0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO7-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 UNA JO7-1
C 07-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Best Vooruit JO7-3
C 07-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 RPC JO7-8
C 07-03-2020 10:00 UNA JO7-1 UNA JO7-2
C 07-03-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1
C 07-03-2020 09:00 RPC J07-6G Oirschot Vooruit JO7-4
C 07-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-2
C 14-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-1
C 14-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 RPC J07-6G
C 14-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-1
C 14-03-2020 09:00 RPC JO7-8 UNA JO7-2
C 14-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Best Vooruit JO7-2
C 14-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Beerse Boys JO7-1
C 21-03-2020 10:00 UNA JO7-2 Best Vooruit JO7-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-1 147770
C 08-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-2 148118
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 RPC J07-6G 156983 0-0
C 15-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-2 147194 0-0
C 15-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-1 147770 0-0
C 15-02-2020 09:00 UNA JO7-2 Best Vooruit JO7-1 147373 0-0
C 15-02-2020 09:00 RPC JO7-8 Beerse Boys JO7-1 145088 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-3 146580 0-0
C 08-02-2020 10:05 UNA JO7-1 Best Vooruit JO7-1 146527 0-0
C 08-02-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-4 146667 0-0
C 08-02-2020 09:00 RPC J07-6G Oirschot Vooruit JO7-3 145370 0-0
C 08-02-2020 09:00 RPC JO7-8 Spoordonkse Boys JO7-1 146685 0-0
C 08-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-2 148118 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC J07-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RPC JO7-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UNA JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beerse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Best Vooruit JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNA JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Best Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven