0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5

Teamleden

Spelers
Sabye Van den Biggelaar Keeper      
Koen van Bommel        
Roy van Heesbeen        
Han van Heesch        
Giel Heyms        
Roel op 't Hoog        
Ike van Iersel        
Kay van Iersel        
Bart der Kinderen        
Thijs Koenraadt        
Ralf van Loon        
Jippe van Nunen        
Jens van de Poll        
Toon van de Poll        
Giel van de Poll        
Alex van de Ven        
Teun v.d. Ven        
Jordi Vermeer        
 
Overige teamleden
Henri Vlemminx Leider
Jan Mattheeuwsen Verzorger
Cees v.d. Poll Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Hilvaria 8
C 19-04-2020 10:00 Tuldania 4 SVSOS 2
C 19-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Sarto 19
C 19-04-2020 11:00 EDN'56 4 Spoordonkse Boys 5
C 19-04-2020 11:00 Audacia 5 RKDSV 7
C 03-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 83944
C 29-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Tuldania 4 Afgeschermd 82475
C 15-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Audacia 5 Afgeschermd 82474
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 H.W.A. (Wil) Erven 83316 5 - 2
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 8 Afgeschermd… (+1) 82473 4 - 4
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Sarto 19 Afgeschermd… (+1) 82472 0 - 8
V 26-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys 5 Spoordonkse Boys 6 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
C 08-12-2019 10:00 RKDSV 7 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 86560 6 - 2
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 SVSOS 2 Afgeschermd… (+1) 82471 1 - 3
C 24-11-2019 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 5 M.H.A. (Marco) van Dal 82678 2 - 2
C 17-11-2019 12:30 Hilvaria 8 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 85406 3 - 7
C 10-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/CoTrans 11 Afgeschermd… (+1) 82470 2 - 4
C 03-11-2019 11:00 Audacia 5 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 80888 0 - 3
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 Afgeschermd… (+1) 82469 4 - 4
C 20-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 EDN'56 4 Afgeschermd… (+1) 82468 12 - 0
C 06-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 5 H. (Harm) van Luijtelaar 85045 3 - 2
C 29-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 HMVV 4 Afgeschermd… (+1) 82467 5 - 3
C 22-09-2019 10:00 Sarto 19 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 86610 12 - 1
B 15-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Boxtel 6 E. (Eric) Putmans 17055 3 - 6
B 08-09-2019 11:00 ODC 6 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 16438 5 - 1
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 5 De Bocht'80 4 CH (Christ) vd Wildenberg… (+1) 16009 4 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 12:00 HMVV 4 Hilvaria 8 84010 0-0
C 05-04-2020 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 5 83944 0-0
C 05-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 83317 0-0
C 05-04-2020 10:00 Tuldania 4 Audacia 5 82682 0-0
C 05-04-2020 10:00 Sarto 19 Beerse Boys 10 86618 0-0
C 05-04-2020 10:00 RKDSV 7 EDN'56 4 86564 0-0
C 29-03-2020 12:30 Hilvaria 8 RKDSV 7 85411 0-0
C 29-03-2020 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 11 85052 0-0
C 29-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Sarto 19 85215 0-0
C 29-03-2020 11:00 EDN'56 4 HMVV 4 83715 0-0
C 29-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Tuldania 4 82475 0-0
C 29-03-2020 12:00 Audacia 5 SVSOS 2 80893 0-0
C 22-03-2020 10:00 Sarto 19 EDN'56 4 86616 0-0
C 22-03-2020 12:30 Hilvaria 8 Audacia 5 85409 0-0
C 22-03-2020 12:00 HMVV 4 SVSOS 2 84007 0-0
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Tuldania 4 83315 0-0
C 22-03-2020 10:00 RKDSV 7 Beerse Boys 10 86561 0-0
C 15-03-2020 10:00 Beerse Boys 10 EDN'56 4 85051 0-0
C 15-03-2020 10:00 Tuldania 4 Hilvaria 8 82681 0-0
C 15-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Audacia 5 82474 0-0
C 15-03-2020 11:30 SVSOS 2 Reusel Sport/CoTrans 11 83943 0-0
C 15-03-2020 12:00 HMVV 4 Oirschot Vooruit 11 84009 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKDSV 7 Sarto 19 86563 0-0
C 08-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Beerse Boys 10 85214 3-1
C 08-03-2020 12:00 Audacia 5 EDN'56 4 80892 2-0
C 08-03-2020 10:00 RKDSV 7 Tuldania 4 86562 1-0
C 08-03-2020 10:00 Sarto 19 HMVV 4 86617 15-0
C 08-03-2020 12:30 Hilvaria 8 SVSOS 2 85410 1-3
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 83316 5-2
C 01-03-2020 11:00 Audacia 5 Reusel Sport/CoTrans 11 80891 0-0
C 01-03-2020 11:30 SVSOS 2 RKDSV 7 83941 7-1
C 01-03-2020 11:00 EDN'56 4 Oirschot Vooruit 11 83713 5-3
C 01-03-2020 10:00 Tuldania 4 Sarto 19 82680 0-0
C 16-02-2020 10:00 Beerse Boys 10 Audacia 5 85050 16-0
C 16-02-2020 11:00 EDN'56 4 Reusel Sport/CoTrans 11 83714 0-11
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 8 82473 4-4
C 16-02-2020 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 11 83942 4-0
C 16-02-2020 12:00 HMVV 4 RKDSV 7 84008 1-5
C 02-02-2020 10:00 Beerse Boys 10 Hilvaria 8 85049 1-0
C 02-02-2020 10:00 Tuldania 4 HMVV 4 82679 6-0
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Sarto 19 82472 0-8
C 26-01-2020 12:00 HMVV 4 EDN'56 4 84006 13-1
C 26-01-2020 12:00 Sarto 19 Audacia 5 86615 0-0
C 19-01-2020 12:00 HMVV 4 Beerse Boys 10 84004 3-2
C 08-12-2019 12:30 Hilvaria 8 Reusel Sport/CoTrans 11 85408 2-3
C 08-12-2019 10:00 RKDSV 7 Spoordonkse Boys 5 86560 6-2
C 08-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 10 83314 3-4
C 08-12-2019 11:30 SVSOS 2 Tuldania 4 83940 3-1
C 01-12-2019 12:30 Hilvaria 8 HMVV 4 85407 10-1
C 01-12-2019 12:00 Audacia 5 Tuldania 4 80890 1-12
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 SVSOS 2 82471 1-3
C 01-12-2019 11:00 EDN'56 4 RKDSV 7 83712 0-12
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11 85212 11-0
C 01-12-2019 10:00 Beerse Boys 10 Sarto 19 85048 3-2
C 24-11-2019 12:00 HMVV 4 Reusel Sport/CoTrans 11 84005 1-4
C 24-11-2019 11:30 SVSOS 2 Audacia 5 83939 8-0
C 24-11-2019 11:00 EDN'56 4 Beerse Boys 10 83711 0-8
C 24-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Hilvaria 8 83313 1-4
C 24-11-2019 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 5 82678 2-2
C 24-11-2019 10:00 Sarto 19 RKDSV 7 86614 11-0
C 17-11-2019 10:00 RKDSV 7 Audacia 5 86559 6-2
C 17-11-2019 10:00 Sarto 19 Tuldania 4 86613 4-1
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 EDN'56 4 85211 14-0
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 SVSOS 2 83312 6-3
C 17-11-2019 12:30 Hilvaria 8 Spoordonkse Boys 5 85406 3-7
C 10-11-2019 10:00 Beerse Boys 10 RKDSV 7 85047 6-2
C 10-11-2019 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 11 82677 7-2
C 10-11-2019 11:00 EDN'56 4 Sarto 19 83710 0-15
C 10-11-2019 11:00 Audacia 5 Hilvaria 8 80889 0-3
C 10-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/CoTrans 11 82470 2-4
C 10-11-2019 11:30 SVSOS 2 HMVV 4 83938 3-2
C 03-11-2019 10:00 RKDSV 7 Hilvaria 8 86558 2-1
C 03-11-2019 10:00 Sarto 19 Reusel Sport/CoTrans 11 86612 2-1
C 03-11-2019 10:00 Tuldania 4 Beerse Boys 10 82676 8-2
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 HMVV 4 83311 3-2
C 03-11-2019 11:00 Audacia 5 Spoordonkse Boys 5 80888 0-3
C 03-11-2019 11:30 SVSOS 2 EDN'56 4 83937 10-0
C 27-10-2019 12:30 Hilvaria 8 Sarto 19 85405 3-2
C 27-10-2019 12:00 HMVV 4 Audacia 5 84003 3-1
C 27-10-2019 11:00 EDN'56 4 Tuldania 4 83709 0-3
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 82469 4-4
C 27-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 SVSOS 2 85046 3-0
C 27-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 RKDSV 7 85210 11-1
C 20-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 EDN'56 4 82468 12-0
C 20-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 HMVV 4 85053 5-1
C 13-10-2019 10:00 Sarto 19 Oirschot Vooruit 11 86611 5-3
C 13-10-2019 10:00 Tuldania 4 Reusel Sport/CoTrans 11 82675 4-1
C 13-10-2019 11:00 Audacia 5 Beerse Boys 10 80887 0-9
C 13-10-2019 11:30 SVSOS 2 Hilvaria 8 83936 1-2
C 13-10-2019 10:00 RKDSV 7 HMVV 4 86557 1-1
C 06-10-2019 11:00 EDN'56 4 Audacia 5 83708 1-4
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 RKDSV 7 83310 0-3
C 06-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 SVSOS 2 85209 5-2
C 06-10-2019 12:00 HMVV 4 Sarto 19 84002 1-9
C 06-10-2019 12:30 Hilvaria 8 Tuldania 4 85404 3-1
C 06-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 5 85045 3-2
C 29-09-2019 10:00 Tuldania 4 RKDSV 7 82674 9-2
C 29-09-2019 10:00 Beerse Boys 10 Reusel Sport/CoTrans 11 85044 0-0
C 29-09-2019 11:00 Audacia 5 Oirschot Vooruit 11 80886 1-6
C 29-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 HMVV 4 82467 5-3
C 29-09-2019 11:00 EDN'56 4 Hilvaria 8 83707 0-7
C 29-09-2019 11:30 SVSOS 2 Sarto 19 83935 2-3
C 22-09-2019 12:30 Hilvaria 8 Beerse Boys 10 85403 0-2
C 22-09-2019 12:00 HMVV 4 Tuldania 4 84001 1-4
C 22-09-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Audacia 5 85208 10-0
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 EDN'56 4 83309 9-1
C 22-09-2019 10:00 RKDSV 7 SVSOS 2 86556 0-2
C 22-09-2019 10:00 Sarto 19 Spoordonkse Boys 5 86610 12-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Boxtel 6 17055 3-6
B 15-09-2019 11:00 ODC 6 De Bocht'80 4 17218 4-0
B 08-09-2019 10:00 De Bocht'80 4 Boxtel 6 16834 2-11
B 08-09-2019 11:00 ODC 6 Spoordonkse Boys 5 16438 5-1
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 5 De Bocht'80 4 16009 4-1
B 01-09-2019 12:00 Boxtel 6 ODC 6 16208 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 10 15 11 1 3 34 65 24 41 0
2 Reusel Sport/CoTrans 11 13 10 1 2 31 78 15 63 0
3 Sarto 19 12 10 0 2 30 88 15 73 0
4 SVSOS 2 14 9 0 5 27 51 25 26 0
5 Tuldania 4 13 8 1 4 25 58 22 36 0
6 Hilvaria 8 14 7 1 6 22 43 28 15 0
7 RKDSV 7 14 7 1 6 22 42 53 -11 0
8 Oirschot Vooruit 11 14 5 1 8 16 45 56 -11 0
9 Spoordonkse Boys 5 14 4 3 7 15 47 57 -10 0
10 HMVV 4 15 3 1 11 10 33 74 -41 0
11 Audacia 5 12 2 0 10 6 11 77 -66 0
12 EDN'56 4 14 1 0 13 3 8 123 -115 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel 6 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 ODC 6 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Spoordonkse Boys 5 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 De Bocht'80 4 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven