0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Cas Beekhuijsen        
Vince van Dijk        
Siem van Gerwen        
Sam Pijnenburg        
Max Schoenmakers        
Jelle Vaessen        
Tjeu van de Wal        
Stan van de Wal        
 
Overige teamleden
Davy Vaessen Leider
Tim Beekhuijsen Trainer
Joep v.d. Helm Leider/Trainer
Paul Pijnenburg Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
B 07-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 14475 Sportpark De Leemkuilen 08:15
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3 14138 Sportpark 't Horstje 18:00
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 14723 Sportpark 't Horstje 10:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G Best Vooruit JO8-4
B 07-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1
B 07-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-3
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hilvaria JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong Brabant JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven