0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Cas Beekhuijsen        
Hidde Deenen        
Vince van Dijk        
Siem van Gerwen        
Sam Pijnenburg        
Max Schoenmakers        
Jelle Vaessen        
Tjeu van de Wal        
Stan van de Wal        
 
Overige teamleden
Davy Vaessen Leider
Tim Beekhuijsen Trainer
Joep v.d. Helm Leider/Trainer
Paul Pijnenburg Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot V. JO8-3G
C 16-11-2019 11:15 Hilvaria JO8-4 ODC JO8-4G
C 16-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Audacia JO8-2G
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Were Di JO8-3
C 16-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 VOAB JO8-6
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1
C 23-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ZIGO JO8-3
C 23-11-2019 09:00 Were Di JO8-3 Sarto JO8-4
C 23-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G FC Tilburg JO8-2
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3
C 23-11-2019 08:45 ODC JO8-4G Jong Brabant JO8-4G
C 23-11-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G Hilvaria JO8-4
C 30-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Hilvaria JO8-4
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G
C 30-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Jong Brabant JO8-4G
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 Were Di JO8-3
C 30-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G ODC JO8-4G
C 07-12-2019 08:45 ODC JO8-4G VOAB JO8-6
C 07-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Were Di JO8-3 Audacia JO8-2G
C 07-12-2019 10:00 Hilvaria JO8-4 ZIGO JO8-3
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G FC Tilburg JO8-2
C 07-12-2019 10:45 Sarto JO8-4 Oirschot V. JO8-3G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Sarto JO8-4 59910 0-0
C 09-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-3 57443 0-0
C 09-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 57521 0-0
C 09-11-2019 09:00 Hilvaria JO8-4 Jong Brabant JO8-4G 57264 0-0
C 09-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G VOAB JO8-6 57207 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G ODC JO8-4G 58447 0-0
C 02-11-2019 08:45 ODC JO8-4G Spoordonkse Boys JO8-1 58553 0-0
C 02-11-2019 09:00 Were Di JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 59259 0-0
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 FC Tilburg JO8-2 57354 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 Hilvaria JO8-4 60133 0-0
C 02-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Audacia JO8-2G 58347 0-0
C 02-11-2019 11:00 Sarto JO8-4 ZIGO JO8-3 57088 0-0
C 26-10-2019 09:30 FC Tilburg JO8-2 ODC JO8-4G 57712 0-0
C 26-10-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Audacia JO8-2G 57498 0-0
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Sarto JO8-4 58855 0-0
C 26-10-2019 10:15 Hilvaria JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 59891 0-0
C 26-10-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Were Di JO8-3 58611 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G VOAB JO8-6 59164 0-0
C 05-10-2019 12:00 Sarto JO8-4 Hilvaria JO8-4 57046 0-0
C 05-10-2019 09:00 Were Di JO8-3 FC Tilburg JO8-2 59428 0-0
C 05-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Jong Brabant JO8-4G 57306 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO8-6 Spoordonkse Boys JO8-1 57086 0-0
C 05-10-2019 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot V. JO8-3G 59180 0-0
C 05-10-2019 08:45 ODC JO8-4G ZIGO JO8-3 59729 0-0
C 28-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Were Di JO8-3 57028 0-0
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 58220 0-0
C 28-09-2019 10:15 Hilvaria JO8-4 Audacia JO8-2G 58208 0-0
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G VOAB JO8-6 60218 0-0
C 28-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-1 58280 0-0
C 28-09-2019 12:00 Sarto JO8-4 ODC JO8-4G 58860 0-0
C 21-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Jong Brabant JO8-4G 59114 0-0
C 21-09-2019 09:00 Were Di JO8-3 Hilvaria JO8-4 59598 0-0
C 21-09-2019 09:00 VOAB JO8-6 ZIGO JO8-3 58918 0-0
C 21-09-2019 09:00 Audacia JO8-2G Sarto JO8-4 60391 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G FC Tilburg JO8-2 57575 0-0
C 21-09-2019 08:45 ODC JO8-4G VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 60011 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-3 14911 0-0
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 14723 0-0
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3 14138 0-0
B 07-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 14475 0-0
B 07-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 14552 0-0
B 31-08-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G Best Vooruit JO8-4 14247 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hilvaria JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong Brabant JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven