Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-02-2020 14:30 Audacia 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ralph) Schopenhauer 0 - 1
C 16-02-2020 11:30 Steensel 2 Spoordonkse Boys 2 T.H. (Theo) Janssen 1 - 0
C 16-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 VOAB 4 Afgeschermd… (+1) 0 - 4
C 16-02-2020 12:00 Spoordonkse Boys 4 Helvoirt 4 C. (Kees) van Hooft… (+1) 2 - 3
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 8 Afgeschermd… (+1) 4 - 4
C 16-02-2020 vervallen Audacia 7 Spoordonkse Boys 6
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DEES 3 R.H.J.W. (Dolf) Rooijakkers… (+1) 2 - 4
C 16-02-2020 14:30 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR 1 R.R.J. (Roel) Janssen 6 - 0
V 15-02-2020 16:00 Spoord. Boys VE1 Beerse Boys VE1 Anouar Bouras (Scheidsrechter)
C 15-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 B.M.A. (Bram) Willems 3 - 1
C 15-02-2020 13:00 Bladella JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 1 - 7
C 15-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-3 P (Perry) vd Meijden… (+1) 3 - 2
C 15-02-2020 10:00 Brederodes JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) P. (Patrick) Wethly 2 - 0
C 15-02-2020 11:30 Irene JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 Afgeschermd 0 - 4
C 15-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 WODAN JO12-3 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 1 - 5
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 VOAB JO10-2
C 15-02-2020 vervallen VOAB JO10-3 Spoordonkse Boys JO10-2
C 15-02-2020 vervallen VOAB JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1
C 15-02-2020 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Spoordonkse Boys JO8-1
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-2
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-1
V 08-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Spoord. Boys VE1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 3 - 1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 2 - 1
C 08-02-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vd Meijden 2 - 4
C 08-02-2020 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) HRC'14 JG1G J. (John) Roefs… (+1) 1 - 3
C 08-02-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Essche Boys JO13-1 J. (John) Roefs… (+1) 4 - 0
C 08-02-2020 10:15 RPC JO12-3 Spoordonkse Boys JO12-1 2 - 0
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
C 08-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Nemelaer JO10-2
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-1
C 08-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-5
C 08-02-2020 vervallen RPC JO7-8 Spoordonkse Boys JO7-1
C 08-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-2
C 02-02-2020 14:30 Were Di 1 Spoordonkse Boys 1 B.J.O. (Bas) Smit 2 - 2
C 02-02-2020 12:00 Gestel 2 Spoordonkse Boys 2 K. (Kris) van Agt 1 - 2
C 02-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 WSJ 2 Afgeschermd… (+1) 0 - 6
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Sarto 19 Afgeschermd… (+1) 0 - 8
C 02-02-2020 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 3 - 2
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 UNA 14 M.C.J. (Marc) van Heesbeen… (+1) 1 - 1
C 02-02-2020 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Janneke) Isendoorn 5 - 0
C 01-02-2020 15:15 DVS JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal
C 01-02-2020 14:15 DBS JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 3 - 4
C 01-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 P (Perry) vd Meijden… (+1) 7 - 0
C 01-02-2020 09:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Acht JO12-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 1 - 11
C 01-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 ODC JO10-2
C 01-02-2020 vervallen Zwaluw VFC JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-1
C 01-02-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-2
C 26-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys 1 Jong Brabant 1 P.T.A. (Paul) van Summeren 2 - 1
V 26-01-2020 12:00 GSBW 2 Spoordonkse Boys 2
V 26-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys 5 Spoordonkse Boys 6 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
C 26-01-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 1 - 7
V 25-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Schijndel / de Wit JO19-2 John Beerens (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 UNA JO17-2 van de Poll, Dirk (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-3 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Audacia JO13-1
V 25-01-2020 09:00 Spoordonkse Boys JO12-1 SCG '18 JO12-3 Sen Hovers (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO10-1 SCG '18 JO10-2
V 25-01-2020 09:30 Spoordonkse Boys JO10-2 SCG '18 JO10-3
V 25-01-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO9-1 RKVV Bergeijk JO9-2
V 25-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 RKVV Bergeijk JO8-1
V 19-01-2020 14:30 Bergeijk 1 Spoordonkse Boys 1
V 19-01-2020 12:00 Bergeijk 2 Spoordonkse Boys 2
C 19-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys 4 VV Trinitas Oisterwijk 6 E. (Erik) van der Heijden * 7 - 0
C 19-01-2020 14:00 Were Di 10 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 4 - 2
C 19-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 3 - 4
V 18-01-2020 18:00 Wilhelmina Boys VE1 Spoord. Boys VE1
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 7 - 2
V 18-01-2020 13:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Schijndel/DEWIT JO17-4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 11:45 Schijndel/DEWIT JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1
V 18-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Schijndel/DEWIT JO13-3 Mathijs Heyms (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 09:30 Spoordonkse Boys JO10-1 DVG JO10-2
V 18-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-2
V 16-01-2020 20:00 ZIGO 1 Spoordonkse Boys 1
T 11-01-2020 09:00 Wilhelmina Boys Spoordonkse Boys JO15-1
V 11-01-2020 11:25 Unitas '59 JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1
V 11-01-2020 vervallen Braakhuizen JO10-1 Spoordonkse Boys JO10-2
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 4 - 3
C 21-12-2019 14:00 SBC JO17-5G Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 0 - 6
C 21-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ZIGO JO12-3 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 1 - 4
C 15-12-2019 14:00 Gesta 1 Spoordonkse Boys 1 A.A.L.A. (Arthur) Smits 0 - 1
V 14-12-2019 15:00 Beerse Boys VE1 Spoord. Boys VE1
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 0 - 1
C 14-12-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 RKVVO JO17-3 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1)
C 14-12-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Gloria UC JO15-1 P (Perry) vd Meijden… (+1)
C 14-12-2019 12:15 DBS JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-1
C 14-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Jong Brabant JO12-3 J. (John) Roefs… (+1)
C 14-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Haarsteeg JO10-2
C 14-12-2019 vervallen UNA JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2
C 14-12-2019 vervallen Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1
C 14-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-4
C 14-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4
C 08-12-2019 14:00 Spoordonkse Boys 1 WSJ 1 F.C.P. (Frank) Thijssen 1 - 0
C 08-12-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 DBS 2 E. (Evert) Haak… (+1) 2 - 1
C 08-12-2019 12:00 GSBW 5 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 1 - 4
C 08-12-2019 10:30 LSV 3 Spoordonkse Boys 4 P. (Pim) van Tiel 6 - 3
C 08-12-2019 10:00 RKDSV 7 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 6 - 2
C 08-12-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 FC Tilburg 12 Afgeschermd… (+1) 3 - 3
C 08-12-2019 10:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 4 - 1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-02-2020 14:30 Audacia 1 Spoordonkse Boys 1 R. (Ralph) Schopenhauer 0 - 1
C 16-02-2020 11:30 Steensel 2 Spoordonkse Boys 2 T.H. (Theo) Janssen 1 - 0
C 16-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 VOAB 4 Afgeschermd… (+1) 0 - 4
C 16-02-2020 12:00 Spoordonkse Boys 4 Helvoirt 4 C. (Kees) van Hooft… (+1) 2 - 3
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 8 Afgeschermd… (+1) 4 - 4
C 16-02-2020 vervallen Audacia 7 Spoordonkse Boys 6
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DEES 3 R.H.J.W. (Dolf) Rooijakkers… (+1) 2 - 4
C 16-02-2020 14:30 Acht VR1 Spoordonkse Boys VR 1 R.R.J. (Roel) Janssen 6 - 0
C 15-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 B.M.A. (Bram) Willems 3 - 1
C 15-02-2020 13:00 Bladella JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 1 - 7
C 15-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-3 P (Perry) vd Meijden… (+1) 3 - 2
C 15-02-2020 10:00 Brederodes JG1G Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) P. (Patrick) Wethly 2 - 0
C 15-02-2020 11:30 Irene JO13-1 Spoordonkse Boys JO13-1 Afgeschermd 0 - 4
C 15-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 WODAN JO12-3 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 1 - 5
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 VOAB JO10-2
C 15-02-2020 vervallen VOAB JO10-3 Spoordonkse Boys JO10-2
C 15-02-2020 vervallen VOAB JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1
C 15-02-2020 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Spoordonkse Boys JO8-1
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-2
C 15-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 3 - 1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 2 - 1
C 08-02-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vd Meijden 2 - 4
C 08-02-2020 10:00 Spoordonkse Boys JG1 (G-Team) HRC'14 JG1G J. (John) Roefs… (+1) 1 - 3
C 08-02-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Essche Boys JO13-1 J. (John) Roefs… (+1) 4 - 0
C 08-02-2020 10:15 RPC JO12-3 Spoordonkse Boys JO12-1 2 - 0
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
C 08-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Nemelaer JO10-2
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-1
C 08-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-5
C 08-02-2020 vervallen RPC JO7-8 Spoordonkse Boys JO7-1
C 08-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-2
C 02-02-2020 14:30 Were Di 1 Spoordonkse Boys 1 B.J.O. (Bas) Smit 2 - 2
C 02-02-2020 12:00 Gestel 2 Spoordonkse Boys 2 K. (Kris) van Agt 1 - 2
C 02-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 WSJ 2 Afgeschermd… (+1) 0 - 6
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Sarto 19 Afgeschermd… (+1) 0 - 8
C 02-02-2020 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 3 - 2
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 UNA 14 M.C.J. (Marc) van Heesbeen… (+1) 1 - 1
C 02-02-2020 12:00 SBC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J. (Janneke) Isendoorn 5 - 0
C 01-02-2020 15:15 DVS JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal
C 01-02-2020 14:15 DBS JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 3 - 4
C 01-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 P (Perry) vd Meijden… (+1) 7 - 0
C 01-02-2020 09:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Acht JO12-1 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 1 - 11
C 01-02-2020 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 ODC JO10-2
C 01-02-2020 vervallen Zwaluw VFC JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-1
C 01-02-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-2
C 26-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys 1 Jong Brabant 1 P.T.A. (Paul) van Summeren 2 - 1
C 26-01-2020 11:00 Spoordonkse Boys VR 1 Acht VR1 C (Cees) Smetsers Czn… (+1) 1 - 7
C 19-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys 4 VV Trinitas Oisterwijk 6 E. (Erik) van der Heijden * 7 - 0
C 19-01-2020 14:00 Were Di 10 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 4 - 2
C 19-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 3 - 4
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal… (+1) 7 - 2
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 4 - 3
C 21-12-2019 14:00 SBC JO17-5G Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 0 - 6
C 21-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ZIGO JO12-3 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten 1 - 4
C 15-12-2019 14:00 Gesta 1 Spoordonkse Boys 1 A.A.L.A. (Arthur) Smits 0 - 1
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 0 - 1
C 14-12-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 RKVVO JO17-3 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1)
C 14-12-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Gloria UC JO15-1 P (Perry) vd Meijden… (+1)
C 14-12-2019 12:15 DBS JO13-4 Spoordonkse Boys JO13-1
C 14-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Jong Brabant JO12-3 J. (John) Roefs… (+1)
C 14-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Haarsteeg JO10-2
C 14-12-2019 vervallen UNA JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2
C 14-12-2019 vervallen Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1
C 14-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-4
C 14-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4
C 08-12-2019 14:00 Spoordonkse Boys 1 WSJ 1 F.C.P. (Frank) Thijssen 1 - 0
C 08-12-2019 11:45 Spoordonkse Boys 2 DBS 2 E. (Evert) Haak… (+1) 2 - 1
C 08-12-2019 12:00 GSBW 5 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 1 - 4
C 08-12-2019 10:30 LSV 3 Spoordonkse Boys 4 P. (Pim) van Tiel 6 - 3
C 08-12-2019 10:00 RKDSV 7 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 6 - 2
C 08-12-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 FC Tilburg 12 Afgeschermd… (+1) 3 - 3
C 08-12-2019 10:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 Afgeschermd 4 - 1
C 07-12-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 1 - 9
C 07-12-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vd Meijden 1 - 0
C 07-12-2019 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Nieuw Woensel JO13-1 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 07-12-2019 08:45 ODC JO12-4 Spoordonkse Boys JO12-1 M. (Mike) van de Langenberg 5 - 1
C 07-12-2019 vervallen Boxtel JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
C 07-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-2 RKSV Nuenen JO10-4
C 07-12-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1
C 07-12-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
C 07-12-2019 10:30 DBS JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1
C 01-12-2019 14:30 RKDSV 1 Spoordonkse Boys 1 E.W.N. (Eric) Oosterom 0 - 5
C 01-12-2019 12:00 Hapert 2 Spoordonkse Boys 2 L.H.M. (Luc) Straatman 1 - 2
C 01-12-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Jong Brabant 5 Afgeschermd… (+1) 0 - 0
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 SVSOS 2 Afgeschermd… (+1) 1 - 3
C 01-12-2019 10:00 SVSOS 3 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 3 - 6
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 RKVVO 8 CH (Christ) vd Wildenberg… (+1) 3 - 4
C 01-12-2019 11:00 SVSOS VR1 Spoordonkse Boys VR 1 J.C. (Jack) Loonen 1 - 1
C 30-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 J. (Jeroen) van Esch 4 - 1
C 30-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-3 P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 14 - 0
C 30-11-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Riel JO15-1 P (Perry) vd Meijden… (+1) 6 - 2
C 30-11-2019 12:15 Tongelre JO13-1G Spoordonkse Boys JO13-1 D. (Davy) Pennings 2 - 6
C 30-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Sarto JO12-3 T.F.A.M. (Edwin) Linschoten… (+1) 0 - 4
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6
C 30-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 SBC JO10-4
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1G
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 J. (Sjack) van den Hout 1 - 2
B 22-10-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen… (+1) 6 - 0
B 21-10-2019 19:30 Spoordonkse Boys JO17-1 RKVVO JO17-2 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
B 19-10-2019 13:00 Nemelaer JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 P (Perry) vd Meijden 4 - 3
B 19-10-2019 vervallen RKDSV JO10-1G Spoordonkse Boys JO10-1
B 18-09-2019 19:30 Audacia 6 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd 4 - 4
B 15-09-2019 14:30 Knegselse Boys 1 Spoordonkse Boys 1 C. (Collin) van Knegsel 0 - 3
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 Afgeschermd 3 - 2
B 15-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Boxtel 5 WM (Wilfred) Langenhuizen 2 - 3
B 15-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 8 B (Bram) van Rooy 6 - 1
B 15-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Boxtel 6 E. (Eric) Putmans 3 - 6
B 15-09-2019 12:15 ODC VR1 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Sarto JO19-3 C.J. (Chris) van der Aa… (+1) 3 - 1
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ODC JO17-3G P.P.J. (Paul) Tijs… (+1) 5 - 0
B 14-09-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SVSSS JO15-2 J. (John) Rijnen… (+1) 14 - 2
B 14-09-2019 vervallen ZIGO JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1
B 14-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-4 J. (John) Roefs… (+1) 5 - 2
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1
B 14-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Best Vooruit JO10-3
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G
B 12-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR 1 SCG'18 VR1 B. (Bert) Sterks 1 - 6
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-4 J. (John) Roefs… (+1) 8 - 2
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Beerse Boys JO13-1 J. (John) Roefs… (+1) 9 - 0
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO10-2 SBC JO10-4
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3
B 08-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 Boxtel 1 J. (Sjack) van den Hout 0 - 0
B 08-09-2019 11:00 Beerse Boys 3 Spoordonkse Boys 2 J. (Joost) Schapendonk 3 - 2
B 08-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 ODC 3 S. (Sherrel) Sambo… (+1) 8 - 5
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 P.J.M. (Pieter) Vlemminx… (+1) 1 - 1
B 08-09-2019 11:00 ODC 6 Spoordonkse Boys 5 Afgeschermd 5 - 1
B 08-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 6 De Bocht'80 3 R.A.H. (Roel) van de Ven… (+1) 3 - 3
B 07-09-2019 15:00 Were Di JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 R. (Raymond) Damhuis 5 - 2
B 07-09-2019 vervallen Zwaluw VFC JO17-6 Spoordonkse Boys JO17-1
B 07-09-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 T.H.M. (Teun) Hoppenbrouwers 1 - 1
B 07-09-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1 J.M.P.H. (Hans) Lauwers 0 - 15
B 07-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ODC JO12-3G Sen Hovers (Scheidsrechter) 1 - 4
B 07-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Best Vooruit JO10-2
B 07-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2
B 07-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1
B 07-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1
B 05-09-2019 20:00 Wilhelmina Boys 1 Spoordonkse Boys 1 J. (Sjack) van den Hout 2 - 2
B 05-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 2 RPC 3 B. (Bas) v. Nes 1 - 2
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 4 Vessem 2 J.P. (johan) van Riet… (+1) 1 - 2
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 5 De Bocht'80 4 CH (Christ) vd Wildenberg… (+1) 4 - 1
B 05-09-2019 18:30 Nemelaer 8 Spoordonkse Boys 6 F. (Fedor) van Ravesteijn 1 - 8
B 05-09-2019 18:30 Beerse Boys VR3 Spoordonkse Boys VR 1 Afgeschermd 5 - 1
B 04-09-2019 20:00 Nemelaer 5 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 3 - 1
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.H.M. (Johan) Verhagen… (+1) 1 - 0
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO15-1 Hilvaria JO15-2 C.A. (Kees) Nieuwkerk… (+1) 3 - 1
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 E. (Eric) van de Loo… (+1) 12 - 1
B 04-09-2019 18:30 SBC JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 15-02-2020 16:00 Spoord. Boys VE1 Beerse Boys VE1 Anouar Bouras (Scheidsrechter)
V 08-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Spoord. Boys VE1
V 26-01-2020 12:00 GSBW 2 Spoordonkse Boys 2
V 26-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys 5 Spoordonkse Boys 6 Johan Verhagen (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Schijndel / de Wit JO19-2 John Beerens (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 UNA JO17-2 van de Poll, Dirk (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-3 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Audacia JO13-1
V 25-01-2020 09:00 Spoordonkse Boys JO12-1 SCG '18 JO12-3 Sen Hovers (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO10-1 SCG '18 JO10-2
V 25-01-2020 09:30 Spoordonkse Boys JO10-2 SCG '18 JO10-3
V 25-01-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO9-1 RKVV Bergeijk JO9-2
V 25-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 RKVV Bergeijk JO8-1
V 19-01-2020 14:30 Bergeijk 1 Spoordonkse Boys 1
V 19-01-2020 12:00 Bergeijk 2 Spoordonkse Boys 2
V 18-01-2020 18:00 Wilhelmina Boys VE1 Spoord. Boys VE1
V 18-01-2020 13:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Schijndel/DEWIT JO17-4 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 11:45 Schijndel/DEWIT JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1
V 18-01-2020 12:00 Spoordonkse Boys JO13-1 Schijndel/DEWIT JO13-3 Mathijs Heyms (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 09:30 Spoordonkse Boys JO10-1 DVG JO10-2
V 18-01-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-2
V 16-01-2020 20:00 ZIGO 1 Spoordonkse Boys 1
V 11-01-2020 11:25 Unitas '59 JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1
V 11-01-2020 vervallen Braakhuizen JO10-1 Spoordonkse Boys JO10-2
V 14-12-2019 15:00 Beerse Boys VE1 Spoord. Boys VE1
V 30-11-2019 16:00 Spoord. Boys VE1 Oirschot Vooruit VE1 Anouar Bouras (Scheidsrechter)
V 17-10-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO13-1 Beerse Boys JO13-2 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 12-10-2019 11:30 OJC JO15-6 Spoordonkse Boys JO15-1
V 17-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 1 Nemelaer 2
V 10-09-2019 20:00 vv Trinitas 1 Spoordonkse Boys 1
V 10-09-2019 19:00 RKDSV 2 Spoordonkse Boys 2
V 05-09-2019 vervallen Trinitas 2 Spoordonkse Boys 2
V 03-09-2019 vervallen Trinitas 1 Spoordonkse Boys 1
V 27-08-2019 19:00 Spoordonkse Boys 1 Hoogeloon 1 Jeroen Quinten (Scheidsrechter)
V 27-08-2019 19:00 Spoordonkse Boys 2 Hoogeloon 2 Kylian Walthuis (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 11:30 Spoordonkse Boys 1 Jong Brabant 2 Jeroen Quinten (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1
V 24-08-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-2 van de Poll, Dirk (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Beerse Boys JO15-1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 22-08-2019 19:30 Spoordonkse Boys VR 1 RKDSV VR 1 Cees Smetsers Czn (Scheidsrechter)
V 18-08-2019 11:30 Vessem 1 Spoordonkse Boys 1
V 18-08-2019 11:30 Vessem 2 Spoordonkse Boys 2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 11-01-2020 09:00 Wilhelmina Boys Spoordonkse Boys JO15-1
T 24-08-2019 17:00 Boxtel Spoordonkse Boys 1
T 24-08-2019 12:30 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO13-1
T 24-08-2019 12:30 DBS Spoordonkse Boys JO12-1
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO10-1
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO10-2
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO9-1
T 24-08-2019 09:00 Beerse Boys Spoordonkse Boys JO8-1



Terug naar boven