513 Vrouwen Zondag

Senioren - Dames - Spoordonkse Boys VR 1

Teamleden

Spelers
Nicole Berben        
Evi van den Broek        
Anne van der Hamsvoort        
Meike van Haren        
Sandry van Heerebeek        
Sylvie Heyms        
Floor Heyms        
Maud van Kroonenburg        
Lotte vd Merwe        
Marline Okkerse        
Ellen Peijnenburg        
Iris Roefs        
Lotte van der Sanden        
Anke Snelders        
Ruby Tholen        
Susan Vingerhoets        
Liz van de Wal        
Veronique Witlox        
 
Overige teamleden
Arthur Pieters Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 11:00 SVSOS VR1 Audacia VR1
C 19-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Nieuw Woensel VR1
C 19-04-2020 11:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Acht VR1
C 19-04-2020 12:00 SBC VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2
C 26-04-2020 12:00 Beerse Boys VR4 VV Trinitas Oisterwijk VR2
C 26-04-2020 10:00 Pusphaira VR2 SVSOS VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 SVSOS VR1 74090
C 22-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74088
C 15-03-2020 12:00 RKDSV VR2 Spoordonkse Boys VR 1 J.P.C. (Judie) de Rooij 74532
C 08-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen… (+1) 74089 0 - 1
C 16-02-2020 14:30 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR 1 R.R.J. (Roel) Janssen 73704 6 - 0
C 02-02-2020 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Janneke) Isendoorn 74285 5 - 0
C 26-01-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 74086 1 - 7
C 01-12-2019 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J.C. (Jack) Loonen 73925 1 - 1
C 24-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Audacia VR1 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 74087 0 - 5
C 10-11-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Spoordonkse Boys VR 1 H.H. (Herman) Dirkx 74156 4 - 2
C 03-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR2 J.P.C. (Judie) de Rooij… (+1) 74085 1 - 4
C 27-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Spoordonkse Boys VR 1 T. (Ton) Ermen 74793 3 - 1
C 13-10-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 74341 3 - 0
C 06-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys VR 1 Beerse Boys VR4 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 74084 5 - 0
C 29-09-2019 10:00 Pusphaira VR2 Spoordonkse Boys VR 1 L.M.W. (Leontien) Cremers 74144 3 - 0
C 22-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 SBC VR1 C (Cees) Smetsers Czn 74083 1 - 6
B 15-09-2019 12:15 ODC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 17610
B 12-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR 1 SCG'18 VR1 B. (Bert) Sterks 17538 1 - 6
B 05-09-2019 18:30 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 17446 5 - 1
V 22-08-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR 1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 13:00 Beerse Boys VR4 SBC VR1 73694 0-0
C 05-04-2020 12:00 RKDSV VR2 Audacia VR1 74533 0-0
C 05-04-2020 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Pusphaira VR2 74161 0-0
C 05-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR1 SVSOS VR1 74090 0-0
C 05-04-2020 14:30 Acht VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 73706 0-0
C 29-03-2020 12:00 SBC VR1 RKDSV VR2 74287 0-0
C 29-03-2020 10:00 Pusphaira VR2 Acht VR1 74150 0-0
C 29-03-2020 11:00 SVSOS VR1 Nieuw Woensel VR1 73927 0-0
C 29-03-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74799 0-0
C 22-03-2020 11:00 SVSOS VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 73926 0-0
C 22-03-2020 12:00 RKDSV VR2 Acht VR1 74530 0-0
C 22-03-2020 12:00 Nieuw Woensel VR1 SBC VR1 74346 0-0
C 22-03-2020 11:00 Audacia VR1 Pusphaira VR2 74109 0-0
C 22-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74088 0-0
C 15-03-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Pusphaira VR2 74798 0-0
C 15-03-2020 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Audacia VR1 74160 0-0
C 15-03-2020 12:00 RKDSV VR2 Spoordonkse Boys VR1 74532 0-0
C 15-03-2020 14:30 Acht VR1 SVSOS VR1 73705 0-0
C 15-03-2020 12:00 Beerse Boys VR4 Nieuw Woensel VR1 73693 0-0
C 08-03-2020 11:00 Audacia VR1 Acht VR1 74110 0-0
C 08-03-2020 10:00 Pusphaira VR2 SBC VR1 74149 3-0
C 08-03-2020 12:00 Beerse Boys VR4 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 73692 1-4
C 08-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74089 0-1
C 08-03-2020 12:00 Nieuw Woensel VR1 RKDSV VR2 74347 3-0
C 01-03-2020 13:00 Acht VR1 RKDSV VR2 73700 9-0
C 01-03-2020 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74157 0-0
C 16-02-2020 14:30 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR1 73704 6-0
C 16-02-2020 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Nieuw Woensel VR1 74159 3-1
C 16-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Audacia VR1 74797 1-2
C 16-02-2020 12:00 RKDSV VR2 Beerse Boys VR4 74531 3-1
C 16-02-2020 12:00 SBC VR1 SVSOS VR1 74286 3-1
C 02-02-2020 11:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 RKDSV VR2 74158 1-1
C 02-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Nieuw Woensel VR1 74796 1-3
C 02-02-2020 14:30 Acht VR1 Beerse Boys VR4 73703 10-0
C 02-02-2020 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR1 74285 5-0
C 26-01-2020 12:00 Nieuw Woensel VR1 SVSOS VR1 74342 2-1
C 26-01-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Acht VR1 74086 1-7
C 19-01-2020 12:00 Beerse Boys VR4 Acht VR1 73687 0-3
C 15-12-2019 12:30 Acht VR1 Audacia VR1 73698 6-1
C 15-12-2019 12:00 Pusphaira VR2 Beerse Boys VR4 74151 1-1
C 08-12-2019 11:00 Audacia VR1 SVSOS VR1 74108 7-0
C 08-12-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Pusphaira VR2 74345 2-2
C 08-12-2019 12:00 RKDSV VR2 SBC VR1 74529 1-1
C 08-12-2019 14:30 Acht VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 73702 2-1
C 01-12-2019 12:00 SBC VR1 Beerse Boys VR4 74284 2-0
C 01-12-2019 10:00 Pusphaira VR2 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74147 5-0
C 01-12-2019 11:00 Audacia VR1 RKDSV VR2 74107 2-3
C 01-12-2019 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR1 73925 1-1
C 01-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Acht VR1 74795 4-2
C 24-11-2019 12:15 Acht VR1 Pusphaira VR2 73701 1-0
C 24-11-2019 12:00 RKDSV VR2 SVSOS VR1 74528 2-1
C 24-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Beerse Boys VR4 74344 5-0
C 24-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 Audacia VR1 74087 0-5
C 17-11-2019 11:00 SVSOS VR1 SBC VR1 73924 3-2
C 17-11-2019 12:00 Audacia VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74106 4-0
C 17-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74343 0-2
C 17-11-2019 12:00 Beerse Boys VR4 Pusphaira VR2 73690 0-2
C 10-11-2019 10:00 Pusphaira VR2 Audacia VR1 74146 0-1
C 10-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 SVSOS VR1 74794 2-0
C 10-11-2019 12:00 SBC VR1 Nieuw Woensel VR1 74283 4-1
C 10-11-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Spoordonkse Boys VR1 74156 4-2
C 03-11-2019 14:30 Acht VR1 SBC VR1 73699 0-0
C 03-11-2019 12:00 Beerse Boys VR4 Audacia VR1 73689 0-5
C 03-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 RKDSV VR2 74085 1-4
C 03-11-2019 10:00 Pusphaira VR2 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74145 1-0
C 27-10-2019 11:00 Audacia VR1 Nieuw Woensel VR1 74105 2-0
C 27-10-2019 11:00 SVSOS VR1 Beerse Boys VR4 73923 7-1
C 27-10-2019 12:00 SBC VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74282 5-3
C 27-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 Spoordonkse Boys VR1 74793 3-1
C 27-10-2019 12:00 RKDSV VR2 Pusphaira VR2 74527 1-1
C 20-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 RKDSV VR2 74791 0-3
C 20-10-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 SVSOS VR1 74155 4-2
C 13-10-2019 12:00 Beerse Boys VR4 RKDSV VR2 73688 1-1
C 13-10-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 Spoordonkse Boys VR1 74341 3-0
C 13-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk VR2 SBC VR1 74792 2-3
C 06-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys VR1 Beerse Boys VR4 74084 5-0
C 06-10-2019 11:00 SVSOS VR1 Acht VR1 73922 1-9
C 06-10-2019 11:00 Audacia VR1 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74104 4-2
C 06-10-2019 12:00 SBC VR1 Pusphaira VR2 74281 4-0
C 06-10-2019 12:00 RKDSV VR2 Nieuw Woensel VR1 74526 2-0
C 29-09-2019 10:00 Pusphaira VR2 Spoordonkse Boys VR1 74144 3-0
C 29-09-2019 12:00 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 Beerse Boys VR4 74154 2-1
C 29-09-2019 12:00 SBC VR1 Audacia VR1 74280 5-2
C 29-09-2019 14:30 Acht VR1 Nieuw Woensel VR1 73697 4-1
C 22-09-2019 12:00 RKDSV VR2 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 74525 3-1
C 22-09-2019 12:00 Nieuw Woensel VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR2 74340 4-0
C 22-09-2019 11:00 SVSOS VR1 Pusphaira VR2 73921 1-3
C 22-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys VR1 SBC VR1 74083 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Beerse Boys VR3 SCG'18 VR1 17593 2-2
B 15-09-2019 12:15 ODC VR1 Spoordonkse Boys VR1 17610 0-0
B 12-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR1 SCG'18 VR1 17538 1-6
B 08-09-2019 12:15 ODC VR1 Beerse Boys VR3 17506 3-0
B 05-09-2019 18:30 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR1 17446 5-1
B 01-09-2019 11:00 SCG'18 VR1 ODC VR1 17452 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht VR1 12 10 1 1 31 59 9 50 0
2 SBC VR1 12 9 1 2 28 40 17 23 0
3 Audacia VR1 12 8 1 3 25 35 17 18 0
4 RKDSV VR2 13 7 4 2 25 24 22 2 0
5 Pusphaira VR2 12 6 3 3 21 21 11 10 0
6 ST Reusel Sport/Cotrans/HMVV VR1 12 6 1 5 19 27 27 0 0
7 Nieuw Woensel VR1 13 6 1 6 19 25 21 4 0
8 VV Trinitas Oisterwijk VR2 11 4 0 7 12 14 23 -9 0
9 SVSOS VR1 11 2 1 8 7 18 36 -18 0
10 Spoordonkse Boys VR1 13 1 1 11 4 12 48 -36 0
11 Beerse Boys VR4 13 0 2 11 2 6 50 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 VR1 3 2 1 0 7 11 5 6 0
2 Beerse Boys VR3 3 1 1 1 4 7 6 1 0
3 ODC VR1 2 1 0 1 3 5 3 2 0
4 Spoordonkse Boys VR1 2 0 0 2 0 2 11 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven