Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys 1 Reusel Sport/CoTrans 1 S.H.J. (Stefan) Dammers
C 20-01-2019 afgelast Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5 J. (John) Bel -
C 20-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 R.R.J. (Roel) Janssen -
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO17-1 WEC JO17-2 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO15-1 Best Vooruit JO15-3
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO13-1 RKSV Schijndel JO13-3G Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO9-2 Rhode JO9-3
T 13-01-2019 afgelast OJC ROSMALEN JO13 Spoordonkse Boys JO13-1
V 12-01-2019 13:00 WEC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
V 12-01-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
C 23-12-2018 14:00 DBS 1 Spoordonkse Boys 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 0 - 2
C 22-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 3 - 8
V 15-12-2018 15:00 Beerse Boys VE1 Spoord. Boys VE1
C 15-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 3 - 4
C 15-12-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 3 - 3
C 15-12-2018 10:00 JEKA JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) M. (Marcel) Rensen
V 15-12-2018 afgelast Tuldania JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1
C 09-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Budel 1 L.P. (Lennart) Roks 0 - 1
C 09-12-2018 12:00 Boxtel 3 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 0 - 4
C 09-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 H. (Hans) Hellings -
C 08-12-2018 afgelast Jong Brabant VE1 Spoord. Boys VE1 Afgeschermd -
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN\'56 JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 1 - 4
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-2 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 0 - 4
C 08-12-2018 vervallen WODAN JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 08-12-2018 13:30 EFC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 0 - 0
C 08-12-2018 13:15 FC Engelen JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) S.J.E. (Stef) Geerts 7 - 0
C 08-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Boxtel JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 3 - 4
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 2 - 5
C 08-12-2018 vervallen Zwaluw VFC JO15-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 08-12-2018 afgelast Uno Animo JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 VOAB JO9-3
C 08-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 ST RKDSV / EDN\\\'56 JO8-1
C 02-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Dommelen 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 3 - 2
C 02-12-2018 12:00 Best Vooruit 3 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) vanWeert 6 - 1
C 02-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 Afgeschermd… (+1) 1 - 2
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 De Weebosch 2 Afgeschermd… (+1) 5 - 2
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 DOSKO\'32 3 Afgeschermd… (+1) 1 - 4
C 02-12-2018 10:00 Nederwetten VR2 Spoordonkse Boys VR 1 W (Willy) Raaijmakers 0 - 2
C 01-12-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 Essche Boys VE1
C 01-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal -
C 01-12-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 3 - 0
C 01-12-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Bladella JO15-3 P (Perry) vdMeijden 9 - 2
C 01-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Emplina JG1
C 01-12-2018 vervallen Nemelaer JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1
C 01-12-2018 11:45 SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 6 - 1
C 01-12-2018 11:15 ST Vessem/DEES JO11-2G Spoordonkse Boys JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 2 - 7
C 01-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 SVSSS JO9-2
C 01-12-2018 vervallen JEKA JO9-9G Spoordonkse Boys JO9-2
C 01-12-2018 vervallen SDO'39 JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1
C 25-11-2018 14:30 SBC 1 Spoordonkse Boys 1 N. (Niels) Janssen 1 - 1
C 25-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Beerse Boys 4 C.C.A.M. (Cas) van derDoelen 4 - 3
C 25-11-2018 12:00 GSBW 4 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 1 - 5
C 25-11-2018 10:00 Brabantia 5 Spoordonkse Boys 4 A. (Angel) Riestra Quintana 3 - 0
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 DEES 4 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 25-11-2018 11:00 EDN'56 3 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 2 - 0
C 25-11-2018 10:00 Audacia 7 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 10 - 1
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Nieuw Woensel VR2 R. (Ria) vanHam 1 - 6
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 0 - 4
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G P (Perry) vdMeijden 0 - 2
C 24-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Rijen JG1G Afgeschermd 0 - 4
C 24-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 Best Vooruit JO13-3
C 24-11-2018 12:00 De Valk JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 3 - 0
C 24-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 OVC'26 JO11-2 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 5 - 4
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 24-11-2018 vervallen Gloria UC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2
C 24-11-2018 vervallen Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ruud) vanBeekveld 2 - 0
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 3 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) vanWeert 3 - 0
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 H.F.H. (Huub) Kruijzen… (+1) 3 - 3
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 8 - 1
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Unitas'59 8 Afgeschermd… (+1) 7 - 4
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal… (+1) 4 - 1
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Joey) Klaassen 2 - 2
C 17-11-2018 16:00 De Bocht'80 VE1 Spoord. Boys VE1 N.C.A.M. (Norbert) Fonken
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 4 - 3
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 2 - 3
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 5 - 1
C 17-11-2018 vervallen Geldrop JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 17-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) JEKA JG1G J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 3 - 3
C 17-11-2018 vervallen SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1
C 17-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 RPC JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 5 - 2
C 17-11-2018 09:00 Hilvaria JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 6 - 3
C 17-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO9-2 Viola JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Nemelaer JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5
C 11-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Woenselse Boys 2 M.A.J. (Mari) van derHeijden 1 - 0
C 11-11-2018 09:45 VOAB 6 Spoordonkse Boys 3 W. (Willy) Holtrop 1 - 0
C 11-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 S. (Stefan) derKinderen 3 - 0
C 11-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 9 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 11-11-2018 10:00 Pusphaira 8 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 6 - 0
C 11-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 7 T.C. (Theo) vanWoensel 6 - 2
C 11-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys VR 1 De Bocht'80 VR1
C 10-11-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 ODC VE1 Sjack van Hout (Scheidsrechter)
C 10-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 5 - 2
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 2 - 6
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO15-1 SV Valkenswaard JO15-4
C 10-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) G.J. (Geert) vanGaal 3 - 4
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys 1 Reusel Sport/CoTrans 1 S.H.J. (Stefan) Dammers
C 20-01-2019 afgelast Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5 J. (John) Bel -
C 20-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 R.R.J. (Roel) Janssen -
C 23-12-2018 14:00 DBS 1 Spoordonkse Boys 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 0 - 2
C 22-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 3 - 8
C 15-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 3 - 4
C 15-12-2018 12:00 Riethoven JO15-1G Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 3 - 3
C 15-12-2018 10:00 JEKA JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) M. (Marcel) Rensen
C 09-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 SV Budel 1 L.P. (Lennart) Roks 0 - 1
C 09-12-2018 12:00 Boxtel 3 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 0 - 4
C 09-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 H. (Hans) Hellings -
C 08-12-2018 afgelast Jong Brabant VE1 Spoord. Boys VE1 Afgeschermd -
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN\'56 JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 1 - 4
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-2 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 0 - 4
C 08-12-2018 vervallen WODAN JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 08-12-2018 13:30 EFC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 0 - 0
C 08-12-2018 13:15 FC Engelen JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) S.J.E. (Stef) Geerts 7 - 0
C 08-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Boxtel JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 3 - 4
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 2 - 5
C 08-12-2018 vervallen Zwaluw VFC JO15-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 08-12-2018 afgelast Uno Animo JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 VOAB JO9-3
C 08-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 ST RKDSV / EDN\\\'56 JO8-1
C 02-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 Dommelen 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 3 - 2
C 02-12-2018 12:00 Best Vooruit 3 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) vanWeert 6 - 1
C 02-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 Afgeschermd… (+1) 1 - 2
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 De Weebosch 2 Afgeschermd… (+1) 5 - 2
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 DOSKO\'32 3 Afgeschermd… (+1) 1 - 4
C 02-12-2018 10:00 Nederwetten VR2 Spoordonkse Boys VR 1 W (Willy) Raaijmakers 0 - 2
C 01-12-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 Essche Boys VE1
C 01-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal -
C 01-12-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 3 - 0
C 01-12-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Bladella JO15-3 P (Perry) vdMeijden 9 - 2
C 01-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Emplina JG1
C 01-12-2018 vervallen Nemelaer JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1
C 01-12-2018 11:45 SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 6 - 1
C 01-12-2018 11:15 ST Vessem/DEES JO11-2G Spoordonkse Boys JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 2 - 7
C 01-12-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 SVSSS JO9-2
C 01-12-2018 vervallen JEKA JO9-9G Spoordonkse Boys JO9-2
C 01-12-2018 vervallen SDO'39 JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1
C 25-11-2018 14:30 SBC 1 Spoordonkse Boys 1 N. (Niels) Janssen 1 - 1
C 25-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Beerse Boys 4 C.C.A.M. (Cas) van derDoelen 4 - 3
C 25-11-2018 12:00 GSBW 4 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 1 - 5
C 25-11-2018 10:00 Brabantia 5 Spoordonkse Boys 4 A. (Angel) Riestra Quintana 3 - 0
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 DEES 4 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 25-11-2018 11:00 EDN'56 3 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 2 - 0
C 25-11-2018 10:00 Audacia 7 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 10 - 1
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Nieuw Woensel VR2 R. (Ria) vanHam 1 - 6
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 0 - 4
C 24-11-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dommelen JO15-2G P (Perry) vdMeijden 0 - 2
C 24-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) Rijen JG1G Afgeschermd 0 - 4
C 24-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 Best Vooruit JO13-3
C 24-11-2018 12:00 De Valk JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 3 - 0
C 24-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 OVC'26 JO11-2 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 5 - 4
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 24-11-2018 vervallen Gloria UC JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2
C 24-11-2018 vervallen Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1
C 18-11-2018 14:30 PSV 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ruud) vanBeekveld 2 - 0
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 3 Spoordonkse Boys 2 CJ (Coen) vanWeert 3 - 0
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 H.F.H. (Huub) Kruijzen… (+1) 3 - 3
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 8 - 1
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Unitas'59 8 Afgeschermd… (+1) 7 - 4
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal… (+1) 4 - 1
C 18-11-2018 11:00 Tivoli VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Joey) Klaassen 2 - 2
C 17-11-2018 16:00 De Bocht'80 VE1 Spoord. Boys VE1 N.C.A.M. (Norbert) Fonken
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 4 - 3
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 2 - 3
C 17-11-2018 12:45 Waalre JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 5 - 1
C 17-11-2018 vervallen Geldrop JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
C 17-11-2018 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) JEKA JG1G J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 3 - 3
C 17-11-2018 vervallen SBC JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1
C 17-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 RPC JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 5 - 2
C 17-11-2018 09:00 Hilvaria JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 6 - 3
C 17-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO9-2 Viola JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Nemelaer JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1
C 17-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5
C 11-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Woenselse Boys 2 M.A.J. (Mari) van derHeijden 1 - 0
C 11-11-2018 09:45 VOAB 6 Spoordonkse Boys 3 W. (Willy) Holtrop 1 - 0
C 11-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 S. (Stefan) derKinderen 3 - 0
C 11-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 9 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 11-11-2018 10:00 Pusphaira 8 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 6 - 0
C 11-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 7 T.C. (Theo) vanWoensel 6 - 2
C 11-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys VR 1 De Bocht'80 VR1
C 10-11-2018 16:00 Spoord. Boys VE1 ODC VE1 Sjack van Hout (Scheidsrechter)
C 10-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 5 - 2
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 2 - 6
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO15-1 SV Valkenswaard JO15-4
C 10-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) G.J. (Geert) vanGaal 3 - 4
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3
C 10-11-2018 10:00 De Raven JO13-1G Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 2 - 0
C 10-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Nevelo JO11-2 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 1 - 9
C 10-11-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Jong Brabant JO9-3
C 10-11-2018 vervallen TSV Gudok JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-2
C 10-11-2018 vervallen Sarto JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1
C 04-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 WODAN 1 D.R.H. (Daniël) Drost 0 - 0
C 04-11-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 BMC 3 CJ (Coen) vanWeert… (+1) 5 - 0
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 Afgeschermd… (+1) 0 - 5
C 04-11-2018 10:30 DBS 3 Spoordonkse Boys 4 W.J. (Wim) Elbersen 7 - 2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 24-10-2018 18:45 Spoordonkse Boys JO9-1 WODAN JO9-3 M. (Marc) Gerritsen 2 - 5
B 20-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-2 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 0 - 1
B 20-10-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 SDO'39 JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 0 - 8
B 16-09-2018 14:30 Riel 1 Spoordonkse Boys 1 S. (Sabit) Dursun 2 - 2
B 16-09-2018 12:00 Audacia 2 Spoordonkse Boys 2 B.G.A. (Benny) Vermeer 2 - 2
B 16-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 6 H.J. (Henk) vanRooy… (+1) 3 - 3
B 16-09-2018 11:00 Nemelaer 5 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 5 - 4
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 1 - 4
B 16-09-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR 1 T.C. (Theo) vanWoensel 14 - 0
B 15-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal… (+1) 4 - 1
B 15-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 J.H.M. (Johan) Verhagen… (+1) 5 - 1
B 15-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1 P (Perry) vdMeijden… (+1) 0 - 11
B 15-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Spoordonkse Boys JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 1 - 4
B 15-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Beerse Boys JO11-3G T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 6 - 3
B 15-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 ZIGO JO9-3 C.F.J. (Renzo) Smetsers 2 - 3
B 15-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 P.J.M. (Paul) Schouten 0 - 15
B 15-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 Afgeschermd 3 - 6
B 09-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys 1 GSBW 1 Afgeschermd 3 - 2
B 09-09-2018 11:00 Netersel 2 Spoordonkse Boys 4 G Maas 4 - 1
B 09-09-2018 12:00 Oisterwijk 3 Spoordonkse Boys 5 M. (Manon) Rozen 3 - 5
B 09-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 10 Afgeschermd… (+1) 10 - 1
B 09-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR1 H. (Hans) Nooijens… (+1) 0 - 8
B 08-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d.Wal 3 - 1
B 08-09-2018 vervallen Spoordonkse Boys JO17-1 Bladella JO17-5
B 08-09-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 OVC'26 JO15-1 R. (Ria) vanHam… (+1) 0 - 18
B 08-09-2018 11:45 Gestel JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 Afgeschermd 1 - 9
B 08-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-4G T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 10 - 4
B 08-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 TSV Gudok JO9-3 C.F.J. (Renzo) Smetsers 13 - 3
B 08-09-2018 08:45 Boxtel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 Afgeschermd 6 - 11
B 08-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 1 - 3
B 02-09-2018 14:30 Hulsel 1 Spoordonkse Boys 1 A.J. (Ad) Hesselmans 1 - 1
B 02-09-2018 11:45 Spoordonkse Boys 2 Nemelaer 3 H.M.J. (Harrie) Theelen 1 - 5
B 02-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 H.J. (Henk) vanRooy… (+1) 1 - 3
B 02-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Audacia 7 F (Frank) vanEsch… (+1) 0 - 2
B 02-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 3 - 1
B 02-09-2018 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR 1 M (Mark) Rombouts 9 - 2
B 01-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Viola JO19-1 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 2 - 3
B 01-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.J.M.N. (Paul) denOtter 0 - 6
B 01-09-2018 12:00 Hapert JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vdMeijden 12 - 3
B 01-09-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Boxtel JO13-1 J.J.C.M. (Corne) Rijnen… (+1) 1 - 7
B 01-09-2018 10:15 SBC JO11-5G Spoordonkse Boys JO11-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 3 - 4
B 01-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 4 - 1
B 01-09-2018 08:45 Hilvaria JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-2 Afgeschermd 4 - 5
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 K.D.W. (Dinand) Toller 3 - 11
B 02-06-2018 15:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Marvilde JO13-2 L (Luuk) van deVen 2 - 1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO17-1 WEC JO17-2 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO15-1 Best Vooruit JO15-3
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO13-1 RKSV Schijndel JO13-3G Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 afgelast Spoordonkse Boys JO9-2 Rhode JO9-3
V 12-01-2019 13:00 WEC JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
V 12-01-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
V 15-12-2018 15:00 Beerse Boys VE1 Spoord. Boys VE1
V 15-12-2018 afgelast Tuldania JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1
V 20-10-2018 13:00 Oirschot V. JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1
V 26-09-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO15-1 De Raven JO15-1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 16-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 3 Spoordonkse Boys 7 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 09-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 De Hei 1 John Rijnen (Scheidsrechter)
V 08-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Audacia JO17-2 Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 30-08-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO13-1 OJC / Rosmalen JO13-3 Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 28-08-2018 20:00 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR 1 Martijn van Nunen (Scheidsrechter)
V 26-08-2018 12:00 Spoordonkse Boys 1 Vessem 1
V 25-08-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Spoord. Boys VE1
V 25-08-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Juventud JO19-1 Sjack van Hout (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Boskant JO15-1 Ria van Ham (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Braakhuizen JO13-1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 10:00 Braakhuizen JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1
V 25-08-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Audacia JO9-1
V 25-08-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO9-2 Braakhuizen JO9-2
V 18-08-2018 19:00 Woenselse Boys 1 Spoordonkse Boys 1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 13-01-2019 afgelast OJC ROSMALEN JO13 Spoordonkse Boys JO13-1
T 25-08-2018 09:30 Geldrop JO8 Spoordonkse Boys JO8-1



Terug naar boven