0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Zondag - Spoordonkse Boys 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Sabye Van den Biggelaar | Keeper | ||||||
Roy van Heesbeen | |||||||
Daan van der Heijden | |||||||
Jan Heyms | |||||||
Bart der Kinderen | |||||||
Thijs Koenraadt | |||||||
Frans van Krieken | |||||||
Pim Pijnenburg | |||||||
Rob Pijnenburg | |||||||
Toon van de Poll | |||||||
Giel van de Poll | |||||||
Tim Rijnen | |||||||
Jordi Vermeer | |||||||
Luuk Vogels | |||||||
Harm van Weert | |||||||
Dennis Witlox | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ruud Beekmans | Leider | ||||||
Ron van Diessen | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 12:15 | Hilvaria 6 | Riel 5 | 92706 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | WSJ 2 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 94436 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | TSV Gudok 5 | GSBW 7 | 88935 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | OVC'26 8 | Spoordonkse Boys 5 | 92948 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | RKDSV 5 | VOAB 7 | 86505 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | SV Reeshof 11 | Sarto 16 | 97200 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | TSV Gudok 5 | 86367 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Sarto 16 | OVC'26 8 | 87583 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | RKDSV 5 | 93338 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | VOAB 7 | WSJ 2 | 95159 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | GSBW 7 | Hilvaria 6 | 88942 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Riel 5 | SV Reeshof 11 | 88595 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | Riel 5 | Sarto 16 | 94365 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:15 | Hilvaria 6 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 91632 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | SV Reeshof 11 | VOAB 7 | 90479 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | OVC'26 8 | GSBW 7 | 94879 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | TSV Gudok 5 | Spoordonkse Boys 5 | 91044 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | WSJ 2 | RKDSV 5 | 97332 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Riel 5 | 91908 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | Sarto 16 | Hilvaria 6 | 95203 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | WSJ 2 | 86942 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | RKDSV 5 | TSV Gudok 5 | 93838 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | VOAB 7 | OVC'26 8 | 87772 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | GSBW 7 | SV Reeshof 11 | 96663 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:15 | Hilvaria 6 | Spoordonkse Boys 5 | 92993 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | WSJ 2 | Sarto 16 | 95701 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | TSV Gudok 5 | VOAB 7 | 94307 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | OVC'26 8 | Riel 5 | 91634 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:00 | RKDSV 5 | GSBW 7 | 88718 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:00 | SV Reeshof 11 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 91964 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | WSJ 2 | Riel 5 | 94388 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | TSV Gudok 5 | OVC'26 8 | 88863 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Sarto 16 | Spoordonkse Boys 5 | 88694 | 5-0 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | VOAB 7 | GSBW 7 | 89547 | 0-5 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Riel 5 | TSV Gudok 5 | 97722 | 1-4 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | RKDSV 5 | 97133 | 4-2 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | OVC'26 8 | Hilvaria 6 | 86700 | 1-3 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | SV Reeshof 11 | WSJ 2 | 94903 | 1-10 | ||
C | 04-10-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | VOAB 7 | 94801 | 4-2 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | GSBW 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 89040 | 3-2 | ||
C | 04-10-2020 12:15 | Hilvaria 6 | SV Reeshof 11 | 96144 | 8-0 | ||
C | 04-10-2020 10:00 | RKDSV 5 | Sarto 16 | 89358 | 1-3 | ||
C | 27-09-2020 12:15 | Hilvaria 6 | WSJ 2 | 89526 | 2-0 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Spoordonkse Boys 5 | 88756 | 3-2 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Riel 5 | GSBW 7 | 93015 | 4-4 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Sarto 16 | VOAB 7 | 93718 | 5-0 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | SV Reeshof 11 | TSV Gudok 5 | 93654 | 1-5 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | OVC'26 8 | RKDSV 5 | 87210 | 5-3 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | Spoordonkse Boys 5 | Riel 5 | 88149 | 1-6 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | TSV Gudok 5 | Hilvaria 6 | 90539 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | GSBW 7 | Sarto 16 | 90431 | 1-6 | ||
C | 20-09-2020 11:00 | VOAB 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 86283 | 2-9 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | RKDSV 5 | SV Reeshof 11 | 91743 | 10-1 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | WSJ 2 | OVC'26 8 | 97162 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2020 18:30 | De Bocht'80 4 | Beerse Boys 9 | 3127 | 0-5 | ||
B | 13-09-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | De Bocht'80 4 | 3959 | 2-1 | ||
B | 13-09-2020 12:30 | Oirschot Vooruit 10 | Beerse Boys 9 | 3848 | 6-0 | ||
B | 06-09-2020 11:00 | Spoordonkse Boys 5 | Oirschot Vooruit 10 | 3496 | 0-2 | ||
B | 30-08-2020 12:30 | Oirschot Vooruit 10 | De Bocht'80 4 | 2953 | 2-0 | ||
B | 30-08-2020 13:00 | Beerse Boys 9 | Spoordonkse Boys 5 | 3932 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarto 16 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 19 | 2 | 17 | 0 |
2 | Hilvaria 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 13 | 1 | 12 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 9 | 0 |
4 | TSV Gudok 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 2 | 7 | 0 |
5 | GSBW 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 13 | 12 | 1 | 0 |
6 | WSJ 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 5 | 10 | 0 |
7 | Riel 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 | 9 | 2 | 0 |
8 | OVC'26 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 | 0 |
9 | RKDSV 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | 0 |
10 | Spoordonkse Boys 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | 16 | -9 | 0 |
11 | VOAB 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 23 | -19 | 0 |
12 | SV Reeshof 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 33 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 10 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 |
3 | Beerse Boys 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 0 |
4 | De Bocht'80 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 9 | -8 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 1+2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|