0279 Onder 7 competitie (voorjaar)
Pupillen - JO9 - Spoordonkse Boys JO7-2
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 09:30 | Beerse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-3 | 156991 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | RPC J07-6G | UNA JO7-2 | 146631 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | RPC JO7-8 | UNA JO7-1 | 145640 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-2 | Best Vooruit JO7-1 | 146765 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-4 | Spoordonkse Boys JO7-1 | 146469 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-3 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 146966 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | Beerse Boys JO7-1 | 148135 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | RPC JO7-8 | 156990 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | UNA JO7-1 | RPC J07-6G | 147644 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | UNA JO7-2 | Best Vooruit JO7-2 | 145697 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-4 | 145903 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | 145184 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-3 | UNA JO7-2 | 146613 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-4 | Best Vooruit JO7-1 | 147021 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | RPC JO7-8 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 147779 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-2 | UNA JO7-1 | 147518 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Beerse Boys JO7-1 | RPC J07-6G | 146508 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-3 | 156989 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | RPC JO7-8 | 145853 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | RPC J07-6G | Best Vooruit JO7-2 | 145851 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | Oirschot Vooruit JO7-4 | 156988 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | UNA JO7-2 | Beerse Boys JO7-1 | 145471 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | UNA JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | 146481 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-1 | 148389 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-1 | 146671 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-2 | UNA JO7-2 | 147769 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Beerse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-2 | 145792 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | RPC JO7-8 | RPC J07-6G | 146938 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-3 | Best Vooruit JO7-3 | 156987 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-4 | UNA JO7-1 | 145584 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | UNA JO7-1 | Beerse Boys JO7-1 | 146861 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | UNA JO7-2 | Oirschot Vooruit JO7-4 | 147626 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 156986 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | RPC J07-6G | Spoordonkse Boys JO7-1 | 145380 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-2 | RPC JO7-8 | 146623 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-3 | 146197 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | UNA JO7-2 | Best Vooruit JO7-3 | 156982 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-3 | Beerse Boys JO7-1 | 145890 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-4 | Best Vooruit JO7-2 | 146260 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | RPC JO7-8 | UNA JO7-2 | 146418 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | Best Vooruit JO7-1 | 156985 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-2 | RPC J07-6G | 146970 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | UNA JO7-1 | 147540 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-3 | RPC JO7-8 | 146818 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 147864 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | RPC J07-6G | Oirschot Vooruit JO7-4 | 146389 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Beerse Boys JO7-1 | Spoordonkse Boys JO7-1 | 146364 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | UNA JO7-1 | UNA JO7-2 | 145388 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-2 | Best Vooruit JO7-3 | 156984 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | UNA JO7-1 | 156981 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO7-4 | Oirschot Vooruit JO7-3 | 146580 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | RPC JO7-8 | Beerse Boys JO7-1 | 145088 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | UNA JO7-2 | Best Vooruit JO7-1 | 147373 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-2 | UNA JO7-1 | 147770 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Spoordonkse Boys JO7-1 | Best Vooruit JO7-2 | 147194 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-3 | RPC J07-6G | 156983 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:05 | UNA JO7-1 | Best Vooruit JO7-1 | 146527 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | Beerse Boys JO7-1 | Oirschot Vooruit JO7-4 | 146667 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | RPC J07-6G | Oirschot Vooruit JO7-3 | 145370 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | RPC JO7-8 | Spoordonkse Boys JO7-1 | 146685 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Best Vooruit JO7-2 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 148118 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RPC J07-6G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RPC JO7-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | UNA JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beerse Boys JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Best Vooruit JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | UNA JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Spoordonkse Boys JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Oirschot Vooruit JO7-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Best Vooruit JO7-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit JO7-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Best Vooruit JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |