
4 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 6 4 1 1 13 26 6 20 0
5 Spoordonkse Boys JO15-1 6 3 1 2 10 32 18 14 0
6 Sarto JO15-4 7 3 1 3 10 23 18 5 0
7 Gloria UC JO15-1 6 2 1 3 7 15 16 -1 0
8 VOAB JO15-3 6 2 0 4 6 8 35 -27 0
9 Viola JO15-1 7 1 1 5 4 5 16 -11 0
10 Riel JO15-1 6 1 0 5 3 16 27 -11 0
11 TSV Gudok JO15-4 7 0 1 6 1 3 49 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO15-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Spoordonkse Boys JO15-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-6 11 8 3 0 27 51 20 31 0
2 SSC'55 JO15-1 11 8 1 2 25 64 12 52 0
3 Taxandria JO15-2 11 7 2 2 23 37 24 13 0
4 Uno Animo JO15-2 11 7 1 3 22 35 34 1 0
5 VOAB JO15-3 11 6 0 5 18 24 26 -2 0
6 Dongen JO15-4 11 5 1 5 16 22 30 -8 0
7 Sarto JO15-4 11 4 1 6 13 27 28 -1 0
8 Spoordonkse Boys JO15-1 11 4 1 6 13 26 33 -7 0
9 WSC JO15-4 11 4 0 7 12 27 31 -4 0
10 Nemelaer JO15-2 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
11 Oirschot Vooruit JO15-4 11 3 2 6 11 14 33 -19 0
12 Nevelo JO15-1 11 0 0 11 0 11 61 -50 0

Training

Berichten



Terug naar boven