0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO7-1

Teamleden

Spelers
Cas Bogers        
Teun van Gerwen        
Cas van der Helm        
Mara van den Heuvel        
Pleuni Kemps        
Jens van Kollenburg        
Thies van Kollenburg        
Daan Pijnenburg        
Thijs Rijnen        
 
Overige teamleden
Jorrin Kemps Leider
Joep v.d. Helm Leider/Trainer

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 RPC JO7-8 147174 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-2 145282 0-0
C 01-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 RPC J07-6G 146125 0-0
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-2 146365 0-0
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 Beerse Boys JO7-1 145210 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 62099 0-0
C 14-12-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 DBS JO7-4 61169 0-0
C 14-12-2019 09:00 RPC JO7-1 RPC JO7-4 61910 0-0
C 14-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G FC Eindhoven AV JO7-1 61666 0-0
C 07-12-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 RPC JO7-4 61130 0-0
C 07-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO7-1 RPC JO7-1 61358 0-0
C 07-12-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 UNA JO7-3 61120 0-0
C 07-12-2019 10:30 DBS JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 60527 0-0
C 30-11-2019 09:00 RPC JO7-4 FC Eindhoven AV JO7-1 61809 0-0
C 30-11-2019 09:00 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 61375 0-0
C 30-11-2019 10:00 UNA JO7-3 DBS JO7-4 60812 0-0
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1G 61713 0-0
C 23-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 RPC JO7-4 60477 0-0
C 23-11-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61503 0-0
C 23-11-2019 09:00 UNA JO7-3 DBS JO7-1 61319 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G SV Unitas'59 JO7-4 61813 0-0
C 16-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 Rood Wit V JO7-1 61256 0-0
C 16-11-2019 09:45 FC Eindhoven AV JO7-1 DBS JO7-4 61267 0-0
C 16-11-2019 09:00 RPC JO7-1 UNA JO7-3 60731 0-0
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1G 61074 0-0
C 09-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 DBS JO7-4 60865 0-0
C 09-11-2019 09:00 RPC JO7-4 DBS JO7-1 60468 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G Rood Wit V JO7-1 60825 0-0
C 09-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 FC Eindhoven AV JO7-1 61589 0-0
C 02-11-2019 10:30 DBS JO7-1 RPC JO7-1 62003 0-0
C 02-11-2019 10:30 DBS JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1G 61534 0-0
C 02-11-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 61018 0-0
C 02-11-2019 10:00 UNA JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 61299 0-0
C 26-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 DBS JO7-1 61933 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G UNA JO7-3 61092 0-0
C 26-10-2019 09:00 RPC JO7-4 DBS JO7-4 61396 0-0
C 26-10-2019 09:00 RPC JO7-1 Rood Wit V JO7-1 61077 0-0
C 05-10-2019 10:00 UNA JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-1 61286 0-0
C 05-10-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 RPC JO7-4 61803 0-0
C 05-10-2019 10:30 DBS JO7-4 RPC JO7-1 61082 0-0
C 05-10-2019 10:30 DBS JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61957 0-0
C 28-09-2019 09:00 RPC JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1G 60972 0-0
C 28-09-2019 09:00 RPC JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 60953 0-0
C 28-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO7-1 UNA JO7-3 60970 0-0
C 28-09-2019 10:30 DBS JO7-1 DBS JO7-4 61017 0-0
C 21-09-2019 10:30 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-4 60494 0-0
C 21-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61807 0-0
C 21-09-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 DBS JO7-1 60755 0-0
C 21-09-2019 10:00 UNA JO7-3 RPC JO7-4 62049 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G RPC JO7-1 60616 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC J07-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RPC JO7-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UNA JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beerse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Best Vooruit JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNA JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Best Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood Wit V JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Eindhoven AV JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven