0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO11 - Spoordonkse Boys JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Tim Beerens | |||||||
Julius Bueters | |||||||
Hugo Sonnenschein | |||||||
Jens Theeuwes | |||||||
Seppe Vugts | |||||||
Sepp van Woensel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mandy van de Ven | Leider | ||||||
John Beerens | Leider/Trainer | ||||||
Renzo Smetsers | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 128674 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | Best Vooruit JO10-3 | 126763 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | Audacia JO10-1 | 130358 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 130556 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | VCB JO10-1 | SV Unitas'59 JO10-3 | 128356 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | VOAB JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 128064 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | VCB JO10-1 | 125737 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SCG'18 JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 127007 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SV Unitas'59 JO10-3 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 126860 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | VOAB JO10-3 | 130538 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 127868 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | Audacia JO10-1 | Nemelaer JO10-2 | 126971 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | VCB JO10-1 | Audacia JO10-1 | 128294 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 128925 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | SV Unitas'59 JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 131270 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | VOAB JO10-3 | 127521 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 129818 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | Best Vooruit JO10-3 | 126572 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 125764 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | SCG'18 JO10-2 | 127579 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | SV Unitas'59 JO10-3 | 126110 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | VOAB JO10-3 | Nemelaer JO10-2 | 130892 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | VCB JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 127626 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | SV Unitas'59 JO10-3 | Audacia JO10-1 | 128797 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | SCG'18 JO10-2 | Nemelaer JO10-2 | 131616 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 127226 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SV Unitas'59 JO10-3 | FC Tilburg JO10-2 | 127076 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | VCB JO10-1 | 129193 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | VOAB JO10-3 | 127102 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:15 | Audacia JO10-1 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 130644 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-3 | 126370 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 128876 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 126455 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Best Vooruit JO10-3 | 127840 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | VCB JO10-1 | SCG'18 JO10-2 | 130272 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | VOAB JO10-3 | Audacia JO10-1 | 129448 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | FC Tilburg JO10-2 | Audacia JO10-1 | 127235 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | VCB JO10-1 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 128793 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | VOAB JO10-3 | Best Vooruit JO10-3 | 131163 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | SCG'18 JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 130558 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | VOAB JO10-3 | 130218 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 128544 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | VCB JO10-1 | 130066 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:15 | Audacia JO10-1 | Best Vooruit JO10-3 | 130026 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-3 | 131408 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | VCB JO10-1 | VOAB JO10-3 | 128831 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | Nemelaer JO10-2 | 128230 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 129100 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | SCG'18 JO10-2 | 128559 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 130838 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | SCG'18 JO10-2 | Best Vooruit JO10-3 | 130483 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | VOAB JO10-3 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 131612 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | VCB JO10-1 | 130049 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | SV Unitas'59 JO10-3 | 126148 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:15 | Audacia JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 128463 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 127315 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-4 | 131626 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | Nemelaer JO10-2 | 130160 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SV Unitas'59 JO10-3 | VOAB JO10-3 | 129284 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO10-1 | VCB JO10-1 | 126830 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | FC Tilburg JO10-2 | 131289 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:15 | Audacia JO10-1 | SCG'18 JO10-2 | 128050 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Nemelaer JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-3 | 129325 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | Audacia JO10-1 | 130033 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | FC Tilburg JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 128277 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | SCG'18 JO10-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 128196 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | Best Vooruit JO10-3 | 12676 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | SBC JO10-4 | 12973 | 0-0 | ||
B | 11-09-2019 18:30 | Spoordonkse Boys JO10-2 | SBC JO10-4 | 12014 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 12481 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | SBC JO10-4 | Best Vooruit JO10-3 | 12523 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 12275 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | RKVVO JO10-3G | 50937 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | SBC JO10-4 | 49348 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | DBS JO10-4 | 52049 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | EFC JO10-3 | 49427 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:45 | RKSV Nuenen JO10-4 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 52730 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | UNA JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 52474 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | RKVVO JO10-3G | EFC JO10-3 | 50807 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | UNA JO10-2 | 51762 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | Best Vooruit JO10-3 | 49868 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | RKSV Nuenen JO10-4 | 51885 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | SBC JO10-4 | WODAN JO10-3 | 50286 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | DBS JO10-4 | Brabantia JO10-4 | 51143 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | UNA JO10-2 | DBS JO10-4 | 50005 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | EFC JO10-3 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 50753 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Best Vooruit JO10-3 | RKVVO JO10-3G | 49723 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | SBC JO10-4 | 51314 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | SV Unitas'59 JO10-4 | 51213 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | RKSV Nuenen JO10-4 | 51178 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | UNA JO10-2 | SBC JO10-4 | 50042 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | RKSV Nuenen JO10-4 | RKVVO JO10-3G | 49257 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 52027 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | EFC JO10-3 | 52046 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | Best Vooruit JO10-3 | 51175 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | DBS JO10-4 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 52693 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | RKVVO JO10-3G | SV Unitas'59 JO10-4 | 50745 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | EFC JO10-3 | Brabantia JO10-4 | 50546 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | WODAN JO10-3 | 52100 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Best Vooruit JO10-3 | UNA JO10-2 | 52734 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | SBC JO10-4 | RKSV Nuenen JO10-4 | 51562 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | DBS JO10-4 | 50466 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | DBS JO10-4 | 50313 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | UNA JO10-2 | 49258 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 52328 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:45 | RKSV Nuenen JO10-4 | SV Unitas'59 JO10-4 | 51378 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | EFC JO10-3 | SBC JO10-4 | 51847 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | RKVVO JO10-3G | Wilhelmina Boys JO10-2 | 50057 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | EFC JO10-3 | 50201 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | UNA JO10-2 | RKVVO JO10-3G | 49119 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | WODAN JO10-3 | 49366 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | Brabantia JO10-4 | 49725 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | SBC JO10-4 | Best Vooruit JO10-3 | 49475 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | DBS JO10-4 | RKSV Nuenen JO10-4 | 52337 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | RKVVO JO10-3G | SBC JO10-4 | 52666 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | EFC JO10-3 | DBS JO10-4 | 50885 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:45 | RKSV Nuenen JO10-4 | UNA JO10-2 | 52251 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | SV Unitas'59 JO10-4 | 52857 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 49341 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | Brabantia JO10-4 | 50894 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | UNA JO10-2 | WODAN JO10-3 | 49959 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | RKVVO JO10-3G | 51626 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | EFC JO10-3 | 52569 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | RKSV Nuenen JO10-4 | 51564 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | SBC JO10-4 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 51156 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | DBS JO10-4 | Best Vooruit JO10-3 | 52725 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | RKVVO JO10-3G | Brabantia JO10-4 | 50182 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | EFC JO10-3 | RKSV Nuenen JO10-4 | 50521 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Best Vooruit JO10-3 | WODAN JO10-3 | 49739 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Spoordonkse Boys JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-4 | 50485 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO10-2 | UNA JO10-2 | 50690 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | SBC JO10-4 | DBS JO10-4 | 52414 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | DBS JO10-4 | RKVVO JO10-3G | 50696 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | WODAN JO10-3 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 51534 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Brabantia JO10-4 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 51965 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-4 | SBC JO10-4 | 50165 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:45 | RKSV Nuenen JO10-4 | Best Vooruit JO10-3 | 49655 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | UNA JO10-2 | EFC JO10-3 | 52106 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audacia JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Best Vooruit JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Unitas'59 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VCB JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VOAB JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Tilburg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SCG'18 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zwaluw VFC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Nemelaer JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Best Vooruit JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SBC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNA JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Brabantia JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKSV Nuenen JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WODAN JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBS JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV Unitas'59 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKVVO JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Spoordonkse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SBC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Best Vooruit JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | EFC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |