0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 2

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Coen van Weert Ass. scheids.
Jeroen Matteucci Leider/Trainer
Ruud van Rijt Leider/Trainer
Coen Vos Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2020 12:00 Audacia 2 VV Trinitas Oisterwijk 2
C 26-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Marvilde 2
C 02-02-2020 12:00 DBS 2 Best Vooruit 3
C 02-02-2020 12:00 Audacia 2 Steensel 2
C 02-02-2020 12:00 Gestel 2 Spoordonkse Boys 2
C 02-02-2020 12:00 Hapert 2 VV Trinitas Oisterwijk 2
C 02-02-2020 12:00 Brabantia 3 Marvilde 2
C 02-02-2020 11:00 Beerse Boys 4 Reusel Sport/CoTrans 3
C 09-02-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Brabantia 3
C 09-02-2020 12:00 Marvilde 2 DBS 2
C 09-02-2020 12:00 Best Vooruit 3 Hapert 2
C 09-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Audacia 2
C 09-02-2020 11:45 Spoordonkse Boys 2 Beerse Boys 4
C 09-02-2020 11:30 Steensel 2 Gestel 2
C 16-02-2020 11:00 Beerse Boys 4 Brabantia 3
C 16-02-2020 11:30 Steensel 2 Spoordonkse Boys 2
C 16-02-2020 12:00 Hapert 2 Marvilde 2
C 16-02-2020 12:00 Gestel 2 VV Trinitas Oisterwijk 2
C 16-02-2020 12:00 Audacia 2 Best Vooruit 3
C 16-02-2020 12:00 DBS 2 Reusel Sport/CoTrans 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 19-01-2020 12:00 Bergeijk 2 Spoordonkse Boys 2
C 08-12-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 DBS 2 E. (Evert) Haak… (+1) 24350 2 - 1
C 01-12-2019 12:00 Hapert 2 Spoordonkse Boys 2 L.H.M. (Luc) Straatman 23893 1 - 2
C 24-11-2019 12:00 Best Vooruit 3 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) van Weert 23821 0 - 3
C 17-11-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Brabantia 3 CJ (Coen) van Weert 23753 2 - 4
C 10-11-2019 11:00 Beerse Boys 4 Spoordonkse Boys 2 R.A.C. (Rob) van Ham 23687 0 - 3
C 03-11-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 3 CJ (Coen) van Weert… (+1) 23610 1 - 1
C 27-10-2019 12:00 Marvilde 2 Spoordonkse Boys 2 Afgeschermd 23542 1 - 2
C 15-10-2019 20:00 Spoordonkse Boys 2 Steensel 2 M.R.H. (Mark) Sewpersad 23467 1 - 2
C 06-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) van Weert 23404 8 - 2
C 29-09-2019 12:00 Audacia 2 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) van Weert 23381 0 - 4
C 22-09-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Gestel 2 CJ (Coen) van Weert… (+1) 23291 5 - 0
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 Afgeschermd 17019 3 - 2
V 10-09-2019 19:00 RKDSV 2 Spoordonkse Boys 2
B 08-09-2019 11:00 Beerse Boys 3 Spoordonkse Boys 2 J. (Joost) Schapendonk 16885 3 - 2
V 05-09-2019 vervallen Trinitas 2 Spoordonkse Boys 2
B 05-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 2 RPC 3 B. (Bas) v. Nes 16258 1 - 2
V 27-08-2019 19:00 Spoordonkse Boys 2 Hoogeloon 2 Kylian Walthuis (Scheidsrechter)
V 18-08-2019 11:30 Vessem 2 Spoordonkse Boys 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2019 11:30 Steensel 2 Hapert 2 24329 0-0
C 08-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Beerse Boys 4 24331 5-2
C 08-12-2019 12:00 Best Vooruit 3 Brabantia 3 24363 3-9
C 08-12-2019 12:00 Gestel 2 Audacia 2 24376 1-2
C 08-12-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 DBS 2 24350 2-1
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Steensel 2 23874 1-2
C 01-12-2019 11:00 Beerse Boys 4 Best Vooruit 3 23907 0-0
C 01-12-2019 12:00 Marvilde 2 VV Trinitas Oisterwijk 2 23861 3-1
C 01-12-2019 12:00 Brabantia 3 Audacia 2 23887 9-0
C 01-12-2019 12:00 Hapert 2 Spoordonkse Boys 2 23893 1-2
C 01-12-2019 12:00 DBS 2 Gestel 2 23917 6-0
C 24-11-2019 11:30 Steensel 2 Marvilde 2 23798 0-1
C 24-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Reusel Sport/CoTrans 3 23800 3-2
C 24-11-2019 12:00 Best Vooruit 3 Spoordonkse Boys 2 23821 0-3
C 24-11-2019 12:00 Hapert 2 Beerse Boys 4 23827 1-0
C 24-11-2019 12:00 Gestel 2 Brabantia 3 23834 0-4
C 24-11-2019 12:00 Audacia 2 DBS 2 23854 1-5
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 DBS 2 23786 5-4
C 17-11-2019 11:30 Steensel 2 Beerse Boys 4 23732 1-0
C 17-11-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Brabantia 3 23753 2-4
C 17-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Gestel 2 23734 7-1
C 17-11-2019 12:00 Best Vooruit 3 Audacia 2 23766 7-1
C 17-11-2019 12:00 Marvilde 2 Hapert 2 23773 1-0
C 10-11-2019 11:00 Beerse Boys 4 Spoordonkse Boys 2 23687 0-3
C 10-11-2019 12:00 DBS 2 Marvilde 2 23719 1-3
C 10-11-2019 12:00 Brabantia 3 Reusel Sport/CoTrans 3 23667 6-4
C 10-11-2019 12:00 Hapert 2 Best Vooruit 3 23673 3-3
C 10-11-2019 12:00 Gestel 2 Steensel 2 23691 3-3
C 03-11-2019 12:00 Gestel 2 Hapert 2 23636 3-1
C 03-11-2019 12:00 Brabantia 3 DBS 2 23634 5-1
C 03-11-2019 12:00 Audacia 2 Beerse Boys 4 23656 0-3
C 03-11-2019 12:00 Best Vooruit 3 Marvilde 2 23623 2-2
C 03-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Steensel 2 23591 3-2
C 03-11-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 3 23610 1-1
C 27-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Best Vooruit 3 23555 3-1
C 27-10-2019 11:00 Beerse Boys 4 Gestel 2 23577 0-0
C 27-10-2019 11:30 Steensel 2 Brabantia 3 23534 1-5
C 27-10-2019 12:00 Marvilde 2 Spoordonkse Boys 2 23542 1-2
C 27-10-2019 12:00 Hapert 2 Audacia 2 23563 5-3
C 27-10-2019 12:00 DBS 2 VV Trinitas Oisterwijk 2 23587 0-2
C 20-10-2019 11:00 Beerse Boys 4 Steensel 2 24900 2-1
C 20-10-2019 12:00 Hapert 2 Brabantia 3 23442 2-2
C 20-10-2019 12:00 Audacia 2 Marvilde 2 23513 0-3
C 15-10-2019 20:00 Spoordonkse Boys 2 Steensel 2 23467 1-2
C 13-10-2019 12:00 Gestel 2 Reusel Sport/CoTrans 3 23493 2-1
C 13-10-2019 12:00 Brabantia 3 Beerse Boys 4 23491 5-1
C 13-10-2019 12:00 DBS 2 Hapert 2 23521 6-1
C 13-10-2019 12:00 Best Vooruit 3 VV Trinitas Oisterwijk 2 23480 2-5
C 06-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Audacia 2 23434 2-0
C 06-10-2019 11:00 Beerse Boys 4 DBS 2 23456 1-1
C 06-10-2019 11:30 Steensel 2 Best Vooruit 3 23402 4-2
C 06-10-2019 12:00 Marvilde 2 Gestel 2 23421 7-0
C 06-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Spoordonkse Boys 2 23404 8-2
C 29-09-2019 11:00 Beerse Boys 4 Marvilde 2 23357 0-0
C 29-09-2019 12:00 Audacia 2 Spoordonkse Boys 2 23381 0-4
C 29-09-2019 12:00 Brabantia 3 VV Trinitas Oisterwijk 2 23337 3-0
C 29-09-2019 12:00 Gestel 2 Best Vooruit 3 23361 5-0
C 29-09-2019 12:00 Hapert 2 Reusel Sport/CoTrans 3 23343 2-2
C 29-09-2019 12:00 DBS 2 Steensel 2 23389 1-0
C 22-09-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk 2 Hapert 2 23272 6-0
C 22-09-2019 12:00 Marvilde 2 Brabantia 3 23311 1-4
C 22-09-2019 12:00 Best Vooruit 3 DBS 2 23304 1-7
C 22-09-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 Gestel 2 23291 5-0
C 22-09-2019 11:30 Steensel 2 Audacia 2 23270 1-0
C 22-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 3 Beerse Boys 4 23324 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 17019 3-2
B 15-09-2019 12:00 RPC 3 Beerse Boys 3 17207 0-8
B 08-09-2019 11:00 Beerse Boys 3 Spoordonkse Boys 2 16885 3-2
B 08-09-2019 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 16427 2-1
B 05-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 2 RPC 3 16258 1-2
B 01-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 3 15977 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 3 11 10 1 0 31 56 15 41 0
2 VV Trinitas Oisterwijk 2 10 8 0 2 24 40 17 23 0
3 Spoordonkse Boys 2 11 7 1 3 22 27 18 9 0
4 Marvilde 2 10 6 2 2 20 22 10 12 0
5 Steensel 2 12 5 2 5 17 17 19 -2 0
6 DBS 2 11 5 1 5 16 33 21 12 0
7 Reusel Sport/CoTrans 3 10 4 2 4 14 23 21 2 0
8 Gestel 2 11 3 2 6 11 15 36 -21 0
9 Hapert 2 11 2 4 5 10 16 28 -12 0
10 Beerse Boys 4 12 2 4 6 10 9 19 -10 0
11 Best Vooruit 3 11 1 3 7 6 21 42 -21 0
12 Audacia 2 10 1 0 9 3 7 40 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 3 3 2 0 1 6 11 4 7 0
2 Oirschot Vooruit 2 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 RPC 3 3 2 0 1 6 4 10 -6 0
4 Spoordonkse Boys 2 3 0 0 3 0 5 8 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven