Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-05-2016 10:30 Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 Smetsers Czn, C 1-1
B 14-05-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G SBC E5 Heyms, M.L.C.J. 3-8
C 14-05-2016 09:00 WODAN F7 Spoordonkse Boys F2 2-7
V 30-04-2016 10:30 Beerse Boys E groot veld Spoordonkse Boys E1
C 23-04-2016 afgelast Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 Verhagen, J.H.M.
C 23-04-2016 10:30 Waalre E1 Spoordonkse Boys E1 0-7
C 23-04-2016 11:00 De Weebosch E2 Spoordonkse Boys E2G 2-9
C 23-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 RKDSV F1 Nouwens, J. 0-11
C 23-04-2016 09:15 Best Vooruit F10 Spoordonkse Boys F2 1-5
C 20-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Beerse Boys D2 Ham, R. van 4-1
C 20-04-2016 18:30 Spoordonkse Boys F2 Reusel Sport/Faes Group F4G Smetsers, G.L.J. 4-2
C 16-04-2016 11:45 Beerse Boys D2 Spoordonkse Boys D1G Woensel, T.C. van 2-4
C 16-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 DOSKO'32 E1 Heyms, M.L.C.J. 3-1
C 16-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G Bladella E6 Kroonenburg, S.G.F. van 5-2
C 16-04-2016 10:15 Jong Brabant F3 Spoordonkse Boys F1 1-3
C 16-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys F2 WODAN F7 , 7-3
C 12-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Gestel D1 Smetsers Czn, C 5-0
C 09-04-2016 08:45 UNA E7G Spoordonkse Boys E2G 1-12
C 09-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 Dommelen E2 Kroonenburg, R.P.J. van 2-0
C 09-04-2016 10:00 VOAB F3 Spoordonkse Boys F1 0-3
C 06-04-2016 18:30 Spoordonkse Boys F1 Jong Brabant F3 Smetsers, G.L.J. 1-1
C 02-04-2016 11:30 SBC D4G Spoordonkse Boys D1G Kampe, M. ter 1-9
C 02-04-2016 10:00 SV Valkenswaard E2 Spoordonkse Boys E1 1-10
C 02-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G RKVVO E5 Rijnen, M.P.J. 4-5
C 02-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 Nemelaer F1 , 5-0
C 02-04-2016 09:30 Gestel F4 Spoordonkse Boys F2 3-5
B 28-03-2016 12:00 HMVV E2 Spoordonkse Boys E2G 2-2
B 28-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 RKDVC E2 Heyms, M.L.C.J. 2-0
C 26-03-2016 11:00 Nuenen D3 Spoordonkse Boys D1G Wilbers, M.J.B.M. 1-9
C 26-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G VOAB E10 Oirschot, D.A.J. van 6-1
C 26-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F1 TSV Gudok F4 Smetsers, G.L.J. 1-4
C 26-03-2016 09:15 Reusel Sport/Faes Group F4G Spoordonkse Boys F2 2-3
C 19-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G Nuenen D3 Ham, R. van 4-0
C 19-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 SDO'39 E1G Kroonenburg, S.G.F. van 8-1
C 19-03-2016 08:45 VOAB E10 Spoordonkse Boys E2G 0-3
C 19-03-2016 08:30 TSV Gudok F4 Spoordonkse Boys F1 4-2
C 19-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F2 Beerse Boys F3 Berkers, L.P.J. 0-5
C 12-03-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Spoordonkse Boys D1G Maas, G 0-6
C 12-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 Waalre E1 Heyms, M.L.C.J. 7-3
C 12-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G De Weebosch E2 Kroonenburg, R.P.J. van 5-3
C 12-03-2016 10:00 RKDSV F1 Spoordonkse Boys F1 9-1
C 12-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F2 Best Vooruit F10 Smetsers, C.F.H. 5-0
B 09-03-2016 18:30 DBS O10-1 Spoordonkse Boys E1 1-3
C 05-03-2016 10:00 Bladella E6 Spoordonkse Boys E2G 5-4
C 05-03-2016 10:30 DOSKO'32 E1 Spoordonkse Boys E1 2-2
C 27-02-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G SBC D4G Ham, R. van 5-1
C 27-02-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 SV Valkenswaard E2 Heyms, M.L.C.J. 4-1
C 27-02-2016 10:30 RKVVO E5 Spoordonkse Boys E2G 2-3
C 27-02-2016 10:15 Nemelaer F1 Spoordonkse Boys F1 Bressers, Florus 2-0
C 27-02-2016 10:30 Spoordonkse Boys F2 Gestel F4 , 4-3
B 24-02-2016 19:00 Spoordonkse Boys E1 RPC E3 Heyms, M.L.C.J. 4-2
C 20-02-2016 11:45 Gestel D1 Spoordonkse Boys D1G Dungen, L.W.Y. van den 0-6
C 20-02-2016 10:15 Dommelen E2 Spoordonkse Boys E1 1-6
C 20-02-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G UNA E7G , 8-1
C 20-02-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 VOAB F3 , 2-3
C 23-01-2016 11:15 SDO'39 E1G Spoordonkse Boys E1 1-4
C 23-01-2016 09:30 Beerse Boys F3 Spoordonkse Boys F2 0-2
V 16-01-2016 11:00 Rood Wit V D2 Spoordonkse Boys D1G 3-0
V 16-01-2016 afgelast Spoordonkse Boys E2G Beerse Boys E3G Poll, A.J. van de
V 16-01-2016 afgelast Spoordonkse Boys F1 Rood Wit V F3 Brouwer, M.A.J. de
V 16-01-2016 09:00 Rood Wit V F5 Spoordonkse Boys F2 6-1
V 12-12-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Unitas '59 E9 Poll, A.J. van de
B 12-12-2015 09:45 Nuenen E3 Spoordonkse Boys E1 0-7
V 12-12-2015 09:15 Best Vooruit F7 Spoordonkse Boys F2
C 05-12-2015 13:00 ZSC D1 Spoordonkse Boys D1G Maasakkers, W. van 9-1
C 05-12-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 Bladella E2 Heyms, M.L.C.J. 1-1
B 05-12-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Brabantia E7 , 7-2
B 05-12-2015 10:00 Maliskamp F1 Spoordonkse Boys F1 12-0
C 28-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Brabantia D2 Ham, R. van 4-3
C 28-11-2015 11:15 ZSC E1 Spoordonkse Boys E1 1-3
C 28-11-2015 10:15 Audacia E4 Spoordonkse Boys E2G 2-9
C 28-11-2015 11:15 Audacia F1 Spoordonkse Boys F1 2-6
C 28-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Oirschot V. F7G Heyms, M.L.C.J. 12-0
C 21-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G DBS D2 Ham, R. van 1-6
C 21-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Oirschot V. E7G , 14-0
C 21-11-2015 10:30 De Raven E1 Spoordonkse Boys E1 6-1
C 21-11-2015 09:45 ZIGO F2 Spoordonkse Boys F1 8-0
C 21-11-2015 10:00 EDN'56 F1 Spoordonkse Boys F2 1-5
C 14-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G WODAN D2 Smetsers Czn, C 1-2
C 14-11-2015 10:15 Reusel Sport/Faes Group E2G Spoordonkse Boys E1 0-5
C 14-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 11-1
C 14-11-2015 09:00 Audacia F3 Spoordonkse Boys F2 0-19
C 07-11-2015 13:00 Dommelen D2G Spoordonkse Boys D1G Rooij, P.P.M. van 2-2
C 07-11-2015 11:15 ODC E10 Spoordonkse Boys E2G 2-5
C 07-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 DOSKO'32 E1 Smetsers, G.L.J. 3-1
C 07-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 RKDSV F1 , 4-3
C 07-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Taxandria F6 Mattheeuwse, H.A.J. 12-0
C 31-10-2015 11:15 Brabantia D2 Spoordonkse Boys D1G Vorst, W.H.H. v.d. 11-2
C 31-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 ZSC E1 Heyms, M.L.C.J. 10-1
B 31-10-2015 10:30 Beerse Boys E4 Spoordonkse Boys E2G 3-4
B 24-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Zwaluw VFC D2 Smetsers Czn, C 1-6
B 24-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 Beerse Boys E2 12-0
B 24-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 Beerse Boys F2 5-0
C 17-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G ZSC D1 Ham, R. van 1-10
C 17-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Best Vooruit E10 Heyms, M.L.C.J. 9-0
C 17-10-2015 vervallen Spoordonkse Boys E1 ODC E3
C 17-10-2015 10:00 Bladella E2 Spoordonkse Boys E1 5-1
C 17-10-2015 09:30 Beerse Boys F3 Spoordonkse Boys F2 0-0
C 17-10-2015 09:00 SC Olympus F1 Spoordonkse Boys F1 8-2
C 10-10-2015 vervallen Bladella D3 Spoordonkse Boys D1G
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-05-2016 10:30 Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 Smetsers Czn, C 1-1
C 14-05-2016 09:00 WODAN F7 Spoordonkse Boys F2 2-7
C 23-04-2016 afgelast Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1 Verhagen, J.H.M.
C 23-04-2016 10:30 Waalre E1 Spoordonkse Boys E1 0-7
C 23-04-2016 11:00 De Weebosch E2 Spoordonkse Boys E2G 2-9
C 23-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 RKDSV F1 Nouwens, J. 0-11
C 23-04-2016 09:15 Best Vooruit F10 Spoordonkse Boys F2 1-5
C 20-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Beerse Boys D2 Ham, R. van 4-1
C 20-04-2016 18:30 Spoordonkse Boys F2 Reusel Sport/Faes Group F4G Smetsers, G.L.J. 4-2
C 16-04-2016 11:45 Beerse Boys D2 Spoordonkse Boys D1G Woensel, T.C. van 2-4
C 16-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 DOSKO'32 E1 Heyms, M.L.C.J. 3-1
C 16-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G Bladella E6 Kroonenburg, S.G.F. van 5-2
C 16-04-2016 10:15 Jong Brabant F3 Spoordonkse Boys F1 1-3
C 16-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys F2 WODAN F7 , 7-3
C 12-04-2016 19:00 Spoordonkse Boys D1G Gestel D1 Smetsers Czn, C 5-0
C 09-04-2016 08:45 UNA E7G Spoordonkse Boys E2G 1-12
C 09-04-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 Dommelen E2 Kroonenburg, R.P.J. van 2-0
C 09-04-2016 10:00 VOAB F3 Spoordonkse Boys F1 0-3
C 06-04-2016 18:30 Spoordonkse Boys F1 Jong Brabant F3 Smetsers, G.L.J. 1-1
C 02-04-2016 11:30 SBC D4G Spoordonkse Boys D1G Kampe, M. ter 1-9
C 02-04-2016 10:00 SV Valkenswaard E2 Spoordonkse Boys E1 1-10
C 02-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G RKVVO E5 Rijnen, M.P.J. 4-5
C 02-04-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 Nemelaer F1 , 5-0
C 02-04-2016 09:30 Gestel F4 Spoordonkse Boys F2 3-5
C 26-03-2016 11:00 Nuenen D3 Spoordonkse Boys D1G Wilbers, M.J.B.M. 1-9
C 26-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G VOAB E10 Oirschot, D.A.J. van 6-1
C 26-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F1 TSV Gudok F4 Smetsers, G.L.J. 1-4
C 26-03-2016 09:15 Reusel Sport/Faes Group F4G Spoordonkse Boys F2 2-3
C 19-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G Nuenen D3 Ham, R. van 4-0
C 19-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 SDO'39 E1G Kroonenburg, S.G.F. van 8-1
C 19-03-2016 08:45 VOAB E10 Spoordonkse Boys E2G 0-3
C 19-03-2016 08:30 TSV Gudok F4 Spoordonkse Boys F1 4-2
C 19-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F2 Beerse Boys F3 Berkers, L.P.J. 0-5
C 12-03-2016 12:15 ST Netersel/Casteren D1 Spoordonkse Boys D1G Maas, G 0-6
C 12-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 Waalre E1 Heyms, M.L.C.J. 7-3
C 12-03-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G De Weebosch E2 Kroonenburg, R.P.J. van 5-3
C 12-03-2016 10:00 RKDSV F1 Spoordonkse Boys F1 9-1
C 12-03-2016 11:30 Spoordonkse Boys F2 Best Vooruit F10 Smetsers, C.F.H. 5-0
C 05-03-2016 10:00 Bladella E6 Spoordonkse Boys E2G 5-4
C 05-03-2016 10:30 DOSKO'32 E1 Spoordonkse Boys E1 2-2
C 27-02-2016 11:30 Spoordonkse Boys D1G SBC D4G Ham, R. van 5-1
C 27-02-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 SV Valkenswaard E2 Heyms, M.L.C.J. 4-1
C 27-02-2016 10:30 RKVVO E5 Spoordonkse Boys E2G 2-3
C 27-02-2016 10:15 Nemelaer F1 Spoordonkse Boys F1 Bressers, Florus 2-0
C 27-02-2016 10:30 Spoordonkse Boys F2 Gestel F4 , 4-3
C 20-02-2016 11:45 Gestel D1 Spoordonkse Boys D1G Dungen, L.W.Y. van den 0-6
C 20-02-2016 10:15 Dommelen E2 Spoordonkse Boys E1 1-6
C 20-02-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G UNA E7G , 8-1
C 20-02-2016 09:30 Spoordonkse Boys F1 VOAB F3 , 2-3
C 23-01-2016 11:15 SDO'39 E1G Spoordonkse Boys E1 1-4
C 23-01-2016 09:30 Beerse Boys F3 Spoordonkse Boys F2 0-2
C 05-12-2015 13:00 ZSC D1 Spoordonkse Boys D1G Maasakkers, W. van 9-1
C 05-12-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 Bladella E2 Heyms, M.L.C.J. 1-1
C 28-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Brabantia D2 Ham, R. van 4-3
C 28-11-2015 11:15 ZSC E1 Spoordonkse Boys E1 1-3
C 28-11-2015 10:15 Audacia E4 Spoordonkse Boys E2G 2-9
C 28-11-2015 11:15 Audacia F1 Spoordonkse Boys F1 2-6
C 28-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Oirschot V. F7G Heyms, M.L.C.J. 12-0
C 21-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G DBS D2 Ham, R. van 1-6
C 21-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Oirschot V. E7G , 14-0
C 21-11-2015 10:30 De Raven E1 Spoordonkse Boys E1 6-1
C 21-11-2015 09:45 ZIGO F2 Spoordonkse Boys F1 8-0
C 21-11-2015 10:00 EDN'56 F1 Spoordonkse Boys F2 1-5
C 14-11-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G WODAN D2 Smetsers Czn, C 1-2
C 14-11-2015 10:15 Reusel Sport/Faes Group E2G Spoordonkse Boys E1 0-5
C 14-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 11-1
C 14-11-2015 09:00 Audacia F3 Spoordonkse Boys F2 0-19
C 07-11-2015 13:00 Dommelen D2G Spoordonkse Boys D1G Rooij, P.P.M. van 2-2
C 07-11-2015 11:15 ODC E10 Spoordonkse Boys E2G 2-5
C 07-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 DOSKO'32 E1 Smetsers, G.L.J. 3-1
C 07-11-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 RKDSV F1 , 4-3
C 07-11-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Taxandria F6 Mattheeuwse, H.A.J. 12-0
C 31-10-2015 11:15 Brabantia D2 Spoordonkse Boys D1G Vorst, W.H.H. v.d. 11-2
C 31-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 ZSC E1 Heyms, M.L.C.J. 10-1
C 17-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G ZSC D1 Ham, R. van 1-10
C 17-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Best Vooruit E10 Heyms, M.L.C.J. 9-0
C 17-10-2015 vervallen Spoordonkse Boys E1 ODC E3
C 17-10-2015 10:00 Bladella E2 Spoordonkse Boys E1 5-1
C 17-10-2015 09:30 Beerse Boys F3 Spoordonkse Boys F2 0-0
C 17-10-2015 09:00 SC Olympus F1 Spoordonkse Boys F1 8-2
C 10-10-2015 vervallen Bladella D3 Spoordonkse Boys D1G
C 10-10-2015 11:00 DBS D2 Spoordonkse Boys D1G Wildenberg, CH vd 3-3
C 10-10-2015 11:00 DBS D2 Spoordonkse Boys D1G Leermakers, D.V. 3-3
C 10-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 De Raven E1 Poll, A.J. van de 1-2
C 10-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 De Raven E1 , 1-2
C 10-10-2015 10:00 Oirschot V. E7G Spoordonkse Boys E2G 0-9
C 10-10-2015 vervallen Taxandria E2 Spoordonkse Boys E1
C 10-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 EDN'56 F1 Smetsers, C.F.H. 6-3
C 10-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 ZIGO F2 , 0-8
C 03-10-2015 11:15 WODAN D2 Spoordonkse Boys D1G Basri, A. 2-0
C 03-10-2015 vervallen Spoordonkse Boys D1G ST Netersel/Casteren D1
C 03-10-2015 vervallen Zwaluw VFC E3 Spoordonkse Boys E1
C 03-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 Reusel Sport/Faes Group E2G Heyms, M.L.C.J. 12-0
C 03-10-2015 11:15 ST EDN'56 E3 / RKDSV E3 Spoordonkse Boys E2G 1-8
C 03-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Audacia F3 Smetsers, G.L.J. 16-0
C 26-09-2015 vervallen Reusel Sport/Faes Gr D2 Spoordonkse Boys D1G
C 26-09-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Dommelen D2G Smetsers Czn, C 1-6
C 26-09-2015 11:30 Spoordonkse Boys E2G ODC E10 Smetsers, G.L.J. 13-4
C 26-09-2015 10:30 DOSKO'32 E1 Spoordonkse Boys E1 Heyms, M.L.C.J. 1-5
C 26-09-2015 10:00 RKDSV F1 Spoordonkse Boys F1 6-2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 14-05-2016 09:30 Spoordonkse Boys E2G SBC E5 Heyms, M.L.C.J. 3-8
B 28-03-2016 12:00 HMVV E2 Spoordonkse Boys E2G 2-2
B 28-03-2016 10:30 Spoordonkse Boys E1 RKDVC E2 Heyms, M.L.C.J. 2-0
B 09-03-2016 18:30 DBS O10-1 Spoordonkse Boys E1 1-3
B 24-02-2016 19:00 Spoordonkse Boys E1 RPC E3 Heyms, M.L.C.J. 4-2
B 12-12-2015 09:45 Nuenen E3 Spoordonkse Boys E1 0-7
B 05-12-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Brabantia E7 , 7-2
B 05-12-2015 10:00 Maliskamp F1 Spoordonkse Boys F1 12-0
B 31-10-2015 10:30 Beerse Boys E4 Spoordonkse Boys E2G 3-4
B 24-10-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1G Zwaluw VFC D2 Smetsers Czn, C 1-6
B 24-10-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 Beerse Boys E2 12-0
B 24-10-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 Beerse Boys F2 5-0
B 05-09-2015 12:45 DOSL D1G Spoordonkse Boys D1G Speeckaert, M.M.B. 4-0
B 05-09-2015 10:30 Spoordonkse Boys E1 ODC E2 Koenraadt, T. 3-2
B 05-09-2015 10:00 Oirschot V. E8 Spoordonkse Boys E2G 0-10
B 05-09-2015 10:30 Spoordonkse Boys F2 Best Vooruit F6 Brouwer, M.A.J. de 0-3
B 05-09-2015 09:30 Spoordonkse Boys F1 SJO VV LBC F1 Heyms, M.L.C.J. 3-0
B 02-09-2015 19:00 Spoordonkse Boys D1G RKSV Heeze D1 Smetsers Czn, C 0-5
B 01-09-2015 18:30 Oirschot V. E3 Spoordonkse Boys E1 0-9
B 01-09-2015 18:30 Oirschot V. F2 Spoordonkse Boys F1 1-2
B 01-09-2015 18:30 Oirschot V. F5 Spoordonkse Boys F2 1-5
B 29-08-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G SJO VV LBC E1 Kroonenburg, S.G.F. van 7-5


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 30-04-2016 10:30 Beerse Boys E groot veld Spoordonkse Boys E1
V 16-01-2016 11:00 Rood Wit V D2 Spoordonkse Boys D1G 3-0
V 16-01-2016 afgelast Spoordonkse Boys E2G Beerse Boys E3G Poll, A.J. van de
V 16-01-2016 afgelast Spoordonkse Boys F1 Rood Wit V F3 Brouwer, M.A.J. de
V 16-01-2016 09:00 Rood Wit V F5 Spoordonkse Boys F2 6-1
V 12-12-2015 09:30 Spoordonkse Boys E2G Unitas '59 E9 Poll, A.J. van de
V 12-12-2015 09:15 Best Vooruit F7 Spoordonkse Boys F2



Terug naar boven