Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 3

Teamleden

Spelers
Tom vd Akker Keeper      
Harm van Weert Keeper      
Dirk Dekkers        
Tjeu Franken        
Jordy van Gerven        
Mateusz Glanowski        
Daan van der Heijden        
Jan Heyms        
Sander IJpelaar        
Frans van Krieken        
Niels van Oirschot        
Pim Pijnenburg        
Rob Pijnenburg        
Luuk Vogels        
Wim Vromans        
Nino v.d. Wal        
Bart Witlox        
Dennis Witlox        
 
Overige teamleden
Ruud Beekmans Leider
Ron van Diessen Leider
Joost Vlemminx Leider
Martien van Oirschot Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 VOAB 4
C 17-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 RKDSV 4
C 17-11-2019 11:45 Audacia 3 FC Tilburg 4
C 17-11-2019 12:00 WSJ 2 Beerse Boys 7
C 17-11-2019 12:00 GSBW 5 Hilvaria 4
C 17-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Spoordonkse Boys 3
C 24-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Audacia 3
C 24-11-2019 12:00 GSBW 5 WSJ 2
C 24-11-2019 12:00 Hilvaria 4 VOAB 4
C 24-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 VV Trinitas Oisterwijk 7
C 24-11-2019 10:00 RKDSV 4 Beerse Boys 7
C 24-11-2019 10:00 FC Tilburg 4 Spoordonkse Boys 3
C 01-12-2019 13:00 Beerse Boys 7 Hilvaria 4
C 01-12-2019 12:00 WSJ 2 Oirschot Vooruit 6
C 01-12-2019 12:00 Audacia 3 GSBW 5
C 01-12-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Jong Brabant 5
C 01-12-2019 10:00 FC Tilburg 4 VV Trinitas Oisterwijk 7
C 01-12-2019 09:45 VOAB 4 RKDSV 4
C 08-12-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Beerse Boys 7
C 08-12-2019 11:00 Jong Brabant 5 VOAB 4
C 08-12-2019 12:00 WSJ 2 Audacia 3
C 08-12-2019 12:00 Hilvaria 4 RKDSV 4
C 08-12-2019 12:00 GSBW 5 Spoordonkse Boys 3
C 08-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 FC Tilburg 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 ODC 3 Nemelaer 5 16957 0-2
B 15-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Boxtel 5 17304 2-3
B 08-09-2019 10:00 Boxtel 5 Nemelaer 5 16762 2-6
B 08-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 ODC 3 16530 8-5
B 04-09-2019 20:00 Nemelaer 5 Spoordonkse Boys 3 16314 3-1
B 01-09-2019 10:00 ODC 3 Boxtel 5 15917 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 13:00 Beerse Boys 7 Audacia 3 77274 2-12
C 10-11-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 6 79402 1-6
C 10-11-2019 11:00 RKDSV 4 GSBW 5 77593 9-0
C 10-11-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 VV Trinitas Oisterwijk 7 78542 0-3
C 10-11-2019 10:00 FC Tilburg 4 Jong Brabant 5 80127 0-0
C 10-11-2019 09:45 VOAB 4 WSJ 2 79566 6-3
C 03-11-2019 09:45 VOAB 4 Beerse Boys 7 79565 17-0
C 03-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 WSJ 2 80223 4-3
C 03-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 Audacia 3 79532 4-5
C 03-11-2019 12:00 RKDSV 4 Spoordonkse Boys 3 77592 1-0
C 03-11-2019 12:00 Hilvaria 4 FC Tilburg 4 79401 2-2
C 03-11-2019 12:00 GSBW 5 Oirschot Vooruit 6 78695 0-0
C 27-10-2019 10:00 FC Tilburg 4 RKDSV 4 80126 1-4
C 27-10-2019 11:45 Audacia 3 VV Trinitas Oisterwijk 7 77559 0-0
C 27-10-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 78541 1-3
C 27-10-2019 12:00 WSJ 2 Jong Brabant 5 79683 7-1
C 27-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 VOAB 4 78944 0-4
C 27-10-2019 13:00 Beerse Boys 7 GSBW 5 77273 0-3
C 20-10-2019 09:45 VOAB 4 Spoordonkse Boys 3 79564 6-0
C 13-10-2019 13:00 Beerse Boys 7 FC Tilburg 4 77272 1-6
C 13-10-2019 12:00 RKDSV 4 Audacia 3 77591 3-4
C 13-10-2019 12:00 Hilvaria 4 WSJ 2 79400 1-7
C 13-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Oirschot Vooruit 6 80222 1-1
C 13-10-2019 11:00 Jong Brabant 5 GSBW 5 79531 1-1
C 06-10-2019 10:00 FC Tilburg 4 VOAB 4 80125 3-1
C 06-10-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Beerse Boys 7 78540 9-0
C 06-10-2019 11:45 Audacia 3 Hilvaria 4 77558 2-0
C 06-10-2019 12:00 WSJ 2 RKDSV 4 79682 1-7
C 06-10-2019 12:00 GSBW 5 VV Trinitas Oisterwijk 7 78694 0-4
C 06-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Jong Brabant 5 78943 2-1
C 29-09-2019 09:45 VOAB 4 GSBW 5 79563 5-0
C 29-09-2019 10:00 FC Tilburg 4 WSJ 2 80124 2-2
C 29-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Audacia 3 78539 1-4
C 29-09-2019 12:00 Hilvaria 4 Jong Brabant 5 79399 1-6
C 29-09-2019 13:00 Beerse Boys 7 Oirschot Vooruit 6 77271 1-5
C 29-09-2019 12:00 RKDSV 4 VV Trinitas Oisterwijk 7 77590 4-3
C 22-09-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Hilvaria 4 80221 2-2
C 22-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 RKDSV 4 78942 3-3
C 22-09-2019 12:00 WSJ 2 Spoordonkse Boys 3 79681 2-2
C 22-09-2019 12:00 GSBW 5 FC Tilburg 4 78693 0-4
C 22-09-2019 11:45 Audacia 3 VOAB 4 77557 0-5
C 22-09-2019 11:00 Jong Brabant 5 Beerse Boys 7 79530 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer 5 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys 3 3 1 0 2 3 11 11 0 0
3 ODC 3 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 Boxtel 5 3 1 0 2 3 6 13 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB 4 7 6 0 1 18 44 6 38 0
2 RKDSV 4 7 5 1 1 16 31 12 19 0
3 Audacia 3 6 5 0 1 15 27 15 12 0
4 FC Tilburg 4 6 3 2 1 11 18 10 8 0
5 VV Trinitas Oisterwijk 7 6 3 2 1 11 17 10 7 0
6 Oirschot Vooruit 6 6 3 2 1 11 17 11 6 0
7 WSJ 2 7 2 2 3 8 25 23 2 0
8 Jong Brabant 5 5 2 0 3 6 21 17 4 0
9 Hilvaria 4 7 1 2 4 5 10 26 -16 0
10 Spoordonkse Boys 3 7 1 1 5 4 13 19 -6 0
11 GSBW 5 5 1 0 4 3 3 22 -19 0
12 Beerse Boys 7 7 0 0 7 0 6 61 -55 0

Training

Berichten



Terug naar boven