0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas Beekhuijsen | |||||||
Hidde Deenen | |||||||
Vince van Dijk | |||||||
Jelle Vaessen | |||||||
Stan van de Wal | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Davy Vaessen | Leider | ||||||
Tim Beekhuijsen | Trainer | ||||||
Joep van der Helm | Leider/Trainer | ||||||
Sander Pijnenburg | Leider/Trainer | ||||||
Paul Pijnenburg | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:15 | Jong Brabant JO8-7 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 143894 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | VOAB JO8-7 | 142110 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 142980 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | Sarto JO8-8 | 144351 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | Hilvaria JO8-5 | 140345 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-3 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 144369 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | VOAB JO8-7 | Were Di JO8-5 | 138763 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Hilvaria JO8-5 | Jong Brabant JO8-7 | 143410 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | Audacia JO8-2G | 143725 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 141118 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Tuldania JO8-1 | 139455 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Sarto JO8-8 | RKDSV JO8-1 | 138855 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-3 | Jong Brabant JO8-7 | 139507 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | Audacia JO8-2G | 138926 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | VOAB JO8-7 | 143789 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | Hilvaria JO8-5 | 140685 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 139216 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | Sarto JO8-8 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 141304 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | VOAB JO8-7 | 139559 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Hilvaria JO8-5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 141708 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | Sarto JO8-8 | 141432 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 140537 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Jong Brabant JO8-7 | Were Di JO8-5 | 141099 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 139651 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | VOAB JO8-7 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 144680 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Hilvaria JO8-5 | Tuldania JO8-1 | 141565 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | Were Di JO8-5 | 142730 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | Audacia JO8-2G | 141893 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | Sarto JO8-8 | Jong Brabant JO8-7 | 138735 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | RKDSV JO8-1 | 142462 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Jong Brabant JO8-7 | VOAB JO8-7 | 144539 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 141288 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 141049 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | Hilvaria JO8-5 | 143599 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | Spoordonkse Boys JO8-1 | 144704 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-3 | Sarto JO8-8 | 141215 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Hilvaria JO8-5 | VOAB JO8-7 | 140184 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | Sarto JO8-8 | 142996 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Hilvaria JO8-5 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 143365 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | VOAB JO8-7 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 142529 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | RKDSV JO8-1 | 144645 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | Jong Brabant JO8-7 | 139293 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | Tuldania JO8-1 | 144220 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | Sarto JO8-8 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 143512 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-3 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 143871 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | Jong Brabant JO8-7 | 139694 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | Audacia JO8-2G | 141123 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | VOAB JO8-7 | 144032 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Were Di JO8-5 | 140947 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Sarto JO8-8 | Hilvaria JO8-5 | 138699 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 138654 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | Spoordonkse Boys JO8-1 | 142545 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | Tuldania JO8-1 | 144250 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | VOAB JO8-7 | Sarto JO8-8 | 139034 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Jong Brabant JO8-7 | RKDSV JO8-1 | 142013 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Hilvaria JO8-5 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 140031 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-3 | Tuldania JO8-1 | 140952 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | VOAB JO8-7 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 139398 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Sarto JO8-8 | Audacia JO8-2G | 143395 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | Jong Brabant JO8-7 | 140327 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Hilvaria JO8-5 | 143876 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | RKDSV JO8-1 | Were Di JO8-5 | 142570 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Jong Brabant JO8-7 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 140139 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Tuldania JO8-1 | RKDSV JO8-1 | 144455 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Were Di JO8-5 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 143916 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Audacia JO8-2G | Oirschot Vooruit JO8-3 | 143375 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:00 | Best Vooruit JO8-4 | Wilhelmina Boys JO8-3 | 14911 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Oirschot V. JO8-3G | 14723 | 0-0 | ||
B | 11-09-2019 18:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Wilhelmina Boys JO8-3 | 14138 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:00 | Best Vooruit JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 14475 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-3 | Oirschot V. JO8-3G | 14552 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | Oirschot V. JO8-3G | Best Vooruit JO8-4 | 14247 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-2 | ZIGO JO8-3 | 58193 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Hilvaria JO8-4 | 57932 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 59798 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | Sarto JO8-4 | 59827 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Oirschot V. JO8-3G | Jong Brabant JO8-4G | 57265 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | ODC JO8-4G | Were Di JO8-3 | 58903 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | ODC JO8-4G | VOAB JO8-6 | 58785 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 58955 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Were Di JO8-3 | Audacia JO8-2G | 57761 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Hilvaria JO8-4 | ZIGO JO8-3 | 59809 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-4G | FC Tilburg JO8-2 | 57908 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | Sarto JO8-4 | Oirschot V. JO8-3G | 60260 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | ODC JO8-4G | 59794 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | Were Di JO8-3 | 59425 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | ZIGO JO8-3 | Jong Brabant JO8-4G | 57009 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Oirschot V. JO8-3G | 57555 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-2 | Hilvaria JO8-4 | 59370 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Oirschot V. JO8-3G | Hilvaria JO8-4 | 57587 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | ODC JO8-4G | Jong Brabant JO8-4G | 59204 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 59805 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | FC Tilburg JO8-2 | 58294 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Were Di JO8-3 | Sarto JO8-4 | 57337 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ZIGO JO8-3 | 59195 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | Oirschot V. JO8-3G | 59784 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Hilvaria JO8-4 | ODC JO8-4G | 59187 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | ZIGO JO8-3 | Audacia JO8-2G | 59663 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-4G | Were Di JO8-3 | 58490 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-2 | VOAB JO8-6 | 59523 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Sarto JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 57489 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-2 | Sarto JO8-4 | 59910 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Were Di JO8-3 | 57443 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | ZIGO JO8-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 57521 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Hilvaria JO8-4 | Jong Brabant JO8-4G | 57264 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | VOAB JO8-6 | 57207 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Oirschot V. JO8-3G | ODC JO8-4G | 58447 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | ODC JO8-4G | Spoordonkse Boys JO8-1 | 58553 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Were Di JO8-3 | Oirschot V. JO8-3G | 59259 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | FC Tilburg JO8-2 | 57354 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | Hilvaria JO8-4 | 60133 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-4G | Audacia JO8-2G | 58347 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | Sarto JO8-4 | ZIGO JO8-3 | 57088 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Oirschot V. JO8-3G | VOAB JO8-6 | 59164 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | ZIGO JO8-3 | Were Di JO8-3 | 58611 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Hilvaria JO8-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 59891 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-4G | Sarto JO8-4 | 58855 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Audacia JO8-2G | 57498 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | FC Tilburg JO8-2 | ODC JO8-4G | 57712 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | ODC JO8-4G | ZIGO JO8-3 | 59729 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | Oirschot V. JO8-3G | 59180 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 57086 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | Jong Brabant JO8-4G | 57306 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Were Di JO8-3 | FC Tilburg JO8-2 | 59428 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | Sarto JO8-4 | Hilvaria JO8-4 | 57046 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | Sarto JO8-4 | ODC JO8-4G | 58860 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | ZIGO JO8-3 | Oirschot V. JO8-3G | 58220 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | Were Di JO8-3 | 57028 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Hilvaria JO8-4 | Audacia JO8-2G | 58208 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-4G | VOAB JO8-6 | 60218 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 58280 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | ODC JO8-4G | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 60011 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Were Di JO8-3 | Hilvaria JO8-4 | 59598 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | VOAB JO8-6 | ZIGO JO8-3 | 58918 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Audacia JO8-2G | Sarto JO8-4 | 60391 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Oirschot V. JO8-3G | FC Tilburg JO8-2 | 57575 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Jong Brabant JO8-4G | 59114 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO8-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sarto JO8-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKDSV JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Tuldania JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Jong Brabant JO8-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Audacia JO8-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans JO8-6G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hilvaria JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Were Di JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Best Vooruit JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys JO8-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO8-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Audacia JO8-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Were Di JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ODC JO8-4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hilvaria JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sarto JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FC Tilburg JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | ZIGO JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Jong Brabant JO8-4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |