0291 Veteranen Zaterdag

Senioren - Zaterdag - Spoord. Boys VE1

Teamleden

Spelers
Jan van Gestel Keeper      
Mark Nooij Keeper      
Peter van Agt        
Harrie Beekmans        
Wil de Brouwer        
Ron van Diessen        
Marc Gerritsen        
Geert van der Heijden        
Koen van Hout        
Jarno van Kasteren        
Perry vd Meijden        
Jeroen Neele        
Peter van Overbeek        
John Roefs        
Renzo Smetsers        
Mark Smetsers        
Coen van Weert        
Mart van der Zanden        
Tijs van der Zanden        
 
Overige teamleden
Andre van Gerven Leider
Arie Smetsers Leider
Jan van Gestel Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 16:00 Essche Boys VE1 VCB VE1
C 16-11-2019 16:00 Boxtel VE1 Spoordonkse Boys VE1
C 16-11-2019 16:30 Nemelaer VE1 LSV VE1
C 16-11-2019 16:30 Jong Brabant VE1 Audacia VE1
C 16-11-2019 16:30 ODC VE1 De Bocht'80 VE1
C 16-11-2019 16:45 SVSSS VE1 VV Trinitas Oisterwijk VE1
C 23-11-2019 16:30 Nemelaer VE1 ODC VE1
C 23-11-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 Essche Boys VE1
C 23-11-2019 16:00 Audacia VE1 Boxtel VE1
C 23-11-2019 16:00 LSV VE1 SVSSS VE1
C 23-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 De Bocht'80 VE1
C 23-11-2019 16:30 VCB VE1 Jong Brabant VE1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 16:30 VCB VE1 Boxtel VE1 2495 0-0
C 09-11-2019 16:30 ODC VE1 Spoordonkse Boys VE1 2561 0-0
C 09-11-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 Jong Brabant VE1 2616 2-5
C 09-11-2019 16:00 Audacia VE1 De Bocht'80 VE1 2605 0-0
C 09-11-2019 16:00 LSV VE1 Essche Boys VE1 2583 0-0
C 09-11-2019 16:30 Nemelaer VE1 SVSSS VE1 2539 0-0
C 02-11-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 Nemelaer VE1 2609 4-1
C 02-11-2019 16:00 De Bocht'80 VE1 Boxtel VE1 2543 0-0
C 02-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 Jong Brabant VE1 2510 0-0
C 02-11-2019 16:00 Audacia VE1 Essche Boys VE1 2598 0-0
C 02-11-2019 16:30 VCB VE1 SVSSS VE1 2488 7-3
C 02-11-2019 16:00 LSV VE1 ODC VE1 2576 0-0
C 26-10-2019 16:00 Essche Boys VE1 Spoordonkse Boys VE1 2520 0-0
C 26-10-2019 16:45 SVSSS VE1 Audacia VE1 2564 2-0
C 26-10-2019 16:00 LSV VE1 VV Trinitas Oisterwijk VE1 2575 0-0
C 26-10-2019 16:30 ODC VE1 Boxtel VE1 2553 0-0
C 26-10-2019 16:30 Nemelaer VE1 VCB VE1 2531 0-0
C 26-10-2019 16:30 Jong Brabant VE1 De Bocht'80 VE1 2586 0-0
C 12-10-2019 16:30 ODC VE1 Essche Boys VE1 2551 0-0
C 12-10-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 Audacia VE1 2517 1-1
C 05-10-2019 16:00 Audacia VE1 Nemelaer VE1 2597 0-0
C 05-10-2019 16:00 Boxtel VE1 Jong Brabant VE1 2498 0-0
C 05-10-2019 16:00 De Bocht'80 VE1 Essche Boys VE1 2542 0-0
C 05-10-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 ODC VE1 2608 0-0
C 05-10-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 SVSSS VE1 2509 2-2
C 05-10-2019 16:30 VCB VE1 LSV VE1 2487 0-0
C 28-09-2019 16:45 SVSSS VE1 De Bocht'80 VE1 2563 0-0
C 28-09-2019 16:30 ODC VE1 Jong Brabant VE1 2552 0-0
C 28-09-2019 16:30 Nemelaer VE1 Spoordonkse Boys VE1 2530 0-0
C 28-09-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 VCB VE1 2607 3-2
C 28-09-2019 16:00 Essche Boys VE1 Boxtel VE1 2519 0-0
C 28-09-2019 16:00 LSV VE1 Audacia VE1 2574 2-1
C 21-09-2019 16:00 Audacia VE1 VV Trinitas Oisterwijk VE1 2596 0-0
C 21-09-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 LSV VE1 2508 2-2
C 21-09-2019 16:00 Boxtel VE1 SVSSS VE1 2497 0-0
C 21-09-2019 16:30 Jong Brabant VE1 Essche Boys VE1 2585 0-0
C 21-09-2019 16:00 De Bocht'80 VE1 Nemelaer VE1 2541 0-0
C 21-09-2019 16:30 VCB VE1 ODC VE1 2486 0-0
C 14-09-2019 16:15 VV Trinitas Oisterwijk VE1 Spoordonkse Boys VE1 2606 4-0
C 14-09-2019 16:30 Nemelaer VE1 Boxtel VE1 2529 0-0
C 14-09-2019 16:30 VCB VE1 Audacia VE1 2485 0-0
C 14-09-2019 16:00 LSV VE1 De Bocht'80 VE1 2573 10-4
C 14-09-2019 16:45 SVSSS VE1 Jong Brabant VE1 2562 4-4
C 07-09-2019 16:00 Audacia VE1 ODC VE1 2595 0-0
C 07-09-2019 16:00 De Bocht'80 VE1 VV Trinitas Oisterwijk VE1 2540 0-0
C 07-09-2019 16:00 Spoordonkse Boys VE1 VCB VE1 2507 0-0
C 07-09-2019 16:00 Boxtel VE1 LSV VE1 2496 0-0
C 07-09-2019 16:00 Essche Boys VE1 SVSSS VE1 2518 0-0
C 07-09-2019 16:30 Jong Brabant VE1 Nemelaer VE1 2584 0-0
C 31-08-2019 16:45 SVSSS VE1 ODC VE1 2572 0-0
C 31-08-2019 16:30 Jong Brabant VE1 LSV VE1 2594 2-4
C 31-08-2019 16:00 Essche Boys VE1 Nemelaer VE1 2528 0-0
C 31-08-2019 16:00 Boxtel VE1 VV Trinitas Oisterwijk VE1 2506 0-0
C 31-08-2019 16:00 De Bocht'80 VE1 VCB VE1 2550 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Bocht'80 VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Essche Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LSV VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nemelaer VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoordonkse Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCB VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven