513 Vrouwen Zondag

Senioren - Dames - Spoordonkse Boys VR 1

Teamleden

Spelers
Inge van Kroonenburg Keeper      
Nicole Berben        
Evi van den Broek        
Anne van der Hamsvoort        
Meike van Haren        
Sandry van Heerebeek        
Sylvie Heyms        
Floor Heyms        
Karlijn Ketelaars        
Maud van Kroonenburg        
Lotte vd Merwe        
Marline Okkerse        
Ellen Peijnenburg        
Iris Roefs        
Lotte van der Sanden        
Anke Snelders        
Ruby Tholen        
Susan Vingerhoets        
Liz van de Wal        
Veronique Witlox        
Joy Neggers Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Arthur Pieters Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 11:00 SVSOS VR1 SBC VR1
C 17-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Acht VR1
C 17-11-2019 12:00 Audacia VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2
C 17-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1
C 17-11-2019 12:00 Beerse Boys VR4 Pusphaira VR2
C 24-11-2019 14:30 Acht VR1 Pusphaira VR2
C 24-11-2019 12:00 RKDSV VR2 SVSOS VR1
C 24-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Beerse Boys VR4
C 24-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Audacia VR1
C 01-12-2019 12:00 SBC VR1 Beerse Boys VR4
C 01-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Acht VR1
C 01-12-2019 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR1
C 01-12-2019 11:00 Audacia VR1 RKDSV VR2
C 01-12-2019 10:00 Pusphaira VR2 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1
C 08-12-2019 11:00 Audacia VR1 SVSOS VR1
C 08-12-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Pusphaira VR2
C 08-12-2019 12:00 RKDSV VR2 SBC VR1
C 08-12-2019 12:00 Beerse Boys VR4 VV Trinitas Oisterwijk VR2
C 08-12-2019 14:30 Acht VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 14:30 Acht VR1 RKDSV VR2 73700 0-0
C 10-11-2019 12:00 SBC VR1 Nieuw Woensel VR1 74283 4-1
C 10-11-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Spoordonkse Boys VR1 74156 4-2
C 10-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 SVSOS VR1 74794 2-0
C 10-11-2019 10:00 Pusphaira VR2 Audacia VR1 74146 0-1
C 03-11-2019 10:00 Pusphaira VR2 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74145 1-0
C 03-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 RKDSV VR2 74085 1-4
C 03-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 SVSOS VR1 74342 0-0
C 03-11-2019 12:00 Beerse Boys VR4 Audacia VR1 73689 0-5
C 03-11-2019 14:30 Acht VR1 SBC VR1 73699 0-0
C 27-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Spoordonkse Boys VR1 74793 3-1
C 27-10-2019 11:00 Audacia VR1 Nieuw Woensel VR1 74105 2-0
C 27-10-2019 12:00 RKDSV VR2 Pusphaira VR2 74527 1-1
C 27-10-2019 11:00 SVSOS VR1 Beerse Boys VR4 73923 7-1
C 27-10-2019 12:00 SBC VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74282 5-3
C 20-10-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 SVSOS VR1 74155 4-2
C 20-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 RKDSV VR2 74791 0-3
C 20-10-2019 10:00 Pusphaira VR2 Beerse Boys VR4 74151 0-0
C 13-10-2019 14:30 Acht VR1 Audacia VR1 73698 0-0
C 13-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 SBC VR1 74792 2-3
C 13-10-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Spoordonkse Boys VR1 74341 3-0
C 13-10-2019 12:00 Beerse Boys VR4 RKDSV VR2 73688 1-1
C 06-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys VR1 Beerse Boys VR4 74084 5-0
C 06-10-2019 11:00 Audacia VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74104 4-2
C 06-10-2019 11:00 SVSOS VR1 Acht VR1 73922 1-9
C 06-10-2019 12:00 SBC VR1 Pusphaira VR2 74281 4-0
C 06-10-2019 12:00 RKDSV VR2 Nieuw Woensel VR1 74526 2-0
C 29-09-2019 10:00 Pusphaira VR2 Spoordonkse Boys VR1 74144 3-0
C 29-09-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Beerse Boys VR4 74154 2-1
C 29-09-2019 12:00 SBC VR1 Audacia VR1 74280 5-2
C 29-09-2019 14:30 Acht VR1 Nieuw Woensel VR1 73697 4-1
C 22-09-2019 12:00 RKDSV VR2 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74525 3-1
C 22-09-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74340 4-0
C 22-09-2019 12:00 Beerse Boys VR4 Acht VR1 73687 0-0
C 22-09-2019 11:00 SVSOS VR1 Pusphaira VR2 73921 1-3
C 22-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 SBC VR1 74083 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Beerse Boys VR3 SCG'18 VR1 17593 2-2
B 15-09-2019 12:15 ODC VR1 Spoordonkse Boys VR1 17610 0-0
B 12-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR1 SCG'18 VR1 17538 1-6
B 08-09-2019 12:15 ODC VR1 Beerse Boys VR3 17506 3-0
B 05-09-2019 18:30 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR1 17446 5-1
B 01-09-2019 11:00 SCG'18 VR1 ODC VR1 17452 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC VR1 6 6 0 0 18 27 9 18 0
2 RKDSV VR2 6 4 2 0 14 14 4 10 0
3 Audacia VR1 5 4 0 1 12 14 7 7 0
4 Pusphaira VR2 6 3 1 2 10 8 7 1 0
5 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 6 3 0 3 9 16 17 -1 0
6 Acht VR1 2 2 0 0 6 13 2 11 0
7 Nieuw Woensel VR1 6 2 0 4 6 9 12 -3 0
8 VV Trinitas Oisterwijk VR2 6 2 0 4 6 7 12 -5 0
9 SVSOS VR1 5 1 0 4 3 11 19 -8 0
10 Spoordonkse Boys VR1 7 1 0 6 3 10 23 -13 0
11 Beerse Boys VR4 5 0 1 4 1 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 VR1 3 2 1 0 7 11 5 6 0
2 Beerse Boys VR3 3 1 1 1 4 7 6 1 0
3 ODC VR1 2 1 0 1 3 5 3 2 0
4 Spoordonkse Boys VR1 2 0 0 2 0 2 11 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven