0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Sabye Van den Biggelaar | Keeper | ||||||
Roy van Heesbeen | |||||||
Han van Heesch | |||||||
Kay van Iersel | |||||||
Bart der Kinderen | |||||||
Thijs Koenraadt | |||||||
Ralf van Loon | |||||||
Jippe van Nunen | |||||||
Toon van de Poll | |||||||
Giel van de Poll | |||||||
Jordi Vermeer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Henri Vlemminx | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 12:30 | Hilvaria 8 | Oirschot Vooruit 11 | 85413 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Audacia 5 | Sarto 19 | 80896 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | RKDSV 7 | 82477 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | EDN'56 4 | SVSOS 2 | 83717 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | HMVV 4 | 85218 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Beerse Boys 10 | Tuldania 4 | 85054 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Audacia 5 | 83319 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | RKDSV 7 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 86566 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Sarto 19 | Hilvaria 8 | 86620 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Tuldania 4 | EDN'56 4 | 82684 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:30 | SVSOS 2 | Beerse Boys 10 | 83945 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | HMVV 4 | Spoordonkse Boys 5 | 84011 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Sarto 19 | SVSOS 2 | 86619 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:30 | Hilvaria 8 | EDN'56 4 | 85412 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Audacia 5 | HMVV 4 | 80895 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Beerse Boys 10 | 82476 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Tuldania 4 | 85217 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | RKDSV 7 | Oirschot Vooruit 11 | 86565 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Spoordonkse Boys 5 | 85213 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | EDN'56 4 | Spoordonkse Boys 5 | 83716 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Tuldania 4 | SVSOS 2 | 82683 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Hilvaria 8 | 85216 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | Audacia 5 | RKDSV 7 | 80894 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Sarto 19 | 83318 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | RKDSV 7 | EDN'56 4 | 86564 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Sarto 19 | Beerse Boys 10 | 86618 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Tuldania 4 | Audacia 5 | 82682 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:30 | SVSOS 2 | Spoordonkse Boys 5 | 83944 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | HMVV 4 | Hilvaria 8 | 84010 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 83317 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Beerse Boys 10 | Oirschot Vooruit 11 | 85052 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Sarto 19 | 85215 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Tuldania 4 | 82475 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | EDN'56 4 | HMVV 4 | 83715 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:30 | Hilvaria 8 | RKDSV 7 | 85411 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Audacia 5 | SVSOS 2 | 80893 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | RKDSV 7 | Beerse Boys 10 | 86561 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Sarto 19 | EDN'56 4 | 86616 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:30 | Hilvaria 8 | Audacia 5 | 85409 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | HMVV 4 | SVSOS 2 | 84007 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Tuldania 4 | 83315 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | RKDSV 7 | Sarto 19 | 86563 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Beerse Boys 10 | EDN'56 4 | 85051 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Tuldania 4 | Hilvaria 8 | 82681 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Audacia 5 | 82474 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | SVSOS 2 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 83943 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | HMVV 4 | Oirschot Vooruit 11 | 84009 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Sarto 19 | HMVV 4 | 86617 | 15-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | Hilvaria 8 | SVSOS 2 | 85410 | 1-3 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Audacia 5 | EDN'56 4 | 80892 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Spoordonkse Boys 5 | 83316 | 5-2 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | RKDSV 7 | Tuldania 4 | 86562 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Beerse Boys 10 | 85214 | 3-1 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | Tuldania 4 | Sarto 19 | 82680 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 11:30 | SVSOS 2 | RKDSV 7 | 83941 | 7-1 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Audacia 5 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 80891 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | EDN'56 4 | Oirschot Vooruit 11 | 83713 | 5-3 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | EDN'56 4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 83714 | 0-11 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Beerse Boys 10 | Audacia 5 | 85050 | 16-0 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Hilvaria 8 | 82473 | 4-4 | ||
C | 16-02-2020 11:30 | SVSOS 2 | Oirschot Vooruit 11 | 83942 | 4-0 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | HMVV 4 | RKDSV 7 | 84008 | 1-5 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Tuldania 4 | HMVV 4 | 82679 | 6-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Sarto 19 | 82472 | 0-8 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Beerse Boys 10 | Hilvaria 8 | 85049 | 1-0 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | HMVV 4 | EDN'56 4 | 84006 | 13-1 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Sarto 19 | Audacia 5 | 86615 | 0-0 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | HMVV 4 | Beerse Boys 10 | 84004 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 12:30 | Hilvaria 8 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 85408 | 2-3 | ||
C | 08-12-2019 11:30 | SVSOS 2 | Tuldania 4 | 83940 | 3-1 | ||
C | 08-12-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Beerse Boys 10 | 83314 | 3-4 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | RKDSV 7 | Spoordonkse Boys 5 | 86560 | 6-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Sarto 19 | 85048 | 3-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Oirschot Vooruit 11 | 85212 | 11-0 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | EDN'56 4 | RKDSV 7 | 83712 | 0-12 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | SVSOS 2 | 82471 | 1-3 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Audacia 5 | Tuldania 4 | 80890 | 1-12 | ||
C | 01-12-2019 12:30 | Hilvaria 8 | HMVV 4 | 85407 | 10-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Sarto 19 | RKDSV 7 | 86614 | 11-0 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Tuldania 4 | Spoordonkse Boys 5 | 82678 | 2-2 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | Hilvaria 8 | 83313 | 1-4 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | EDN'56 4 | Beerse Boys 10 | 83711 | 0-8 | ||
C | 24-11-2019 11:30 | SVSOS 2 | Audacia 5 | 83939 | 8-0 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | HMVV 4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 84005 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | RKDSV 7 | Audacia 5 | 86559 | 6-2 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Sarto 19 | Tuldania 4 | 86613 | 4-1 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | EDN'56 4 | 85211 | 14-0 | ||
C | 17-11-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | SVSOS 2 | 83312 | 6-3 | ||
C | 17-11-2019 12:30 | Hilvaria 8 | Spoordonkse Boys 5 | 85406 | 3-7 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | RKDSV 7 | 85047 | 6-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Tuldania 4 | Oirschot Vooruit 11 | 82677 | 7-2 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | EDN'56 4 | Sarto 19 | 83710 | 0-15 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 82470 | 2-4 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Audacia 5 | Hilvaria 8 | 80889 | 0-3 | ||
C | 10-11-2019 11:30 | SVSOS 2 | HMVV 4 | 83938 | 3-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Tuldania 4 | Beerse Boys 10 | 82676 | 8-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | RKDSV 7 | Hilvaria 8 | 86558 | 2-1 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Sarto 19 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 86612 | 2-1 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | HMVV 4 | 83311 | 3-2 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | Audacia 5 | Spoordonkse Boys 5 | 80888 | 0-3 | ||
C | 03-11-2019 11:30 | SVSOS 2 | EDN'56 4 | 83937 | 10-0 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Oirschot Vooruit 11 | 82469 | 4-4 | ||
C | 27-10-2019 12:30 | Hilvaria 8 | Sarto 19 | 85405 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | HMVV 4 | Audacia 5 | 84003 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | EDN'56 4 | Tuldania 4 | 83709 | 0-3 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | SVSOS 2 | 85046 | 3-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | RKDSV 7 | 85210 | 11-1 | ||
C | 20-10-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | EDN'56 4 | 82468 | 12-0 | ||
C | 20-10-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | HMVV 4 | 85053 | 5-1 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Sarto 19 | Oirschot Vooruit 11 | 86611 | 5-3 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Tuldania 4 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 82675 | 4-1 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | RKDSV 7 | HMVV 4 | 86557 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | Audacia 5 | Beerse Boys 10 | 80887 | 0-9 | ||
C | 13-10-2019 11:30 | SVSOS 2 | Hilvaria 8 | 83936 | 1-2 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Spoordonkse Boys 5 | 85045 | 3-2 | ||
C | 06-10-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | RKDSV 7 | 83310 | 0-3 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | EDN'56 4 | Audacia 5 | 83708 | 1-4 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | SVSOS 2 | 85209 | 5-2 | ||
C | 06-10-2019 12:30 | Hilvaria 8 | Tuldania 4 | 85404 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | HMVV 4 | Sarto 19 | 84002 | 1-9 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 85044 | 0-0 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Tuldania 4 | RKDSV 7 | 82674 | 9-2 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | HMVV 4 | 82467 | 5-3 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | EDN'56 4 | Hilvaria 8 | 83707 | 0-7 | ||
C | 29-09-2019 11:30 | SVSOS 2 | Sarto 19 | 83935 | 2-3 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Audacia 5 | Oirschot Vooruit 11 | 80886 | 1-6 | ||
C | 22-09-2019 12:30 | Hilvaria 8 | Beerse Boys 10 | 85403 | 0-2 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | HMVV 4 | Tuldania 4 | 84001 | 1-4 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Audacia 5 | 85208 | 10-0 | ||
C | 22-09-2019 10:30 | Oirschot Vooruit 11 | EDN'56 4 | 83309 | 9-1 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | RKDSV 7 | SVSOS 2 | 86556 | 0-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Sarto 19 | Spoordonkse Boys 5 | 86610 | 12-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Boxtel 6 | 17055 | 3-6 | ||
B | 15-09-2019 11:00 | ODC 6 | De Bocht'80 4 | 17218 | 4-0 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | De Bocht'80 4 | Boxtel 6 | 16834 | 2-11 | ||
B | 08-09-2019 11:00 | ODC 6 | Spoordonkse Boys 5 | 16438 | 5-1 | ||
B | 05-09-2019 18:30 | Spoordonkse Boys 5 | De Bocht'80 4 | 16009 | 4-1 | ||
B | 01-09-2019 12:00 | Boxtel 6 | ODC 6 | 16208 | 6-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys 10 | 15 | 11 | 1 | 3 | 34 | 65 | 24 | 41 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 11 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 | 78 | 15 | 63 | 0 |
3 | Sarto 19 | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | 88 | 15 | 73 | 0 |
4 | SVSOS 2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 27 | 51 | 25 | 26 | 0 |
5 | Tuldania 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 58 | 22 | 36 | 0 |
6 | Hilvaria 8 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 43 | 28 | 15 | 0 |
7 | RKDSV 7 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 42 | 53 | -11 | 0 |
8 | Oirschot Vooruit 11 | 14 | 5 | 1 | 8 | 16 | 45 | 56 | -11 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys 5 | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 47 | 57 | -10 | 0 |
10 | HMVV 4 | 15 | 3 | 1 | 11 | 10 | 33 | 74 | -41 | 0 |
11 | Audacia 5 | 12 | 2 | 0 | 10 | 6 | 11 | 77 | -66 | 0 |
12 | EDN'56 4 | 14 | 1 | 0 | 13 | 3 | 8 | 123 | -115 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boxtel 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 5 | 18 | 0 |
2 | ODC 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 7 | 2 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 12 | -4 | 0 |
4 | De Bocht'80 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 19 | -16 | 0 |