0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO13 - Spoordonkse Boys JO12-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Christian Brands | |||||||
Jurre van der Hijden | |||||||
Huug Linschoten | |||||||
Daan van de Middegaal | |||||||
Pim Schoenmakers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Edwin Linschoten | Leider | ||||||
John Verouden | Leider | ||||||
Hans Deenen | Trainer | ||||||
Marc Gerritsen | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | Woenselse Boys JO12-3 | 116861 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | FC Eindhoven AV JO12-3 | 118626 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Gestel JO12-2G | 117260 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | UNA JO12-4G | RKSV Nuenen JO12-4 | 117934 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | RPC JO12-3 | 117659 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | DBS JO12-3 | Acht JO12-1 | 117983 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Acht JO12-1 | Best Vooruit JO12-2 | 117855 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 116921 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Woenselse Boys JO12-3 | UNA JO12-4G | 117657 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | RPC JO12-3 | DBS JO12-3 | 118029 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Gestel JO12-2G | Wilhelmina Boys JO12-2 | 116041 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | WODAN JO12-3 | 117595 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | DBS JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 116527 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | Woenselse Boys JO12-3 | 116418 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | UNA JO12-4G | Wilhelmina Boys JO12-2 | 115677 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | RPC JO12-3 | Gestel JO12-2G | 115654 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | Acht JO12-1 | 117769 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | FC Eindhoven AV JO12-3 | 116560 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | Gestel JO12-2G | 118833 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Acht JO12-1 | RPC JO12-3 | 116469 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | UNA JO12-4G | 117869 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | DBS JO12-3 | 116268 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Acht JO12-1 | WODAN JO12-3 | 119093 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | Best Vooruit JO12-2 | 117816 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 117215 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Woenselse Boys JO12-3 | DBS JO12-3 | 116922 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | RPC JO12-3 | Wilhelmina Boys JO12-2 | 117664 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Gestel JO12-2G | UNA JO12-4G | 117354 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | RPC JO12-3 | 118346 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | Acht JO12-1 | 118002 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Woenselse Boys JO12-3 | 119046 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | UNA JO12-4G | FC Eindhoven AV JO12-3 | 118266 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | Gestel JO12-2G | 118160 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | DBS JO12-3 | RKSV Nuenen JO12-4 | 116260 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | DBS JO12-3 | Gestel JO12-2G | 117646 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | RKSV Nuenen JO12-4 | 117430 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | Woenselse Boys JO12-3 | 115932 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | RPC JO12-3 | 115877 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | UNA JO12-4G | Best Vooruit JO12-2 | 118964 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 118216 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | DBS JO12-3 | 119110 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | RPC JO12-3 | 115906 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Gestel JO12-2G | WODAN JO12-3 | 118359 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Woenselse Boys JO12-3 | Acht JO12-1 | 118686 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | FC Eindhoven AV JO12-3 | 116609 | 4-2 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 118628 | 5-1 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Acht JO12-1 | UNA JO12-4G | 118654 | 10-4 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | Wilhelmina Boys JO12-2 | 116981 | 1-3 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | RPC JO12-3 | Woenselse Boys JO12-3 | 116535 | 4-5 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | UNA JO12-4G | RPC JO12-3 | 118140 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | UNA JO12-4G | DBS JO12-3 | 117206 | 1-11 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Woenselse Boys JO12-3 | RKSV Nuenen JO12-4 | 116001 | 5-4 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Gestel JO12-2G | Acht JO12-1 | 116680 | 0-13 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | WODAN JO12-3 | 116525 | 1-5 | ||
C | 15-02-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | Best Vooruit JO12-2 | 117845 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | DBS JO12-3 | Best Vooruit JO12-2 | 118714 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Acht JO12-1 | FC Eindhoven AV JO12-3 | 116715 | 6-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Woenselse Boys JO12-3 | Gestel JO12-2G | 117299 | 13-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | RPC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 118607 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | RKSV Nuenen JO12-4 | Wilhelmina Boys JO12-2 | 118905 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | WODAN JO12-3 | UNA JO12-4G | 117232 | 4-3 | ||
C | 01-02-2020 11:15 | Wilhelmina Boys JO12-2 | DBS JO12-3 | 115685 | 1-7 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Acht JO12-1 | 118555 | 1-11 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Gestel JO12-2G | RKSV Nuenen JO12-4 | 116216 | 10-2 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | FC Eindhoven AV JO12-3 | Woenselse Boys JO12-3 | 116901 | 5-2 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Best Vooruit JO12-2 | WODAN JO12-3 | 117150 | 11-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:45 | ODC JO12-3G | Oirschot Vooruit JO12-2 | 10779 | 2-2 | ||
B | 14-09-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Best Vooruit JO12-4 | 10830 | 5-2 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Best Vooruit JO12-4 | Oirschot Vooruit JO12-2 | 10657 | 0-17 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | ODC JO12-3G | 10515 | 1-4 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | Oirschot Vooruit JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 10464 | 12-1 | ||
B | 31-08-2019 08:45 | ODC JO12-3G | Best Vooruit JO12-4 | 10354 | 7-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | ZIGO JO12-3 | 44020 | 1-4 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | Were Di JO12-4 | Sarto JO12-3 | 43801 | 2-6 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Hilvaria JO12-3 | Nemelaer JO12-2 | 44870 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Jong Brabant JO12-3 | 43938 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 43445 | 3-6 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 42903 | 13-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | SV BLC JO12-3 | ODC JO12-4 | 44030 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | ODC JO12-4 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 44960 | 5-1 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Nemelaer JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-4 | 43791 | 0-7 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Sarto JO12-3 | Jong Brabant JO12-3 | 43416 | 4-4 | ||
C | 07-12-2019 12:15 | Hilvaria JO12-3 | ZIGO JO12-3 | 44236 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | Were Di JO12-4 | 43858 | 4-2 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | SV BLC JO12-3 | 43904 | 6-1 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | ODC JO12-4 | 43199 | 7-3 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Sarto JO12-3 | 43003 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | Nemelaer JO12-2 | 42800 | 4-6 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | Hilvaria JO12-3 | 44156 | 4-0 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 43025 | 6-2 | ||
C | 30-11-2019 11:45 | Were Di JO12-4 | SV BLC JO12-3 | 44580 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Were Di JO12-4 | Jong Brabant JO12-3 | 43034 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 44661 | 14-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Nemelaer JO12-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 43643 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | SV BLC JO12-3 | Sarto JO12-3 | 43090 | 1-6 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 43437 | 3-4 | ||
C | 20-11-2019 19:00 | Hilvaria JO12-3 | ODC JO12-4 | 43636 | 5-5 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Sarto JO12-3 | Hilvaria JO12-3 | 43680 | 5-3 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | ODC JO12-4 | Nemelaer JO12-2 | 44538 | 6-1 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-4 | 44894 | 0-7 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | SV BLC JO12-3 | 43309 | 7-2 | ||
C | 16-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | Were Di JO12-4 | 44257 | 11-0 | ||
C | 09-11-2019 13:15 | Were Di JO12-4 | Nemelaer JO12-2 | 42758 | 0-3 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | ZIGO JO12-3 | 43166 | 5-4 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 43113 | 2-6 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Sarto JO12-3 | ODC JO12-4 | 44807 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 44603 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | SV BLC JO12-3 | Hilvaria JO12-3 | 44152 | 3-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Nemelaer JO12-2 | SV BLC JO12-3 | 44939 | 5-3 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | ODC JO12-4 | Zwaluw VFC JO12-4 | 44084 | 0-12 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | Hilvaria JO12-3 | Were Di JO12-4 | 43794 | 3-1 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | Sarto JO12-3 | 45017 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 44430 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | Jong Brabant JO12-3 | 43797 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | SV BLC JO12-3 | ZIGO JO12-3 | 44283 | 5-11 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Sarto JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 43376 | 5-3 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | ODC JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 44933 | 1-6 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | Nemelaer JO12-2 | 43755 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Hilvaria JO12-3 | 44199 | 3-2 | ||
C | 26-10-2019 13:15 | Were Di JO12-4 | Zwaluw VFC JO12-4 | 43083 | 0-18 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Nemelaer JO12-2 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 42941 | 6-5 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | Were Di JO12-4 | 44984 | 6-4 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Hilvaria JO12-3 | Jong Brabant JO12-3 | 43385 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | SV BLC JO12-3 | 43302 | 15-2 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | Sarto JO12-3 | 43653 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | ODC JO12-4 | 42929 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | ODC JO12-4 | ZIGO JO12-3 | 44073 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Jong Brabant JO12-3 | SV BLC JO12-3 | 44356 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Sarto JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-4 | 43066 | 1-7 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Spoordonkse Boys JO12-1 | Were Di JO12-4 | 43698 | 8-1 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | Hilvaria JO12-3 | 44496 | 7-1 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | Nemelaer JO12-2 | 42978 | 2-3 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 42879 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | Hilvaria JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 44809 | 5-6 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | ZIGO JO12-3 | Jong Brabant JO12-3 | 42858 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Were Di JO12-4 | ODC JO12-4 | 43851 | 2-10 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Nemelaer JO12-2 | Sarto JO12-3 | 43671 | 6-3 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | SV BLC JO12-3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 44077 | 2-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Acht JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 40 | 5 | 35 | 0 |
2 | Best Vooruit JO12-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 21 | 3 | 18 | 0 |
3 | Woenselse Boys JO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 25 | 13 | 12 | 0 |
4 | DBS JO12-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 19 | 4 | 15 | 0 |
5 | Wilhelmina Boys JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 14 | -5 | 0 |
6 | WODAN JO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 18 | -8 | 0 |
7 | RPC JO12-3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
8 | FC Eindhoven AV JO12-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 0 |
9 | Gestel JO12-2G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 28 | -18 | 0 |
10 | RKSV Nuenen JO12-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 21 | -8 | 0 |
11 | UNA JO12-4G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 25 | -17 | 0 |
12 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 23 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO12-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 31 | 3 | 28 | 0 |
2 | ODC JO12-3G | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 13 | 3 | 10 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 18 | -11 | 0 |
4 | Best Vooruit JO12-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 29 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO12-4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 105 | 9 | 96 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 65 | 16 | 49 | 0 |
3 | Nemelaer JO12-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 36 | 36 | 0 | 0 |
4 | Sarto JO12-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 41 | 35 | 6 | 0 |
5 | ODC JO12-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 39 | 44 | -5 | 0 |
6 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 34 | 47 | -13 | 0 |
7 | ZIGO JO12-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 41 | 38 | 3 | 0 |
8 | Jong Brabant JO12-3 | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | 22 | 32 | -10 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys JO12-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 26 | 46 | -20 | 0 |
10 | SV BLC JO12-3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 28 | 60 | -32 | 0 |
11 | Hilvaria JO12-3 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 21 | 37 | -16 | 0 |
12 | Were Di JO12-4 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 16 | 74 | -58 | 0 |