0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO13 - Spoordonkse Boys JO12-1

Teamleden

Spelers
Christian Brands        
Pepijn van Breugel        
Josy Gerritsen        
Jurre van der Hijden        
Huug Linschoten        
Daan van de Middegaal        
Jelte Renders        
Pim Schoenmakers        
Floor Termeer        
 
Overige teamleden
Edwin Linschoten Leider
John Verouden Leider
Hans Deenen Trainer
Marc Gerritsen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 SV BLC JO12-3 Sarto JO12-3
C 23-11-2019 09:00 Nemelaer JO12-2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4
C 23-11-2019 11:00 ZIGO JO12-3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5
C 23-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Spoordonkse Boys JO12-1
C 23-11-2019 13:00 Were Di JO12-4 Jong Brabant JO12-3
C 30-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5
C 30-11-2019 11:45 Were Di JO12-4 SV BLC JO12-3
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Hilvaria JO12-3
C 30-11-2019 11:00 ZIGO JO12-3 Nemelaer JO12-2
C 30-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Sarto JO12-3
C 30-11-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 ODC JO12-4
C 07-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 SV BLC JO12-3
C 07-12-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 Were Di JO12-4
C 07-12-2019 11:00 Hilvaria JO12-3 ZIGO JO12-3
C 07-12-2019 10:00 Sarto JO12-3 Jong Brabant JO12-3
C 07-12-2019 09:00 Nemelaer JO12-2 Zwaluw VFC JO12-4
C 07-12-2019 08:45 ODC JO12-4 Spoordonkse Boys JO12-1
C 14-12-2019 08:30 SV BLC JO12-3 ODC JO12-4
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO12-4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5
C 14-12-2019 11:00 ZIGO JO12-3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4
C 14-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Jong Brabant JO12-3
C 14-12-2019 11:00 Hilvaria JO12-3 Nemelaer JO12-2
C 14-12-2019 11:45 Were Di JO12-4 Sarto JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-11-2019 19:00 Hilvaria JO12-3 ODC JO12-4 43636 0-0
C 16-11-2019 08:45 Sarto JO12-3 Hilvaria JO12-3 43680 5-3
C 16-11-2019 08:45 ODC JO12-4 Nemelaer JO12-2 44538 6-1
C 16-11-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 44894 0-7
C 16-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ZIGO JO12-3 44020 0-0
C 16-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 Were Di JO12-4 44257 11-0
C 16-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 SV BLC JO12-3 43309 7-2
C 09-11-2019 08:30 SV BLC JO12-3 Hilvaria JO12-3 44152 3-0
C 09-11-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 44603 2-2
C 09-11-2019 10:00 Sarto JO12-3 ODC JO12-4 44807 3-1
C 09-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 43113 2-6
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 ZIGO JO12-3 43166 5-4
C 09-11-2019 13:15 Were Di JO12-4 Nemelaer JO12-2 42758 0-3
C 02-11-2019 08:45 ODC JO12-4 Zwaluw VFC JO12-4 44084 0-12
C 02-11-2019 09:00 Nemelaer JO12-2 SV BLC JO12-3 44939 5-3
C 02-11-2019 11:15 Hilvaria JO12-3 Were Di JO12-4 43794 3-1
C 02-11-2019 11:00 ZIGO JO12-3 Sarto JO12-3 45017 3-2
C 02-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 Spoordonkse Boys JO12-1 44430 2-2
C 02-11-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 Jong Brabant JO12-3 43797 7-0
C 26-10-2019 13:15 Were Di JO12-4 Zwaluw VFC JO12-4 43083 0-18
C 26-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Hilvaria JO12-3 44199 3-2
C 26-10-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 Nemelaer JO12-2 43755 2-3
C 26-10-2019 08:45 ODC JO12-4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 44933 1-6
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO12-3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 43376 5-3
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO12-3 ZIGO JO12-3 44283 5-11
C 05-10-2019 09:00 Nemelaer JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 42941 6-5
C 05-10-2019 11:00 ZIGO JO12-3 Were Di JO12-4 44984 6-4
C 05-10-2019 10:15 Hilvaria JO12-3 Jong Brabant JO12-3 43385 1-1
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 SV BLC JO12-3 43302 15-2
C 05-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 Sarto JO12-3 43653 5-2
C 05-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 ODC JO12-4 42929 2-4
C 28-09-2019 08:45 ODC JO12-4 ZIGO JO12-3 44073 4-2
C 28-09-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 SV BLC JO12-3 44356 3-3
C 28-09-2019 08:45 Sarto JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 43066 1-7
C 28-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Were Di JO12-4 43698 8-1
C 28-09-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 Hilvaria JO12-3 44496 7-1
C 28-09-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 Nemelaer JO12-2 42978 2-3
C 21-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 42879 3-2
C 21-09-2019 09:30 Hilvaria JO12-3 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 44809 5-6
C 21-09-2019 11:00 ZIGO JO12-3 Jong Brabant JO12-3 42858 1-1
C 21-09-2019 10:15 Were Di JO12-4 ODC JO12-4 43851 2-10
C 21-09-2019 09:00 Nemelaer JO12-2 Sarto JO12-3 43671 6-3
C 21-09-2019 08:30 SV BLC JO12-3 Spoordonkse Boys JO12-1 44077 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:45 ODC JO12-3G Oirschot Vooruit JO12-2 10779 2-2
B 14-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-4 10830 5-2
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 10657 0-17
B 07-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ODC JO12-3G 10515 1-4
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 10464 12-1
B 31-08-2019 08:45 ODC JO12-3G Best Vooruit JO12-4 10354 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO12-4 7 7 0 0 21 67 9 58 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 7 6 0 1 18 44 9 35 0
3 Nemelaer JO12-2 7 6 0 1 18 27 21 6 0
4 ODC JO12-4 7 4 0 3 12 26 28 -2 0
5 ZIGO JO12-3 6 3 1 2 10 27 21 6 0
6 Spoordonkse Boys JO12-1 6 3 1 2 10 24 19 5 0
7 Sarto JO12-3 7 3 0 4 9 21 28 -7 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 7 2 2 3 8 24 23 1 0
9 Hilvaria JO12-3 7 1 1 5 4 15 26 -11 0
10 Jong Brabant JO12-3 7 0 4 3 4 9 24 -15 0
11 SV BLC JO12-3 7 1 1 5 4 20 45 -25 0
12 Were Di JO12-4 7 0 0 7 0 8 59 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO12-2 3 2 1 0 7 31 3 28 0
2 ODC JO12-3G 3 2 1 0 7 13 3 10 0
3 Spoordonkse Boys JO12-1 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
4 Best Vooruit JO12-4 3 0 0 3 0 2 29 -27 0

Training

Berichten



Terug naar boven