0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 1

Teamleden

Spelers
Kevin van Agt Keeper      
Menno Kuulkers Keeper      
Rob Verouden Keeper      
Dennis van Agt        
Jasper van Agt        
Kris van Agt        
Maikel van Agt        
Tom van Agt        
Roy van Ham        
Sjoerd van Ham        
Job Heyms        
Tim Hoffmans        
Bram op 't Hoog        
Jari van den Hout        
Rick de Kort        
Thieu de Kroon        
Daan Mulders        
Jorn Neggers        
Nick Neggers        
Robin Neggers        
Roel van Nunen        
Rik v.d. Pasch        
Hans Peters        
Tieske Raaijmakers        
Luuk Rijnen        
Luc Roefs        
Tom vd Schoot        
Stef Sint Nicolaas        
Stijn Snelders        
Bart van der Sommen        
Mark van Straten        
Max van Straten        
Martijn v.d. Ven        
Joep Verhagen        
Sjors Verhagen        
Jouri Witlox        
 
Overige teamleden
Sjack van den Hout Ass. scheids.
Frank de Kort Assistent-trainer
Coen Vos Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 14:30 Audacia 1 GSBW 1
C 24-11-2019 14:30 Chaam 1 Were Di 1
C 24-11-2019 14:30 Riel 1 WSJ 1
C 24-11-2019 14:30 Jong Brabant 1 RKDSV 1
C 24-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Viola 1
C 24-11-2019 14:30 OVC'26 1 Tuldania 1
C 24-11-2019 14:30 SV Reeshof 1 Gesta 1
C 01-12-2019 14:30 Gesta 1 Jong Brabant 1
C 01-12-2019 14:30 RKDSV 1 Spoordonkse Boys 1
C 01-12-2019 14:30 Were Di 1 Audacia 1
C 01-12-2019 14:30 GSBW 1 Chaam 1
C 01-12-2019 14:30 WSJ 1 OVC'26 1
C 01-12-2019 14:00 Tuldania 1 SV Reeshof 1
C 01-12-2019 14:30 Viola 1 Riel 1
C 07-12-2019 19:00 Riel 1 GSBW 1
C 08-12-2019 14:00 SV Reeshof 1 Viola 1
C 08-12-2019 14:00 OVC'26 1 Jong Brabant 1
C 08-12-2019 14:00 Tuldania 1 Were Di 1
C 08-12-2019 14:00 Spoordonkse Boys 1 WSJ 1
C 08-12-2019 14:00 Chaam 1 Gesta 1
C 08-12-2019 14:00 Audacia 1 RKDSV 1
C 15-12-2019 14:00 Chaam 1 Audacia 1
C 15-12-2019 14:00 RKDSV 1 OVC'26 1
C 15-12-2019 14:00 Were Di 1 Riel 1
C 15-12-2019 14:00 Jong Brabant 1 Tuldania 1
C 15-12-2019 14:00 GSBW 1 SV Reeshof 1
C 15-12-2019 14:00 Viola 1 WSJ 1
C 15-12-2019 14:00 Gesta 1 Spoordonkse Boys 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 J. (Sjack) van den Hout 90256 1 - 2
C 10-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Reeshof 1 W.A.P.M. (Willie) Timmers 20442 2 - 0
C 03-11-2019 14:30 OVC'26 1 Spoordonkse Boys 1 A.L.M. (Toine) van den Boom 20269 0 - 2
C 27-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Audacia 1 J.H. (Hans) van den Wildenberg 20175 1 - 0
C 20-10-2019 14:30 Chaam 1 Spoordonkse Boys 1 K.J.L. (Kas) van Iersel 20124 1 - 3
C 10-10-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 Tuldania 1 R. (Ronald) Bloemsma 19924 3 - 0
C 06-10-2019 14:30 Riel 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ralph) Schopenhauer 19864 3 - 1
C 29-09-2019 14:30 GSBW 1 Spoordonkse Boys 1 C.C.A.M. (Cas) van der Doelen 19688 2 - 1
C 22-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Were Di 1 J. (Sjack) van den Hout 19623 0 - 0
V 17-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 1 Nemelaer 2
B 15-09-2019 14:30 Knegselse Boys 1 Spoordonkse Boys 1 C. (Collin) van Knegsel 3148 0 - 3
V 10-09-2019 20:00 vv Trinitas 1 Spoordonkse Boys 1
B 08-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Boxtel 1 J. (Sjack) van den Hout 2954 0 - 0
B 05-09-2019 20:00 Wilhelmina Boys 1 Spoordonkse Boys 1 J. (Sjack) van den Hout 2671 2 - 2
V 03-09-2019 vervallen Trinitas 1 Spoordonkse Boys 1
V 27-08-2019 19:00 Spoordonkse Boys 1 Hoogeloon 1 Jeroen Quinten (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 11:30 Spoordonkse Boys 1 Jong Brabant 2 Jeroen Quinten (Scheidsrechter)
T 24-08-2019 17:00 Boxtel Spoordonkse Boys 1
V 18-08-2019 11:30 Vessem 1 Spoordonkse Boys 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 14:30 WSJ 1 Audacia 1 20453 1-1
C 10-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Reeshof 1 20442 2-0
C 10-11-2019 14:30 Viola 1 Tuldania 1 20472 0-1
C 10-11-2019 14:30 GSBW 1 Were Di 1 20490 1-1
C 10-11-2019 14:30 Jong Brabant 1 Riel 1 20505 2-2
C 10-11-2019 14:30 RKDSV 1 Chaam 1 20529 1-2
C 10-11-2019 14:30 Gesta 1 OVC'26 1 20544 2-1
C 03-11-2019 14:00 Tuldania 1 WSJ 1 20291 0-5
C 03-11-2019 14:30 OVC'26 1 Spoordonkse Boys 1 20269 0-2
C 03-11-2019 14:30 GSBW 1 Gesta 1 20306 6-0
C 03-11-2019 14:30 Were Di 1 Jong Brabant 1 20317 1-1
C 03-11-2019 14:30 RKDSV 1 Viola 1 20346 2-1
C 03-11-2019 14:30 Audacia 1 SV Reeshof 1 20380 1-1
C 03-11-2019 14:30 Chaam 1 Riel 1 20358 0-3
C 27-10-2019 14:30 Riel 1 Tuldania 1 20198 2-1
C 27-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Audacia 1 20175 1-0
C 27-10-2019 14:30 Viola 1 Chaam 1 20222 1-3
C 27-10-2019 14:30 Gesta 1 Were Di 1 20260 1-1
C 27-10-2019 14:30 Jong Brabant 1 GSBW 1 20237 2-0
C 27-10-2019 14:30 SV Reeshof 1 OVC'26 1 20150 2-4
C 27-10-2019 14:30 WSJ 1 RKDSV 1 20203 3-3
C 20-10-2019 14:30 OVC'26 1 Viola 1 20052 3-3
C 20-10-2019 14:30 Were Di 1 WSJ 1 20084 2-0
C 20-10-2019 14:30 RKDSV 1 Gesta 1 20112 2-2
C 20-10-2019 14:30 Chaam 1 Spoordonkse Boys 1 20124 1-3
C 20-10-2019 14:30 Audacia 1 Jong Brabant 1 20146 4-6
C 20-10-2019 14:30 SV Reeshof 1 Riel 1 20033 3-2
C 20-10-2019 14:00 Tuldania 1 GSBW 1 20075 0-5
C 13-10-2019 14:30 WSJ 1 SV Reeshof 1 19952 2-5
C 13-10-2019 14:30 Riel 1 OVC'26 1 19947 0-1
C 13-10-2019 13:45 Gesta 1 Audacia 1 20026 3-1
C 13-10-2019 14:30 GSBW 1 RKDSV 1 19989 3-1
C 13-10-2019 14:30 Viola 1 Were Di 1 19971 1-3
C 13-10-2019 14:30 Jong Brabant 1 Chaam 1 20004 4-1
C 10-10-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 Tuldania 1 19924 3-0
C 06-10-2019 14:00 Tuldania 1 Gesta 1 19841 4-1
C 06-10-2019 14:30 Audacia 1 Viola 1 19912 4-2
C 06-10-2019 14:30 Riel 1 Spoordonkse Boys 1 19864 3-1
C 06-10-2019 14:30 OVC'26 1 GSBW 1 19818 2-1
C 06-10-2019 14:30 Chaam 1 WSJ 1 19891 3-1
C 06-10-2019 14:30 Were Di 1 RKDSV 1 19867 0-1
C 06-10-2019 14:30 SV Reeshof 1 Jong Brabant 1 19799 2-2
C 29-09-2019 14:30 Audacia 1 OVC'26 1 19779 3-4
C 29-09-2019 14:30 GSBW 1 Spoordonkse Boys 1 19688 2-1
C 29-09-2019 14:30 Gesta 1 WSJ 1 19792 4-3
C 29-09-2019 14:30 Chaam 1 Tuldania 1 19757 0-2
C 29-09-2019 14:30 Jong Brabant 1 Viola 1 19703 3-1
C 29-09-2019 14:30 RKDSV 1 Riel 1 19745 2-0
C 29-09-2019 14:30 Were Di 1 SV Reeshof 1 19716 3-1
C 22-09-2019 14:00 Tuldania 1 Audacia 1 19606 2-3
C 22-09-2019 14:30 WSJ 1 Jong Brabant 1 19651 2-3
C 22-09-2019 14:30 SV Reeshof 1 RKDSV 1 19565 6-3
C 22-09-2019 14:30 OVC'26 1 Chaam 1 19584 5-1
C 22-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Were Di 1 19623 0-0
C 22-09-2019 14:30 Riel 1 Gesta 1 19646 2-1
C 22-09-2019 14:30 Viola 1 GSBW 1 19670 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1 90276 4-4
B 19-11-2019 20:15 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1 90277 0-0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 1 90260 1-8
B 19-11-2019 20:00 Bavel 1 Zundert 1 90270 2-1
B 19-11-2019 20:00 Hapert 1 Rood Wit V 1 90275 1-1
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1 90282 1-0
B 19-11-2019 20:00 ZSC 1 RPC 1 90280 2-4
B 19-11-2019 20:00 Irene'58 1 TSC 1 90258 2-0
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1 90243 1-4
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1 90228 0-2
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1 90236 1-1
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1 90238 0-1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1 90248 3-2
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1 90251 1-2
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1 90240 1-3
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 90227 1-1
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN 90231 2-0
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1 90232 1-4
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1 90230 1-0
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1 90262 4-0
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren 90250 0-4
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1 90252 4-4
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1 93740 3-4
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1 90273 1-1
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 90266 4-0
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1 90269 5-0
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1 90271 5-1
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1 90263 0-1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1 90259 3-1
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1 90253 1-1
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1 90254 0-2
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC 90279 2-1
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2 90245 0-0
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1 90274 4-2
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1 90255 1-5
B 16-11-2019 19:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1 90289 2-2
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1 90246 2-5
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1 90235 4-1
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1 90239 0-8
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord 90242 0-3
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen 90241 1-3
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1 90233 0-7
B 16-11-2019 19:00 Roosendaal 1 Moerse Boys 90284 1-4
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2 90229 3-3
B 16-11-2019 15:00 NEO'25 1 Altena 1 90247 2-5
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1 90257 2-1
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 90264 6-0
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1 90267 1-4
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1 90287 2-2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge 90285 1-5
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2 90278 1-2
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1 90272 1-4
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1 90283 1-3
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1 90288 1-1
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1 90281 0-1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1 90268 2-1
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1 90234 4-2
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 90261 1-2
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1 90286 2-4
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1 90237 1-1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1 90244 4-4
B 14-11-2019 20:30 Unitas B.V.V. 1 90265 2-0
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 90256 1-2
B 14-11-2019 20:00 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1 90249 0-3
B 15-09-2019 14:30 Knegselse Boys 1 Spoordonkse Boys 1 3148 0-3
B 15-09-2019 14:30 Wilhelmina Boys 1 Boxtel 1 3065 8-0
B 08-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Boxtel 1 2954 0-0
B 08-09-2019 14:30 Knegselse Boys 1 Wilhelmina Boys 1 2854 2-0
B 05-09-2019 20:00 Wilhelmina Boys 1 Spoordonkse Boys 1 2671 2-2
B 01-09-2019 14:30 Boxtel 1 Knegselse Boys 1 2751 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant 1 8 5 3 0 18 23 13 10 0
2 GSBW 1 8 5 1 2 16 20 8 12 0
3 Spoordonkse Boys 1 8 5 1 2 16 13 6 7 0
4 OVC'26 1 8 5 1 2 16 20 14 6 0
5 Were Di 1 8 3 4 1 13 11 6 5 0
6 Riel 1 8 4 1 3 13 14 11 3 0
7 SV Reeshof 1 8 3 2 3 11 20 19 1 0
8 RKDSV 1 8 3 2 3 11 15 17 -2 0
9 Gesta 1 8 3 2 3 11 14 20 -6 0
10 Chaam 1 8 3 0 5 9 11 20 -9 0
11 Tuldania 1 8 3 0 5 9 10 19 -9 0
12 Audacia 1 8 2 2 4 8 17 20 -3 0
13 WSJ 1 8 1 2 5 5 17 21 -4 0
14 Viola 1 8 0 1 7 1 10 21 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woudrichem 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Unitas'30 1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Baronie 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Kloetinge 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Rijen 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
9 Haarsteeg 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
10 Halsteren 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 TSV Gudok 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Altena 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 Vuren 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
14 Almkerk 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 FC Axel 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Moerse Boys 1 1 0 0 3 4 1 3 0
17 VV Papendrecht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 Tricht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 Rijsoord 1 1 0 0 3 3 0 3 0
21 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
22 Kapelle 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
23 De Meeuwen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
24 Nuenen 1 1 0 0 3 4 2 2 0
25 RPC 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Achilles Veen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 SVW 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Waalre 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Zwaluw VFC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Best Vooruit 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
31 FC Eindhoven AV 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
32 Irene'58 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
33 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
34 VC Vlissingen 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
35 Alem 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
36 Schijf 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
37 ASWH 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
38 Bavel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
39 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
40 Halsteren 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
41 Klundert 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
42 Oosterhout 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
43 PSV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
44 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
45 Brabantia 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
46 Breskens 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
47 Cluzona 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
48 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
49 RKTVC 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
50 Baronie 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
51 SBC 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
52 SV Unitas'59 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
53 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
54 Nemelaer 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
55 ZSC'62 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
56 Duiveland 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
57 SC Everstein 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
58 Rood Wit V 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
59 VOAB 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
60 Gilze 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
61 Bladella 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
62 Clinge 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
64 Nieuwkuijk 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
65 ONI 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
66 Marvilde 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
67 RKVVO 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
68 Sliedrecht 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
69 SJO FC De Westhoek 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 VV Trinitas Oisterwijk 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
71 Luctor Heinkenszand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 SV Meerkerk 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
74 SC 't Zand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
75 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
76 Neerlandia'31 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
77 EFC 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
78 SV Budel 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
79 Jong Brabant 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
80 Vlijmense Boys 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
81 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
83 Dubbeldam 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
84 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
85 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 JEKA 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Kogelvangers 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Spoordonkse Boys 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
89 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
90 Hulsterloo 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Philippine 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
92 TGG 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
93 De Valk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
94 Zwaluwe 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
95 RKSV Heeze 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
96 RCS 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
97 Yerseke 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
98 ZSC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
99 SV BLC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 Den Dungen 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 Hoogeloon 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
102 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
103 B.V.V. 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 Hontenisse 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
106 OJC ROSMALEN 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
107 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
108 NEO'25 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
109 SV Noordeloos 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
110 Bergeijk 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 Goes 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
113 Roosendaal 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
114 Schelluinen 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
115 Sparta'30 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
116 Heerjansdam 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
117 Nieuw Borgvliet 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
118 Streefkerk 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
119 Tholense Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
120 The White Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
121 DESK 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 Steen 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
123 VVR 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
124 SC Kruisland 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 EBOH 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
126 DSE 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
127 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
128 MVV'58 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven