0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 4

Teamleden

Spelers
Sam van de Wal Keeper      
Teun van Bommel        
Mats van Dijk        
Frans de Haas        
Harrie de Haas        
Rick Habraken        
Rens v. Kroonenburg        
Ricky Machielsen        
Ronny Machielsen        
Jeroen Robben        
Bram van Rooy        
Rik van Rooy        
Tom van Rooy        
Stan Schepens        
Ruud v.d. Schoot        
Pim van Tiel        
Rik v.d. Ven        
Rick van de Ven        
Jos Vlemminx        
Joep v.d. Wal        
 
Overige teamleden
Pieter Vlemminx Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 FC Tilburg 6 Helvoirt 4
C 17-11-2019 10:00 Audacia 4 Boxtel 5
C 17-11-2019 10:00 GSBW 3 Spoordonkse Boys 4
C 17-11-2019 10:30 LSV 3 Beerse Boys 5
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Oirschot Vooruit 5
C 17-11-2019 11:00 Hilvaria 5 Nemelaer 4
C 24-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Nemelaer 4
C 24-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 FC Tilburg 6
C 24-11-2019 10:30 LSV 3 Hilvaria 5
C 24-11-2019 10:00 GSBW 3 Audacia 4
C 24-11-2019 10:00 Boxtel 5 Spoordonkse Boys 4
C 24-11-2019 10:00 Beerse Boys 5 Helvoirt 4
C 01-12-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 VV Trinitas Oisterwijk 6
C 01-12-2019 11:00 Hilvaria 5 GSBW 3
C 01-12-2019 11:00 Nemelaer 4 Beerse Boys 5
C 01-12-2019 10:00 Helvoirt 4 Oirschot Vooruit 5
C 01-12-2019 10:00 Boxtel 5 FC Tilburg 6
C 01-12-2019 10:00 Audacia 4 LSV 3
C 08-12-2019 10:00 FC Tilburg 6 Nemelaer 4
C 08-12-2019 10:00 GSBW 3 Boxtel 5
C 08-12-2019 10:30 LSV 3 Spoordonkse Boys 4
C 08-12-2019 11:00 Beerse Boys 5 Oirschot Vooruit 5
C 08-12-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Helvoirt 4
C 08-12-2019 11:00 Hilvaria 5 Audacia 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 FC Tilburg 6 78553 4-3
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 LSV 3 78934 1-1
C 10-11-2019 11:00 Nemelaer 4 Audacia 4 77850 0-0
C 10-11-2019 10:00 Helvoirt 4 Hilvaria 5 78467 2-5
C 10-11-2019 10:00 Boxtel 5 VV Trinitas Oisterwijk 6 79119 14-1
C 03-11-2019 11:00 Beerse Boys 5 Boxtel 5 77251 0-0
C 03-11-2019 10:00 Helvoirt 4 Nemelaer 4 78466 0-1
C 03-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Audacia 4 80212 3-4
C 03-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 78933 2-1
C 03-11-2019 10:30 LSV 3 GSBW 3 77447 2-0
C 03-11-2019 10:00 FC Tilburg 6 Hilvaria 5 80148 6-4
C 27-10-2019 11:00 Hilvaria 5 VV Trinitas Oisterwijk 6 79390 10-1
C 27-10-2019 10:00 Boxtel 5 Oirschot Vooruit 5 79118 2-3
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 5 78552 1-3
C 27-10-2019 10:00 GSBW 3 Helvoirt 4 78673 2-5
C 27-10-2019 11:00 Nemelaer 4 LSV 3 77849 7-3
C 27-10-2019 10:00 Audacia 4 FC Tilburg 6 77570 1-6
C 20-10-2019 12:00 Beerse Boys 5 GSBW 3 77252 4-1
C 20-10-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Audacia 4 78550 5-3
C 20-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 5 78940 0-0
C 13-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Audacia 4 78932 1-1
C 13-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 LSV 3 80211 0-0
C 13-10-2019 11:00 Nemelaer 4 Boxtel 5 77848 3-0
C 13-10-2019 11:00 Beerse Boys 5 Hilvaria 5 77250 6-0
C 13-10-2019 10:00 Helvoirt 4 Spoordonkse Boys 4 78465 1-3
C 13-10-2019 10:00 FC Tilburg 6 GSBW 3 80147 2-3
C 06-10-2019 10:00 Audacia 4 Beerse Boys 5 77569 1-8
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 5 Helvoirt 4 79117 5-2
C 06-10-2019 10:30 LSV 3 FC Tilburg 6 77446 2-0
C 06-10-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Nemelaer 4 78551 3-2
C 06-10-2019 13:00 Hilvaria 5 Oirschot Vooruit 5 79389 5-4
C 06-10-2019 12:00 GSBW 3 VV Trinitas Oisterwijk 6 78672 6-1
C 29-09-2019 10:00 Helvoirt 4 LSV 3 78464 2-7
C 29-09-2019 10:00 Boxtel 5 Hilvaria 5 79116 4-4
C 29-09-2019 11:00 Nemelaer 4 GSBW 3 77847 3-3
C 29-09-2019 12:00 Beerse Boys 5 VV Trinitas Oisterwijk 6 77249 8-1
C 29-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 FC Tilburg 6 78931 6-1
C 22-09-2019 12:15 Hilvaria 5 Spoordonkse Boys 4 79388 2-0
C 22-09-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Nemelaer 4 80210 1-3
C 22-09-2019 10:30 LSV 3 Boxtel 5 77445 3-1
C 22-09-2019 10:00 GSBW 3 Oirschot Vooruit 5 78671 2-2
C 22-09-2019 10:00 FC Tilburg 6 Beerse Boys 5 80146 4-8
C 22-09-2019 10:00 Audacia 4 Helvoirt 4 77568 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 8 17059 6-1
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Vessem 2 17264 1-6
B 08-09-2019 12:00 Vessem 2 Beerse Boys 8 16806 3-0
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 16488 1-1
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 4 Vessem 2 16012 1-2
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 16357 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 5 6 6 0 0 18 37 8 29 0
2 Nemelaer 4 6 4 1 1 13 19 10 9 0
3 LSV 3 6 4 1 1 13 18 11 7 0
4 Hilvaria 5 7 4 1 2 13 30 23 7 0
5 Oirschot Vooruit 5 7 3 3 1 12 19 13 6 0
6 Spoordonkse Boys 4 7 4 0 3 12 17 16 1 0
7 GSBW 3 7 2 2 3 8 17 19 -2 0
8 Boxtel 5 6 2 1 3 7 26 16 10 0
9 Audacia 4 6 2 1 3 7 13 24 -11 0
10 FC Tilburg 6 7 2 0 5 6 22 28 -6 0
11 Helvoirt 4 7 1 0 6 3 13 26 -13 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 6 6 0 0 6 0 8 45 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vessem 2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 Spoordonkse Boys 4 3 1 1 1 4 8 4 4 0
3 Oirschot Vooruit 7 3 1 1 1 4 4 7 -3 0
4 Beerse Boys 8 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven